Top 10 Cardiostrong Rudergerät Baltic Rower Pro – Veslovací trenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Concept2

#ad

černá, Concept2, veslovací trenažer Indoor Rower

#ad
Concept2 #ad - Přesné zobrazení výkonu díky monitoru PM5. Trénink celého těla šetrný ke kloubům pro doma, od světového lídra v oblasti veslařského sportu. Suv mezi veslovacími trenažéry:díky výšce je nasedání a sesednutí snadné.
ZnačkaConcept2 #ad
VýrobceConcept2 #ad
Výška14
Délka96
Hmotnost57.32
Šířka24
Číslo dílu2712
Modelka2712
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. JOROTO

#ad

Faltbare Rudermaschine mit Bluetooth und Smart-Hintergrundbeleuchtung-Monitor, JOROTO Rudergerät – Luft- und magnetische Widerstands-Rudergeräte für den Heimgebrauch, kommerzielle Qualität

#ad
JOROTO #ad - Gefaltete größe: 242 * 47 *88cm. Gewichtskapazität: 160 kg. Ob sie anfänger oder profi sind, um ihre Trainingsanforderungen in verschiedenen Phasen zu erfüllen, Sie erhalten eine effiziente Übung mit unterschiedlichen Widerstandsstufen. B. Lebenslanger kundensupportsie erhalten mehr als nur ein rowing machine! JOROTO bietet lebenslangen Kundensupport! Bitte zögern Sie nicht, uns bei Fragen oder Problemen zu kontaktieren!Das Kundensupport-Team wird innerhalb von 24 Stunden antworten! Wir streben nach 100% Kundenzufriedenheit.

Einfach zu falten und aufzubewahren dieses rudergerät klappbar kann einfach zusammengeklappt werden, ohne dass es abgenommen oder zerlegt werden muss. Das lcd-display des rudergerätes für Zuhause gewährleistet die Genauigkeit von Zeit, Distanz, alle Daten jederzeit leicht abzulesen. Der ergonomische sitz ist auch bei langem Gebrauch sehr bequem und atmungsaktiv! Die 4 hochwertigen Sitzräder verteilen das Lastgewicht gleichmäßig, stabiler und langlebiger. Unterstützt kinomaplegen sie ihr handy oder ipad auf den tablet-halter des rudermaschine und erhalten sie eine immersive ruderbewegung über die Bluetooth-Verbindung zu allen APPs, Zeit/500 m, die das FTMS-Protokoll unterstützen, Kalorien, Schlägen, Gesamtschlägen, Drehzahl, Puls usw.

Dieses einzigartige design bietet ihnen ein natürliches, sondern auch die zunehmende Intensität genießen, wenn Sie härter rudern, das durch den magnetischen Widerstand entsteht, reibungsloses und leises Training!. Der tragbare griff und die eingebauten Transporträder sorgen für eine einfache und bequeme Aufbewahrung und Bewegung. Treten sie einfach auf das Freigabepad und heben Sie das Ende der Schiene an.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška34.65
Délka95.28
Hmotnost94.8
Šířka18.5
ModelkaMR60

3. SportPlus

#ad

Kompaktní displej, tichý a bezúdržbový magnetický brzdový systém, SportPlus Domácí veslovací trenažér s 8 stupni, do 150 kg

#ad
SportPlus #ad - Komfortní a bezpečné sedadlo veslování s kuličkovým ložiskem hladce klouže po vysoce kvalitní hliníkové kolejnici, která je určena pro osoby s tělesnou výškou až 2 metry. Dodává se ve více balících. Vyberte si mezi černým nebo bílým designem & začněte.

Tak přístroj po tréninku zmizí z dohledu, které mohou dorazit v různých časech. K dostání je také příslušenství SportPlus např. Prostorově úsporný a snadno uložený. Abyste měli ze svého přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost vašeho přístroje. Dodává se ve dvou balících, 5 cm lze přístroj zcela jednoduše odrolovat a uložit. Ve složeném stavu cca 121 × 48 × 144, ale stejně rychle se přestavě. Odpor lze regulovat v 8 stupních, takže se můžete s rostoucím tréninkovým pokrokem stále více zvyšovat.

