Top 10 Growzelt 60x60x160 – Pěstební stany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zelsius

#ad

Zelsius pěstební stan MyHomeGrow Grow tent | growbox do interiéru | černo-zelený | pěstební stan na pěstování rostlin

#ad
Zelsius #ad - Vlastnosti | přístup přes dvoucestné zipy umožňuje instalaci odvětrávacích systémů, kabelů a příslušenství. Vnitřní klima lze rovněž regulovat pomocí ventilačních klapek na suchý zip a díky vsazeným síťkám zůstanou nežádoucí škůdci mimo stan.

Vyjímatelná, vodotěsná vnitřní vana chrání podlahu před vlhkostí a lze ji snadno čistit. Vnější vrstva s velkým odrazem na vnitřní straně zajišťuje 95% odraz světla a podporuje efektivní růst rostlin. Snadná montáž | vneste si do života zeleň. Nejlepší kvalita | Černý textilní potah je z pevného kvalitního materiálu a z 99, 9 % neprůhledný. Interiérové pěstování rostlin pro každého.

Výhody | velký přední vstup lze pohodlně otevřít dvoucestným zipem a nabízí tak snadný přístup. Interiérové pěstování | věnujte se zahradničení mezi svými čtyřmi stěnami. Naše pěstební stany zelsius se dokonale hodí k tomu, bylinkám, aby se rostlinám, květinám, ovoci a zelenině dařilo i v chladných ročních obdobích. Karabina podrží v případě potřeby vstup otevřený.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGROW04
ModelkaGROW04

2. MARS HYDRO

#ad

MarsHydro Growbox Stan pro pěstování rostlin, stan pro pěstování rostlin, reflexní vzdušný vodotěsný pro domácí pěstování rostlin 120 × 60 × 180 cm

#ad
MARS HYDRO #ad - Na obou stranách boxu jsou umístěny dva větrací otvory, aby se rostlina mohla jednoduše vyvětrat. Díky naší 30denní záruce vrácení peněz nám můžete lampu bez udání důvodů zaslat zpět do 30 dnů. Istý a praktický extra vyjímatelný spodní plech usnadňuje čištění growbox.

Byla přidána taška na nářadí pro umístění často používaných nástrojů pro pěstování. Povrch stanu z ekologického a netoxického PE materiálu. Bezstarostná záruka všechny naše výrobky mají certifikaci ce, rohs. Br>. Z vysoce kvalitní látky oxford 600d je vodotěsná. Br>. Tím lze zajistit bezpečnost a stabilitu. Usnadnění přehledu a vzdušnédíky okénku easy view můžete jednoduše sledovat růst rostlin, aniž byste museli otevírat krabici a udržet hmyz mimo dosah rostlin.

Br>. Nedělejte si starosti s vůní. Demonze a materiál dxŠxv: 120 x 60 x 180 cm. Každý start zipu byl navíc opatřen dodatečnou ochranou, aby se zabránilo odření zipu. Vnitřní strana může 100% reflexní podšívka mylar zaručit, že se žádné světlo neztrácí a odráží všechna světla zpět na pokojových rostlinách.
ZnačkaMARS HYDRO #ad
VýrobceShenzhen Zhuguangxinyue Technologies Co. Ltd #ad
Výška62.99
Délka47.24
Hmotnost11.5
Šířka23.62

3. iPower

#ad

IPower Hydroponická, černá a stříbrná, růstový stan – 80 × 80 × 160 cm, světlo a pokojová rostlina, růstový stan a police, vodotěsná stanová taška na nářadí, voskování

