Top 10 Caso Folienrollen 30×600 cm – Příslušenství pro vakuovačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Caso

#ad

Pro všechny vakuovače, odolná proti varu, odolná proti aroma, Sous Vide, CASO Profesionální role fólie 30 x 600 cm/2 role, znovu použitelná,, bez BPA, velmi silná a odolná proti roztržení cca 150 µm

#ad
Caso #ad - Díky funkci připomenutí máte na první pohled přehledný seznam potřebných potravin. Díky jemné žebrované struktuře a stabilnímu svaru vzniká optimální a rovnoměrné vakuum. Vařte jako gurmánský kuchař! odolná proti roztržení – vakuové fólie caso jsou velmi silné a odolné proti roztržení, protože tloušťka materiálu je cca 150 µm a navíc neobsahuje BPA.

Tak se propíchne špičaté předměty, jako např. Spravujte své pokrmy a zásoby zcela jednoduše a udržitelně. Všestranné – nabízejí všestranné možnosti použití, protože profesionální fólie lze opakovaně používat a dokonce mýt v myčce. Profesionální fólie jsou vyvinuty speciálně pro vakuování a nabízejí optimální tvar a funkčnost. Správce potravin – bezplatná aplikace food manager pro android a ios vás podpoří při přehledu o vaší chladničce.

Také pro vaření sous vide "ve vakuu" se hodí do 100 °C pro max. Kompatibilní – bez ohledu na to, andrew james, klarstein, solis, genio, bestron, tcm, allpax, bomann, zda používáte vakuovač trámů caso nebo běžnou vakuovačku s trámy od značek: ellrona, crenova, clatronic, Rommelsback. Tcm, gastroback, profi cook, laica, foodsaver, LAVA, Severin, Eltac, Easyvac, Krups atd. Jsou navíc odolné vůči varu a lze je bezpečně používat v mikrovlnné troubě až do 70 °C nebo 8 min při 950 wattů. Kostí nebo kostí.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCaso #ad
Výška12.2
Délka2.87
Hmotnost0.66
Šířka5.39
Číslo dílu1222
Modelka1222

2. Caso

#ad

Vhodné pro Sous Vide, bez BPA, pro všechny vakuovače a svařovací zařízení s fólií, stabilní svar, 105 µm, CASO Strukturovaná kolečka 30 x 600 cm / 2 role fólií, silné & odolné proti roztržení, vyrobeno v Německu

#ad
Caso #ad - S bezplatnou aplikací food manager pro android a ios: spravujte své pokrmy a zásoby v chladničce udržitelněji a mějte přehled o svých nákupech s Caso Foodmanager. Pro vakuování vhodné pro všechny vakuovače nosníků caso a pro všechny běžné vakuovače nosníků např.

Při nákupu obdržíte přehledný seznam potravin, které jsou k dispozici a jednoduchou kontrolu zásob. Značek bonsenkitchen, Clatronic, Bestron, Rommelsbab. Vyrobeno v německu: materiál strukturálních koleček caso je pevný a odolný proti roztržení tloušťka materiálu cca 105 µm a bez BPA. Začněte ofenzívu čerstvosti a vakuujte čerstvé maso, ovoce nebo zeleninu pro skladování v lednici nebo mrazáku. Delší čerstvost: vaše potraviny zůstanou vakuované až 8 x déle čerstvé – zcela přirozeně bez konzervačních látek.

Kámen kamenkamenkamenkamenkamenkamenseverin, foodsaver, crenova, bomann, Klarstein, Profi Cook, AEG, Easyvac, Ellrona, LAICA, LAVA, Andrew James, Eltac, Solis, Gastroback, Allpax, Genio, Krups, atd. Mnohostranně použitelný: strukturované sáčky caso chrání před mrazáním a zaručují stabilní svar. Fólie se ideálně hodí i pro vaření Sous Vide "pod vakuem". Vitamíny a minerály přitom zůstávají zachovány – ideální ochrana před zmrazením a ztrátou aroma.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCASO Design #ad
Hmotnost1.32
Číslo dílu1296
Modelka1296

3. Caso

#ad

CASO 6 hvězdičkových profi role fólie 30 x 600 cm, ochrana před mrazničkou, silné a odolné proti roztržení cca 150 μm, opakovaně použitelné, 100% aromatické, pro všechny vakuátory, vhodné pro SousVide, 2 role

#ad
Caso #ad - Mnohostranně použitelný: profesionální fólie caso jsou opakovaně použitelné vhodné do myčky, lze je vařit a je vhodné do mikrovlnné trouby. Vhodné pro vakuování všech vakuovačů nosníků caso a pro všechny běžné vakuovače nosníků např. Vitamíny a minerály přitom zůstávají zachovány – ideální ochrana před zmrazením a ztrátou aroma.

