Top 10 Babykamera mit App – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WUUK

#ad

IP67, WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, noční vidění, bezdrátová kamera monitorování venkovní, práce s Alexa/Google Assistant, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, zdarma 32 GB úložný prostor

#ad
WUUK #ad - Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů Smart Home slibuje, abychom vyhověli potřebám našich hostů. Rozlišení 2k ultra hd 3mp bezpečnostní bezdrátové inteligentní video-dveřní zvonek se 4:3 pohled z hlavy na nohu, můžete vidět všechny detaily a vědět, co se děje na vašich dveřích přes aplikaci WUUK i v noci s nočním viděním.

Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů. Pokud senzor piR rozpozná pohyb, abyste mohli rychle jednat. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. S dobíjecí baterií 9600 mAh. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena.

Když zapnete, že poskytneme profesionální zákaznický servis, systém se automaticky připojí. Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. 2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

2. Cinnado

#ad

Noční vidění, kompatibilní s Alexou, D1, 360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou, detekcí pohybu

#ad
Cinnado #ad - Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, který nabízí živý přenos 2K Ultra HD, a kameru Baby Cloud, aby byl zajištěn větší pozorovací úhel, můžete dálkově ovládat přes aplikaci wansview cloud, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu.

Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci. Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek. Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste neztratili nic důležitého.

Tato psí kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor, takže můžete kdykoli a kdekoli mluvit se svým dítětem a domácími mazlíčky. Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, jednoduše řekněte "Alexa, ukaž mi kameru kočky". Ať už jste doma nebo ne, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby.
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

3. Tapo

#ad

Až 256 GB lokální paměť bílá/černá, 2cestné audio, rozlišení 3MP, 1 kus balení 1 ks, TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky, noční vidění na 9 m

#ad
Tapo #ad - Funkce pan/naklonění zajišťuje, že vaše dítě vidí, ať už jste kdekoli, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, když jste zaneprázdněni. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů.

Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, montážní příslušenství montážní deska, upevňovací materiál, síťový zdroj, návod k rychlé instalaci. Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky.

Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě. Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl. Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.

4. nooie

#ad

Mit Bewegungserkennung und Ton, für Baby und Tier, nooie 1080P WiFi IP-Kamera, bidirektionales Audio, kompatibel mit Alexa, Überwachungskamera, IR-Nachtsicht

#ad
nooie #ad - Sie können auch die glücklichen Momente Ihres Babys mit Ihrer Familie teilen, damit jeder auf seine Live- und Videoaufnahmen zugreifen kann. In der zwischenzeit werden benachrichtigungen sofort an Ihr Telefon gesendet, wenn Bewegungen, um die Sicherheit zu Hause zu gewährleisten. Flexible speichergeräte: unterstützt micro-sd-karten 4-128 g/separat erhältlich und cloud-Speicher 14 Tage kostenlose Testversion.

Klares bidirektionales audio: ausgestattet mit einem hochempfindlichen und rauschfreien mikrofon und Lautsprecher für klare Zwei-Wege-Audiogespräche, Ihr Babyzimmer oder irgendwo zu zeigen, ermöglicht das nooie Video-Babyphone Ihnen, Sie können Alexa bitten, sofort zu sprechen, um das weinende Baby zu beruhigen. Full hd 1080p aufnahme und nachtsicht Überwachungskamera für den innenbereich, full hd 1080p live-streaming hilft Ihnen, Ihr Baby in Echtzeit mit Ihrem mobilen Gerät zu überwachen. Ermöglicht es ihnen, Ihr Baby rund um die Uhr im Auge zu behalten.

Berlegene benutzererfahrung: einfach zu bedienen mit wlan-verbindung. Mit den eingebauten 850nm ir LEDs k nnen Sie im Dunkeln ohne Störungen klar sehen. Die babykamera ist mit 2, 4 ghz wlan-netzwerk kompatibel, sodass Sie von überall auf den Zustand Ihres Babys zugreifen und nicht mehr durch die Entfernung eingeschränkt werden müssen. Es funktioniert auch mit Alexa, wo die nooie Baby Videokamera mit der Kamera ausgestattet ist. Intelligente erkennungdie nooie babykamera kann automatisch Videoclips aufnehmen, Babyschreie oder ungewöhnliche Geräusche erkannt werden.
Značkanooie #ad
Výrobcenooie #ad

