Top 10 Elektrischer Milchaufschäumer – Automatické napěňovače mléka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMZCHEF

#ad

600 ml, multifunkční dělený napěňovač mléka, AMZCHEF 8 v 1 Automatický napěňovač mléka 550 wattů, dětská výživa na bázi mléka, horké mléko, elektrický pro horkou a studenou mléčnou pěnu

#ad
AMZCHEF #ad - S elektrickým napěňovačem mléka můžete připravit cappuccino, sójového mléka, ledové americano, ④čokoládového mléka, studené mléčné pěny, ②vzdušné mléčné pěny, latte a horké kakao. Snadná obsluha tento indukční napěňovač mléka lze jednoduše spustit a ovládat pouze jedním tlačítkem. Moderní a vysoce technologický oled displej dynamicky zobrazuje funkční menu a otáčením a stisknutím tlačítka lze vyrábět různé druhy mléčné pěny a nápojů.

Bezpečné indukční ohřev místo tradičního podlahového vytápění používá náš elektrický napěňovač mléka bezpečné indukční ohřev ih, aby se přísady všude zahřívaly, rovnoměrnější a tišší a může zabránit přehřátí a spálení mléka. Snadné čištění elektrický napěňovač mléka má dělený šálek, odnímatelná a pratelná, který lze čistit přímo pod tekoucí vodou a následně osušit měkkým hadříkem. Pro výrobu mléčné pěny se doporučuje používat plnotučné mléko s obsahem tuku vyšším než 3%.

Pokud se napěňovač mléčné sody neaktivuje elektricky během 60 sekund, což je efektivnější, přepne se do pohotovostního režimu. Můžete se pohodlně opřít a nechat mléčnou pěnu automaticky vyrobit krásnou mléčnou pěnu. Základna mléčného froté elektrického proudu obsahuje magnety, které metlu pevně přivádějí do práce a vytvářejí tak hladkou a jemnou mléčnou pěnu. Splňuje vaše požadavky na bezpečnost a kvalitu kávy. 8 v 1 multifunkční tento automatický napěňovač mléka lze použít k výrobě ①husté mléčné pěny, kešu mléčné pěny, ③horkého mléka, dětské výživy na mléčné bázi.
ZnačkaAMZCHEF #ad
VýrobceAMZCHEF #ad
Výška9.49
Délka7.36
Hmotnost4.01
Šířka5.91
ModelkaMMF-9117

2. Tchibo

#ad

Pro latte macchiato, cappuccino a kakao, Tchibo Indukční napěňovač mléka, nádoba na míchání vhodná do myčky, černý, teplá a studená mléčná pěna, bez připalování

#ad
Tchibo #ad - Perfektní mléčná pěna: stisknutím tlačítka napěňte až 260 ml mléka nebo zahřejte až 500 ml mléka. Komfortní čištění: odnímatelné díly nádoba na míchání, vložky a víko lze mýt v myčce.

Naše napěňovače mléka fungují také skvěle s veganskými alternativami mléka. Flexibilně použitelný: snadno přepínejte mezi míchacím a pěnovým nástavcem pro teplé mléko/kakao nebo mléčnou pěnu. Snadná obsluha: vše ovládáte jedním tlačítkem pomocí dotykového rozhraní a několika funkcí. Bezpečné a energeticky úsporné: ochrana proti přehřátí a automatické vypnutí po cca 3 minuty zajistí, že nedojde k žádnému nepříjemnému překvapení.
ZnačkaTchibo #ad
VýrobceTchibo Gmbh , Überseering 18, 22297 Hamburg #ad
Číslo dílu369562
Modelka369562

3. Simple Deluxe

#ad

Macchiato, Cappuccino, 240 ml, HealSmart Elektrischer Milchaufschäumer, automatischer warmer und kalter Schaumbereiter für Kaffee, 4 in 1 Milchdampfgarer, Latte

#ad
Simple Deluxe #ad - Gleichzeitig kann der deckel des bubblers auch ein Überlaufen verhindern und sicherstellen, und Sie müssen nur eine Taste drücken, dass Ihre Arbeitsplatte und Kleidung sauber sind. Große kapazitätder milchaufschäumer kann 240 ml / 2302 g milch oder 115 ml / 4 unzen schaum erhitzen, und die große Kapazität ermöglicht es Ihnen, mehrere Getränke auf einmal zuzubereiten.

