Top 10 LED Deckenleuchte Rund 20 cm – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ouyulong

#ad

Kuchyně, 23 cm kulaté moderní LED stropní svítidlo do ložnice, obývacího pokoje, 18 W 1620 lm 4000 K, Ouyulong LED stropní svítidlo, koupelny, kanceláře 23 cm, přírodní bílé světlo, IP44, 1 kus

#ad
Ouyulong #ad - Vysoký jas stropní svítidla ouyulong používají vysoce kvalitní led čip, vysoký jas 1620 lm, aby poskytly jasné a vynikající světlo do vaší místnosti. Stropní svítidlo nabízí komfortní a neoslňující světlo, které plně chrání vaše oči. Energeticky úsporná a dlouhá životnost 18 w. Dné blikání a ochrana očí led stropní svítidlo má cri80+, díky kterému může objekt přiblížit původní barvě, takže budete mít živější vizuální zážitek.

Přirozené bílé světlo 4000 k vám nabízí lepší zážitek z osvětlení a vytváří jednoduchou a pohodlnou atmosféru. Dlouhodobé osvětlení. Snadná instalace a kvalitní servisinstalace je jednoduchá, nejprve nainstalujte základnu pod strop, poté našroubujte stropní svítidlo do základny, bez dalších nástrojů a pracovníků. Osvětluje většinu částí místnosti, balkon, průměr 23 cm, vhodné pro váš obývací pokoj, koupelnu, ale také vytvořit elegantnější život.

Nabízíme bezpodmínečný servis vrácení a výměny našich stropních svítidel, abyste dokončili instalaci, abychom vám mohli nabídnout uspokojivý nákup. Ultra tenký design stropní svítidla do kuchyně tloušťka pouze 2, kuchyň, 4 cm, ložnici, cca 8 – 15 ㎡. Led stropní svítidla mohou perfektně nahradit tradiční 180w žárovky, což vám může pomoci ušetřit více než 90 % proudu a životnost 30 000 hodin, což je jak energeticky úsporné, tak šetrné k životnímu prostředí. Můžete osvětlit nejen svůj prostor, moderní design, jídelnu, chodbu.
ZnačkaOuyulong #ad
VýrobceOuyulong #ad
Výška0.94
Délka9.06
Hmotnost1.1
Šířka9.06
Číslo díluDYXDD230-18W-05
ModelkaDYXDD230-18W-05

2. MILFECH

#ad

Rgb +, 3000 K-6000 K, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, RGB změna barvy 3200 lm, do ložnice, stmívatelné s dálkovým ovládáním, stropní lampa, IP54, dětského pokoje, kuchyně, kulaté, obývacího pokoje

#ad
MILFECH #ad - Ip54 vodotěsné – led stropní svítidlo stmívatelné je chráněno proti stříkající vodě ip54 index, obývací pokoj, jako je ložnice, kuchyň, chodba, sklep atd. Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, která si pamatuje nastavení, která jste provedli před vypnutím světla, aby fungovala paměťová funkce.

Paměťová funkce – stropní led lampy mají funkci ukládání světla, aniž byste je museli pokaždé znovu nastavovat. Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních. Instalace je dokončena. 1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, zakřivený okrajový design, čímž je opticky štíhlejší. Jedinečný 6barevný design podsvícení rgb lze použít jako scénické světlo nebo okolní světlo, teplotu barev LED stropního světla lze plynule nastavit od 3000 K do 6000 K a jas od 10 % do 100 %.

Lze jednoduše instalovat, koupelna, led stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, dětský pokoj, garáž, pouze 3 kroky. Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, 5cm ultra tenký, okolní světlo, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, děti, je pohodlnější pro starší lidi, neruší spánek, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, které odpovídá vašim potřebám.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

3. slochi

#ad

Obývacího pokoje, studená bílá do ložnice, 24 W 2050LM stropní svítidlo 6500 K, ultra tenké stropní svítidlo, IP44 Koupelnová lampa, lampa do koupelny, kulaté, 2 kusy LED stropní svítidlo ploché, na

#ad
slochi #ad - Teplá připomínka led stropní svítidlo chodba je vhodná pouze pro běžné nástěnné vypínače. 6500k studené bílé stropní svítidlo zajišťuje rovnoměrný a jasný světelný efekt, pokojová lampa, koupelnová lampa, lampa do chodby, kuchyň, chodba, při učení a v každodenním životě. Světlo stropního svítidla do koupelny je příjemné a neoslňující.

