Top 10 Fresh N Rebel Kopfhörer – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fresh 'n Rebel

#ad

Přes uši, skládací, funkce rychlého nabíjení, veganská kožená sluchátka Dried, 60 hodin přehrávání, audio vstup, Fresh 'n Rebel Bezdrátová sluchátka Clam 2 ANC, s mikrofonem, potlačení okolního šumu

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - 60 hodin přehrávání: s neuvěřitelnou dobou přehrávání 60 hodin můžete poslouchat hudbu celý den a celou noc. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení, aniž byste museli sundat sluchátka, takže si svou hudbu můžete v krátké době opět vychutnat.

Kromě toho můžete s režimem okolního hluku vnímat své okolí, což zaručuje vaši bezpečnost a komfort. Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete jednoduše užít delší poslechové sezení, Clam 2 vám nabízí působivou výdrž baterie. Díky podpoře hlasového asistenta můžete kromě toho zcela jednoduše přistupovat k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste získali rychlé informace nebo spravovali své úkoly, aniž byste museli telefon vyjmout z pouzdra. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný a byl vyvinut pro přenosnost a komfort. Se sluchátky clam 2 můžete bez námahy streamovat své oblíbené seznamy skladeb nebo přijímat hovory.

Rozlučte se se zamotanými kabely a pohybujte se volně, zatímco zůstanete ve spojení se svým zařízením. Sluchátka můžete jednoduše uložit do kapsy a nastavit je tak, aby perfektně seděla na vaše uši a tvořily optimální úhel. Aktivní potlačení hluku: zažijte nepřerušovaný zvuk se sluchátky clam 2 s aktivním potlačením hluku. Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu handsfree.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2 ANC
ModelkaCLAM 2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Fresh 'n Rebel

#ad

Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší, Fresh 'n Rebel Twins 3+, doba přehrávání 27 hodin, rozpoznání do uší, křišťálově čistá hudba a telefonní hovory, odolná proti stříkající, mulitpoint Bluetooth

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Vysoce kvalitní zvuk: ponořte se do světa s vynikající kvalitou zvuku. Twins 3+ tip je chráněn proti stříkající vodě podle IPX4 a je tak ideální pro cvičení nebo outdoorové aktivity. Při každém nabití můžete nepřetržitě poslouchat hudbu až 6 hodin. S působivou celkovou dobou přehrávání 27 hodin se twins 3+ tip postará o to, aniž byste si museli dělat starosti, podcasty nebo audioknihy, abyste si mohli užívat své oblíbené skladby, že je baterie vybitá.

Celková doba přehrávání 27 hodin: nechte hudbu běžet celý den. Krytí ipx4 proti stříkající vodě a vhodný nabíjecí kabel: nechte trochu deště nebo potu zabránit vašemu hudebnímu požitku. Už žádné potíže se zamotanými kabely, ale neomezená mobilita a pohodlí, ať už jdete kamkoliv. Twins 3+ tip nabízí výjimečný zvukový výkon se sytou a detailní reprodukcí zvuku, která probudí vaši oblíbenou hudbu k životu a umožní vám vychutnat si každou nuanci a každý tat.

Potlačení okolního hluku: zažijte křišťálově čisté telefonní hovory i v hlučném prostředí. Pokrokové potlačení okolního hluku twins 3+ tip zajišťuje, že váš hlas bude slyšet jasně a zřetelně, takže můžete bez problémů a příjemně telefonovat. Pravá bezdrátová sluchátka do uší: vychutnejte si svobodu bezdrátového poslechu s Fresh 'n Rebel Twins 3+ Tip. Součástí dodávky je kromě toho vhodný nabíjecí kabel, pomocí kterého můžete sluchátka zcela jednoduše nabíjet.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins 3+

3. Fresh 'n Rebel

#ad

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear, režim okolního zvuku, Fresh 'n Rebel Clam 2, veganská kůže hnědá, s mikrofonem, audio vstup, doba přehrávání 80 hodin, skládací, funkce rychlého nabíjení

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu hands-free. Sluchátka jednoduše uložte do kapsy a najděte perfektní tvar a úhel pro vaše uši. Získejte přístup k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste rychle dostávali informace nebo spravovali úkoly, aniž byste museli mít přístup k telefonu.

