Top 10 Diamond Painting Schloss Neuschwanstein – Sady pro křížkovou výšivku s tištěným vzorem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ideen mit Herz

#ad

Ideen mit Herz 5D Diamond Painting | diamantová sada | 35 x 25 cm | plátno s motivem | kulaté kamínky | vč. příslušenství | různé obrázky na výběr kolínská katedrála

#ad
Ideen mit Herz #ad - Různé motivy na výběr. Vodotěsné | s ochranným filmem a celoplošně lepicí. Velikost plátna motivu: 35 cm x 25 cm. Plátno s motivem k doplnění ozdobnými kamínky. Včetně kulatých ozdobných kamínků, voskových destiček, nádob na kamínky a tužky pro zachycení a pokládání kamínků.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Číslo dílu012422
Modelka012422

2. MISHBAY

#ad

Diamantové malování obrázků lev, MISHBAY Diamond Painting pestrá zvířata, 30 x 40 cm Diamond Painting dospělí, DIY 5D sada stěna dekor diamantová výšivka

#ad
MISHBAY #ad - Potřebné díly příslušenství – obdržíte všechny potřebné nástroje pro vytvoření působivé 5D diamantové malby. Sada obsahuje – diamanty jsou očíslovány a opatřeny symboly, plastovou nádobou pro uložení diamantů, taštičkou, aplikátorem, suché lepidlo a diamantový katalog s diagramem a návodem k nalepení.

Obraz bude vždy perfektní. Prožijte skvělý čas – diamantová mozaika je skvělou možností, jak si užít svůj volný čas. Během několika hodin naplníte plochy zvláštními diamanty v různých velikostech a barvách. Jednoduché provedení – na plátně je natištěn předem vyrobený vzor, na který můžete diamanty nalepit.

Nedělejte si starosti s chybami. Samotné plátno má lepivý povrch, který drží malování Daimond na místě. Vysoce kvalitní plátno – plátno je vyrobeno z látky odolné vůči oleji, která má dlouhou životnost, je vodotěsná, odolná proti vlhkosti a bez záhybů. Tento koníček vám umožní uvolnit se, odvrátit se od každodenních problémů a nechat je za sebou.
ZnačkaMISHBAY #ad
VýrobceMISHBAY #ad
Výška0.39
Délka15.75
Šířka11.81

3. Maysurban

#ad

Maysurban Diamond Painting plné obrázky 5D DIY diamantová malba výšivka sada kulatý vrták dospělí děti do kanceláře na stěnu dům dekorace

#ad
Maysurban #ad - Výrobek neobsahuje rám. Přidejte více zábavy do života30 × 40 cm. Použitívyberte diamantovou barvu a naplňte ji plastovou miskou. Sada materiálůmalířské nástroje jsou obsaženy: barevné kulaté štrasové kamínky, 1 tablet, 1 aplikační tužka, 1 malířské plátno, 1 malířské lepidlo.

5d diy diamantová malba může zažít pocit výkonu, zvýšit sebevědomí a vytrvalost, naučit se snižovat stres, pěstovat trpělivost. Decorjedinečná diamantová malba je nejlepší dekorací v obývacím pokoji a kanceláři. Udělejte si svůj domov krásnějším. Tato velikost je vhodná pro začátečníky a lze ji rychle dokončit.

Diy 5d diamantová malba vysoce čiré plátno na olejomalbě je vodotěsné a rovnoměrné textury, která udržuje obraz lepkavý, samotný vzor má lepivé pozadí a plastovou ochrannou fólii, takže obraz můžete snadno doplnit. Použijte lepicí tyčinku a hlínu k nalepení diamantů na příslušně očíslovaná místa na plátně. Kromě toho jsou nejlepším dárkem pro rodiče, přátele a kolegy.
ZnačkaMaysurban #ad
VýrobceMaysurban #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluMEU-0928-H1143
ModelkaMEU-0928-H1143

4. YHESEN

#ad

Domácí dekorace na zeď, děti loď v jezeře, zábava pro dospělé, YHESEN 40 x 50 cm 5D DIY diamantová malba, digitální diamantová malba, vyšívací balení křížkovým stehem

