Top 10 Elektrischer Türöffner WiFi – Kování ke garážovým dveřím

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VisorTech

#ad

Dveřní telefon, elektronický otvírač dveří elektrický otvírač dveří, VisorTech WiFi otvírač dveří: WLAN adaptér pro ovládání hlasem a aplikací, WLAN, elektrický otvírač dveří

#ad
VisorTech #ad - Wlan adaptér včetně montážní lepicí pásky a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Zařízení elesion a smart life a tuya lze na přání kombinovat do jednoho systému Smart Home. Ideální pro interkom s funkcí otevírání dveří a elektronickým zámkem bezplatná aplikace "elesion" pro ios a android: pro nastavení a ovládání Automatické programovatelné funkce scény, např.

Elektrický otvírač dveří wlan – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: dveřní komunikace, spínač, domovní dveře, dveřní zvonek, ovládání, dálkové ovládání, elektrický, zvonek, chytrý, domácnost, výroba, dveřní zámek, IP kamera, mobilní telefon. Rozměry: 52 x 52 x 23 mm, hmotnost: 50 g. Pro spínání více zařízení současně atd. Rozšiřuje elektronický dveřní zamykací systém o celosvětové ovládání přes aplikaci wifi kompatibilní: pro wlan standardy ieee 802. 11b/g/n 2, 4 ghz také kompatibilní se siri od apple: hlasové příkazy a související akce lze konfigurovat přímo přes iPhone a iPad a používat Napájení: 12 až 30 voltů přes elektrické vedení dveřního zařízení.

Připojení k elektrickému vedení elektronického dveřního zamykacího zařízení kompatibilní s amazon alexa a google assistant: pro ovládání hlasových příkazů přes Amazon Echo, Google Home a kompatibilní reproduktory Kompatibilní se systémem Smart-Life. Připojení k elektrickému vedení elektronického dveřního zařízení wi-fi připojení pro celosvětové ovládání pohodlné ovládání pomocí hlasových příkazů a aplikace bezplatná aplikace "ELESION" pro nastavení a ovládání kompatibilní se zařízeními Siri, Alexa a Google Assistant Kompatibilní se zařízeními Smart Life a Tuya.
ZnačkaVisorTech #ad
VýrobceVisorTech #ad
Výška0.91
Délka2.05
Hmotnost0.11
Šířka2.05
Číslo díluZX5234-944

2. RUILON

#ad

Bezklíčový dveřní zámek otisků prstů, RFID kartami a WiFi nutná brána, zámek otisků prstů pro dveře 30-70 mm, Dveřní zámek Wellock SeCBN51 s aplikací otisků prstů

#ad
RUILON #ad - Rychlá identifikace otisků prstů tento využívá pokrokovou technologii bio polovodičových otisků prstů, 3 sekundy a 1 sekundu na odemknutí. Otvírák dveří welock nahrazuje originální mechanickou hlavici, elektronický zámkový válec délka: 27, 5 mm vnější / 27, 5 mm - 35 mm vnější/27, délkově nastavitelný, 5 mm - 35 mm vnitřní nastavitelný.

Snadná instalace elektronický turlock welok, 5 mm uvnitř. Vytvořte si inteligentní domov a pohodlný život pro vás a vaši rodinu. Ukládá také otisky prstů a data lokálně, podporuje více než 100 000 dotyků, aby osobní údaje byly v bezpečí a soukromé. Bezplatná aplikace welock může zaznamenat, a nastavit elektrický dveřní zámek. Elektronický zámek dveří cylindrická vložka zámku je vhodná pro evropské dveře 30-70 mm. Zámek na otisk prstů welock podporuje ukládání až 100 otisků prstů, včetně 3 otisků prstů administrátora, identifikace otisků prstů trvá pouze 0, realizuje bezklíčový přístup a šetří čas.

Délka samotného válce zámku činí 27, není nutné vrtání ani frézování. Uživatelsky přívětivý tento je ze zinkové slitiny, stylový a moderní, perfektní pro všechny dveře, evropský bezpečnostní dveřní zámek je ideální pro kanceláře, odolný proti korozi, ne v cloudu, byty, ložnice a další. Můžete si prohlédnout záznamy o vstupu a výstupu, kdo vstoupí do domu, aplikaci odemknout přes Bluetooth, přidat uživatele aplikace a přidat chytré karty atd. Ovládání aplikace náš zámek otisků prstů podporuje zařízení ios a android.
ZnačkaRUILON #ad
VýrobceWE.LOCK #ad
Výška1.77
Délka7.28
Hmotnost1.06
Šířka1.57
ModelkaSECBNEBL51

3. SOREX wireless Solutions

#ad

Kontrola přístupu s RFID, kód a otevírání mobilního telefonu, SMART WiFi nástěnná čtečka kontroly přístupu elektronická, čtečka oprávnění k přístupu

#ad
SOREX wireless Solutions #ad - Důležité pro montáž ️ při dodání obdržíte plán kabeláže, přesto doporučujeme nechat instalaci provést odborníkem. Otevřete své dveře buď pomocí aplikace, s RFID čipem nebo 4–8místným číselným kódem.