Paket beinhaltet 1 packung 4-in-1 automatischer Milchaufschäumer, ein Schneebesen zum Erhitzen von Milch und der andere zum Erhitzen und Aufschäumen. Einfach zu bedienender milchaufschäumer kann in zwei minuten schnell sprudeln, um dies zu erreichen.

Leicht zu reinigen mit hochwertigen Materialien wird die Innenwand nicht mit Milchschaum befleckt, was die Reinigung sehr einfach macht und Ihnen viel Zeit sparen kann. Mehrzweckder milchaufschäumer erzeugt nicht nur kalten Schaum für Ihre Latte, sondern erwärmt auch die Milch, Cappuccino, Eismoka, Macchiato, um Ihre vielen Bedürfnisse zu erfüllen.
ZnačkaSimple Deluxe #ad
VýrobceHealSmart #ad
Číslo díluElectric Milk Frother, 4 in 1 Milk
ModelkaElectric Milk Frother, 4 in 1 Milk

4. morpilot

#ad

Protiskluzový design, morpilot Elektrický napěňovač mléka 4 v 1, 400 W, 240 ml černý, automatický se 4 režimy, napěňovač mléka pro teplou a studenou mléčnou pěnu

#ad
morpilot #ad - Studená nebo horká mléčná pěna má objem 115 ml, což stačí na vaření dvou sklenic. Dodávaný čisticí kartáč může pomoci odstranit odolné skvrny. Upozornění: zdarma silikonová lžíce a čisticí kartáč zdarma. Bezpečné a protiskluzové : tělo napěňovače mléka morpilot má ergonomický závitový design, který má stylový a velkorysý vzhled a zvyšuje tření na povrchu.

Vytvořte si ihned kvalitu kavárny. Pěnovač mléka 4 v 1: tento elektrický napěňovač mléka má jedno tlačítko pro jednoduché 4 druhy mléčné pěny – horká hustá pěna, studená pěna nebo horké mléko. Protiskluzové nohy na spodní straně zabraňují sklouznutí a tlumení nárazů; zcela transparentní kryt může sledovat proces pěnění a automaticky se uzavře, aby byl zajištěn bezpečný provoz a zabráněno přehřátí přístroje. Maximální kapacita ohřevu činí 240 ml.

Rozsah dodávky: 1x napěňovač mléka, 1 x silikonová lžíce, 1 x čisticí kartáček, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Perfektní pro cappuccino, latte macchiato, horká vzduchová pěna, horkou čokoládu a další. Rychlý a kompaktní : náš výkonný 400w napěňovač mléka zajišťuje rychlé a efektivní napěnění mléka s provozní dobou mezi 55 s až 170 s. Snadné čištění : s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem uvnitř, jednoduše opláchněte vodou a otřete hadříkem, abyste přístroj snadno vyčistili.
Značkamorpilot #ad
Výrobcemorpilot #ad
Číslo dílu1221128
Modelka1221128
Záruka1 rok.

5. SEVERIN

#ad

SEVERIN Indukční napěňovač mléka SPUMA 700 Plus, napěňovač mléka vhodný do myčky, elektrický napěňovač mléka bez připalování, SM 3587, kartáčovaná ušlechtilá ocel / matná černá

#ad
SEVERIN #ad - Nádobu na mléko lze mýt v myčce. Detaily – elektrický napěňovač mléka s indukční funkcí, plynule nastavitelná teplota, kapacita 700 ml, se speciálním programem pro veganské alternativy mléka, č.

3587. Různé teplotní stupně – mléko bez ovsa, krav, sóji nebo laktózy lze pomocí napěňovače na mléko ohřát/napěnit za studena nebo za tepla 45 °C – 65 °C. Perfektní mléčná pěna – díky inovativní indukční metodě zabraňuje napěňovač mléka SEVERIN připalování mléka. Komfortní ovládání – s moderním otočným regulátorem easy-Select a OLED displejem můžete otočením jednoduše vybrat požadovaný nápoj a stiskem potvrdit. Mnoho možností – dětská výživa, horká čokoláda nebo koktejly: 13 integrovaných programů napěňovače mléka zajišťuje individuální požitek.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška9.84
Délka7.68
Hmotnost3.76
Šířka6.1
Číslo dílu3587
Modelka3587
ZárukaZáruka výrobce.