#ad
YHESEN #ad - Snadné použití vložte štrasové kamínky do regálu a roztříděte je podle barvy. Dodejte životu více zábavy: s 5d diamantovou malířskou sadou diy se můžete naučit odbourávat stres, zlepšit sebedůvěru a vytrvalost a kultivovat trpělivost. Vysoce kvalitní materiál jako vzor pozadí použijte kvalitní plátno a pestré štrasové kamínky s vodotěsnou a rovnoměrnou texturou plátna, aby byl obraz chráněn tak, aby byl obraz jedinečný, použijte plastový papír, a pak vložte diamant, aby obraz zůstal lepkavý, třpytivý a pryskyřičné flitry se třpytí.

Je to také ideální a zajímavý dárek pro rodinu, ručně vyrobený obývací pokoj, skvělé dekorace Vytvářejte postupně pestré a krásné DIY obrázky. Diamantová sada na malování název obrázku člun v jezeře, 1 × lepidlo, 1 × "tužka", štrasové perly v diamantové barvě, velikost 40 × 50 cm; k produktům patří: 1 × HD plátno, 1 × diamantový podnos, 5 x sáček na zip.

Potřebujete čas a energii k dokončení diamantové malby DIY. Zvláštní dárky, ložnice atd. Velmi vhodné pro diY projekty, děti a přátele. Velmi dobře se hodí pro dospělé a děti, regulovat emoce, aby si spolu hráli, zvyšovat náklonnost k rodině, zlepšovali praktické schopnosti dětí a schopnost rozpoznávat barvy, bavit se a podporovat pozornost a trpělivost dětí!. Vezměte si tedy "tužku", vložte do krabice trochu lepidla a pak na tužce nechte trochu lepidla. Nakonec štrasový kámen nasaďte tužkou a nalepte jej na odpovídající číslo na plátně.
ZnačkaYHESEN #ad
Výrobcespesen e #ad
Číslo díluZSH-1
ModelkaZSH-1

5. MISHBAY

#ad

30 x 40 cm Diamond Painting dospělí, diamantové malování obrázků BabyYoda, DIY 5D sada nástěnná dekorace diamantová výšivka, MISHBAY Diamond Painting Baby Yoda

#ad
MISHBAY #ad - Vysoce kvalitní plátno – plátno je vyrobeno z látky odolné vůči oleji, je vodotěsná, odolná proti vlhkosti a bez záhybů. Během několika hodin naplníte plochy zvláštními diamanty v různých velikostech a barvách.

Tento koníček vám umožní uvolnit se, odvrátit se od každodenních problémů a nechat je za sebou. Jednoduché provedení – na plátně je natištěn předem vyrobený vzor, na který můžete diamanty nalepit. Prožijte skvělý čas – diamantová mozaika je skvělou možností, jak si užít svůj volný čas. Potřebné díly příslušenství – obdržíte všechny potřebné nástroje pro vytvoření působivé 5D diamantové malby.

Diamond painting Disney Mickey Mouse bude vždy perfektní. Nedělejte si starosti s chybami. Samotné plátno má lepivý povrch, která má dlouhou životnost, který drží malování Daimond na místě. Sada obsahuje – diamanty jsou očíslovány a opatřeny symboly, taškou, plastovou nádobou pro uložení diamantů, aplikátorem, suché lepidlo a diamantový katalog s diagramem a návodem k nalepení.
ZnačkaMISHBAY #ad
VýrobceMISHBAY #ad
Výška0.39
Délka15.75
Šířka11.81

6. LUKDUNG

#ad

Diamantová dekorace pro dům, LUKDUNG Sada 5D diamantových maleb krajiny, štras křížkový steh, stěnu 40 × 30 cm, přírodní diamantová malba hory, diamantová malba pro dospělé a děti

#ad
LUKDUNG #ad - Nejlepší dekorace: diamond painting ideální do ložnice, jídelny, restaurace, chodby, obývacího pokoje, pracovny, kanceláře, hotelu, umývárny, domu, kuchyně, koupelny, baru atd. Vzory s vysokým rozlišením, ekologické, snadno se skládá, vodotěsné, nikdy nevyblednou.