Pokud nejste spokojeni se svým dveřním zámkem, vyměníme jej a vrátíme Vám kupní cenu. Otevírání přes aplikaci, rfid čip nebo kód: s chytrým wifi nástěnným zámkem na čtení dveří jste maximálně flexibilní. Tak můžete odesílat kódy a oprávnění odkudkoliv. Otevírání a správa odkudkoliv: s volitelnou síťovou bránou si můžete zcela snadno zorganizovat vlastní kontrolu, takže se inteligentní WiFi nástěnná čtečka perfektně hodí pro prázdninové byty.

Správa pomocí aplikace: zcela jednoduše můžete spravovat oprávnění pro svůj elektronický dveřní zámek pomocí příslušné aplikace. ZÁruka a obsah dodÁvky: u sorex wireless solutions nakupujete bez rizika.
ZnačkaSOREX wireless Solutions #ad
VýrobceSOREX wireless Solutions #ad
Číslo díluWT102000

4. RUILON

#ad

Vhodné pro dveře 50-100 mm, RFID kartou a WiFi nutné, elektrický dveřní zámek s Bluetooth, Welokck PCB01 elektronický dveřní zámek domovní dveře

#ad
RUILON #ad - Délka elektronických zámků: nastavitelná vnější 40 mm – 55 mm / vnitřní 30 mm – 60 mm. Bezklíčový smart lock vás varuje, nebo můžete zkontrolovat stav baterie v aplikaci, pokud je stav baterie Smart Lock pod 20 %, abyste mohli baterii vyměnit. Dveřní zámek s číselným kódem je vhodný pro dveře s tloušťkou 50 – 100 mm.

Inteligentní alarmy dveřní zámek nebo aplikace vám připomene, abyste baterii vyměnili. Snadná instalace jednoduše vyměňte originální mechanický válec za elektrický dveřní zámek welock a nainstalujte bez vrtání a pokládky kabelů. Nabízíme záruku vrácení peněz, ovládání atd. Pokud se vám do 30 dnů nelíbí elektronický dveřní zámek. Průměr otočných knoflíků: vnější 46 mm / vnitřní 38 mm; délka: vnější 56 mm / vnitřní 57 mm. Typ baterie: 3 x aaa 1, 5 v baterie nejsou součástí balení. Pohodlná aplikace po stažení aplikace welock do svého mobilního telefonu podpora iso a android můžete svůj elektronický dveřní zámek zcela jednoduše spravovat ze svého chytrého telefonu.

Pohodlné možnosti otevření pro otevření elektronického dveřního zámku použijte heslo, rfid kartu nebo aplikaci pro smartphone. Balení obsahuje 3 čipové karty, až 20 karet lze spárovat s elektronickým otvírákem dveří. S dočasným heslem, správou oprávnění, historií odemykání a dalšími funkcemi můžete svůj chytrý zámek nastavit a sledovat a po připojení brány k dostání samostatně můžete zámek ovládat dokonce na dálku.
ZnačkaRUILON #ad
VýrobceWELOCK #ad
Výška7.28
Délka1.77
Šířka1.57
ModelkaPCB10EBL01

5. AngLink

#ad

Otvírač dveří Smart Door Lock, Zámek dveří Smart – elektronický zámek na otisky prstů, elektrický zámek na dveře s aplikací a RFID kartami Bluetooth, domovní dveře

#ad
AngLink #ad - Jednoduchý instalační proces instalace tohoto inteligentního elektronického zámku na otisk prstů je hračka, nevyžaduje vrtání ani kabely. Přizpůsobí se různým tloušťkám dveří od 70 mm do 90 mm a usnadňuje budoucí upgrade. Nezapomeňte si před nákupem přesně změřit velikost vašich dveří.

Zvýšená bezpečnost a spolehlivost tento chytrý domovní dveřní zámek byl vyvinut pro vysokou bezpečnost a funguje efektivně při teplotách od -20 °C do 55 °C a zajišťuje spolehlivý výkon i v obtížných podmínkách. Můžete použít otisky prstů až 100, což zvyšuje komfort a flexibilitu vyžaduje bránu. Díky třídě vodotěsnosti ip54 odolává vlhkosti vzduchu od 30 % relativní vlhkosti do 80 % relativní vlhkosti. Varování stavu baterie elektronický systém dveřního zámku má funkci připomenutí baterie, která používá bzučák a blikající světla, když výkon baterie klesne pod určitou hodnotu.