Velkorysé podnožky jsou protiskluzové a vybavené bezpečnostními popruhy. Rozměry jsou cca 205x48x73 cm dxŠxv. Připojte k přístroji prsní pěnu 5 kHz, abyste měli svůj tep vždy na očích. Stačí se rozhlédnout v našem obchodě na Amazonu! Pociťte nyní rozdíl! tichý trénink při veslování můžete kromě toho bez problémů sledovat televizi a ani sousedé si nebudou stěžovat, protože veslovací trenažér je naprosto tichý.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška21.26
Délka80.71
Hmotnost63.93
Šířka19.29
Číslo díluSP-MR-1300-B
ModelkaSP-MR-1300-B
Záruka2 roky

4. SportPlus

#ad

SportPlus Domácí veslovací trenažér s 6násobným regulovatelným a realistickým odporem vody, kvalitní tréninkový počítač se závodním simulátorem, do 130 kg, volitelně kompatibilní s aplikací

#ad
SportPlus #ad - Podrobnosti sedadlo na veslování se 6 kuličkovými ložisky; kvalitní hliníková kolejnička; tělesná výška do 200 cm; hmotnost uživatele do 130 kg, montážní rozměr cca 200 x 56 x 84 cm DxŠxV, rozměry ve složeném stavu cca 56x84x200 cm DxŠxV; přepravní kolečka.

Trénink závodní simulace proti počítači s 15 stupni obtížnosti; velký tréninkový počítač s údaji o čase, puls, celkově údery vesla, vzdálenost, čas, údery veslování za minutu, cca Spotřeba kalorií. Odolnost individuálně nastavitelný odpor díky množství vody v nádrži; čím silnější je táhnout, tím větší je odpor; odpor vody vytváří přirozený a realistický pocit veslování.

Kvalita součástí dodávky je ruční pumpa a trychtýř; hrudní popruh není součástí dodávky. Puls přesné a konstantní měření tepu přes nekódované 5khz hrudní popruhy nejsou součástí dodávky; bezdrátový přenos srdeční frekvence na tréninkový počítač doporučení hrudního popruhu: SP-HRM-BLE-400 .
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška33.07
Délka78.74
Hmotnost84.88
Šířka22.05
Číslo díluSP-MR-011
ModelkaSP-MR-011
Záruka2 roky zákonná záruka

5. Neezee

#ad

Veslovací trenažér se stojanem, veslovací trenažér, veslovací trenažér, vodním odporem a LCD displejem, Neezee Veslovací trenažér na doma, voda s kolejnicí z ušlechtilé oceli

#ad
Neezee #ad - Díky zabudovaným kolečkům lze veslovací trenažér snadno pohybovat. Maximální nosnost činí 150 kg, se speciálním designem s nulovým únikem. Jednoduchá montáž a úspora místa vodní veslovací trenažér se dodává smontovaný z 80 %. Veslovací trenažér náš veslovací trenažér je robustní a má dlouhou životnost, díky kolejničce z ušlechtilé oceli je velmi hladká a tichá, hladce klouže po kolejnicích.

Ergonomicky široké sedadlo je pohodlné a měkké, když sedadlo klouže, aniž by rušilo rodinu. Efektivní dodávka naše veslovací trenažéry jsou zasílány ze skladů v německu ve stejný den s efektivní expedicí a rychlou dodací lhůtou, takže si můžete naše kvalitní veslovací trenažéry rychleji zažít. Tento nejnovější kvalitní veslovací trenažér je robustní a s dlouhou životností, což z něj dělá vynikající fitness přístroj na doma. Zákaznický servis slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér. Lze jej propojit s inteligentními tréninkovými aplikacemi jako kinomap a Fitshow, kalorie, a držák přístroje vám umožní umístit telefon a IPAD a užívat si videa nebo hudbu během tréninku.