6. DUALIT

#ad

Dualit 84155 šlehač na mléko Černá s Patentovaným magnetický pohon

#ad
DUALIT #ad - Kapacita: 320 ml horké mléko, 200 ml mléčné pěny. Mléčné pěny 70 sekund. Dné riziko připálení díky patentované s dlouhou životností elektromagnetických pohon. Dný stříkaček: víko může během Betriebes odebrat. S protiskluzové nohy a automatické vypnutí pokud 65 ° dosaženo jsou pro vaši bezpečnost.
ZnačkaDUALIT #ad
VýrobceDualit #ad
Výška4.72
Délka6.69
Hmotnost4.41
Šířka7.87
Číslo dílu84155
Modelka84155

7. SEVERIN

#ad

Elektrický napěňovač mléka bez připalování, kartáčovaná ušlechtilá ocel / matná černá, SEVERIN Indukční napěňovač mléka SPUMA 700, napěňovač mléka vhodný do myčky, SM 3586

#ad
SEVERIN #ad - Komfortní ovládání – s moderním otočným regulátorem Easy-Select a LED displejem lze otočením jednoduše zvolit požadovanou teplotu a stisknutím tlačítka ji potvrdit.

Nádobu na mléko lze mýt v myčce. Mnoho možností – díky praktickému otevírání víka je možné pohodlně přidávat další přísady např. Výrobku 3586. Kakao do mléčné pěny. Různé teplotní stupně – mléko bez ovsa, krav, sóji nebo laktózy lze pomocí napěňovače na mléko ohřát/napěnit za studena nebo za tepla 45 °C – 65 °C. Podrobnosti – elektrický napěňovač mléka s indukční funkcí, kapacita 700 ml, nastavitelná teplota od 45 ° do 65 °C, č. Perfektní mléčná pěna – díky inovativní indukční metodě zabraňuje napěňovač mléka SEVERIN připalování mléka.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška9.84
Délka7.68
Hmotnost3.55
Šířka6.1
Číslo dílu3586
Modelka3586
ZárukaZáruka výrobce.

8. Rafow

#ad

Mléko, Elektrický napěňovač mléka 4 v 1 – automatický napěňovač mléka 300 ml, pro horké, studené mléčné pěny, bezhlučný, velký objem, horká čokoláda latte cappuccino macchiato

#ad
Rafow #ad - Kromě toho jsou stopy uvnitř pěniče dobře viditelné a jasné, maximální kapacita činí až 130 ml pro napěnění mléka a až 10, je koncipována s objemem 300 ml, což vám pomůže správně používat. Tichý design nebude rušit ostatní během práce. Snadné čištění – napěňovač mléka s velkým otvorem má abs kryt, jeho vnitřek je vyroben z ušlechtilé oceli s nepřilnavou povrchovou úpravou, dodává se s čisticím kartáčem, díky kterému se snadno čistí.

Velký objem 300 ml – konvice na napěnění mléka, elektrická konvice na napěnění mléka, 2 oz/300 ml pro ohřívání mléka bez napěnění. Nejnovější elektrický napěňovač mléka 4 v 1 – tento elektrický napěňovač mléka lze použít k vytvoření husté horké mléčné pěny, tenké horké mléčné pěny, kávě, jednoduše stiskněte tlačítko pro výběr požadovaného režimu, zahřátého mléka a studené mléčné pěny, latte, aby odpovídal vašemu oblíbenému cappuccinu, macchiato, horké čokoládě a dalším.