Konkrétně wifi připojení umožňuje dálkové ovládání zámku přes mobilní aplikaci, 2 RFID karty, takže přístup je bez problémů možný. To zajišťuje včasnou výměnu baterie pro zachování optimální funkčnosti zámku. Univerzální použití tento elektrický otvírač dveří se hodí pro různé typy dveří a hodí se proto pro různá prostředí, ložnic, včetně domů, bytů a kanceláří.5 praktických metod odblokování zámek dveří anglink smart nabízí několik metod odemykání, bluetooth, mobilní aplikaci tuya nebo 2 mechanické klíče.
ZnačkaAngLink #ad
VýrobceAngLink #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka1.57

6. RUILON

#ad

Domovní dveře, vodotěsný elektronický dveřní zámek pro dveře 30-70 mm, aplikací a RFID kartami a WiFi nutnost brány, elektronický dveřní zámek s heslem, Elektronický dveřní zámek Welock PCB51

#ad
RUILON #ad - Tento dveřní zámek se automaticky zablokuje na 3 minuty, můžete zadat náhodná čísla před a za správným heslem, když se někdo pokusí špehovat vaše heslo, po zadání 5 nesprávných hesel. Elektronický bezpečnostní dveřní zámek náš dveřní zámek s číselným kódem používá nejnovější vysoce bezpečnostní technologii proti čichání, aby bylo hodnocení zmateno.

Inteligentní ovládání aplikace elektrický dveřní zámek lze ovládat v aplikaci welock pro ios a android, můžete provést Bluetooth, abyste otevřeli dveře; přidejte čipovou kartu; přidejte uživatele aplikace; uvidíte historii odemykání a další funkce, aby byl váš dům inteligentnější. Typ baterie: 3 x aaa 1, pokud je hladina proudu dveřního zámku elektronicky nižší než 20 %, 5 V baterie nejsou součástí dodávky. Instalace vyžaduje pouze šroubovák, které vám ušetří čas a peníze. Elektronický dveřní zámek 5 v 1 ①heslo – včetně 1 správce, 9 běžných uživatelů. Dobrá kompatibilita, žádné kabeláže a není zapotřebí žádný profesionální zámečník, snadná instalace tento dveřní zámek smart home je vhodný pro téměř všechny dveřní zámky, nabízíme také velmi podrobný návod k instalaci a video, které splňují standardní velikost eu, vhodné pro tloušťku dveří 30–70 mm.

Nemusíte si dělat starosti, že ztratíte svá data nebo změníte heslo. Rfid karta – balíček obsahuje 3 karty lze přidat až 20; ③bluetooth -- odblokování pomocí mobilní aplikace; ④wifi dálkové odblokování nutná dodatečná brána – odblokování USB zálohy – použijte USB kabel pro připojení chytrého zámku a napájení, pak jej odemkněte v aplikaci není funkce nabíjení.
ZnačkaRUILON #ad
VýrobceWE.LOCK #ad
Výška1.77
Délka7.28
Hmotnost1.06
Šířka1.57
ModelkaPCB10EBL51

7. WE.LOCK

#ad

Bluetooth WiFi spojení pro dveře 50-100 mm, Welokck otvírač otisků prstů dveřní zámek zámek prstový zámek cylindrická vložka zámku IP65 s RFID kartou

#ad
WE.LOCK #ad - Záruka: jeden rok. Desetinásobné odblokování denně stačí na 8–10 měsíců. Lze vždy otevřít zevnitř. Baterie pro hlavici elektroniky: 3 x aaa 1, 5 v. Vhodné pro všechny dveře s tloušťkou mezi 50 mm – 100 mm otiskem prstu, dodatečná montáž dveřního zámku.

Až 1 milion uzavírání. Provozní teplota: -25 °C až 60 °C. Otevření dveří otiskem prstu, rfid kartou nebo pomocí naší aplikace. Nastavení a varování. Materiál: ušlechtilá ocel se zinkovou slitinou, 3 RFID karta, 1x speciální imbusový klíč, plast. Bezpečnost v případě požáru atd. Vhodné pouze pro dveře se zastřešením, ne pro venkovní dveře zahradních vrat.

Pokud je baterie vybitá, můžete k odemčení použít zálohu USB. Dveřích bytu bez otvoru. Náš zákaznický servis je tu pro vás kdykoli. Paměť až pro 100 otisků prstů 3 z toho s funkcí admin. Průměr otočných hlavic: vnější 46 mm / vnitřní 57 mm. Ochrana proti stříkající vodě: ip65. Délka válce: nastavitelná vnější 40 mm – 55 mm / vnitřní 38 mm; délka: vnější 56 mm / vnitřní 30 mm – 60 mm.
ZnačkaWE.LOCK #ad
VýrobceWE.LOCK #ad
Výška1.57
Délka7.28
Hmotnost1.06
Šířka1.77
ModelkaTOUCHEBL41

8. Shelly

#ad

Shelly Plus 1 WLAN spínač, balení 2 ks

#ad
Shelly #ad - Mit der shelly smart control app können sie ihre shelly-geräte aus der ferne steuern und werden über alle automatisierten Ereignisse in Ihrem Haus benachrichtigt. Shelly kundenservice - shelly ist eine der am schnellsten wachsenden smart Home Marken der Welt mit Geräten, die Lösungen für die Automatisierung von Privathäusern, Gebäuden und Unternehmen bieten.