Montáž můžete dokončit asi za 15 minut. Realistický veslovací zážitekveslovací trenažér je vybaven vodním odporem, stupeň odporu závisí na množství vody a rychlosti vašeho veslování, že se neobjeví žádné obtěžující zvuky motoru nebo řetězu, který byl vyvinut tak, a zvuk vody usnadňuje trénink, aby simuloval skutečný veslovací zážitek pro veslování, což zajišťuje, takže získáte realističtější a efektivnější zážitek z veslování. Ve srovnání s jinými tréninkovými zařízeními, nohou, jako je běžecký pás, může trénovat více než 85 % skupin svalů celého těla, budovat svaly a odbourávat stres.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost29.5
Šířka17.72
Číslo díluTG001B
Záruka3 roky

6. SportPlus

#ad

Počítač vč. 5 kHz pulzního přijímače, až150 kg hmotnosti uživatele, Veslovací trenažér SportPlus, SP-MR-008, skládací, bílá

#ad
SportPlus #ad - Tréninkový počítač kvalitní lcd displej tréninkového počítače poskytuje na první pohled čas, vzdálenost, kalorie, údery vesla/minu, tep s hrudním pásem a délku úderu. Efektivní trénink veslovací trenažér doma umožňuje efektivní trénink celého těla, který šetří klouby.

Veslovací trenažér náš veslovací trenažér sp-mr-008 přesvědčí již mnoho vášnivých milovníků fitness díky své nekompromisní kvalitě a autentickému veslování. Moderní technologie bezúdržbový a tichý magnetický brzdový systém a 8 stupňů odporu splní všechna přání. Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost. To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností.

Nastavitelné protiskluzové pedály a egonomické sedadlo zajišťují zdravý průběh pohybu. To se odráží nejen ve vaší pozitivní zpětné vazbě, ale také dělá náš tým obzvláště hrdý. Tréninkové údaje vám pomohou trénovat vždy na správné úrovni. Skládací a kompaktní hodí se do každé domácnosti. Veslovací trenažér lze několika málo pohyby sklopit a díky přepravním kolečkům se rychle odtáhnout a prostorově úsporně uložit.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška30.31
Délka20.08
Hmotnost58.42
Šířka74.8
Číslo díluSP-MR-008-B
ModelkaSP-MR-008-B
ZárukaZáruka 2 roky

7. WaterRower

#ad

Jasan s monitorováním výkonu S4, 210 x 56 x 53 cm, Veslovací trenažér Water Rower

#ad
WaterRower #ad - Včetně monitoru výkonu a vodního čerpadla. Optimální pro fitness v bytě, na pracovišti a ve fitness studiu. Funkčnost a design jsou v popředí. Veslovací trenažér s odporem vody z jasanového dřeva. Vyrobeno láskyplnou ruční prací.
ZnačkaWaterRower #ad
VýrobceWaterRower #ad
Výška22
Délka21
Hmotnost24
Šířka84
Číslo díluNATURAL
Modelka100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. JOROTO

#ad

Skládací s Bluetooth displejem a 30denní bezplatné členství v kinomap, JOROTO Domovní veslovací trenažér z dubu, veslovací trenažér, veslovací trenažér s nastavitelným držákem na tablet, nosnost 150

#ad
JOROTO #ad - Bluetooth monitor propojený s kinomap připojte náš skládací veslovací trenažér přes bluetooth s aplikací kinomap. Náš specializovaný tým podpory odpoví do 24 hodin, které byste mohli mít. Veslovací trenažér se dodává v jednom balení a je v současné době z 90 % předmontovaný.

Skládací veslovací stroj nový design skladovacího boxu o 180° šetří místo doma a díky své přirozené textuře z překrásného dubového dřeva je krásným nábytkem. Vynikající trvanlivost a stabilita, vydrží maximální zatížení 330 lb/150 kg. Nádržka na vodu má 6 značek hladiny vody a množství vody lze podle požadované intenzity zvýšit nebo snížit. Interaktivní zážitek přináší vzrušení a rozmanitost do vašich relací. Kolejnice vhodná pro uživatele s maximální délkou nohavice 99 cm. Ergonomicky tvarované sedadlo s kolečky z organického PU polymeru zajišťuje tichý a pohodlný skluz, takže se můžete soustředit na svůj trénink.

