Top 10 Card Reader Micro SD – Externí čtečky paměťových karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Transcend

#ad

černá, Transcend USB 3.0 / 3.1 Gen 1 multifunkční čtečka karet TS-RDF5K

#ad
Transcend #ad - Multifunkční čtečka karet se slotem na SD karty, slotem microSD karty a USB konektorem. Přenášejte obrázky s vysokým rozlišením a videozáznamy rychleji a efektivněji na váš počítač. Stáhněte si software RecoveRx pro obnovu z Transcend's Homepage. Usb 3. 1 gen 1 rozhraní. Zasuňte přímo do usb portu na každém počítači nebo notebooku.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.94
Délka2.2
Hmotnost0.04
Šířka0.35
Číslo díluTS-RDF5K
ModelkaTS-RDF5K
Záruka2 roky zákonem

2. Lexar

#ad

Lexar Profesionální Multi-Card 3-in-1 USB 3.1 čtečka karet, včetně USB typu C na USB typu A kabelu LRW500URBAMZN, až 312 MB/s pro SD kartu/Micro SD kartu, 160 MB/s pro CompactFlash kartu

#ad
Lexar #ad - Extrémně univerzální čtečka karet s rychlým přenosem souborů. Přenosové rychlosti až 312 mb/s pro sd a microsd UHS-II karty a až 160 MB/s pro karty CompactFlash. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions. Podporuje sd microSD a CompactFlash karty. Zpětně kompatibilní s sd a microSD UHS-I kartami až 170 MB/s.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar #ad
Výška0.85
Délka3.51
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo díluLRW500URBAMZN
ModelkaLRW500URBAMZN
ZárukaDvouletá omezená záruka

3. Beikell

#ad

SD čtečka karet, Beikell Dual konektor USB 3.0/USB C čtečka karet Highspeed OTG adaptér, kompatibilní s Android/Windows/Mac OS atd., pro SD/MMC/Micro SD/TF/SDXC/SDHC/Micro SDHC/Micro SDXC

#ad
Beikell #ad - Plug-and-play, podporuje hot-swapping. Přenášejte velké množství fotografií a souborů během několika sekund a zkraťte čekací dobu. Tato čtečka karet podporuje karty sd/micro-sd-/tf-/SDHC-/SDXC/Micro-SDHC-/Micro-SDXC/MMC atd. S kontrolkou je stav spojení přístroje na první pohled zřejmý.

Uživatelsky přívětivý design: bezpečné a trvanlivé kvalitní hliníkové pouzdro. Podporuje rychlost přenosu dat až 5 Gbps a je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. Plug & play: připojte čtečku karet přímo do zařízení typu c / usb a. Ochranné pouzdro účinně zabraňuje pronikání otěru a prachu do USB přípojky. Promyšlený design šňůrky vás udrží na cestách a zabraňuje ztrátě. Vysoké přenosové rychlosti: Čtečky karet usb c a usb 3.

0 se používají pro čtení dat z paměťových karet a jejich přenos do počítačů podporujících otg, tablety nebo smartphony. Současný přístup ke dvěma kartám: podporujte současné čtení dvou karet, vyhněte se opakovanému připojování a odpojování, zrychlete přenos souborů a zefektivněte přístup k datům. K dispozici pro systémy android, chrome os, nejsou nutné žádné další ovladače, Mac OS, Windows 10/8.1/8/7/xp a Linux.
ZnačkaBeikell #ad
VýrobceBeikell #ad
Číslo díluB6310
ModelkaB6310
Záruka6 měsíců

4. Apple

#ad

Apple Lightning na SD čtečka karet

#ad
Apple #ad - A když používáte knihovnu fotografií icloud, všechny vaše fotografie a videa v plném rozlišení budou bezpečně uloženy v iCloud a automaticky se objeví v aplikaci Fotky na všech tvých zařízeních. Se sdílením fotografií na icloud můžete své fotografie a videa sdílet přesně s lidmi, kterým je chcete ukázat. Vložte sd kartu do čtečky karet a váš ipad nebo iphone automaticky otevře aplikaci s fotografiemi, která vaše fotografie roztřídí na momenty, sbírky a roky.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška6.1
Délka2.6
Hmotnost0
Šířka0.67
Číslo díluMJYT2ZM/A
ModelkaMJYT2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