5. AMOROM

#ad

360 stupňů sledování kamery s Pan/Tilt, 2,4G WiFi, noční vidění, funguje s Alexa/Google Assistant, 2 kusy, 2cestné audio, AMOROM WiFi monitorovací kamera uvnitř, detekce pohybu

#ad
AMOROM #ad - Sledovací kamera amorom podporuje až 128gb mciro sd kartu není součástí dodávky nebo cloudové úložiště v aplikaci pro ukládání videí. Svůj domov můžete mít vždy pod dohledem bez ohledu na to, aby poskytla efektivní ochranu před vetřelci a zajistila bezpečnost vašeho majetku.

Je to díky integrovanému infračervenému systému této bezpečnostní kamery, který nabízí noční vidění 9 m. Všechna zaznamenaná videa jsou plně chráněna a šifrována pomocí AWS Cloud. Objektiv fotoaparátu můžete zcela zakrýt a vypnout přes aplikaci Amorom, aniž byste jej museli sami odpojovat. Chraňte své soukromí bezpečnostní kamera amorom disponuje režimem ochrany soukromí. Použijte jednoduchý hlasový příkaz pro zobrazení zdroje vaší živé kamery. 360° pokrytí a noční vidění s vysokým rozlišením 1080p a otočením o 360° může monitorovací kamera amorom získat jasný výhled na celou místnost a zachytit více detailů.

Ani v noci neunikne naše wifi kamera nic, co se stane. Víceuživatelské a vícečetné zobrazení monitorovací kamera amorom podporuje neomezený počet uživatelů pro současné prohlížení. Tato bezpečnostní kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor. Jednoduše uvidíte, co vaše dítě dělá nebo co vaše domácí zvíře hraje.
ZnačkaAMOROM #ad
VýrobceAMOROM #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo díluAM-C1-02-EU
ModelkaAM-C1-02-EU
Záruka1 rok.

6. litokam

#ad

360stupňová kamera monitorování uvnitř, 2024 nový WLAN kamera s obousměrným audiem, Monitorovací kamera Little Elf, 2K chůvička s kamerou s detekcí pohybu, Alexa, noční vidění, psí kamera s aplikací

#ad
litokam #ad - Několik bezpečnostních protokolů pro ochranu vašich dat a soukromí. Jakmile je detekován pohyb, co se děje. Můžete jej také ručně zapnout nebo vypnout, jak chcete, vzdálenost nočního vidění činí ve tmě až 3 m. Psí kamera automaticky přepne do denní/nočního režimu v závislosti na změně světla.

Tato psí kamera nabízí širší pozorovací úhel s horizontálním 360° a vertikálním 110° funkcí pro kompletní zakrytí vašeho domu bez mrtvého úhlu. Bezpečné úložiště dat sd a cloud můžete nastavit režim nahrávání této monitorovací kamery uvnitř, existuje možnost nepřetržitého nebo detekovaného pohybu. Svou wlan kameru můžete sdílet s rodinou pro krásné okamžiky. Více uživatelů a divákůlitokam chůvička s kamerou podporuje mnoho uživatelů pro současné zobrazení na telefonu iphone/android. Micro sd karta k dostání samostatně nebo služba předplatného cloudu nastavení přes aplikaci. 2k & 360° pan/tilt wlan kamera bezpečnostní kamera little elf s rozlišením 2k a high-tech optickým objektivem prezentuje ostřejší detaily a vytváří křišťálově čistou kvalitu obrazu.

Pohybový alarm a sledování pohybu monitorování kamery uvnitř používá technologii smart perceive pro rozpoznání pohybu. Jednoduše otevřete aplikaci Little Elf Smart a rychle zkontrolujte, pohybuje se psí kamera antitoxicky s pohybem objektu. Aplikace little elf smart app může spravovat několik monitorovacích kamer a zobrazení 16 živých videí na jedné obrazovce vám pomůže držet krok se vším ve vašem domě.
Značkalitokam #ad
Výrobcelitokam #ad
Výška4.72
Délka3.54
Hmotnost0.38
Šířka3.54
Číslo díluLF-P1t
ModelkaLF-P1t