Upozornění: rám není součástí dodávky. Diy řemeslné umění: diy diamantová malba umění může zažít zážitek úspěchu, který bude krásným dárkem pro rodinu a přátele. Sada 5d vyšívání křížovou výšivkou: tento diamantový obraz je polotovarem s podrobnými pokyny a perfektním přizpůsobením barvy, který je vhodný pro dospělé a děti, pro zvýšení sebevědomí a snížení stresu díky DIY diamantovému umění.

Snadné dokončení: vysoce transparentní plátno s olejomalbou má jednotnou texturu, samotný vzor má lepivé pozadí a ochranná fólie drží obraz lepkavý. Nová generace plných diamantů: 17 čtvercových průřezů nad kulatými diamanty vypadá leskle, nikdy nevyblednou a jsou světlejší než běžné pryskyřičné diamanty, díky čemuž je obraz lesklý a má silnou trojrozměrnou velikost.
ZnačkaLUKDUNG #ad
VýrobceLIK #ad
Číslo díluA173-2
ModelkaA173-2

7. YAOYIN

#ad

DIY diamantová sada s příslušenstvím pro domácí stěnu dekoru 30 × 40 cm, 5D diamantové obrázky, YAOYIN Diamond Painting, dospělí, dětský lev

#ad
YAOYIN #ad - Diy sada diamantových maleb – 1 sada polotovarů 5d diamantového lakování, diamantová barva štrasové perly, kamenný podnos a pinzeta nářadí pro nalepení štrasových perel na plátno. Nedělejte si starosti, že 5D diamant spadne. Zvyšte sebevědomí a vytrvalost. Vysoce kvalitní plátno – vysoce kvalitní plátno s vysokým rozlišením, snadno se lepí, vodotěsné, dlouhá životnost, lepivé pozadí lze snadno připevnit na 5d diamant.

Pokud si myslíte, že dekorace vašeho domu je fádní a obyčejná, mohou vám naše 5D diamantové malování pomoci oživit váš salon, ložnici a jiná místa. Diamantové malování může snížit stres a regulovat emoce. Diamantové malování jedinečně oslňující a pryskyřičné pajetky se třpytí. Diamantové malování lze použít jako kolaudační party, vánoční dárek. Snadné ovládání – nejprve vložte do misky stejný diamant, na tužce nechte trochu lepidla, poté vložte vložku "tužku" lehce na čtvercové lepidlo, nakonec 5D diamant nasaďte a položte na odpovídající číslo na plátno.

Jedinečná krása a módní design - diamantové malování obrázky-lev. 5d diamantová malba – chcete si odpočinout a zabít čas nebo zlepšit svůj vztah s dětmi, díkůvzdání, svatbu, halloween, milenci nebo přáteli tím, že něco udělají společně? Sada 5D diamantových malířských rodinných barev je ideální pro zábavu při malování. Velikost: 40 * 30 cm / 15, 7 * 11, 8 palců.
ZnačkaYAOYIN #ad
VýrobceYAOYIN #ad
Číslo díluDE20210813
ModelkaDE20210813

8. HAWILL

#ad

Malba, výroba mozaiky, 4 kusy 5D diamantových obrazů pro dospělé, krajina, sada pro domácí dekoraci na stěnu, DIY křížová výšivka, Diamond Painting, zámek

#ad
HAWILL #ad - Vysoce kvalitní diamantové malbydiamanty jsou vyrobeny ze 100% epoxidové pryskyřice pro výraznější barvy podobné šperkům. Plátna jsou s vysokým rozlišením, voděodolné a snadno se lepí, trvanlivé, takže se nemusíte obávat, lepivé pozadí lze snadno připevnit na diamant a je velmi stabilní, že by diamanty spadly.