Díky jemné žebrované struktuře a stabilnímu svaru vzniká optimální a rovnoměrné vakuum. Vakuové fólie caso se ideálně hodí také pro vaření Sous Vide "pod vakuem". Kosti nebo kosti. Značek ellrona, rommelsbacher, crenova, krups, lava, eltac, andrew james, clatronic,, Foodsaver, Rosenstein, klarstein, Solis, LAICA, Profi Cook, TCM, Bestron, Gastroback, Bomann, Genio, Allpax, Easyvac, atd. Velmi silný a odolný proti roztržení: materiál vakuovacích fólií caso je velmi silný a odolný proti roztržení tloušťka materiálu cca 150 µm a bez BPA.

Vakuové nebo vakuovací válečky Caso jsou k dostání v různých velikostech. Ušetřete hotové: vařte velké a porcujte malé – to šetří čas a peníze: využijte nabídky a porcujte a vakuujte své nákupy pomocí profesionálních fólií Caso pro prostorově úsporné skladování. Zabrání se propíchnutí špičatých předmětů, jako např. Začněte ofenzívu čerstvosti a vakuujte čerstvé maso, ovoce nebo zeleninu pro skladování v lednici nebo mrazáku. Vaše potraviny zůstanou vakuované až 8 x déle čerstvé – zcela přirozeně bez konzervačních látek.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCaso #ad
Číslo dílu1248
Modelka1248

4. Caso

#ad

Odolné proti roztržení, CASO Sada profesionálních fóliových rolí 4 / 1 ks 20 x 600 cm, velmi silné, pro vakuovače/svářečky fólií, 1 ks 25 x 600 cm, odolné proti varu, bez BPA, 1 ks 30 x 600 cm 150 µm

#ad
Caso #ad - 8 hodin ideální. Spravujte své pokrmy a zásoby zcela jednoduše a udržitelně. Kompatibilní – bez ohledu na to, laica, klarstein, andrew james, easyvac, crenova, solis, lava, gastroback, zda používáte vakuovač trámů caso nebo běžnou vakuovačku s trámy od značek: Ellrona, rommelsbacher, Genio, bomann, RosensteinsteinsteinRosensteinsteinverin, Allpax, Foodsaver, bestron, eltac, Clatronic, profi cook, Krups atd.

Všestranné – nabízejí všestranné možnosti použití, protože profesionální fólie lze opakovaně používat a dokonce mýt v myčce. Správce potravin – bezplatná aplikace food manager pro android a ios vás podpoří při přehledu o vaší chladničce. Díky funkci připomenutí máte na první pohled přehledný seznam potřebných potravin. Tak se propíchne špičaté předměty, jako např. Jsou navíc odolné vůči varu a lze je bezpečně používat v mikrovlnné troubě až do 70 °C nebo 8 min při 950 wattů.

Vařte jako gurmánský kuchař! odolné proti roztržení – vakuové fólie caso jsou velmi silné a odolné proti roztržení, protože tloušťka materiálu je cca 150 µm a navíc neobsahuje BPA. Déle čerstvé – čerstvé maso, ovoce nebo zelenina? bez ohledu na to, co chcete zmrazit, ryby, s opakovaně použitelnými 3 ks profesionálními fóliovými kotouči s žebrovanou strukturou od Caso vydrží vaše potraviny až 8krát déle a jsou chráněny před mrazem. Kostí nebo kostí. Profesionální fólie jsou vyvinuty speciálně pro vakuování a nabízejí optimální tvar a funkčnost.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCASO Design #ad
Výška0.39
Délka11.81
Hmotnost2.18
Šířka7.87
Číslo dílu1231
Modelka1231
Záruka2 roky.

5. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics 30 cm x 600 cm, 2 role pro vakuovače

#ad
Amazon Basics #ad - Sáčky jsou bezpečné do mikrovlnné trouby a lze je vařit v hrnci s vodou; mnohostranné a opakovaně použitelné. Vhodné pro vaření ve slaném videu; nastavitelná doba vakuování pro měkčí potraviny.