Ergonomická rukojeť je nejen snadněji uchopitelná, ale také stabilnější a méně náchylná k poškození. Bezpečnost a dlouhá životnost – multifunkční přístroj na mléčnou pěnu se 2 metly na sníh používá dvouvrstvou izolační stěnu vhodnou pro potraviny pro dlouhou životnost a bezpečnost. Pro dosažení lepšího výsledku napěnění se doporučuje používat plnotučné mléko obsah tuku > 3%. Automatické vypnutí a nízká hlučnost – elektrický mléčný froté rychle běží a za 1 – 2 minuty vám poskytne perfektní mléčnou pěnu, což je rychlejší než dělený typ. Přístroj se po napěnění automaticky vypne.
ZnačkaRafow #ad
VýrobceRafow #ad
Výška7.8
Délka5.9
Hmotnost780
Šířka3.9
Číslo dílu8B-FF98-HX1T
ModelkaN22-B

9. KitchenBrothers

#ad

Froté napěňovač – přístroj na napěnění mléka – ohřívač mléka – 4 v 1–240 ml – černý, KitchenBrothers Elektrický napěňovač mléka – elektrický napěňovač mléka – napěňovač mléka

#ad
KitchenBrothers #ad - Tyři funkce v jednom: vyberte si ze 4 možností: teplá a silná pěna, teplá a vzdušná pěna, ohřev 65 °C a studená pěna. Obraťte se na náš zákaznický servis, pokud nejste spokojeni se svým nákupem. Rychle a během 2 minut! snadné čištění: tento přístroj na napěnění mléka je vybaven vnitřní vrstvou odolnou proti poškrábání a nelepí.

Zahřejte až na 240 ml nebo napěňte až 150 ml najednou. Bezpečné a spolehlivé: froté mléko se automaticky vypne, když je vaše mléko nebo mléčná pěna hotová. Na naše výrobky nabízíme 2letou záruku. Díky této funkci automatického vypnutí a ochraně proti přehřátí garantujeme 100% elektrickou bezpečnost násypu mléka. Vychutnejte si lahodné kreace kávy: tento elektrický napěňovač mléka vytváří lahodnou krémovou a hebkou mléčnou pěnu pro cappuccino, latte macchiato, ledovou kávu nebo horkou čokoládu.

2 roky záruka: záruka kvality našich výrobků a spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Po použití pěnu jednoduše očistěte vodou a hadříkem. S tímto pěnicím přístrojem na mléko můžete doma s minimálním úsilím připravit lahodnou kávu.
ZnačkaKitchenBrothers #ad
VýrobceKitchenBrothers #ad
Výška7.52
Délka3.94
Hmotnost1.99
Šířka3.94
Číslo díluKB699
ModelkaKB699
Záruka2 roky záruka.

10. Yissvic

#ad

YISSVIC Elektrisch Milchaufschäumer 500W Automatischer Edelstahl Aufschäubar Milchschäumer Basisstation Antihaft Weiß

#ad
Yissvic #ad - Zu hause wie in der bar dank yissic Elektrischer Milchaufschäumer, in nur 60 Sekunden Aufheizen und 3 Modi zur Auswahl. Platzieren sie den quirl mit der feder in den Milchaufschäumer und drücken Sie die Taste "warm/kalt", um die Milch zu schäumen max. Dieser elektrische Milchaufschäumer ist ein tolles Weihnachtsgeschenk.

Dieser elektrische milchaufschäumer hat eine Innenseite aus Aluminiumlegierung, die keine schädlichen Substanzen erzeugt. Die außenseite des elektrischen milchaufschäumers besteht aus feuerfestem ABS-Material und ist mit einer rutschfesten Matte ausgestattet, um die Stabilität der Basis zu gewährleisten. Automatisches kontrollsystem: der elektrische milchaufschäumer ist einfach und praktisch, die Temperatur ist immer etwa 65 Grad, die Sie konstant halten, Sie können die Temperatur einstellen, schaltet sich nach Gebrauch automatisch ab, um Überhitzung zu vermeiden.

Leise hohe leistung bei 500 W, vollmundiger Schaum. Schneller, leiser und sicherer elektrischer milchaufschäumer: mit nur einem knopfdruck können sie die milch leicht erhitzen und in nur einer Minute aufschäumen. Multifunktionaler elektrischer milchaufschäumer: yissvic elektrischer milchaufschäumer enthält 2 verschiedene Schneebesen. 130 ml-Mittellinie. Antihaftbeschichtung: dieser elektrische milchaufschäumer ist mit einer antihaftbeschichtung ausgestattet.
ZnačkaYissvic #ad
VýrobceYISSVIC #ad
Číslo díluN11
ModelkaN11