Myslím, vánocům atd. Dni otců, dni matek, že to bude ten nejpromyšlenější dárek. Sada diamantových maleb obdržíte kompletní sadu diamantového malování se všemi diamantovými barvami, které potřebujete. K dispozici jsou 4 x plátno s vysokým rozlišením, 5 x lepidlo, 5 x tužka, 5 x plastové desky, 10 x zapečetěný sáček a 1x náhradní hlavice.

Relaxační aktivitavytvoření diamantové malby může být uklidňující a relaxační aktivitou. Nástěnná dekorace do obývacího pokojediamantové malování můžete zavěsit v rámu kdekoliv v domě, obývacím pokoji, v ložnici, jídelně. Promyšlený dárekpokud se snažíte vybírat dárky k narozeninám, dni dětí, můžete si vyzkoušet naše diamantové malování. Může pomoci zmírnit stres a uklidnit mysl.
ZnačkaHAWILL #ad
VýrobceHUKTOR #ad
Výška15.75
Délka11.81
Šířka0.39
Číslo díluDiamond Painting
ModelkaDiamond Painting

9. CULASIGN

#ad

CULASIGN DIY 5D diamantová malba Full Diamond Křišťál Štras Výšivka Obývací pokoj Dekor Nálepka na stěnu 60 x 12

#ad
CULASIGN #ad - Plný diamantový nátěr: plachtovina s vysokou průhlednou olejomalbou je vodotěsná a dokonce i strukturovaná, samotný vzor má lepivé pozadí a plastový ochranný film, aby obraz zůstal lepkavý. Naše diamantová malba je polotovary a neobsahuje žádné rámy. Všechny materiály jsou ekologické. Musíš to ukončit sami. Home decoration painting: oživte svůj salon, ložnici a jiná místa diamantovými malířskými sadami. Vysoce kvalitní lesklý 5d křišťálový diamant, čiré tiskové plátno, vzor s vysokým rozlišením a živé obrázky.
ZnačkaCULASIGN #ad
VýrobceCULASIGN #ad
Číslo dílu155
Modelka155

10. YAOYIN

#ad

Vánoční obrázky, YAOYIN Diamond Painting, 5D diamantové malování, děti s diamantovým malířským příslušenstvím, 4 balení diamantových maleb, kompletní sada vrtáků, vánoční dekorace pro domácí dekoraci

#ad
YAOYIN #ad - Diamantové malování může snížit stres a regulovat emoce. Diamantové malování jedinečně oslňující a pryskyřičné pajetky se třpytí. 5d sada diamantových maleb – 4 sady polotovarů pro děti s diamantovým lakováním, kamenný podnos a pinzeta nářadí pro nalepení štrasových perel na plátno.

Diamantovou malbu na téma santa clause lze použít také jako dárek pro děti, přátele a milence. 5d diamantová malba pro děti: 5d diamantové malování sada vánoční děti jsou ideální pro zábavu při malování. Nedělejte si starosti, snadno se lepí, vodotěsné, dlouhá životnost, že diamant spadne. Velikost: 36 * 26 cm / 14, diamantová barva štrasové perly, 14 * 10, 23 palců.5d diamantová malba santa clause je vhodná pro děti, aby zlepšily své praktické schopnosti a trpělivost a zlepšily jejich chápání barev a estetiky. Jedinečná krása a módní design – diamantové malování obrázky – dekorace ježíška.

Zlepšete praktické schopnosti, nechte trochu lepidla na tužce, zvyšte sebevědomí a vytrvalost. Jednoduché diy kroky – nejdříve vložte stejný diamant do misky, poté vložte vložku "tužku" lehce na čtvercové lepidlo, nakonec diamant nasaďte a položte na odpovídající číslo na plátno. Perfektní diy narozeninový dárek, vánoční dárek pro děti. Pokud si myslíte, že dekorace vašeho domu je fádní a obyčejná, naše diy 5d diamantové malování vám pomůže oživit váš salon, ložnici a jiná místa.
ZnačkaYAOYIN #ad
VýrobceYAOYIN #ad
Číslo díluDE20210901
ModelkaDE20210901