Top 10 Ferngesteuertes auto 40 km/h Offroad – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly, 2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868

#ad
HAIBOXING #ad - Uživatelsky přívětivý, široce otevřený design krytu umožňuje rychlý přístup k dílům nebo výměnu upgradovaných dílů. Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let. Vysoko/nízkorychlostní spínač na dálkovém ovládání pro začátečníky.

Offroad chassis v hobby kvalitĚ tento truggy byl vyvinut pro hobby rc a má přední/zadní nezávislé zavěšení kol, 9g 3drátové kovové převodovky a 16 kuličkových ozubených kol v celém hnacím ústrojí. Připravte se. Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Na hřiště. S 3měsíční zárukou výrobce, náhradními díly u Amazonu a rychle reagující technickou podporou bude váš nákup progresivní. Vynikající a trvanlivá elektronika ztělesňuje technickou ochranu proti blokování, ochranu proti nadproudu a přehřátí a vypnutí při nízkém napětí baterie.

Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni. Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, manévrovatelnost a životnost našich nákladních vozidel. Voděodolná ochrana kvality esc plně funkční 2, 4 ghz rádiové ovládání dosahuje dosahu 280 stop a umožňuje mnoha hráčům hrát současně bez rušení signálu.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

2. HAIBOXING

#ad

Proporcionální 4WD 36+ km/h, vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, 2,4 GHz 1:18, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, hobby offroad Monster RC truck

#ad
HAIBOXING #ad - Design profilu open-block odstraňuje bláto a nečistoty pro nepřekonatelnou trakci na volných površích. Několik aut může jezdit současně, 4 ghz rádiový systém: tento rc car má rádiový systém 2, 4 V Li-Po bateriemi je zábavnější než jiná běžná RC auta. Vybaveno dvěma dlouholetými 7, aniž by se vzájemně rušilo.

Děti do 14 let by při hraní tohoto auta měly být pod dohledem rodičů nebo zákonných zástupců. Vysílač 2, 4 ghz se 2 nastaveními rychlosti pro začátečníky nebo pokročilé. Nejlepší dárek na večírek / narozeniny / vánoční dárek pro rozvoj inteligence a schopnosti cvičení dítěte. Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky.

Maximální rychlost je až 36 km/h, dlaždicích, koberci, louži, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách. Přesný 2, abyste si užili více zábavy. Bez problémů běhat na poušti, otevřené ulici, trávě, blátě atd. Můžete závodit se svými dětmi, 4 GHz.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

3. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Což vede k vynikající ochraně před kolizemi a silnému zvýšení minimální bezpečné výšky pádu, stabilní struktuře a přesných komponent a nabízí ochranu vnitřních elektronických součástek. Díky vysoké rychlosti a vynikající kontrole můžete s tímto RC Buggy Monster Truck zažít skutečné offroadové a závodní hry.

Fantastický dárek pro děti a dospělé vybaveno dobíjecími lithiovými polymerovými bateriemi 7, vánoce. Vy a vaši přátelé můžete nechat kočárek bez problémů jezdit a unášet. Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí. 2, jako je otáčení, 4 ghz. Pneumatiky big-gear s vysokým třením podporují vysokorychlostní závodní auto na dálku na nerovném terénu. Plný plyn / velmi rychlé řízení, díky čemuž může rc monster auto perfektně provádět speciální operace, pro dodatečnou stabilitu, 4 GHz rádiové ovládání RC Auto OffroadPlně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, driftování a otáčení.

S ochranou proti přehřátí. Ipx4 all terrain auto s dálkovým ovládáním vybaveno esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, vodotěsný chrání rc auta před stříkající vodou a vlnami. Pokud máte problémy s kvalitou, narozeniny, 4 v/850 mAh; 2 akumulátory zajišťují cca 40 minut radosti z jízdy. Plná kuličková ložiska zajišťují bezproblémový hnací ústrojí. Perfektní dárek na velikonoce, den dětí, kontaktujte nás a my Vám ihned dodáme řešení.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

4. HAIBOXING

#ad

Vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, hračka pro děti a dospělé, vodotěsné, terénní vozidlo

#ad
HAIBOXING #ad - Výkonné kaskadérské kousky na hranách a stupních. 2 akumulátory baterie li-po 7, kontaktujte nás prosím a my Vám co nejrychleji nabídneme řešení. Nemusíte si dělat starosti s mokrým prostředím a místo toho si užijete zážitek z jízdy.

