Top 10 Kleiner Wäschetrockner – Kondenzační sušičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Beko

#ad

Kondenzační sušička Beko DC 7130 N / 7 kg / B / elektronické měření vlhkosti / automatická ochrana proti mačkání / reverzní pohyby bubnu / 15 programů

#ad
Beko #ad - Volně stojící. Kapacita 7 kg. Automatická ochrana proti zmačkání. Volba signálu. Elektronické měření vlhkosti.
ZnačkaBeko #ad
Výrobcebeko #ad
Výška33.31
Délka21.26
Hmotnost71.65
Šířka23.43
Číslo díluDC 7130 N
ModelkaDC 7130 N
ZárukaHerstellergarantie.

2. EasyAcc

#ad

Byt pro, 2024 Nue EasyAcc elektrická malá sušička s tepelným čerpadlem s připojením/časovačem/UV sterilizací/automatické vypnutí/1200 W šatní skříň, Přenosná sušička prádla, horkovzdušná sušička

#ad
EasyAcc #ad - Velký objem 100 lnosnost 10 kg umožňuje současné sušení několika dílů, včetně 6–10 košil s krátkým rukávem, 4–5 podzimních/zimních kabátů nebo 10–15 kusů spodního prádla, podle potřeby pro celou rodinu. Easyacc je založen na jednoduchém uložení, je koncipován pro bezproblémovou instalaci a dá se zavěsit kdekoliv.

Určitě budete v pokušení, pokud si přečtete všechny prodejní body. Nejlepší volba pro dárky je téměř vánoční čas. Přenosná velikost a hmotnostvelikost: 290 * 221 * 115 mm, hmotnost: 3 kg. Jedná se o praktický produkt s exkluzivním designem a hodí se pro přátele/přítelkyně, rodiče a studenty. Tvarovaná a dimenzovaná jako malá, jemná kosmetická taška, což umožňuje jednodušší skladování; lze uložit do zásuvky, kufru nebo úložné skříně. Splňuje požadavky na sušení malých rodin①automatické vypnutí pomocí časovače; uv + tepelná sterilizace; zdravá pokožka začíná sušením oblečení; ③Dvojitá bezpečnostní ochrana: automatické vypnutí při příliš vysokých teplotách a omezení teploty pomocí PTC regulace; ④Jednoduchá obsluha a instalace není nutná, což usnadňuje sušení prádla;.

Přenosná sušička. Běžné sušičky s nízkou nosností, namáhavá a časově náročná instalace a oblečení se obtížně skladným oblečením nedokážou usušit potřebu sušení v malé domácnosti. Dokáže plně uspokojit jak nouzové, tak i každodenní potřeby sušení v malém domě.
ZnačkaEasyAcc #ad
VýrobceEasyAcc #ad
Výška5.39
Délka12.83
Šířka9.84
Číslo díluEasyAcc
ModelkaKW-GY05B
Záruka1 rok záruka.

3. Merax

#ad

830 W, energetická třída C, nástěnný vysoušeč vzduchu s ochranou proti přehřátí a vícenásobnou filtrací, 3 kg / ve skutečnosti do 4,5 kg, Merax Malý sušák na prádlo s 5 programy

#ad
Merax #ad - Inteligentní ovládání a vícestupňový výkonný systém zajišťují, že spotřebujete jen tolik energie, kolik je potřeba. Snadná obsluha: naše sušičky se velmi snadno obsluhují. Ochrana proti přehřátí a montáž na stěnu: vaše bezpečnost nám leží na srdci. S jmenovitým výkonem 830 w zajišťuje vynikající výsledky při každém sušení.

Zaměření na energetickou účinnost: chápeme význam energetické účinnosti ve vašem domově. Kromě toho lze přístroj namontovat na stěnu, což šetří místo a usnadňuje instalaci ve vaší domácnosti. S jasnými pokyny na otočném knoflíku si můžete vybrat ten správný program pro vaše potřeby. Efektivní sušička prádla pro každou potřebu: chcete prádlo rychle a efektivně uschnout, aniž byste přitom dělali kompromisy ohledně kvality? Náš sušák na prádlo s hodnocenou kapacitou 3 kg a skutečně využitelnou kapacitou působivých 4, 5 kg je perfektním řešením.