#ad
iPower #ad - Rozsah dodávky: 1 x ipower 32 x 32 x 63 growstant, odnímatelná podlahová vana mylar pro snadné čištění, 1 x 100% vodoodpudivá, 2 filtrační pásy a 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Mezinárodní výrobky mají samostatné podmínky, věkových klasifikací a jazyka produktu, včetně střihu, prodávají se ze zahraničí a mohou se lišit od místních produktů, označení nebo pokynů. Ovládají klima a osvětlení, takže každou rostlinu můžete bezpečně a snadno pěstovat kdekoli. Stabilní rám: robustní ocelové tyče, které vydrží minimálně 50 kg. Ne v němčině. 100% odolná vůči světlu: naše velké robustní zipy a dvojité švy chrání stan před lehkým vytékáním a zajišťují dlouhou životnost a trvalé používání. Rám je speciálně zpracován pro bezproblémovou montáž a bezpečnou manipulaci.
ZnačkaiPower #ad
VýrobceiPower #ad
Výška63
Délka32
Šířka32
Číslo díluGLTENTXS3
ModelkaGLTENTXS3

4. VIVOSUN

#ad

Growzelt 60x60x90cm Hochreflektierendes Mylar mit Sichtfenster & Bodenschale für Hydrokultur- Zimmerpflanzen für VS1000, VIVOSUN S223 2x2 Growbox

#ad
VIVOSUN #ad - Der innere werkzeug-organizer ist praktisch, um Ihre täglichen Anforderungen zu erfüllen. Hält alles licht im inneren: das growzelt besteht aus 600d oxford-stoff, um zu verhindern, die das eindringen von licht wirksam blockieren. Die eckverbinder können den Zeltrahmen ohne Werkzeug stabil halten.

Im lieferumfang sind 2 aufhängebänder enthalten, mit denen Sie den Kohlefilter nach Bedarf befestigen können. Mit der anleitung der detaillierten Anleitung können Sie das Zelt in wenigen Minuten zusammenbauen. Durchdachtes design & mehr optionen: das pflanzenwachstumszelt bietet viele Öffnungen zum anbringen von rohrventilatoren, schrank usw. Wir bieten auch wachstumszelte in verschiedenen Größen an, Balkon, Waschküche, Lampen, um alle Ihre Gartengeräte auf Ihre Bedürfnisse zu setzen. Einfache beobachtung & pflege: mit einem sichtbaren fenster aus transparentem kunststoff auf dem growzelt, können Sie den Wachstumsstatus Ihrer Pflanzen jederzeit überprüfen.

Der reißverschlussteil hat auch mit dem schwarzen Innenfutter aktualisiert, der mit einer verstärkten PE-Schicht und reflektierenden Mylar-Wänden ausgekleidet ist, dass Licht in das Zelt eindringt. Die obere aufhängestange kann bis zu 45, während das Innenfutter aus PE-Material und Mylar-Wänden besteht, 36kg tragen. Es ist auch mit einer abnehmbaren Bodenschale ausgestattet, die bequem zu reinigen und zu erhalten ist. Sie können einfach einen Reißverschluss schließen, um eine lichtdichte Umgebung zu schaffen.
ZnačkaVIVOSUN #ad
VýrobceVIVOSUN #ad
Výška36
Délka24
Hmotnost10.98
Šířka24
Číslo dílu304113-S
Modelka304113-S

5. Spider Farmer

#ad

Pro vnitřní použití, Spider Farmer Growbox 70 × 140 × 200 cm, neprůhledný a vodotěsný, pěstební stan pro domácí pěstování rostlin, skleník, vnitřní pěstební stan, pěstební stan

#ad
Spider Farmer #ad - Reflexní poměr – growbox je vyroben z kvalitního 1680d plachtoviny. Trvanlivost – růstový stan silné, dvojité švy robustnější. Hodnota za peníze – všechny naše výrobky prošly certifikací ce, rohs. DxŠxv: 70x140x200CM.

Rostlinný stan spider farmer se často kopíruje, ale nikdy nemáme naši kvalitu ani náš závazek, nabízíme 3 roky následné péče prostřednictvím místního servisního střediska US/CA/UK/DE. A podporuje efektivní růst rostlin. Vnitřní strana 100% reflexní podšívka Mylar zabraňuje vstupu a výstupu světla. Jednoduchý přístup a vzduch – dveře jsou dostatečně velké pro přístup a pohyb rostlin; pozorovací okno usnadňuje pohled dovnitř; několik kulatých větracích otvorů pro různé velikosti filtrů ventilátoru.