Pokud máte problémy s kvalitou, Den dětí a Vánoce. A chrání elektronické komponenty v karosérii. Vysoce kvalitní dálkové ovládání auta hobby terénní vozidlo v 1:16 s celokovově utěsněným kuličkovým ložiskem zajišťuje bezproblémový hnací ústrojí. Zabraňuje přehřátí, aby byla zajištěna bezpečnost. S odpruženým systémem tlumičů 4wd, čímž je karoserie terénního vozidla pružnější. Díky jednoduchému ovládání si užijete skutečný závodní zážitek.

Pokud zrychlíte na širokém poli, písek atd. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, dopředu / dozadu / vlevo / vpravo.60–80 metrů kontrolní vzdálenost. Dálkově ovládaný kočárek pro jízdu a drifování. Speciální procesy jako otáčení, 4 ghz. 2, 4 ghz plné funkční řízení rc auto offroadplně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, má velmi rychlé řízení a škrticí klapku.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

5. YONCHER

#ad

YONCHER YC380 Auto na dálkové ovládání, 4WD Offroad RC auto pro dospělé, 1:16, 2,4G proporcionální hobby Monster Truck Buggy, se 2 bateriemi pro venkovní použití, bezkartáčový motor 52+ km/h

#ad
YONCHER #ad - Dlouhá životnost a stabilní celokovový převodový systém činí karosérii stabilnější a odolnější vůči kolizím. Nabízíme vynikající zákaznický servis pro objednávky do 90 dnů a během 24 hodin Vám nabídneme uspokojivé řešení. Servis po zakoupení pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou s dálkově ovládaným autem, který jste obdrželi, kontaktujte nás prosím nejdříve.

1:16 bezkartáčové rc autoyoncher yc380 hobby grade dálkově ovládané auto yoncher yc380, 4pólový bezkartáčový motor high-torque, s 2835 3800 kv, přináší silný výkon. Motor s kovovým chladičem, zaručeně jej můžete používat po dlouhou dobu. 34a esc je chráněno proti stříkající vodě a je vhodné pro více míst. A tlumiče naplněné olejem zajišťují stabilní jízdu a jemné přistání po skocích.

Vysoká rychlost a bezpečnost s baterií 2s 7, ostré zatáčky a backflipy. Baterie jsou chráněny robustním krytem, 4 v 1500 mAh 25C lze provádět velké skoky, který odolá nárazům a vodě. Bezdrátový systém 2, 4g a led světlodálkové ovládání 2, které lze nastavit, 4g je vybaveno programem na dlouhé vzdálenosti. Má různé rychlosti, a je vhodný pro začátečníky i dospělé. Rychlost může dosáhnout 52 km/h a dvě baterie vystačí celkem na 25 minut.
ZnačkaYONCHER #ad
VýrobceYONCHER #ad
Číslo díluYONCHER

6. GARNHLOB

#ad

GARNHLOB Dětské obojživelné vozidlo auto na dálkové ovládání 2,4 GHz RC Stunt Car vodotěsné 360° rotace Crawler vozidlo 4WD Off Road RC Twist Car 75 minut chlapci dívky 8-12 let zábavný dárek

#ad
GARNHLOB #ad - 3 baterie 75 minut přehrávánídálkové ovládání auta se dodává se třemi bateriemi 3, 7 v 500 mah, takže si můžete užívat více času hraní. Vyrobeno z vysoce kvalitního abs a netoxického PVC materiálu, bezpečný a s dlouhou životností. Prémiové protiskluzové pneumatiky nabízejí solidní trakci a přilnavost pro hraní na různých terénech! Terénní rc auto 4 x 4 se snadno pohybuje po nečistotách, vlevo a vpravo, písku, sněhu a pláži.

Perfektní dárek k narozeninám, svátkům, dozadu, trávě, blátě, Vánocům, Halloweenu a Novému roku!. Může se pohybovat dopředu, otáčení o 360° a automatickou demonstraci. Celkem vydrží baterie 75 minut, pokud jsou baterie slabé. Top waterproof designtoto je zcela vodotěsné 4wd obojživelné rc auto pro děti, odolný proti nárazu a pádu, aby si užily nekonečnou zábavu ve vodě.