Ať už chcete jemné látky sušit šetrně nebo mít prádlo rychle připravené pro další použití, náš přístroj nabízí správné nastavení. Náš sušák na prádlo je vybaven ochranou proti přehřátí, která chrání váš domov a vaše prádlo před nežádoucími nehodami. Máte plnou kontrolu nad procesem sušení a přehledný displej vás informuje o postupu sušení. Naše sušička na prádlo byla vyvinuta s ekologickým přístupem, aby se minimalizovala spotřeba energie a snížila vaše účty za elektřinu.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška23.43
Délka19.49
Šířka17.13
Číslo díluES311534WAA
ModelkaES311534WAA
Záruka/.

4. Green Blue

#ad

Volně stojící nebo montáž na stěnu, Green Blue GB405 elektrická sušička na prádlo, sušička na odtahování vzduchu 830 W/3 kg / sušička na oblečení, k dispozici pět programů sušení

#ad
Green Blue #ad - 5 programů sušení: chlazení / standard / proti vráskám / extra / sušení na vzduchu. Elektrická sušička prádla s výkonem 830 W a maximální kapacitou 3 kg. Praktické pro sušení prádla za každého počasí ▶ Kompaktní rozměry: ideální pro malý byt. Nastavitelná doba sušení 20 až 180 minut ▶ Filtrační systém se snadno čistí. Vhodné pro instalaci na tvrdé podlaze nebo k montáži na stojan nebo na stěnu.
ZnačkaGreen Blue #ad
Výška23.43
Délka16.34
Hmotnost6.61
Šířka19.49
Číslo díluGB405
ModelkaGB405
Záruka2 roky výrobce.

5. Kiseely

#ad

Sušák na prádlo, elektrická sušička/stojan na doma šedý SW1, 60 palců sušička na prádlo s velkou kapacitou, přenosný sušička s časovačem

#ad
Kiseely #ad - Naše přenosná sušička je také ideální pro použití jako šatní skříň, když se oblečení suší, ručník, pomůže vám ušetřit náklady na prádlo. Vysokokapacitní sušička s časovačem přenosný sušička kiseely používá vysoce výkonný vysoušeč vlasů, který umí oblečení sušit rychleji než většina jiných přenosných sušiček na trhu.

Je čas ušetřit na účtech! víme, naše přenosná sušička vydává také mnohem méně hluku než normální sušička a nabízí vám klidné prostředí. Vysoušeč s velkou kapacitou všechny naše kovové tyče byly zesíleny, kovové konstrukce vydrží až 18 kg. Sušička kieely používá materiál zpomalující hoření a nabízí extra velkou kapacitu na hadřík, prošívanou deku a tak dále. Maximální účinnost a minimální hlučnostvýsledek experimentu ukazuje, že hluk stroje může být nepříjemný, že naše přenosná sušička spotřebuje při sušení prádla o 30 % méně energie než normální sušička.

Zákaznický servispokud nejste s naším produktem spokojeni, můžete svou objednávku jednoduše vrátit do 30 dnů a my Vám vrátíme plnou kupní cenu. Kromě toho je způsob zavěšení hygieničtější a schopný odstranit zvláštní pachy. Funkce časovače vám umožňuje nechat sušičku běžet bez obav z plýtvání energií. Pokud máte dotazy k našemu produktu, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám rychle odpovíme.
ZnačkaKiseely #ad
VýrobceZhongshan Gerui Electrical Appliance Co., Ltd #ad
Číslo díluGR360
ModelkaGR360

6. Merax

#ad

Sušička na prádlo Odsávací sušička prádla Sušička do bubnu 850 W / 2,5 kg/bílá / 50 x 42 x 59 cm, lze namontovat na stěnu, Merax

#ad
Merax #ad - Kompaktní, malý a skladný s 1, 5 m prodlouženým síťovým kabelem může bez problémů najít vhodné místo i v mnoha malých bytech nebo obytných domech, zmizet přímo pod pracovním stolem nebo dokonce namontovat na stěnu. Díky velkému místu v sušičce a vhodné teplotě sušení až 65 °c může mokré prádlo silně zahřát a okamžitě sušit hebce a snížit vrásky.