7. wansview

#ad

Wansview Wi-Fi IP kamera, dvoucestné audio, 2,4 GHz WiFi kamera pro domácí zvířata, chůvička s kamerou s detekcí pohybu, Q5, oblast ochrany dat, 2K monitorovací kamera uvnitř

#ad
wansview #ad - 2k wi-fi kamera uvnitř s vysokým rozlišením 2k ukazuje kamera wansview pro domácí mazlíčky křišťálově čisté, plynulé živé video, se kterým můžete svůj dům kdykoli a kdekoli sledovat. Jednoduše otevřete aplikaci Wansview Cloud a rychle zkontrolujte, co se právě stalo. Funguje s alexou, požádejte alexu, aby ukázala vaše domovní dveře, dětský pokoj nebo kdekoli jinde, kde máte monitorovací kameru.

Dvoucestné audio a funguje s alexou vestavěný mikrofon a reproduktor vám nabízí možnost komunikovat s rodinou, když nejste doma. Aplikace zašle oznámení v reálném čase na váš smartphone. 4 kusy 940nm ir led vám poskytnou jasný obraz ve tmě až 5 metrů, bez světelného znečištění. Alarm pohybu v reálném čase a zvuk alarmu psí kamera automaticky zaznamená video 10 sekund, pokud je detekován pohyb. Vyberte si jednu z nich pro záznam a ukládání delších videí.

Paměť sd karet/cloudu a rstp tato kamera alexa pro vnitřní oblast podporuje paměť sd karet až 128 gb a cloudovou paměť. Technologie finančního šifrování a nejvyšší ochrana dat zajišťují bezpečnost vašeho soukromí. Inteligentní pan/naklonění/zoom a ostré noční vidění 105° širokoúhlý objektiv kombinovaný s 320° horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 80° poskytuje 360° pokrytí a 4x digitální zoom pro zvětšení videa. Kamera pracuje pouze s 2, 4G WLAN 5G není podporováno.
Značkawansview #ad
Výrobcehuiyan #ad
Výška4.06
Délka3.03
Šířka3.03
Číslo díluQ5
ModelkaQ5

8. litokam

#ad

Bezpečnostní kamera Little Elf uvnitř, 360° Wi-Fi monitorovací kamera uvnitř s 2cestným audiem, noční vidění, 2K chůvička s kamerou s detekcí pohybu a detekcí hluku, kamera pro domácí zvířata s

#ad
litokam #ad - Můžete aktivovat režim ochrany dat, který objektiv fotoaparátu fyzicky uzavře, abyste zlepšili soukromí. Kromě toho můžete wifi kameru sdílet v interiéru se svou rodinou a současně se dívat živě. Detekce pohybu a alarm sirény vnitřní monitorovací kamera nabízí alarm, sledování pohybu a hlasové varování, ať už jste doma nebo ne, dostane váš telefon upozornění na alarm a odrazuje nežádoucí osoby sirénou.

Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Rozlišení 2k 3mp a 360° pan/tilt monitorování kamery littleelf uvnitř je vybaveno 3mp hd objektivem, podporuje 360° horizontální a 110° vertikální otáčení pro větší pozorovací úhel, který zajišťuje živý přenos 2k ultra hd, a kameru pro chůvičku můžete dálkově ovládat přes aplikaci pro sledování každého koutu vašeho domu. Dvoucestné audio a infračervené noční vidění s 8 integrovanými infračervenými světly 850 nm je chůvička vybavena kamerou, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci.

Prostřednictvím aplikace můžete přehrávat nahrávky a zachytit tak každý mimořádný okamžik u vás doma. Funguje s hlasovým asistentem alexa google assistant kombinace monitorovací kamery a hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, řekněte jednoduše "Alexa, ukaž mi kameru kočky". Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, jakmile kamera s aplikací rozpozná pohyb, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Tato domácí kamera má integrovaný mikrofon a reproduktor, takže můžete kdykoli a kdekoli mluvit se svým dítětem a domácími mazlíčky.
Značkalitokam #ad
Výrobcelittle smart #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost0.6
Šířka2.76
Číslo díluLF-P1t
ModelkaLF-P1t
Záruka90denní záruka.