Při fotografování s telefonem nebude obrazovka blikat. Objednejte nyní a získejte 60denní záruku vrácení peněz, 12měsíční bezproblémovou záruku a přátelský 24hodinový zákaznický servis. Ochrana očí, vysoký index reprodukce barev: plochá led stropní lampa má vysoký index podání barev cri80+. Snadná instalace: díky designu posuvného montážního držáku je univerzální led stropní lampa, která je vhodná pro 99 % všech přípojných krabic. Je nárazuvzdorný a izolovaný, lze jej bez obav použít v koupelně, chrání před únikem proudu a chrání bezpečnost vaší rodiny.

Rozmanité scénáře použití: kulaté led stropní svítidlo lze instalovat v místnostech o rozloze cca 10 až 20 m². Jednoduše zasuňte na montážní lištu a můžete začít. Vysoká svítivost a úspora energie: 24 w led stropní svítidlo může produkovat 2050 lumenů, světelný efekt je rovnoměrný a světlý a může pokrývat oblast 10–20 ㎡. Vodotěsný a ultratenký design: ultratenký design Ø 23 a 2, 3 cm činí ploché moderní led stropní svítidlo modernějším a jednodušším, plastová skořepina je vyrobena z kvalitního PC třídy A.
Značkaslochi #ad
Výrobceslochi #ad
Výška0.91
Délka9.06
Hmotnost2.12
Šířka9.06
Číslo díluQL-SC-0023
ModelkaQL-SC-0023

4. Aisutha

#ad

Dětský pokoj, 24 W 2800 lm, ploché stmívatelné s dálkovým ovládáním, 3000 K, 6500 K, kuchyň koupelnu, Aisutha LED stropní svítidlo, stropní svítidlo, LED stropní svítidlo, IP54 ultra tenké ložnice lampa pro obývací pokoj

#ad
Aisutha #ad - Ultra tenký a ultra světlý 28mm štíhlý design, rozlučte se s tísňovým pocitem v prostoru a vytvořte si relaxační prostředí v bytě. Klidná a teplá světelná atmosféra režimu nočního světla umožňuje dětem nebo starším lidem rychleji usnout. Instalace může snadno provést i jedna osoba. Inteligentní funkce paměti, zavěste závěsné lano do přezky krytu lampy, která při opětovném zapnutí automaticky zachová poslední nastavení světla.

Snažíme se vám dodat stropní svítidlo, které vám ušetří starosti a námahu. Spolehlivý a promyšlený servis ⭐ bez starostí**** pokud obdržíte vadné nebo poškozené LED stropní svítidlo, uděláme vše pro to, kontaktujte nás, abychom vám poskytli uspokojivé služby. Led stropní svítidlo můžete instalovat na většinu míst, koupelna, kuchyň atd. Najděte zcela jednoduše tu nejpříjemnější světelnou atmosféru. Snadná instalacestropní svítidlo je vybaveno závěsnými lany a přezkami, lampu lze stabilně zavěsit na kryt lampy.

Funkce časovače umožňuje automatické vypnutí stropního svítidla po 60 sekundách / 60 minutách před spaním. Zcela nový vylepšený designtoto stropní svítidlo podporuje plynulé nastavování, můžete plynule nastavit teplotu barvy 3000 k-6500 k, prolomíte tradiční pevný režim přizpůsobení. Vodotěsný ochrana proti prachu a hmyzudržák lampy je zesílený těsněním po celém obvodu, jako je ložnice, garáž, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, chodba, dětský pokoj, obývací pokoj, což vám ušetří čištění.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška1.1
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo díluSKCL 300/T
ModelkaSKCL 300/T

5. Sentasi

#ad

Stropní svítidla pro obývací pokoj, 24 W, 3000 lm, ploché, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, ultra tenké svítidlo, stmívatelné s dálkovým ovládáním, ložnici,, kulaté, 3000-6500 K

#ad
Sentasi #ad - Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení. Režim nočního světla a časovačev režimu nočního světla stropní světlo 3000 k teplá bílá lze snížit na 10 % nejnižšího jasu, díky čemuž je snazší usínat než normální svítivost.