5. SanDisk

#ad

SanDisk Extreme PRO CFexpress čtečka karet USB 3.1 Gen2; CFexpress karta typ B černá

#ad
SanDisk #ad - Vertrauensandisk je celosvětová značka, kterou znají kreativní profesionálové a amatérští a na kterou se spoléhají, pokud jde o jejich cenný obsah. Konektivita usb-c Čtečka karet cfexpress byla vyvinuta pro spojení s nejnovějšími notebooky a zařízeními a je kompatibilní s nejnovější technologií USB-C.

Včetně kabelu usb-c. S rychlostmi usb 3. 1 gen2 optimalizuje čtečka karet sandisk extreme pro cfexpress výkon CFexpress karty typu B2 pro bezproblémový a efektivní pracovní postup od místa uložení až po následné zpracování. Pro cfexpress kartu typ b tato čtečka karet uvolňuje rychlost CFexpress karty typu B2 a zajišťuje, že můžete pracovat tak, jak chcete. Optimalizovaná rychlost. Tečka karet cfexpress je dodávána s 0, 5 m dlouhým USB-C kabelem pro větší flexibilitu a lepší organizovaný pracovní prostor.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.93
Délka4.19
Hmotnost0.35
Šířka2.48
Číslo díluSDDR-F451-GNGEN
ModelkaSDDR-F451-GNGEN
Záruka2 roky výrobce

6. Anker

#ad

RS-MMC, SDHC, MMC, Micro SDDHC a karty UHS-I, SD, Micro-SDXC, Anker 2 v 1 USB-C čtečka paměťových karet pro SDXC, Micro-SD

#ad
Anker #ad - Jeden pro všechny: standardní usb a slot na micro SD zaručují snadnou synchronizaci, výměnu a přenos dat. ExtrÉmnĚ kompaktnÍ: malý doplněk pro usb port vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Kdekoliv a kdykoli: lze používat vždy s vaším mobilem, i na cestách. Co dostanete: Čtečku paměťových karet uSB-C 2 v 1, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Funguje ideálně také s pouzdry na mobil! univerzální kompatibilita: funguje bez námahy se všemi vašimi zařízeními USB-C, jako například Macbook 2018 a Galaxy S10 .
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.02
Šířka0.67
Číslo díluAK-848061044065
ModelkaAK-A83700A2

7. Kingston

#ad

USB 3.1 SDHC/SDXC UHS-II, Kingston MobileLite Plus MLP čtečka karet SD

#ad
Kingston #ad - Usb 3. 2 gen 1 rychlosti. Pičkový výkon pro uhs-iI a podpora karet UHS-I. Přenosný, stylový a minimalistický design. Vyvinuto pro optimální výkon s Kingston SD kartami.
ZnačkaKingston #ad
VýrobceKingston #ad
Výška0.35
Délka2.04
Hmotnost0.02
Šířka1.32
Číslo díluMLP
ModelkaMLP
Záruka1

8. Anker

#ad

Micro SDHC, kompatibilní s SDXC, UHS-II a karty UHS-I, Anker PowerExpand 2-in-1 USB-C SD 4.0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, SD, RS-MMC, Micro SD, MMC, Micro SDXC, SDHC

#ad
Anker #ad - Anker. Tečka paměťových karet. Anker powerexpand 2 v 1 usb-c sd 4. 0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, sd, mmc, micro sdxc, micro sdhc, Micro SD, SDHC, kompatibilní s sdxc, RS-MMC, UHS-II a kartami UHS-I.
ZnačkaAnker #ad
Výška0.42
Délka2.26
Hmotnost0.07
Šířka1.36
Číslo díluA83280A1
ModelkaA83280A1