9. Imou

#ad

Kompatibilní s Alexou, 2cestné audio, 1080p Wi-Fi kamera pro vnitřní použití se sledováním pohybu a rozpoznáním osob, detekce hluku, 10m noční vidění, 2,4, Imou Vnitřní monitorovací kamera 360 stupňů

#ad
Imou #ad - Flexibilní ukládání a ochrana dat: můžeme kliknout na aplikaci, když jste doma. Máme také možnost sdílet video s rodinou a přáteli maximálně 6 osob. Můžeme se rozhodnout, v jakých oblastech bude detekce provedena, a vyhnete se zbytečným oznámením, která budou zaslána na náš mobilní přístroj. Dvoucestné audio a uživatelské sdílení: v této bezpečnostní kameře wifi najdeme integrovaný mikrofon a vysoce výkonný reproduktor, se kterými můžeme jasně přijímat zvuky a utěšit naše dítě nebo domácí zvíře, ať se nacházíme, kdekoli.

Můžeme ho umístit tam, kde chceme, a podívat se na celou místnost. Při inteligentním sledování se kamera automaticky pohybuje, abychom dům lépe pečovali. Obrázky a videa v bezpečnostní kameře lze uložit na cloudovou nebo micro SD kartu podporuje až 128 GB, abychom skryli objektiv vnitřní bezpečnostní kamery WLAN, data a ochrana dat jsou bezpečně chráněny. Můžeme také nastavit čas automatické plavby, nabízí okamžitá oznámení a pořizuje videozáznamy v aplikaci.

Ohromující kvalita videa a 360° panoramatický výhled: vysoká kvalita ve dne i v noci. Inteligentní sledování pohybu a automatická jízda: pokud monitorovací kamera automaticky detekuje a sleduje pohyby uvnitř, aby sledovala a sledovala každý pohyb. Noční vidění 1080p a ochrana 24/7 : tato vnitřní wi-fi kamera má infračervený objektiv pro noční vidění a obrázky s vysokým rozlišením 1080p, které jsou považovány za denního světla, nepřetržitě monitorují důležité oblasti našeho domu. Díky pokrytí horizontálního zorného pole o 355° a vertikálnímu otáčení o 90 ° je vytvořeno krytí 360°.
ZnačkaImou #ad
VýrobceImou #ad
Výška4.25
Délka3.54
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo dílu‎IPC-A26LP
ModelkaIPC-A26LP
Záruka2 roky záruka.

10. wansview

#ad

Obousměrné audio, domácí zvíře s oblastí ochrany údajů, 2,4 GHz WiFi, Wi-Fi IP kamera 2K pro miminka, kompatibilní s Alexa Q6, Wansview Bezpečnostní kamera uvnitř

#ad
wansview #ad - Inteligentní pan / tilt / zoom & křišťálové noční vidění s kamerou pro domácí zvířata wansview můžete sledovat, zorným polem 110°. Statusová světla lze v aplikaci vypnout. Podporuje cloudové úložiště, aby se zabránilo riziku krádeže nebo poškození fotoaparátu.

Aplikace bude zasílat zprávy v reálném čase na váš smartphone. Kamera pracuje s 2, plynulé živé video, 4G WLAN 5G není podporováno. Jednoduše otevřete aplikaci wansview Cloud a rychle zkontrolujte, co se děje. Vnitřní kamera s rozlišením 2k s rozlišením 2k zobrazuje domácí kamera wansview křišťálově čisté, se kterým můžete mít svůj domov kdykoli a kdekoli na očích. Pracujte s alexou, aby ukázala váš dětský pokoj nebo kdekoli máte svoji dětskou kameru Wansview. Můžete také přidat micro sd kartu až 128 GB pro lokální ukládání.

Bezpečnost a zákaznický servistechnologie finančního šifrování a nejvyšší ochrana dat, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho soukromí. Dvoucestné audio a funguje s alexouvybaveno vestavěným mikrofonem a reproduktorem, požádejte Alexu, se kterými můžete mluvit a poslouchat své dítě. Každý úhel zakryjte 350° panem, 90° nakloněním, takže vaše dítě může klidně odpočívat. Nikdo nemá přístup k vašim datům bez vašeho svolení.
Značkawansview #ad
Výrobcehuiyan #ad
Výška3.4
Délka5.1
Šířka4.8
Číslo díluDE-Q6
ModelkaDE-Q6