Ideální pro maso, ryby, ovoce a zeleninu. Vhodné pro vakuové utěsnění všemi tyčovými vakuovači a všemi běžnými tryskovými vakuovači, mezi nimi značky jako Caso, Allpax, Crenova, FoodSaver, Solis, Genio, LAVA, andrew james, Rosenstein, Bestron, TCM, gastroback, Easyvac, Ellrona, Clatronic, laica, Rommelsbacher, Bomann, severin, Klarstein, Eltac, Profikoch, Krups a mnoho dalších.22 role sáčků 30 cm x 600 cm; z obzvlášť pevného a pevného plastu bez BPA; Ušetřete peníze tím, že sáček ustřihnete na požadovanou velikost.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška2.6
Délka11.81
Hmotnost1.56
Šířka5.12
Číslo díluVBR3006EU
ModelkaVBR3006EU

6. Rosenstein & Söhne

#ad

Caso DESIGN 4 profesionální role fólií, pro vakuovačky vakuové sáčky, 30 x 600 cm

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Svařovací fólie pro vakuovače – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: vakuové pytle, vaření, pumpičku. Pevný a odolný proti roztržení se stabilním bočním švem vhodné pro všechny vakuovače nosníků od Caso k dostání u PEARL a dalších výrobců např.

Pro vaši vakuovací přístroj perfektní pro zmrazení vaše potraviny vydrží déle v ledničce Chrání při zmrazení před mrazem žebrovaná struktura pro optimální vakuum. Sporné balení se 4 kolečky. Pro přístroje od rommelsbacher, Genio, Laica, Foodsaver, Gastroback, Solis a další. 4 profesionální role fólie pro vakuovačky trámů Vhodné pro použití v mikrovlnné troubě Rozměry: vždy 30 x 600 cm. Ebrovaná struktura pro optimální vakuum Ochrana před mrazem.
ZnačkaRosenstein & Söhne #ad
VýrobceCaso #ad

7. culivac

#ad

Pro všechny vakuovače potravin a svářečky fólií v profesionální kvalitě, vakuové sáčky Culivac v různých velikostech, Made in EU Německo, fóliové role, Vakuové role

#ad
culivac #ad - Beze stresu a rovnoměrně - Žebrová struktura zajistí rovnoměrný účinek vakua a pevný svar. Allpax, tectools, seal a meal, mark, klarstein, mia, gastroback, bestron, Easyvac, Eltac, případně přístrojů s nižším výkonem zvolte raději fólie Standard. Nákup do zásoby při mimořádných prodejních akcích a využívání výhodných nabídek - ideální pro myslivce, rybáře.

Sous vide varný box / dušení ve vakuu: vychutnejte si pokrm jako gurmán a vařte jako mistr kuchař. Předvaření: častěji vychutnávejte a rozmazlujte rodinu domácí kuchyní, jídlo ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Zmrazení bez vysušených okrajových vrstev: ke zmrazené potravině nemá přístup vzduch. Italské produkce, odpovídá evropskému standardu z hlediska vhodností pro používání v potravinářském průmyslu, fólie Standard Original v Itálii.

100% bez BPA. Fólie professional jsou vyrobeny v německu, plast z německé, resp. Integrované rouno u našeho fóliového sáčku professional s jemnou strukturou znamená vyšší účinnost. Marinování ve vakuu pro top zážitek při grilování. Vysoké efektivity je dosaženo i u naší osvědčené fólie Standard s hrubší strukturou. Evropský jakostní produkt, škodlivin a vlastností produktu - nejde o dovoz z Dálného Východu Číny!
Značkaculivac #ad
VýrobceISC |Illwitzer Service & Consulting GmbH #ad
Výška5.28
Délka12.05
Hmotnost1.41
Šířka2.17
Číslo díluISCHOVACR30600P01AA-001
Modelka.

8. jutyum

#ad

Jutyum Profesionální role fólie 30 × 600 cm / 3 role 18 metrů, vakuová fólie, vakuové sáčky, vakuová kolečka pro potraviny, profesionální fóliové role, pro všechny vakuovací přístroje, bez BPA

#ad
jutyum #ad - Vychutnejte si čerstvostvaše potraviny zůstanou vakuované až 8 x déle čerstvé – zcela přirozeně bez konzervačních látek. Zabrání se propíchnutí špičatých předmětů, jako např. Materiál s dlouhou životností a odolný proti přetržení vakuové sáčky na potraviny jsou velmi silné a snadno se neroztrhnou.