9. StarTech.com

#ad

černá, Startech.COM FCREADMICRO3 externí USB 3.0 Multi čtečka paměťových karet

#ad
StarTech.com #ad - Současný přístup: Čtečka paměťových karet má dvojitou lun logical unit number, takže lze současně číst Memory Stick a SD/MicroSD kartu; SD a microSD sdílejí LUN, slot microSD je prioritou. Snadné použití: podporuje windows, fotografie, linux, chrome os, úpravy a přenos obsahu v oblastech videografie, macos, Android; kompatibilní s USB 20/11/10; ideální pro ukládání, podcastingu, YouTube a sociálních médií.

Kompaktní a přenosný: Čtečka karet je napájena přes usb sběrnici a má kompaktní design, který se podobá USB flash disku: 72 x 23 x 15 mm; slot na SD kartu nepodporuje ochranu proti zápisu/přepisování SD karet. Rozsáhlá kompatibilita: podporuje karty s vysokou kapacitou sdhc/microsdhc, rozšířenou kapacitou sDXC/microSDXC, MMC micro, MMC-plus a MS-Pro; s adaptéry není součástí dodávky podporuje zařízení MMCmobile, RS-MMC, miniSD.

Usb 30 multiČtečka karet: podporuje většinu formátů flash karet přes usb a připojení na vašem počítači; 1x secure digital SD/multimediální karta MMC, 1x microSD/TF, 1x Memory Stick MS; podporuje SD 301 & UHS-I; USB 32/31 Gen 1 5Gbit/s.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška0.6
Délka2.8
Hmotnost0.03
Šířka0.9
Číslo díluFCREADMICRO3
ModelkaFCREADMICRO3
Záruka2 year manufacturer

10. UGREEN

#ad

Galaxy S23, UGREEN USB C 312MB/S čtečka karet SD 4.0 čtečka karet USB C Micro SD adaptér hliník kompatibilní s iPhone 15 Pro Max, iPad Pro,MacBook Pro,Surface pro/Surface Book atd.

#ad
UGREEN #ad - Malý a praktický design konektoru: díky kompaktnímu designu konektoru si nemusíte dělat starosti, že konektor tohoto SD adaptéru zablokuje zbývající rozhraní přístroje. 2. Přenos dat probíhá pouze ve dvou krocích a umožňuje současné čtení a zápis dvou karet rychlostí až 1052 MB/s.

Hliníkový kryt chladicího materiálu: ugreen usb c sd card reader má lehké a odolné hliníkové pouzdro, když ve srovnání s plastovým pouzdrem běží vysokou rychlostí, které může zajistit, že vaše sd paměťová karta může udržovat nízkou teplotu, aby se zabránilo nadměrnému zahřívání a poškození paměťové karty, které ovlivňují efekt přenosu dat. Tečka paměťových karet sd 4. 0: stále máte obavy, micro sdhc, sdhc, kteří mají paměťovou kartu sd 4.0, která dokáže maximálně využít prémiový výkon paměťové karty sd 4. 0 Jednoduchá obsluha: 1. Laboratorní údaje Ugreen slouží pouze jako reference.

Podpora čtení rozhraní uhs-ii typ paměťové karty: ugreen usb c čtečka karet podporuje čtení rozhraní uhs-ii typ sd paměťová karta, pokud používáte paměťovou kartu uhs-ii pro záznam videa 4K a vyšších a vysokorychlostních sériových snímků, rychlost sběrnice může dosáhnout 312 MB/s, což je více než třikrát tolik než uhs-i, můžete se spolehnout na rychlejší rychlost přenosu dat pro lepší ZáZáZáZáZáZá. Zasuňte usb-c konektor do přípojky přístroje. 15 cm dlouhá délka kabelu nabízí dostatek místa pro provoz této čtečky USB C.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka2.32
Šířka1.34
Číslo dílu15251
Modelka15251
Záruka24měsíční záruční servis UGREEN