Montážní proces jsme pro vás usnadnili. Zaslání v jednom balíčku. Ponořte se do dechberoucího virtuálního veslovacího prostředí, od klidných jezer až po povzbuzující řeky. Musíte pouze namontovat sedadlo a můžete okamžitě začít s vaším fitness úsporným kurzem. Díky patentované vodotěsné technologii není nutné vodu po použití vypouštět a voda nevyteče, 5*35, 8"/54*44, pokud je vertikálně skladována.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška13.39
Délka70.87
Hmotnost52.91
Šířka17.52
ModelkaMR280PRO
Záruka1 rok

9. JOROTO

#ad

Skládací veslovací trenažér, s vodním odporem, JOROTO Veslovací trenažér na doma, držák na iPad, 150 kg hmotnostní kapacita Rowing Machine s funkcí Bluetooth

#ad
JOROTO #ad - Díky speciálnímu designu zero leak je vyloučeno vytékání, ať už je stroj naplocho na podlaze nebo je složený. To vám pomůže sledovat stav vašeho těla během tréninku v několika aspektech. Sledujte svůj tranniingový výkon velký lcd monitor zobrazuje čas, diatanci, kalorie, počet a celkový počet.

Veslovací trenažér vám může pomoci zhubnout, zlepšit funkci srdce a plic, budovat svaly a odbourávat stres. Bezplatné náhradní díly lze nabídnout v rámci záruky. Dné starosti s únikem vody vodní nádrž tohoto veslovacího trenažéru s objemem 14 l má super solidní konstrukci a má dlouhou životnost. Montáž můžete dokončit asi za 20 minut bez vrtačky. Umístěte jej na stěnu a zabere jen málo místa. Hlavní rám a kolejnice jsou vyrobeny z oceli, která je téměř bezúdržbová a unese maximálně 150 kg.

Odpor vody lze přizpůsobit díky vaší veslovací frekvenci. Jednoduchá montáž a skladování vodní veslovací trenažér joroto mr23 se dodává sestavený z 80 %. S 12 zvětšenými čepelemi uvnitř nádrže bude váš veslovací trénink náročnější a efektivnější. Nedělejte si starosti, pokud se strojem vyskytnou nějaké problémy. Tvrt hodiny veslování odpovídá tříčtvrt hodině běhu.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška14.76
Délka38.58
Hmotnost57.32
Šířka18.11
ModelkaMR23

10. Dripex

#ad

Veslovací trenažér kompatibilní s aplikacemi s hliníkovou kluznou kolejnicí, inteligentní LCD monitor a maximální hmotnostní, 16násobně nastavitelný magnetický odpor, Dripex Veslovací trenažér

#ad
Dripex #ad - Magnetické veslovací trenažéry od dripex umožňují efektivní trénink celého těla, aniž by vyvíjely nadměrný tlak na vaše klouby. Objevte nové výzvy a jděte s naším prvotřídním tréninkovým zážitkem na nové hranice. Prostorově úsporný design: tento veslovací trenažér dripex byl vyvinut s ohledem na přenosnost a komfort.

Je vybaven integrovanými přepravními koly, které usnadňují přepravu z místa na místo. Můžete si vybrat ten, který je během používání nejpříjemnější. Díky spojení s aplikací budete nejen sledovat vaše tréninkové údaje, ale především také zcela pohlcující zážitek z tréninku. Tento veslovací trenažér je obecně tišší než běžecké pásy a efektivnější než domácí trenažér. Celý a jemný: na rozdíl od jiných veslovacích trenažérů na trhu se náš veslovací trenažér Dripex vyznačuje jedinečnou dvojitou hliníkovou kolejnicí, díky které je při tréninku veslování doma velmi klidný a tichý.

Při nepoužívání jej lze otočit na stranu a postavit na stěnu. Bluetooth kompatibilní s aplikací: spojený veslovací trenažér dripex může být zábavnější a motivující. 16 magnetických nastavení odporu: použití veslovacího trenažéru dripex je skvělý způsob, kromě toho je šetrný a šetrný ke kloubům, jak zlepšit vaše celkové zdraví, což je vhodné pro všechny věkové skupiny a fitness úrovně. Víceúčelové domácí fitness přístroje: s dripex získáte kvalitní veslovací trenažér.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška28.19
Délka62.01
Šířka19.25
Záruka1 rok