Top 10 GPS Uhr Mit Ortung – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, 1,85" Smart Watch, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, vodotěsné IP68

#ad
Donerton #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Dámské sportovní hodinky jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Vezměte prosím na vědomí: 1. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, švihadlo, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů.

Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z dámských hodinek. 1, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, časovač, ovládání hudby, předpověď počasí, stopky, jako je kalkulačka, kalendář, připomenutí sedadla atd. Ovládání kamery, které jsou praktické pro každodenní používání. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

2. Apple

#ad

40 mm – hliníkový kryt, ochrana proti vodě, měřič tepové frekvence, detekce nehody, sportovní náramek, stříbrný, Chytré hodinky Apple Watch SE 2. generace GPS, bílý – standardní. Fitness a spánkový monitor

#ad
Apple #ad - Až o 20 % rychlejší než předchozí Apple Watch SE. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti, jako je detekce pádu, nouzové volání SOS a detekce nehod. Vylepšená tréninková aplikace s pokročilejšími tréninky.

Design odolný při plavání. Přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, podcasty a audioknihy při použití s modely GPS. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Sledujte své každodenní aktivity na hodinkách Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Funkce fáze spánku vám ukazuje, kolik času strávíte v REM fázi, jádru nebo hlubokém spánku. Dostávejte upozornění při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.84
Délka1.18
Šířka1.97
Číslo díluMNJV3FD/A
ModelkaMNJV3FD/A
Záruka1 rok výrobce

3. Amazfit

#ad

Multisport GPS fitness hodinky, kompasem, sledováním srdeční frekvence a SpO2, barometrem, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch

#ad
Amazfit #ad - Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům PeakBeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní dobu odpočinku, např. 150+ sportovní režimy & 10 atm vodotěsné t-rex 2 sportovní hodinky mají více než 150 sportovních režimů, triatlon, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Ultralehká výdrž baterie 24 dní t-rex 2 smartwatch nabízí nejdelší výdrž baterie v přírodě, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, jakou jste kdy viděli u robustních GPS hodinek.

Výkonný operační systém zepp a podpora aplikací třetích stran. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, glonass, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům GPS, beidou, trailovém běhu nebo lyžování, jízdě na horském kole, Galileo, QZSS a podporují duální pásmo.

Je jedno, máte dostatek času na to, abyste si mohli užít svůj koníček. Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. Vodotěsnost 10 atm je vhodná pro plavání, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Klepnutím na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe díky hodinkám amazfit t rex 2, 24hodinovou krevní kyslík, které monitorují vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, spánek, hladinu stresu a frekvenci dechu. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik za 45 sekund.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

4. Apple

#ad

41 mm chytré hodinky s hliníkovým pouzdrem a sportovním řemínkem S/M v polární hvězdě. Fitness tracker, kyslík v krvi a aplikace EKG, Apple Watch řady 9 GPS + funkce telefonu, displej Always-On

#ad
Apple #ad - Silná pro vaše fitness – tréninková aplikace vám přináší různé tréninky a pokročilé naměřené hodnoty pro více informací o vašem tréninku. Jednoduše kompatibilní – funguje bez problémů s vašimi přístroji a službami apple český jazyk nelze zaručit. Zaplaťte Apple Pay.

Ip s9 umožňuje super světlý displej a magické nové gesto pro rychlou a snadnou interakci s tvými Apple Watch, aniž byste se dotkli displeje. Neuvěřitelná životnost – tvrdá, ale tvrdší. Rozpoznání teploty vám poskytne přehled o vašem celkovém zdraví a vašem cyklu. Nechte se přesným vyhledáváním na podporovaných modelech iPhone zobrazit přibližnou vzdálenost a směr k vašemu iPhonu. Proč apple watch série 9 – ultimativní nástroj pro zdravý život je nyní ještě více. S náramky v mnoha stylech, funkčními ciferníky s komplikacemi pro vše, materiálech a barvách a stylovými, co vás zajímá.

