Top 10 JBL Reflect Aero – Sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

JBL Wave 100TWS In-Ear Kopfhörer in Ivory – Kabellose Earphones mit Deep Bass Sound und Dual Connect – Bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit mit nur einer Akkuladung

#ad
JBL #ad - Ausdauerpaket: die in-ear kopfhörer bieten durch ihren leistungsstarken Akku bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit 5h Ohrhörer, 15h Ladebox und sind nach nur 2 Stunden wieder vollständig geladen. Die ergonomisch geformten ohrhörer sitzen passgenau und sorgen für einen angenehmen Tragekomfort, sodass der Hörgenuss auch nach einem ausgiebigen Training oder Bürotag gewährleistet ist.

Typ-c-ladekabel sowie Kurzanleitung, Garantieschein und Sicherheitsdatenblatt / Bluetooth 5. 0 / bis zu 20h Spielzeit. Leichte bedienung: die headphones mit mikrofon bieten Flexibilität - dank Dual Connect Anrufe entgegennehmen, Lautstärke einstellen, den Sprachassistenten verwenden und weiterhin Musik hören.

Lieferumfang: 1 x jbl wave 100tws kopfhörer in ivory in 2 größen inkl. Für die ganz besonderen sounderlebnisse: die jbl wave 100TWS Earphones bestechen mit dem JBL Deep Bass Sound und ermöglichen dank der kabellosen Bluetooth Verbindung volle Bewegungsfreiheit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman Kardon #ad
Výška0.83
Délka1.14
Hmotnost0.1
Šířka0.94
Číslo díluJBLW100TWSIVR
ModelkaJBLW100TWSIVR
Záruka2 year manufacturer

2. JBL

#ad

JBL Tune 510BT – Bluetooth Over-Ear sluchátka v bílé barvě – skládací sluchátka s funkcí hands-free – kompatibilní s hlasovými asistenty – dlouhá doba provozu až 40 hodin

#ad
JBL #ad - Sluchátka lze zcela snadno spojit s hlasovým asistentem / Z ušního boltce lze přijímat telefonní hovory a ovládat oblíbenou hudbu. Skládací sluchátka přes uši umožňují až 40 hodin čistého poslechu a lze je nabíjet pomocí USB-C nabíjecího kabelu během pouhých 5 minut na další dvě hodiny.

Když už záleží jen hudba: se silným zvukem jbl pure bass sound nabízí bezdrátový JBL Tune 510BT jedinečný hudební zážitek s hlubokými basy a kvalitním zvukem. Rozsah dodávky: 1 x tune 510bt over-ear bluetooth sluchátka v bílé barvě od jbl / 1 x usb-c nabíjecí kabel / výstražná karta / záruční karta / stručný návod český jazyk nelze zaručit.2násobné spojení bluetooth: díky vícebodovému spojení lze např. Přijímat telefonní hovory se sluchátky ze smartphonu, zatímco na tabletu můžete streamovat videa.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška7.87
Délka15.75
Hmotnost0.35
Šířka15.75
Číslo díluJBLT510BTWHTEU
ModelkaJBLT510BTWHTEU
Záruka12 měsíců

3. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – silné basy a výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň. Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Rozsah dodávky: 1 x sluchátka do uší jbl wave buds s nabíjecím pouzdrem, 1 x nabíjecí kabel usb-C, 3 x velikosti špuntů do uší, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, v bílé barvě. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.02
Délka2.72
Hmotnost0.09
Šířka1.46
Číslo dílu6925281953569
ModelkaJBLWBUDSWHT
Záruka2 roky

4. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu ve stříbrné barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka od jbl ve stříbrné barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.

Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.11
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSSIL
Záruka2 roky záruka

5. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v béžové barvě

#ad
JBL #ad - Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.

Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 3 x špunty do uší v různých velikostech, 1 x usb-c nabíjecí kabel, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, v béžové barvě. Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk. Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílu6925281953507
ModelkaJBLWFLEXBEG
Záruka2 roky výrobce

6. JBL

#ad

JBL Tune 125 BT – sluchátka do uší s mikrofonem v korálové barvě – pro neomezený požitek z hudby s technologií Pure Bass Sound – až 16 hodin hudebního požitku

#ad
JBL #ad - Opětovné nabíjení po dobu 10 minut vám poskytne 1 hodinu přehrávání. Rozsah dodávky: 1 x tune 125 tws sluchátka od jbl / 1 x kompaktní nabíjecí box a nabíjecí kabel usB-C / bezdrátová sluchátka s dobou přehrávání až 8 hodin + výdrž baterie až 32 h v nabíjecím pouzdře.