S technologií bluetooth se můžete rozloučit se zamotanými kabely a snadno přenášet své oblíbené playlisty. Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete dopřát delší poslechovou sezení, Clam 2 vám nabízí výjimečnou výdrž baterie. Můžete jej bez problémů připojit a užívat si hudbu nezávisle na operačním systému vašeho zařízení. Podporuje ios a android: clam 2 je kompatibilní se zařízeními ios i android a je tak všestranným společníkem pro všechny vaše audio požadavky.

Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení se sluchátky Clam 2. 80 hodin přehrávání: s působivou dobou přehrávání 80 hodin si můžete hudbu užívat i po delší dobu. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný, takže je obzvlášť přenosný a pohodlný. S režimem okolního hluku můžete vnímat okolí, aniž byste museli sluchátka sundat. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení a zajišťuje, že si svou hudbu můžete vychutnat v co nejkratším čase.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2
ModelkaCLAM
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Fresh 'n Rebel

#ad

Doba přehrávání 80 hodin, veganská kůže dive Blue, audio vstup, bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear, režim okolního zvuku, Fresh 'n Rebel Clam 2, s mikrofonem, funkce rychlého nabíjení, skládací

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - 80 hodin přehrávání: s působivou dobou přehrávání 80 hodin si můžete hudbu užívat i po delší dobu. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný, takže je obzvlášť přenosný a pohodlný. Podporuje ios a android: clam 2 je kompatibilní se zařízeními ios i android a je tak všestranným společníkem pro všechny vaše audio požadavky.

Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu hands-free. Můžete jej bez problémů připojit a užívat si hudbu nezávisle na operačním systému vašeho zařízení. Získejte přístup k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste rychle dostávali informace nebo spravovali úkoly, aniž byste museli mít přístup k telefonu. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení a zajišťuje, že si svou hudbu můžete vychutnat v co nejkratším čase.

Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete dopřát delší poslechovou sezení, Clam 2 vám nabízí výjimečnou výdrž baterie. S režimem okolního hluku můžete vnímat okolí, aniž byste museli sluchátka sundat. Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení se sluchátky Clam 2. S technologií bluetooth se můžete rozloučit se zamotanými kabely a snadno přenášet své oblíbené playlisty. Sluchátka jednoduše uložte do kapsy a najděte perfektní tvar a úhel pro vaše uši.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2
ModelkaCLAM
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Fresh 'n Rebel

#ad

60 hodin přehrávání, potlačení okolního šumu, s mikrofonem, funkce rychlého nabíjení, Fresh 'n Rebel Bezdrátová sluchátka Clam 2 ANC, skládací, přes uši, veganská kožená sluchátka Silky, audio vstup

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete jednoduše užít delší poslechové sezení, Clam 2 vám nabízí působivou výdrž baterie. Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení s technologií bluetooth. 60 hodin přehrávání: s neuvěřitelnou dobou přehrávání 60 hodin můžete poslouchat hudbu celý den a celou noc.

Aktivní potlačení hluku: zažijte nepřerušovaný zvuk se sluchátky clam 2 s aktivním potlačením hluku. Se sluchátky clam 2 můžete bez námahy streamovat své oblíbené seznamy skladeb nebo přijímat hovory. Rozlučte se se zamotanými kabely a pohybujte se volně, zatímco zůstanete ve spojení se svým zařízením. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení, aniž byste museli sundat sluchátka, takže si svou hudbu můžete v krátké době opět vychutnat. Skryjte nežádoucí zvuky na pozadí, ať už jste ve fitness studiu nebo ve veřejné dopravě, a užívejte si hudbu nebo hovory bez rozptylování.

Kromě toho můžete s režimem okolního hluku vnímat své okolí, což zaručuje vaši bezpečnost a komfort. Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu handsfree. Díky podpoře hlasového asistenta můžete kromě toho zcela jednoduše přistupovat k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste získali rychlé informace nebo spravovali své úkoly, aniž byste museli telefon vyjmout z pouzdra. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný a byl vyvinut pro přenosnost a komfort.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2 ANC
ModelkaCLAM 2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Fresh 'n Rebel

#ad

Funkce rychlého nabíjení, přes uši, 60 hodin přehrávání, Fresh 'n Rebel Bezdrátová sluchátka Clam 2 ANC, potlačení okolního šumu, audio vstup, veganská kožená sluchátka Storm, s mikrofonem, skládací

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Díky podpoře hlasového asistenta můžete kromě toho zcela jednoduše přistupovat k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste získali rychlé informace nebo spravovali své úkoly, aniž byste museli telefon vyjmout z pouzdra. 60 hodin přehrávání: s neuvěřitelnou dobou přehrávání 60 hodin můžete poslouchat hudbu celý den a celou noc.