Začněte ofenzívu čerstvosti a vakuujte čerstvé maso, ovoce nebo zeleninu pro skladování v lednici nebo mrazáku. Odolnost při vysokých a nízkých teplotách pro bezpečné použití při vaření ve vakuu, v mikrovlnné troubě, při vaření v páře a chlazení. Udržitelné: lze prát také v myčce a znovu použít. Lze jej bezpečně používat v mikrovlnné troubě nebo v mrazáku, neobsahuje BPA, zapečetění jídla a vaření Sous-Vide. Vysoce kvalitní materiálvakuový sáček se skládá z profesionálních potravinářských materiálů, perfektní pro skladování potravin, netoxický. Opakovaně použitelné vakuové pytle na potraviny neprodukují při vaření žádné škodlivé látky.

Kompatibilní značkyvhodné pro jiné značky vakuovacích přístrojů, gastroback, laica, lava, Genio, Profi Cook, Foodsaver, Crenova, Solis, Clatronic, Rosenstein, Krupps, pro CASO, leifheit, Severin, TCM, Bomann, Bestron, easyvac, Klarstein, Leifheit atd. Vitamíny a minerály přitom zůstávají zachovány – ideální ochrana před zmrazením a ztrátou aroma. Vakuově zabalené potraviny udrží potraviny dlouho čerstvé. Mnohostranně použitelná – vakuovací fólie lze použít k zabalení nejrůznějších produktů jako maso, mořské plody, sýr, ryby, zelenina, ovoce atd.
Značkajutyum #ad
Výrobcejutyum #ad

9. culivac

#ad

Folie na potraviny 2 role, vyrobeno v Nemecku, 30 x 600 cm

#ad
culivac #ad - Předvaření: častěji vychutnávejte a rozmazlujte rodinu domácí kuchyní, jídlo ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Vysoké efektivity je dosaženo i u naší osvědčené fólie Standard s hrubší strukturou. Integrované rouno u našeho fóliového sáčku professional s jemnou strukturou znamená vyšší účinnost.

Upozornění: u silvercrest, andrew james, ellrona, mia, Junior, vacsy, klarstein, Lava/La-Va, tectools, Solis, Eltac, Easyvac, Gastroback, Laica, Orved, např. Marinování ve vakuu pro top zážitek při grilování. Allpax, krups, bomann, severin, caso germany, bestron, petra, rommelsbacher, Mark, Clatronic, Rosenstein, TCM, Silvercrest, případně přístrojů s nižším výkonem zvolte raději fólie Standard. Cenově výhodné - porovnejte sami: s naším balením po 50 kusech ve srovnání s balením po 100 kusech ušetříte a získáte evropskou profesionální kvalitu a prémiové zboží.

Díky optimálnímu řešení z hlediska logistiky a balení neušetříte jen u vakuových sáčků, genio, tcm, foodsaver, ale i u fólií v rolích! Vhodné do vakuovače - do přístrojů všech výrobců, profi cook, ariel, seal a meal, venus a mnoho jiných. Nákup do zásoby při mimořádných prodejních akcích a využívání výhodných nabídek - ideální pro myslivce, rybáře. 100% bez BPA. Fólie professional jsou vyrobeny v německu, fólie standard original v itálii. Top účinek: top účinek: kapalina se odsává mnohem pomaleji než vzduch.
Značkaculivac #ad
VýrobceISC |Illwitzer Service & Consulting GmbH #ad
Výška5.28
Délka12.05
Hmotnost1.28
Šířka2.17
Číslo díluISCHOVACR30600S01AA
Modelka.

10. bottini

#ad

Pro každý svařovací přístroj a vakuovací přístroj jako Caso, Solis, prémiový sáček na fólii, láva atd. vakuování Made in Germany, 10 x vakuové válečky BOTTINI otevřené 30 x 600 cm, Sous Vide

#ad
bottini #ad - Vhodné do mrazáku, vhodné do myčky nádobí, mikrovlnné trouby. Vhodné pro všechny potravinářské výrobky akum, MAP, bez BPA. 105 µm pa/pe vícevrstvá, bezbarvá, transparentní, bez zápachu. Vysoká pevnost proti proražení a osvědčení švu, vynikající svit. Použitelný pro sud-vide, odolný proti vaření.
Značkabottini #ad
Výrobcebottini #ad
Výška1.97
Délka236.22
Hmotnost6.61
Šířka11.81
Číslo díluR3006000-010