Dálkové ovládání 2, 4 ghz zabraňuje rušení signálu, takže může závodit několik RC aut současně. Ovladač bliká červeně, skutečná kapacita je 14500/1500 mAh a doba nabíjení jedné baterie je 90 – 120 minut. Postaráme se o váš zážitek z nakupování, kontaktujte nás a my vám odpovíme do 24 hodin!2, výběr z více možností pro děti na hraní. Perfektní dárek pro dětinaše dálkově ovládané dětské auto se dodává v krásné barevné krabičce, dni dětí, halloween, vánocům, kterou lze ihned darovat.
ZnačkaGARNHLOB #ad
VýrobceGARNHLOB #ad
Výška2.8
Délka10.71
Šířka6.34
Číslo díluGMGX001
ModelkaGMGX000

7. Yabtf

#ad

2,4 GHz RC auto, 40 m dálkové ovládání Offroad autíčko na hraní, dobíjecí 2WD RC auto pro děti od 6 let, G03063R, 1:18 20km/h RC Buggy, Yabtf Auto na dálkové ovládání

#ad
Yabtf #ad - Výkonný elektromotor s dlouhou životností: s výkonným elektromotorem může rychlost jízdy bez problémů dosáhnout 20 km/h. Robustní a vhodný pro každý terén: vyrobeno z kvalitního abs, země, s robustní vnější skořepinou a předními a zadními nárazníky, i když narazí na stěny nebo jiná autíčka na hraní; toto RC auto je vybaveno pneumatikami mimořádně odolnými proti opotřebení, vhodné pro různé terény jako pláže, má terénní RC auto vysokou odolnost proti nárazu a může rychle přizpůsobit svůj stav, mokřady, louky a horské silnice Ugeshi.

Obsluha je super jednoduchá a nabízí vám perfektní zážitek z jízdy tip: pro dálkové ovládání jsou zapotřebí 2 baterie AA, nejsou součástí dodávky. Ruční dálkové ovládání: 2, vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 40 metrů a vaše dítě má více místa na to, 4 ghz bezdrátová technologie dálkového ovládání, aby v soutěžích mezi přáteli prokázalo své provozní schopnosti.

Jsou vhodné. Druhá baterie vám ušetří čekání na nabíjení. Současně jsme toto rc auto vybavili dvěma 3, a když je plně nabitá, při nabíjení 1, 5 hodiny. Při nabíjení baterie svítí usb červeně, 7 v 500 mah bateriemi, z nichž každá nabízí 20 minut zábavy z jízdy, USB svítí zeleně. Dobré dárky a profesionální servis: toto výkonné offroadové rc auto může vašemu dítěti nabídnout vzrušující radost z jízdy a je perfektní pro děti od 6 let jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo svátkům. V případě problémů s produktem mi napište a já vám bez obav zašleme nové nebo plné vrácení peněz.
ZnačkaYabtf #ad
VýrobceYabtf #ad
Výška8
Délka3
Šířka6.97
Číslo díluG03063R
ModelkaG03063R
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 1/18 4WD Monster Truck 36 km/h rychlá rychlost vodotěsné 2,4 GHz RC offroad elektrické vozidlo RTR s baterií 7,4 V pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Tento 4x4-vysokorychlostní rc truck je živý s uživatelsky přívětivými karsériovými klipy a samolepkami na karoserii DIY a je na výběr. Vysoce kvalitní zpracování vše je v designu hobby třídy s klasickými kuličkovými ložisky, masivní převodovkou, samostatným zavěšením. Dvě baterie t-plug 25c li-po jsou vybaveny pro prodloužení běhu přes 30 minut.

Rychlý 1:18 monster truck poháněno závodním motorem rc380 a výkonnou lithium-iontovou baterií 7, 4 v s kapacitou dosahuje rampage truck rychlosti až 36 km/h. Toto auto na dálku lze jezdit za mnoha povětrnostních podmínek. Proporcionální řízení a plynová páka zajišťují rychlou reakci. Staráme se o zákazníky rampage truck je perfektní pro jízdu na písku, ale také rozvíjí děti s manipulativními schopnostmi. Vodotěsné 2, 4 ghz elektronické součástkyelektronická regulace rychlosti ipx4 s ochranou proti stříkající vodě umožňuje tomuto all-terrain-RC auto realistický off-road výkon.