Se sluchátky clam 2 můžete bez námahy streamovat své oblíbené seznamy skladeb nebo přijímat hovory. Skryjte nežádoucí zvuky na pozadí, ať už jste ve fitness studiu nebo ve veřejné dopravě, a užívejte si hudbu nebo hovory bez rozptylování. Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení, takže si svou hudbu můžete v krátké době opět vychutnat. Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete jednoduše užít delší poslechové sezení, Clam 2 vám nabízí působivou výdrž baterie.

Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení s technologií bluetooth. Aktivní potlačení hluku: zažijte nepřerušovaný zvuk se sluchátky clam 2 s aktivním potlačením hluku. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný a byl vyvinut pro přenosnost a komfort. Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu handsfree. Polštáře do uší z veganské kůže nabízejí měkký a luxusní pocit při nošení pro dlouhé nošení.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Hmotnost1.48
Šířka6.5
Číslo díluClam 2 ANC
ModelkaCLAM 2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Fresh 'n Rebel

#ad

Fresh 'n Rebel True Wireless Earbuds s dobou hraní 24 hodin, Storm Grey, dotykovým ovládáním a hlasovým asistentem Twins 1 tip

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Doba opakování – sluchátka twins 1 true wireless mají dobu přehrávání 24 hodin. Automatické párování – pokud jste již dříve připojili své bezdrátové sluchátka twins 1 se svým zařízením, když je vyjmete z nabíjecího boxu.

Dual master – protože obě sluchátka mají vestavěný mikrofon, můžete sluchátka používat nejen jako pár, ale také jednotlivě pouze vpravo nebo vlevo. Propojte své twins 1 true wireless Eaburds přes Bluetooth se svým přístrojem a poslouchejte pouze se sluchátky. Jednoduše klepněte na stranu sluchátek a zůstaňte hands-free. Dotykové ovládání – samozřejmě můžete ovládat hudbu nebo hovory přes připojené zařízení, ale také dotykem sluchátek.

Bez kabelu. Sluchátka jsou plně nabitá v nabíjecím boxu během 1, 5 hodiny a můžete je používat 4 hodiny po každém nabití. Pokud je vrátíte, budou vždy automaticky znovu spojeny s vaším zařízením, odpojí se a vypnou. True wireless – true wireless je další úroveň bezdrátového poslechu.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška2.24
Délka0.94
Hmotnost0.09
Šířka1.85
Číslo dílu3TW1
Modelka3TW1

8. Fresh 'n Rebel

#ad

Dotykovým ovládáním a vestavěným mikrofonem, s hlasovým asistentem, True Wireless, doba hraní 30 hodin Ice Grey, Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins Core

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Pravá bezdrátová sluchátka do uší: ponořte se s technologií twins core do hudby a vychutnejte si pohodlný design do uší, u kterého je pohodlí v popředí, který nejen slyšíte, aniž byste potřebovali nástavce. Je na čase komunikovat odvážně a jinak.

Intuitivní dotykové ovládací prvky: s intuitivními dotykovými ovládacími prvky můžete bez námahy navigovat hudbou a hovory. Zažijte zvuk, ale také cítíte. Be bold. Konektivita dual master: rozlučte se s přerušením zvuku. Jasné hovory, integrovaný mikrofon: zůstaňte ve spojení i na cestách. Integrované dálkové ovládání a mikrofon zajišťují, že vaše hovory budou křišťálově čisté, ať už se bavíte s přáteli nebo navazujete důležité obchodní kontakty. Twins core nabízí nezávislé spojení pro obě sluchátka a zajišťuje tak stabilní Bluetooth spojení, které se nehoupe, zatímco poznáváte svět a vyjadřujete svou individualitu.