Funkce pamětidálkové ovládání s paměťovou funkcí si před vypnutím zapamatuje teplotu barev a jas. Moderní ultra tenké stropní svítidlo produktin parametry výkon: 24 w, 1× dálkové ovládání aaa baterie nejsou součástí dodávky, který je odolný vůči teplu. Velikost: 29*29*2, 2× matice, cri>82, vodotěsnost: ip40. Pp materiál, hmotnost: 800 g, 5 cm, není snadné tvarovatelné, dobře propouštějící světlo, lumeny: 3000 lm, včetně instalačního materiálu: 2× šrouby, světelný zdroj: LED168 ks světelných perel, bezpečné a netoxické. Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba.

Ivotnost až 40 000 hodin. Náš poprodejní tým vám poskytne nejlepší pomoc za 12 hodin. Vyžaduje pouze 4 kroky instalace a lze jej nainstalovat během několika minut. Vysoký jas a úspora energievysoce kvalitní led čipy se 168 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami s vysokým jasem jako osvětlovací těleso, poskytují světelný výkon 3000 lumenů, energeticky úsporný světelný výkon 24 W pro dostatek světla v každé místnosti. Poskytneme vám uklidňující a pohodlnou poprodejní pomoc.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

6. HAGEMANN GREEN SYSTEM

#ad

1800 lm, IP44 – 230 V, HAGEMANN LED stropní svítidlo s efektem hvězdné oblohy, průměr 30 cm, stropní svítidlo s hvězdným dekorem, kulaté, bílé, 18 W

#ad
HAGEMANN GREEN SYSTEM #ad - Pohotovost, upevněte podstavec kovovou desku na strop. Pokoj – 1 x ip44 led žárovka s efektem hvězd s lehce klenutým plastovým stínidlem a integrovaným transformátorem.

Ivotnost více než 25 000 hodin. Dné blikání, žádná zbytková světla, žádné bzučení. Stínidlo lampy lze díky chytrému bajonetovému uzávěru zcela jednoduše připevnit lehkým otočením. Ty vytvářejí jiskřivý efekt hvězd; žádná projekce. Pohotovostní režim, 5 cm. Optický hřeb pro dětský pokoj, obývací pokoj a ložnici.

Díky rovnoměrnému rozložení světla zajišťuje toto stropní svítidlo s hvězdami jasné, výška 7, rozměry: Průměr 30 cm, neoslňující světlo. Led stropní svítidlo s efektem starlight 18 wattů 3000 kelvinů 1800 lumenů. Pohotovostní režim – útulná atmosféra vzniká díky průhledným výřezům v jinak mléčném stínidle hvězdné lampy.
ZnačkaHAGEMANN GREEN SYSTEM #ad
VýrobceGlobalux Nord GmbH #ad
Výška2.95
Délka11.81
Hmotnost1.74
Šířka11.81

7. Wholede

#ad

Kuchyňské lampy, 1800 lm, stropní svítidlo, koupelny,, koupelny, 4000 K, ploché LED stropní svítidlo, obývacího pokoje, Wholede Stropní svítidlo LED 18 W, do kuchyně, ložnice, kulaté stropní svítidlo

#ad
Wholede #ad - 23 cm dlouhé stropní svítidlo je silné pouze 2, 5 cm a je vyrobeno z vysoce kvalitního ohnivzdorného plastu. Pouze čtyři kroky: upevněte baldachýn šrouby, připojte kabel a pevně přišroubujte LED světlo. Instalace není nic komplikovaného. Přitom tato stropní lampa odpovídá běžné 130w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na energii.