Dokáže plně absorbovat plyšové cizí látky na oblečení, čímž je oblečení čistší. Nedělají žádný hluk, než tichý hovor – ne více než 62 dB ve variantě výfuku. Filtr na dně bubnu se skládá ze 3 částí: odsávací kroužek, filtr vlákna a odsávací filtr. Snadné ovládání nastavte časovač podle potřeby na 20 až 200 minut horký vzduch nebo 0 až 80 minut studený vzduch.

Vyrobte si rychle čerstvé, hebké a suché oblečení. Dvojité filtrování přísavka naší sušičky vzduchu efektivně blokuje vznášející se předměty ve vzduchu a zabraňuje kontaminaci oblečení během procesu sušení. Velký buben z ušlechtilé oceli praktický buben z ušlechtilé oceli pojme až 2, 5 kg prádla. Ptc keramické topení Úspora energie, ochrana životního prostředí, dlouhá životnost a proces sušení je velmi tichý.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška23.15
Délka19.49
Šířka16.34
Číslo dílu001
Modelka111
Záruka1.

7. Klarstein

#ad

6 kg, 3 stupně tepla, volně stojící/spodní deska, přední plnění, provozní doba až 165 minut, 1500 W, 6 programů, funkce ochrany proti pomačkání,, Klarstein Sušička prádla EZ Dry, odvětrávací sušička

#ad
Klarstein #ad - Komfortní: kdo si užil čerstvé oblečení nebo ložní prádlo ze sušičky, měkký pocit. Praktické: do praktického bubnu z ušlechtilé oceli s předním plněním se vejde až 6 kg prádla. Sušička na prádlo klarstein ez dry silně zahřívá vlhké prádlo a obratem ruky je nadýchaně a hebce schne, takže ji lze okamžitě nasadit nebo uložit do skříně.

Pak zvolte vhodný program nebo jeden ze tří stupňů tepla a hotovo. Spora místa: rychle a šetří místo pro čerstvé, nadýchaně měkké sušené prádlo – se sušičkou na prádlo Klarstein EZ Dry to není vůbec žádný problém. Praktická funkce ochrany proti pomačkání zajišťuje sušení bez záhybů.

Sušení v rekordním čase: sušák na prádlo klarstein ez dry se nechává impulzivně na prádlo čerstvě umyté, vlhké oděvy, ručníky nebo povlečení s výkonem 1500 W a propůjčuje jim suché a teplé flaušové vlastnosti. A aby to bylo obzvlášť jednoduché a pohodlné, už nebude chtít nechat ujít ten jemný, má sušička na prádlo Klarstein EZ Dry 6 programů sušení. Silné: hebké prádlo pro všechny.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška23.43
Délka20.08
Hmotnost52.91
Šířka26.81
Číslo díluDSM8-Ezdrywht
ModelkaEZ Dry
ZárukaNo warranty.

8. Kamanan

#ad

Přenosný mini sušička se 2 vysouvacími hadicemi pro sušení oblečení a obuvi, EU Plug 220 V žlutá, malý cestovní sušička, Malá mini sušička

#ad
Kamanan #ad - Bez ohledu na typ boty boty rychlé sušení nepoškodí. Snadné nošení – náš malý mini sušička má kompaktní design, díky čemuž se snadno nosí. Samostatný design - náš přenosný cestovní mini sušička má samostatný design, který vykazuje silné teplo a rovnoměrnou distribuci tepla.

Zasouvací hadice – naše přenosná sušička na oblečení se dodává se dvěma vysouvacími, extra dlouhými hadicemi, které se při sušení bez problémů dostanou do bot a oblečení. Je velmi praktické a pohodlné, aby rušil spánek jiných lidí. Koupelna. Může vám nabídnout dobrou uživatelskou zkušenost. Tichý provoz - náš malý přenosný cestovní sušička má strukturu fyzického snížení hluku, tichý provoz, je tichý a neruší spánek.