Twins core lze bezproblémově integrovat do hlasového asistenta vašeho zařízení, takže můžete bez námahy spravovat úkoly, zprávy a další. Integrace hlasového asistenta: zvyšte svůj komfort. Nastavení hlasitosti, přeskakování skladeb a přijímání hovorů je stejně jednoduché jako dotyk a umožňuje vám vytvořit si audio zážitek. Ose Different.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška2.24
Délka0.94
Šířka1.85
Číslo díluTwins Core

9. Fresh 'n Rebel

#ad

Fresh 'n Rebel Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší Twins 3+, křišťálově čistá hudba a telefonní hovory, doba přehrávání 27 hodin, odolná proti stříkající, mulitpoint Bluetooth, rozpoznání do uší

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Die fortschrittliche umgebungsgeräuschunterdrückung des Twins 3+ Tip sorgt dafür, dass Ihre Stimme klar und deutlich zu hören ist, sodass Sie problemlos und angenehm telefonieren können. Mit einer beeindruckenden gesamtwiedergabezeit von 27 stunden sorgt der Twins 3+ Tip dafür, Podcasts oder Hörbücher genießen können, ohne sich Sorgen machen zu müssen, dass Sie Ihre Lieblingstitel, dass der Akku leer ist.

Der twins 3+ tip bietet eine außergewöhnliche klangleistung mit einer satten und detaillierten Klangwiedergabe, die Ihre Lieblingsmusik zum Leben erweckt und es Ihnen ermöglicht, jede Nuance und jeden Takt zu genießen. Der twins 3+ tip ist nach ipx4 spritzwassergeschützt und damit ideal für Workouts oder Outdoor-Aktivitäten. Echte kabellose in-ear-kopfhörer: genießen sie die freiheit des kabellosen Hörens mit den Fresh 'n Rebel Twins 3+ Tip. Ipx4 spritzwassergeschützt & passendes ladekabel: lassen sie sich von ein wenig regen oder schweiß nicht von Ihrem Musikgenuss abhalten.

27 stunden gesamtspielzeit: lassen sie die musik den ganzen tag lang laufen. Umgebungsgeräuschunterdrückung: erleben sie kristallklare telefonate auch in lauten Umgebungen. Mit jeder aufladung können Sie bis zu 6 Stunden lang ununterbrochen Musik hören. Kein Ärger mehr mit verhedderten Kabeln, sondern uneingeschränkte Mobilität und Komfort, wohin Sie auch gehen. Im lieferumfang ist außerdem ein passendes Ladekabel enthalten, mit dem Sie Ihre Kopfhörer ganz einfach aufladen können.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Číslo díluTwins 3+ Tip

10. Fresh 'n Rebel

#ad

Funkce rychlého nabíjení, režim okolního zvuku, audio vstup, skládací, s mikrofonem, veganská kůže Dreamy, bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear, Fresh 'n Rebel Clam 2, doba přehrávání 80 hodin

#ad
Fresh 'n Rebel #ad - Integrovaný mikrofon s hlasovým asistentem: zůstaňte ve spojení i na cestách a přijímejte hovory s integrovaným mikrofonem v režimu hands-free. 80 hodin přehrávání: s působivou dobou přehrávání 80 hodin si můžete hudbu užívat i po delší dobu. Podporuje ios a android: clam 2 je kompatibilní se zařízeními ios i android a je tak všestranným společníkem pro všechny vaše audio požadavky.

Rychlé nabíjení a režim okolního zvuku: potřebujete rychlé nabíjení? clam 2 podporuje rychlé nabíjení a zajišťuje, že si svou hudbu můžete vychutnat v co nejkratším čase. Sluchátka jednoduše uložte do kapsy a najděte perfektní tvar a úhel pro vaše uši. Skládací a otočný design: clam 2 je skládací a otočný, takže je obzvlášť přenosný a pohodlný. S režimem okolního hluku můžete vnímat okolí, aniž byste museli sluchátka sundat. Můžete jej bez problémů připojit a užívat si hudbu nezávisle na operačním systému vašeho zařízení.

Ať už jste na dlouhé cestě nebo si chcete dopřát delší poslechovou sezení, Clam 2 vám nabízí výjimečnou výdrž baterie. Bluetooth a bezdrátové: vychutnejte si svobodu bezdrátového spojení se sluchátky Clam 2. Získejte přístup k virtuálnímu asistentovi vašeho zařízení, abyste rychle dostávali informace nebo spravovali úkoly, aniž byste museli mít přístup k telefonu. S technologií bluetooth se můžete rozloučit se zamotanými kabely a snadno přenášet své oblíbené playlisty.
ZnačkaFresh 'n Rebel #ad
VýrobceFresh 'n Rebel #ad
Výška7.2
Délka3.19
Šířka6.5
Číslo díluClam 2
ModelkaCLAM
ZárukaZáruka výrobce 2 roky