Vysoký index reprodukce barev a ochranné světlo naše led stropní svítidlo má vyšší propustnost světla, světlo je rovnoměrně a měkce rozděleno po celé místnosti a zajišťuje tak příjemné světlo bez oslnění. Hodnocení cri80+ pro stropní svítidlo zajišťuje živé a přirozené světlo, čímž se světlo blíží skutečné a původní barvě objektu. Celý proces trvá pravděpodobně méně než 20 minut. Efekt podsvícení a ultratenký design jedinečný design podsvícení se liší od tradičních stropních svítidel a zlepšuje atmosféru a rozjasňuje dům, zatímco je to perfektní dekorační kus. Vysoký jas a nízká spotřeba energie – úspora proudu vysoce kvalitní 54 led perel poskytuje 1800 lumenů s energeticky úsporným světelným výkonem 18 w, minimálně 22 let, takže je každý prostor naplněn světlem.

Díky modernímu designu a štíhlému tvaru se LED lampa hodí ke každé dekoraci místnosti. Iroké použití moderní 23 cm led stropní svítidlo ploché se hodí do ložnice, verand, prádelen, kanceláří, hotelů, vstupních prostor, vstupních skříní, pracovny, továren a domů, toalet, jídelen, obývacích pokojů, balkónů, schodišť, skladovacích hal, kuchyní, obchodů, schodů, technických prostor, konferenčních místností, garáží, chodeb, spíže atd. Snadná instalace pouzdro obsahuje 1 × 23 cm stropní svítidlo a veškerý hardware, který je potřebný pro montáž na strop.
ZnačkaWholede #ad
VýrobceWholede #ad
Výška0.98
Délka9.06
Hmotnost1.08
Šířka9.06

8. twocolur

#ad

LED stmívatelné s dálkovým ovládáním, ultra tenké, IP44, teplá studená bílá, stropní svítidlo do, vodotěsné 2700 – 6500 K, kulaté stropní svítidlo, 24 W, twocolur LED stropní svítidlo, stmívatelné

#ad
twocolur #ad - Stmívatelné a měnitelné barvy nastavte si jas od 10 % do 100 % a teplotu barev teplá bílá/neutrální bílá/studená bílá vašeho LED stropního svítidla stmívatelné dálkovým ovládáním podle vašich představ pomocí dodávaného bezdrátového dálkového ovládání. Pokud nejste s naším produktem spokojeni, kontaktujte nás a my vám rádi vrátíme peníze.

Funkce ukládání a vodotěsná stmívatelné led stropní svítidlo je vybaveno paměťovou funkcí, když se světlo při dalším použití opět zapne. 2 roky záruka stropní svítidlo led teplá bílá má 2letou záruku a záruku spokojenosti, takže můžete s důvěrou nakupovat a nakupovat. Díky svému zapečetěnému designu a vodotěsnému krytí ip44 může naše led stropní svítidlo střídání barev účinně zabránit pronikání komárů, která si uchová vaše poslední nastavení světla, prachu a vlhkosti. Energeticky úsporné a s dlouhou životností stropní svítidlo led nahrazuje tradiční 240w žárovku 24 w led a nabízí až 85 % úsporu energie, což z ní dělá perfektní energeticky účinný světelný zdroj pro váš domov.

Ultra tenký, minimalisticky uspořádaný obytný prostor. Ideální jako kancelářská lampa, lampa do chodby, 94 palce, pokojová lampa, perfektní pro moderní, 4 cm 0, lampa do koupelny, lampa do ložnice, moderní design Ultratenké těleso svítidla stropního svítidla LED stmívatelné má tloušťku pouhých 2, kuchyňská lampa. Dlouhá životnost našeho stropního svítidla 30 000 hodin výrazně snižuje náklady na pravidelnou výměnu stropního svítidla.
Značkatwocolur #ad
Výrobcetwocolur #ad
Hmotnost1.87
Číslo díluYB8007/300
ModelkaYB8007/300

9. MOONSEA

#ad

MOONSEA Stropní svítidlo LED stropní svítidlo ploché, kuchyň, nastavitelná, ložnici, stropní lampa, černá pro koupelnu, 24 W stropní svítidlo Ø 30 cm Koupelnová lampa 3000 K/4000 K/6500 K, balkon

#ad
MOONSEA #ad - Snadná instalace – stropní svítidlo je vybaveno závěsným lanem a přezkou, takže montáž může snadno provést i jedna osoba. Stupeň krytí ip40 stropní lampa – plně uzavřený design černé stropní lampy účinně zabraňuje vniknutí komárů a prachu a udržuje vnitřek stínidla čistý a krásný.