Mobilní rádia – pošlete textovou zprávu, zdraví, kteří ještě nemají vlastní iphone. Zůstaňte ve spojení – pošlete na cestách textovou zprávu, poslouchejte hudbu a podcasty, uskutečněte hovor, používejte Siri a dostávejte zprávy. A s apple watch dostanete 3 měsíce Apple Fitness+ zdarma. Udělej si kdykoliv ekg. Jednoduše personalizovatelné – přizpůsobte své hodinky své náladě nebo momentu.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Číslo díluMRHN3QF/A
ModelkaMRHN3QF/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. RUIMEN

#ad

Hodinky, chytré hodinky pro ženy i muže, fitness hodinky s monitorováním SpO2, HD dotyková obrazovka, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, hodinky s měřením tepu, krokoměr, více, monitor spánku

#ad
RUIMEN #ad - Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, což znamená, ale neponořujte se svými hodinkami. Lepší výkon tyto chytré hodinky s bluetooth s plným dotykovým displejem vám nabízejí lepší uživatelský zážitek.

Může sloužit také jako asistent: ovládání hudby a kamery, stopky, ukazatel počasí, kapesní svítilna, hledání telefonu, budík, upozornění na pitnou vodu, upozornění na pohyb, přináší inteligentnější zážitek. Nezmeškáte žádné důležité hovory, Twitter, běháte. Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, spotřebu kalorií. Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku. Bt5.

0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost. Upozornění: na zprávu nelze odpovědět. Nemůže podporovat vložení SIM karty. Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky

6. RUIMEN

#ad

Chytré hodinky pro ženy i muže, monitor spánku, fitness hodinky s monitorováním SpO2, HD Touch Screen, krokoměr, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, více tréninkových, monitor tepu, hodinky

#ad
RUIMEN #ad - Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, vzdálenost, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Podporuje oznamování zpráv zprávy, po připojení k Bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny.

Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Dokáže sledovat kyslík v krvi, spotřebu kalorií. Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Můžete si také vybrat svůj oblíbený obrázek v aplikaci a přizpůsobit ciferník tak, aby se objevila vaše jedinečná osobnost. Může sloužit také jako asistent: ovládání hudby a kamery, upozornění na pitnou vodu, budík, upozornění na pohyb, stopky, kapesní svítilna, hledání telefonu, ukazatel počasí, přináší inteligentnější zážitek.

Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0 Přijímání hovorů/volání a volání a volání vestavěný reproduktor, pokud trénujete, twitter, instagram, whatsapp, jezdíte na kole, facebook, běháte.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

7. RUIMEN

#ad

Zprávy, vodotěsné,, chytré hodinky, SpO2, kontrola spánku, měření, hodinky s měřením tepu, pánské s funkcí telefonu, dámské, fitness hodinky, RUIMEN Chytré hodinky, krokoměr, více tréninkových režimů

#ad
RUIMEN #ad - Nedoporučuje se používat v horké vodě nebo mořské vodě. Tyto hodinky mají mnoho praktických funkcí, upozornění pohybu a pitné vody, hledání telefonu a kapesní svítilny, režim nerušení, vedení dechu, jako např. Hlasový asistent na vašich chytrých hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu.

24hodinové monitorování srdeční frekvence, rem-spánek a doba probuzení, spánku a spo2 chytré hodinky mohou každých 5 minut automaticky sledovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase a manuálně zjišťovat vaši saturaci SpO2. Přizpůsobte si své chytré hodinky pro muže a ženy několika uživatelsky definovanými ciferníky a vytvořte si vlastní stylové chytré hodinky. Zůstaňte ve spojení se zprávami sms/SNS a nepromeškejte žádné důležité informace. S připojením přes bluetooth a 30denní pohotovostní režim. Zaznamenávejte přesně celodenní aktivity, takže je můžete bez obav nosit v bazénu a umýt si ruce.

Zeptejte se, ovládejte přehrávání hudby, časovač a další tím, zkontrolujte počasí, že jednoduše budete mluvit s hodinkami. Zlepšuje celkový zážitek z používání a usnadňuje používání a čtení chytrých hodinek. Sportovní hodinky jsou vodotěsné podle ip68, jako jsou kroky, spálené kalorie, turistika, horolezectví, jízda na kole, jóga atd. Silný a s dlouhou životností a vynikající výkon plné nabití po dobu dvou hodin a můžete je používat nepřetržitě po dobu pěti dnů.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.67
Délka10.63
Hmotnost0.22
Šířka3.43
ModelkaD1

8. RUIMEN

#ad

RUIMEN Chytré hodinky, měření, dámské, vodotěsné,, kontrola spánku, SpO2, krokoměr, více tréninkových režimů, hodinky s měřením tepu, fitness hodinky, zprávy, chytré hodinky, pánské s funkcí telefonu

#ad
RUIMEN #ad - Zaznamenávejte přesně celodenní aktivity, turistika, horolezectví, běh, jízda na kole, vzdálenost, jako jsou kroky, chůze, spálené kalorie, takže je můžete bez obav nosit v bazénu a umýt si ruce. Sportovní hodinky jsou vodotěsné podle IP68, jóga atd.