Může velmi dobře splnit vaše požadavky na používání. Je to dobrý pomocník pro péči o oblečení během vaší obchodní cesty. Lze rychle schnout a zahřát oblečení, boty, který usnadňuje výměnu hadice a snadno se ovládá. Se silikonovou rukojetí, malou velikost a nízkou hmotnost, pohodlné a přenosné. Jeden stroj má více možností použití, fitness oblečení a jiného oblečení, velmi praktický. Pro generování tepla se používá zvlněný topný drát, prošívané deky atd.
ZnačkaKamanan #ad
VýrobceKamanan #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluTragbarer Wäschetrockner
ModelkaTragbarer Wäschetrockner
ZárukaPřenosná sušička prádla.

9. Klarstein

#ad

Buben z ušlechtilé oceli,, volba tepla, kompaktní: 49 x 69 x 47,5 cm š x v x h, sušení na odpadním vzduchu, 3 kg, 1020 W, časovač, Klarstein Jet Set sušička prádla, EEK C, volně stojící/podstavec

#ad
Klarstein #ad - Sušení v rekordovém času: sada ručníků klarstein jet se dá čerstvě umytit, vlhké oděvy, ručníky nebo povlečení s výkonem 1020 W a ve dvou stupních topení nesplní na prádlo a propůjčuje suchému teplému flaušovému materiálu.

Pak si vyberte vhodné stupně tepla a nastavte časovač až na 200 minut. Funkce timer: až 3 kg prádla se hodí do praktického čelního plnění, z ušlechtilé oceli. Rychle a šetří místo, kde je čerstvě načechrané prádlo. Praní pro všechny: sada ručníků klarstein jet jet se silně zahřeje vlhké prádlo a obratem ruky ji promění v hebce měkké sušené prádlo, které lze ihned natáhnout nebo vykliknout do skříně.

A aby všichni mohli přijmout tento požitek, je sada prádla Klarstein Jet s CompactDry Concept mimořádně skladný. Odolný: tak najde své místo i v mnoha malých bytech nebo obytných domovech, kde se dosud muselo pomoci neskladných stojanů na prádlo - nebo zmizí přímo pod pracovní deskou. Kompaktní: kdo jednou má svěží oblečení nebo ložní prádlo z sušičky, nebude se cítit měkce.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKLARSTEIN #ad
Výška19.29
Délka27.17
Hmotnost45.19
Šířka18.5
Číslo díluMNW8-JetSet-WHx

10. CHHMAELOVE

#ad

Modrá, přenosná sušička prádla s objemem 18 l, dvojitá regulace teploty / ovládání jedním dotykem, trojrozměrné sušení horkým a studeným vzduchem, 5 kg malý sušák na prádlo 35 dB

#ad
CHHMAELOVE #ad - Zabudované vysoce citlivé komponenty teplotního čidla přísně regulují teplotu a zajišťují tak efektivní sušení a současně zajišťují bezpečnost při kontaktu s pokožkou. 5. Tichý provoz**: s pouhými 35 decibely běží tato sušička tiše, takže vy a vaše rodina můžete klidně a nerušeně spát.

2. Etrné k oblečení**: vnitřní vložka z ušlechtilé oceli zajišťuje hladký a teplý povrch, chrání vaše oblečení před rzí a snižuje opotřebení. Dvojitá teplota řízená sonda**: se svými dvěma teplotně řízenými sondami nabízí tento malý sušák na prádlo bezpečnější zážitek ze sušení. 18 l/0, 8 kg, vynikající kapacita pro uspokojení potřeb sušení spodního prádla v zimě.

4. Efektivní mini sušička prádla**: s výkonným turbo ventilátorem a trojrozměrným sušením na horkém a studeném vzduchu uschne tato malá sušička prádla vaše oblečení rychle a efektivně. 1. Flexibilní umístění**: jeho malý a kompaktní design umožňuje snadné umístění v různých obytných scénách, a proto se hodí na balkóny, koupelny a další. 3.
ZnačkaCHHMAELOVE #ad
VýrobceCHHMAELOVE #ad
Hmotnost11.24
Číslo díluMini tumble dryer