Zabudovaná baterie nabízí dobu přehrávání 16 hodin a lze ji rychle nabít kabelem typu C za 2 hodiny. Umožňuje plynulé přepínání z videa na tabletu na hovoru na vašem chytrém telefonu, takže už nikdy nezmeškáte žádný hovor. Streamujte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě díky Bluetooth 5. 0 . Volejte snadno hlasového asistenta svého smartphonu ze sluchátek. Magnetické vedení kabelů zajišťuje, že sluchátka při nepoužívání pohodlně a bezpečně visí na krku.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.38
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka6.3
Číslo díluJBLT125BTCOR
ModelkaJBLT125BTCOR
Záruka12 měsíců

7. JBL

#ad

JBL Free II vodotěsná sportovní sluchátka True-Wireless In-Ear v černé barvě – streamování hudby až 24 hodin

#ad
JBL #ad - Díky designu certifikovanému ipx4 jsou jbl free ii chráněny proti stříkající vodě a jsou ideální pro dlouhý venkovní běh – ať už na slunci nebo v dešti. Bezdrátová sluchátka do uší zjednodušují manipulaci při poslechu hudby, telefonování nebo cvičení a nadchnou vždy fantastickým zvukem JBL Signature Sound.

Výkonná baterie nabízí 24hodinový nepřetržitý požitek z hudby – 6 hodin přes sluchátka plus 18 hodin zálohování z nabíjecího boxu! Integrovaný mikrofon na obou stranách zajišťuje bezproblémovou funkci hands-free a přijímá hovory ve stereo nebo mono režimu s křišťálově čistou kvalitou zvuku. 1 x free ii true-wireless sluchátka v černé barvě od jbl / vč. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanici, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška6.3
Délka1.61
Hmotnost0.14
Šířka3.94
Číslo díluJBLFREEIITWSBLK
ModelkaJBLFREEIITWSBLK
Záruka12 měsíců

8. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v černé barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Doporučeno pro resetování sluchátek do továrního nastavení, vložte sluchátka do nabíjecího boxu, stiskněte dvakrát jedno ze sluchátek a podržte třetí tlačítko stisknuté po dobu pěti sekund a "vyjměte a zapomeňte" sluchátka z nastavení telefonu. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.

Upozornění: pokud velikost špuntů do uší neodpovídá velikosti vašich zvukovodů nebo pokud headset nesedí správně v uších, které vám pevně sedí v uších. Vyměňte špunty do uší za ty, stínění a basy. 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v černé barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí stanici, nabíjecím kabelu typu C, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco design stick-close svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, nemusíte mít správnou kvalitu zvuku nebo volání. Bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0.98
Délka2.17
Hmotnost0.13
Šířka1.77
Číslo dílu6925281997013
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSBLK
Záruka2 roky záruka

9. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v modré barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy. Zákazník možná bude muset sluchátka "zapomenout" v nastavení Bluetooth na svém telefonu/tabletu, zkuste sluchátka resetovat.

Pokud jsou obě sluchátka zapnutá a nenabíjejí, aby je znovu spároval. Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka jbl v modré / doba přehrávání 40 h / vč.

Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit. Pokud nefunguje, dvakrát klepněte a podržte tlačítko při třetím klepnutí déle než 5 sekund.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0.98
Délka2.17
Hmotnost0.13
Šířka1.77
Číslo dílu6925281997037
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSBLU
Záruka2 roky záruka

10. JBL

#ad

černá, Sluchátka do uší Tune 230NC TWS od JBL – True Wireless Bluetooth sluchátka v nabíjecím pouzdru s funkcí Active Noise Cancelling a výdrží baterie až 40 hodin

#ad
JBL #ad - Puntů do uší ve 3 velikostech, nabíjecí stanice, nabíjecího kabelu, stručného návodu a bezpečnostního listu český jazyk nelze zaručit / doba přehrávání 40 h. Rozsah dodávky: 1× sluchátka tune 230 nc tws od jbl v černé barvě / vč.

Ujistěte se, že jsou obě sluchátka nabitá. S pouhým 10minutovým nabíjením je k dispozici dodatečná doba přehrávání. Adaptivní tlumení hluku se smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a současně nebudou skryty důležité zvuky v silničním provozu. Zvuk jbl pure bass na cesty: sluchátka do uší s promyšlenými 6mm měniči, které jsou ještě zesíleny tyčinkovým designem, spojují pohodlné nošení s působivými basovými zvuky.

Pak proveďte spárování znovu. Dlouhá výdrž baterie s až 40 hodinami zajišťuje maximální požitek z hudby po celý den a celou noc. Díky designu ipx4 jsou sluchátka jbl chráněna proti stříkající vodě a vhodná pro každé počasí / Se čtyřmi mikrofony je možné handsfree telefonování ve stereo kvalitě. Upozornění: nasaďte sluchátka zpět a odpojte sluchátka od zdroje.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.1
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka1.81
Číslo díluJBL T230NCTWS
ModelkaJBL T230NCTWS
Záruka12 měsíců