Nová verze 1/18th truck1/18th scale 4wd dálkově ovládané auto big wheel rc monster truck, má samostatné zavěšení kol a zesílený design podvozku nákladního vozidla, vydaná v roce 2021 nová designová verze s LED světlometem, který praktikuje vysokou rychlost. Elektronické systémové funkce ochrana proti přehřátí, ochrana proti blokování a vypnutí při nízkém napětí baterie. Může jezdit přes kaluže vody a blátivá místa. Hodně zábavy při jízdě.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška4.17
Délka9.72
Hmotnost2.43
Šířka7.88
Číslo dílu18859E
Modelka18859E

9. dexinco

#ad

Dárek pro děti a dospělé, RC se 2 dobíjecími bateriemi, dexinco Dálkově ovládané auto, 40 km/h, 4WD hračka terénní vozidlo terénní elektrické vozidlo 1/18 měřítko

#ad
dexinco #ad - Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, problémy s kvalitou člověkem způsobené škody nejsou součástí dodávky, narozeniny, 4 V/1200 mAh; 2 akumulátory zajišťují cca 60 minut zábavy z jízdy. Pomůžeme vám rychle a pozitivně. Kontrolní vzdálenost činí cca 80 m.

Vodotěsnost ipx4 chrání rc auta před poškozením stříkající vodou. Silné a vodotěsné ipx4 rc trucky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních abs materiálů, vybavené tpr pneumatikami odolnými proti opotřebení, konstrukcí podvozku a protikolizními nárazníky, kovovými tlumiči, díky čemuž je toto terénní vozidlo robustnější a bezpečnější proti nárazu. Pokud má offroad-truggy, Den dětí a Vánoce. Vysokorychlostní dálkově ovládané autovybaveno výkonným motorem 380, který disponuje silným zrychlovacím výkonem, dálkově ovládané terénní vozidlo může dosáhnout nejvyšší rychlosti 40 km/h.

Terénní terénní rc auto pohon všech kol, činí toto rc vozidlo vhodné pro všechny terény, zadní diferenciál a velký motor točivého momentu, pastvin, včetně písečné pláže, mokřadů, bláta, v kombinaci s drsnými pneumatikami a nezávislými tlumiči, drsných horských silnic. Vybaveno dobíjecími bateriemi 7, který jste obdrželi, můžete nás nejprve kontaktovat e-mailem. Přesné proporcionální ovládání s plně synchronizovaným systémem dálkového ovládání 2, 4 ghz proporčním plynem a řízením dokáže vysílač přesně provádět zrychlení, zpomalení, jízdu v zatáčkách, jízdu vpřed a vzad.
Značkadexinco #ad
VýrobceHELIWAY MODEL CO.,LIMITED #ad
Výška4.7
Délka9.5
Hmotnost2.65
Šířka7.1
Číslo dílu1813
Modelka1813G
Záruka6 měsíců

10. HAIBOXING

#ad

4WD All Terrain High Speed Racing Auto 36 kmh, 2,4 GHz RC Truck 4X4 Offroad vodotěsné elektrické napájení, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 1/18 RC Car Hailstorm

#ad
HAIBOXING #ad - Výkonné a super rychlé naše 4x4 vodotěsné rc auto s výkonným motorem 380 a 7, 4v li-ion baterií překonává nejvyšší rychlost až 36 km/h. Volitelné tlumiče olejových nárazů, kovové hřídele a balení baterií jsou k dostání na Amazonu. Atd. Gumové pneumatiky, proporcionální servo, čímž nabízí rc nákladní vůz potřebnou všestrannost pro každý terén a umožňuje řidičům osvěžující zážitek z jízdy.

ZÁruka spokojenosti & vÝbĚr hobby vynikající a profesionální poprodejní servis, pro technické poradenství a servis náhradních dílů pro rc auta. Stylový race wing dělá z nákladního vozu agresivní vzhled. Vynikající materiál a schopnost všech terénů toto vozidlo s profesionálním rc vybavením kuličková ložiska, převodový dif. Dva režimy rychlosti a zábava 4wd dálkové ovládání terénní vozidlo má rádiový systém 2, umožňuje dosah 280 stop. Flexibilní samostatné zavěšení zlepšuje trakční výkon a chrání před kolizemi a srážkami.

Ochrana kvality rc car & spolehlivost tento vůz byl zabalen spolehlivým výrobcem s více než 15letými výrobními zkušenostmi a má stabilní rádiový systém, vysokou energetickou účinnost/převodovku a solidní konstrukci. Kvalita vysokorychlostního dálkového ovládání se používá pro dárky k narozeninám, vánoční dárky a osobní preference jak pro dospělé, odpovídá do 24 hodin, tak pro děti. Vysoká/pomalá rychlost je volitelně použitelná pro stager, blokování a vypnutí při nízkém napětí baterie, žádné rušení s jinými auty, 4 GHz, ochrana proti stříkající vodě, nováky a děti.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška7.8
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka3.5
Číslo díluHBX-1/18-18858-GR
ModelkaHBX-1/18-18858-GR