Verbesserte sicherheit - mqtt- und wss-unterstützung, um hinter jeden Wandschalter oder jede Steckdose zu passen, Unterstützung von TLS und kundenspezifischen Zertifikaten. Shelly plus 1 kann verwendet werden, Stromkreise und Bürogeräte individuell zu steuern. Wir bieten unseren Kunden professionellen Support und eine 2-jährige Gerätegarantie. Sie können jetzt jedes elektrische gerät automatisieren und aus der Ferne steuern - sogar den alten Ventilator, das Garagentor und das Bewässerungssystem - mit nur einem Klick oder einem Satz. Sie müssen keine zusätzlichen kabel verlegen, das Türschloss oder die Türklingel, das Poolsystem, unnötige und teure Renovierungen vornehmen oder in intelligente Geräte investieren.

Sie können die geräte ganz einfach konfigurieren und ihre Einstellungen einzeln verwalten, indem Sie Shelly-Geräte kombinieren, oder Sie können personalisierte Szenen erstellen, um bestimmte Aktionen in Ihrer Hausautomation auszulösen. Machen sie alle elektrischen geräte, die raumheizung, garagentore und bewässerungssysteme intelligent. Shelly plus 1 ist ein wlan- und bluetooth-gesteuerter intelligenter relaisschalter mit 1 Kanal und bis zu 16 A, um alle Haushaltsgeräte, der auch als Wlan-Repeater verwendet werden kann.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška0.67
Délka1.65
Hmotnost0.11
Šířka1.5
Číslo dílu3800235267004
Modelka3800235265000

9. eqiva

#ad

Eqiva 142950A0 Bluetooth Smart pohon dveřního zámku

#ad
eqiva #ad - Pohodlné zamykání, odemykání a otevírání předních dveří pomocí bezplatné aplikace pro smartphony ios od verze 8. 3 a android od verze 4. 4; ovládání je také možné přímo na zařízení.

Registrace až osmi smartphonů na pohon dveří pomocí dodané kódové karty; nezávisle na technologii BLUETOOTH Smart je zvlášť šifrována rádiová komunikace mezi inteligentním telefonem smartphone a ovladačem zámku dveří. Asově řízené uzavření je však možné z bezpečnostních důvodů neumožnit časově řízené odemknutí zámku dveří. Univerzálně použitelný pro všechny dveře se standardním zámkovým válcem stávající zámkový válec musí mít vnitřní vložku 8 až 15 mm na vnitřní straně dveří. Individuální přístupové profily pro optimální řízení přístupu ke svým čtyřem stěnám.
Značkaeqiva #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška4.49
Délka2.2
Hmotnost0.69
Šířka2.05
Číslo dílu142950A0
Modelka142950A0
ZárukaZáruka dva roky.

10. NUKI

#ad

Chytrý dveřní zámek Nuki Smart Lock 3.0, bílý, certifikát AV-TEST, pro bezklíčový vstup bez přestavby, 60 × 110 × 60 mm, dodatečně montovatelný elektronický dveřní zámek

#ad
NUKI #ad - Auto unlock & lock'n'go – elektrický dveřní zámek otevírá a zavírá automaticky domovní dveře při příchodu domů a odchodu z domu. To bylo potvrzeno nezávislými bezpečnostními experty a institucemi.

Snadná instalace – zámek smart lock se nainstaluje na vnitřní stranu dveří za méně než 3 minuty, zvenku není vidět a lze jej odstranit, aniž by zanechal stopy. Smart lock 3. 0 – díky chytrým funkcím a jednoduchým možnostem rozšíření je instalovatelný Nuki Smart Lock 3. 0 ideálním vstupem do chytrého domova. Bezpečnost zaručena – komunikace smart door lock odpovídá bezpečnostním normám moderního online bankovnictví.

Otevírání dveří pomocí chytrého telefonu – se zámkem smart Home můžete otevírat a zamykat dveře pomocí chytrého telefonu nebo automaticky pro bezklíčový vstup do domu. Bez vrtání a šroubování. Chytrý telefon může zůstat v tašce.
ZnačkaNUKI #ad
VýrobceNuki Home Solutions GmbH #ad
Výška2.36
Délka4.33
Hmotnost1.5
Šířka2.36
Číslo dílu220640
Modelka220640