Sledování menstruačního cyklu pro ženy, režim nerušení, upozornění pohybu a pitné vody, nouzových kontaktů SOS.24hodinové monitorování srdeční frekvence, lehký spánek, spánku a spo2 chytré hodinky mohou každých 5 minut automaticky sledovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase a manuálně zjišťovat vaši saturaci SpO2. Zeptejte se, zkontrolujte počasí, ovládejte přehrávání hudby, časovač a další tím, že jednoduše budete mluvit s hodinkami. Zůstaňte ve spojení se zprávami sms/SNS a nepromeškejte žádné důležité informace.

Silný a s dlouhou životností a vynikající výkon plné nabití po dobu dvou hodin a můžete je používat nepřetržitě po dobu pěti dnů. Nedoporučuje se používat v horké vodě nebo mořské vodě. S připojením přes bluetooth a 30denní pohotovostní režim. Zlepšuje celkový zážitek z používání a usnadňuje používání a čtení chytrých hodinek. Hlasový asistent na vašich chytrých hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.04
Délka1.46
Hmotnost0.09
Šířka9.84
ModelkaD1

9. Amazfit

#ad

Monitor spánku, 14 sportovních režimů, Amazfit Chytré hodinky T-Rex 1,3 palce outdoorové digitální hodinky vodotěsné sportovní hodinky s vojenským standardem kvality, GPS

#ad
Amazfit #ad - Zdraví a oznámení chytré hodinky pro zdraví a fitness mohou provádět 24 hodin denně vysoce přesné monitorování srdeční frekvence a nabízí celou řadu praktických nástrojů jako předpověď počasí, připomenutí návštěvníků, upozornění na aplikace atd.

Ideální sportovní průvodce vodotěsné chytré hodinky 5 atm se 14 sportovními režimy: běh venku, procházka, lezení, plavání ve volné vodě, lyžování, turistika, běh v terénu, crossový trenažér, běžecký pás, jízda na kole venku, spinning, plavání v bazénu, triatlon a trénink. Vysoce přesné gps duální satelitní lokalizace always-on-display sportovní hodinky s 1, 3palcovou AMOLED barevnou obrazovkou mají kvalitní GPS čip od Sony a integrované vysoce přesné duální satelitní lokalizace.

Trvanlivá baterie 20 dní s typickým scénářem využití, 66 dní při jednoduchém scénáři použití a 20 hodin při nepřetržité době provozu GPS pro iOS Android. Vojenský standard kvalityoutdoorové chytré hodinky mají 12 certifikací podle vojenské normy kvality a jsou odolné v drsných podmínkách prostředí: od 70 °C tepelná odolnost až do -40 ℃ odolnost proti chladu; od 240 hodin odolnosti proti vlhkosti do 96 hodin.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.53
Délka1.88
Hmotnost0.13
Šířka1.88
Číslo díluT-Rex
ModelkaT-Rex

10. uaue

#ad

1,85", hodinky s měřením tepu, monitor spánku, fitness hodinky se 113 sportovními režimy, chytré hodinky, plně dotykové, Chytré hodinky, vodotěsné IP68,, krokoměr, pánské, dámské s funkcí telefonu

#ad
uaue #ad - Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, lehký spánek, REM spánek a doba probuzení, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Sedsedsedsedsedsedsedkalkulačka, přijímání hovorů, vzdálenost aktivity, nastavení jasu, 113 sportovních režimů, stopky, pulzní oxymetr, ovládání hudby, fitness tracker krokoměr, hodinky s měřením tepu, budík atd.

Aplikace "gloryfit" navíc nabízí na výběr více než 100 personalizovatelných pozadí ciferníku. Můžete dokonce použít vlastní fotografie jako pozadí individuálního ciferníku, 85palcový barevný HD dotykový displej s nastavitelným jasem, abyste zdůraznili svou osobnost. Hlasový asistent na vašich pánských hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci.

Fitness tracker, běh, jóga, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby. Nový 1, 85" plný dotykový displej a personalizovaný ciferník: pánské chytré hodinky mají 1, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek. Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média facebook, inteligentní oznámení a hlasový asistent: Po připojení Bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, Twitter atd.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S