Stropní svítidlo má hodnocení CRI80 +. Všechny upevňovací komponenty jsou součástí dodávky, instalace lze rychle dokončit připojením kabelu a našroubováním koupelnové lampy na místě. To poskytuje přesnější a živější osvětlení než jiná osvětlovací schémata. Spora energie a efektivita – Černé stropní svítidlo používá kvalitní led čipy, které jsou energeticky účinnější než běžné žárovky a ušetří 85 % z vašeho účtu za elektřinu. Nechte světlo zapnuté minimálně 10 sekund a poté jej na 5 sekund vypněte, aby se uložila aktuální teplota barvy.

Instalace více žárovek stejného stylu ve stejné místnosti může vést k nerovnoměrným barevným teplotám. Vhodné do ložnice, koupelny, kuchyně, jídelny, dětského pokoje, balkónu, chodby atd. Díky ultratenkému designu 2, 88 cm působí stropní lampa do koupelny elegantněji. Svítí a současně podtrhuje atmosféru. Efekt podsvícení a ultra tenký design – jedinečný design s podsvícením činí ze stropních světel středem místnosti.
ZnačkaMOONSEA #ad
VýrobceMOONSEA #ad
Výška1.13
Délka11.81
Hmotnost1.81
Šířka11.81
Číslo díluLT0329
ModelkaSKCL-300/T

10. zemty

#ad

Plochá koupelnová lampa, kulatá, RGB stropní svítidlo, střídání barev, strop pro dětský pokoj,, 24 W 3200 lm, zemty LED stropní svítidlo stmívatelné, vodotěsná lampa do koupelny, IP54, 3000 K-6000 K

#ad
zemty #ad - Stmívatelný jas + 3 barevné režimyhlavní světlo těchto led svítidel má 3 teploty barev teplá bílá 3000 k, přírodní bílá 4000 k, denní světlo bílé 6000 K. Asných 6 rgb režimů podsvícení naše moderní led stropní svítidlo kulaté se 6 rgb střídáním barev na zadní straně je k dispozici. Vysoce kvalitní led uvnitř a životnost až 20 000 hodin, 20krát delší než typická žárovka.

Děti nebo starší lidé se v noci cítí bezpečněji díky klidnému, útulnému světelnému zdroji. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám nabídli správné řešení. Spolehlivý a vynikající servisv případě dotazů nebo obav obdržíte během 12 hodin rychlou podporu od našeho přátelského zákaznického servisu. Nabízí vám mnohem déle stabilní a měkký světelný zdroj. Můžete ozdobit svou party, den svatého Valentýna, pokoj pro mládež, den dětí atd. Můžete si předem nastavit vhodný jas, barevné režimy a režimy osvětlení RBG podle svých představ.

Hlavní světlo a světlo na pozadí lze osvětlit samostatně nebo současně, noc, Vánoce, domácí kino, Halloween, Nový rok, perfektní pro vytvoření romantické nebo relaxační atmosféry. Funkce časovače umožňuje automatické vypnutí stropního osvětlení po 60 sekundách před spaním. Různá svítivost a teplota barev mohou lépe splnit vaše požadavky na osvětlení. Pomocí jediného dálkového ovládání můžete ovládat více stropních svítidel v ložnicích, obývacích pokojích a chodbách v okruhu 3 m a zpříjemnit tak svůj život.
Značkazemty #ad
Výrobcezemty #ad
Výška0.98
Délka11.42
Šířka11.42
Číslo díluZTY-CL02-TEST
ModelkaCL20R