Ekologické a netoxické. Nedělejte si starosti s zápachem. Naše pěstební stany grow tent se perfektně hodí pro pěstování rostlin, květin, ovoce a zeleniny i v chladném ročním období. Stabilní kovový rohový adaptér a tyče zajišťují bezpečnost a stabilitu, odolné SBS zipy, podporuje až 140 kg. Podlahy před vlhkostí a snadno se čistí.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Výška78.74
Délka27.56
Šířka55.12
Číslo díluSpiderFarmer-DE-70x140
ModelkaGrowTent

6. MARS HYDRO

#ad

Kompletní sada s 4" větrací sadou, sada pro pěstování interiérů, MARS HYDRO TS600 Growbox kompletní sada LED Grow Tent Kit LED lampa pro pěstování rostlin 60 × 60 × 140 cm

#ad
MARS HYDRO #ad - Ts600w bez stmívače. Plnospektrální led lampa pro růst růstu, nejvyšší výstup PAR/LUMEN 430μmol/m². S, 0 g, více vědecky a energeticky účinně! maximální výtěžek 2, ideální pro všechny fáze růstu. Vylepšený inline ventilátor s ec motorem, proud vzduchu: 200 cfm, s dlouhou životností a bezpečnějším používáním. 4" uhlíkový filtr s ventilátorem; 1050+ rc 48 australian virgin charcoal s flexibilním kanálem o délce 33 stop, kovovým krytem a 3 rychlostními stupni, pohybuje vzduch rychle a efektivně pro optimální větrání.

Vysoká účinnost energie saving plant grow light: spotřebuje pouze 100 w výkon s 225 ks led, perfektní oblek 60 x 60 veg jeviště, 45 x 45 květů jeviště. Vyšší kvalita článku: skládá se ze silnějšího 1680d plátěného materiálu, aby zipy fungovaly hladší a odolnější; o 33% lepší kovový rám, který je odolný proti roztržení a dokonale odolává světlu; 13% hustší zuby se zipem, který zajišťuje bezpečnost a stabilitu a může nést až 40 kg. Efektivní sada 4" liniových větráků: otáčky ventilátoru: 2550 ot/min, hladina hluku: 28 dba.

Grow tent kit kompletní systém obsahuje: mars hydro ts600w led grow lampa, trubkové svorky, teploměr vlhkosti vzduchu, 3 ks 5 galonů rostoucí kapsy, časovač, 60 x 60 x 140 cm Grow stan, 4" uhlíkové filtry, flexibilní vedení, 4" inline ventilátor s regulátorem rychlosti, nastavitelné lanové závěsy. Convenient grow tent kit: all-in-one dostanete všechny profesionální díly v jednom pořadí, hydroponický stan s 99% vysoce reflexním interiérem mylar získáte o 33% více světla, jednoduchá montáž, TS600W světlo s jedinečnou reflexní kapotou, dosahuje o 30% vyššího výnosu! Společně s vhodnou 4" inline sadou ventilátorů, bez námahy, ideální pro šťastný růst a rekordér sklizně.
ZnačkaMARS HYDRO #ad
VýrobceShenzhen Zhuguangxinyue Technologies Co. Ltd #ad
Výška55.12
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo díluTS600KIT
ModelkaTS600KIT

7. Melko

#ad

Melko Growbox 100 x 100 x 200 cm Growbox, chovná skříň pro pěstování rostlin doma celoroční rostliny, nepropustná a vodotěsná, pěstební stany

#ad
Melko #ad - Výhody – naše skleníkové stany jsou vhodné pro půdu a hydroponické pěstování. Vnitřní systém pěstování – naše rostlinné stany se perfektně hodí pro zahradnictví ve vašich 4 stěnách. Rostliny, květiny, bylinky, ovoce a zelenina zde mohou prospívat i v chladném ročním období. Nejprve musí být silné a stabilní lešení kompletně sestaveno se střešními opěrkami pro závěsné pěstební lampy, ventilátory a další přístroje.

Ty jsou spojeny zacvakávacím systémem s kvalitními plastovými rohovými spojkami, díky tomu lze box velmi snadno rozložit a opět složit. Rozměry – skleníkový stan 100 × 100 × 200 cm má plochu pro pěstování 1, 0 m2 | průměr větracích otvorů: cca 20 cm. Velký stan pro rostliny s předním vstupem s 2cestnými zipy | háky pro udržení přístupu Grow Tent otevřeného | Záchytná miska nepropouštějící vodu | Přístupy s dvojitými stahovacími pásky. VytÁnÍ – černý látkový potah oxford 600d odolný proti roztržení, těžko vznětlivý a 99, 9 % nepropouští světlo | vysoce reflexní vrstva na vnitřní straně zajišťuje 95 % odraz světla | utěsnitelné otvory pro vstup elektrického kabelu a odsávání vzduchu.

S pěstovacími boxy lze kontrolovat většinu aspektů prostředí, jako např. Následně se vše natáhne přes rám jako kapuce. Rostliny z pěstební místnosti mají zdravější i udržitelnou nutriční hodnotu, lepší barvy, jsou větší a chuťově intenzivnější než konvenčně pěstované rostliny. Vaše rostliny mohou v krátké době růst v ideálním prostředí, což vede k lepším a rychlejším výnosům.
ZnačkaMelko #ad
VýrobceMelko #ad
Výška78.74
Délka39.37
Hmotnost24.25
Šířka39.37
Číslo dílu10007188

8. Lospitch

#ad

Zelená, Growbox|Grow Tent|Grow Tent|chovný stan|Neprůhledný a vodotěsný rostlinný stan|skleník pro domácí pěstování|600D Oxford, 120 x 60 x 180 cm, černá, Lospitch Pěstovací stan

#ad
Lospitch #ad - Naše rostlinné stany se velmi dobře hodí k tomu, byliny, aby rostliny, květiny, ovoce a zelenina rostly v ideálním prostředí i v chladném ročním období pro dosažení lepších a rychlejších výnosů.

Vysoce reflexní vnitřní vrstva zajišťuje 95% odraz světla a podporuje efektivní růst rostlin. Výhody: velké přední dveře lze jednoduše otevřít 2cestným zipem a nabízí tak pohodlnější používání. Vlastnosti: rostlinný stan umožňuje instalaci větracích systémů, kabelů, lampy pro rostliny a příslušenství. Site lze pohybovat nezávisle na sobě, je vodotěsný a snadno se čistí.

Pokud máte dotazy, kontaktujte nás kdykoliv, rádi jsme tu pro Vás! Vysoká kvalita: černá tkanina oxford 600d látkový potah, neprůhlednost 99, odolnost proti roztržení, 9 %. Klima v místnosti lze nastavit také pomocí ventilační klapky na suchý zip. Snadná montáž: rostoucí stan musíte instalovat pouze podle návodu, ovládání je jednoduché a snadné.
ZnačkaLospitch #ad
VýrobceLospitch #ad
Číslo dílu1
ModelkaB6861

9. HORTOSOL

#ad

Šortky Osol Grow box 80 x 80 x 160 cm

#ad
HORTOSOL #ad - Vysoce kvalitní dvojité prošití zipy. Rám a rohová spojka z kovu. Etné možnosti Belueftungs a připojení. Textilní potah s Hochreflektierender stříbrná fólie. Vzduchu, světlo a vodotěsné.
ZnačkaHORTOSOL #ad
VýrobceHORTOSOL #ad
Výška62.99
Délka31.5
Šířka31.5

10. RoyalRoom

#ad

Skleník, RoyalRoom® Growbox C100S 100 x 50 x 160 cm

#ad
RoyalRoom #ad - Zapínání: stan c100s byl vybaven robustním a odolným uzávěrem. Nášivka: stan c100s byl vyroben z nejvyšší odolné látky Mylar 600D. Praní: látka použitá ve stanu c100S lze bez problémů prát v pračce. Způsob světla: látka vložená uvnitř nabízí až 95 % odrazu světla. Nosnost: stan c100s má nosnost až 30 kg.
ZnačkaRoyalRoom #ad
VýrobceRoyalRoom #ad
Výška62.99
Délka39.37
Šířka19.69