Top 10 Leuchtkasten mit Buchstaben – Psychologie a poradenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EASYmaxx

#ad

EASYmaxx Sada LED osvětlovacích boxů | včetně 173 vyměnitelných písmen a symbolů | volitelně provoz na baterie nebo přes USB port formát A4

#ad
EASYmaxx #ad - Trendy – nostalgický design upoutá pozornost v každém obývacím pokoji a dětském pokoji. Kromě toho je led světelný box eASYmaxx nápaditou a pestrou dekorací na party pro narozeniny, svatby atd.

Rozsah dodávky – součástí dodávky je 173 písmen a symbolů. Rozměry světelného boxu činí: Š/v/h 30, 2 cm x 22 cm x 4, 5 cm. Kreativní – se 173 vyměnitelnými písmeny se speciálními znaky a symboly ze stabilní plastové fólie můžete na světelném boxu zanechávat osobní a kreativní zprávy. Bezdrátový – světelný box easymaxx led lze provozovat jak na baterie 6 × AA, není součástí dodávky tak i přes USB přípojku.
ZnačkaEASYmaxx #ad
VýrobceDS Produkte #ad
Výška12.6
Délka9.06
Hmotnost1.59
Šířka2.17
Číslo dílu03037
Modelka3037

2. BONNYCO

#ad

Light Box mit Farbwechsel, 2 Stifte, BONNYCO | Ä Ö Ü ß | Led Lichtkasten Buchstaben 16 Farben mit Programme | Lichtbox mit Buchstaben Deko & Geschenk, 400 Buchstaben und Emojis, Fernbedienung

#ad
BONNYCO #ad - Stecken sie bis zu 10 buchstaben in jede Reihe! Ander Produkte haben nur Platz für 8-9. Breites sortiment 16 farben diese leuchttafel mit buchstaben hat 16 diverse farben, wechseln sie die mit Fernbedienung oder direkt an der Lampe, Taste drücken reicht! Auch weißes Licht ist möglich! Sie können die Intensität des Lichts ändern und haben vier verschiedene Programme.

Sehr einfach zu verwenden 🧡 diese lightbox mit buchstaben läuft mit 6 x aa batterien nicht inbegriffen oder mit mitgeliefertem 1. 5 m usb-Kabel. Mit unserem led schild kommen die buchstaben Ä, Ü und ß! sie werden die Karten nicht verlieren, da sie in einem schönen Umschlag kommen, Ö, für sichere Aufbewahrung.2220 buchstaben & 180 emojis mit 110 schwarzen buchstaben, 110 farbige buchstaben und 180 emojis. Schaffe verschiedene stimmungen mit diesem lebhaften leuchtkasten mit buchstaben zusammen mit Modus Umschaltung können Sie je nach Stimmung oder Ort, perfekt für Geburtstage, verschiedene Umgebungen schaffen.

Schieben sie die karten ein und dekorieren Sie Ihre Geburtstagsfeier, Männer, Babyparty, Jubiläum oder jede andere große Veranstaltung. Außerdem sind es süße Geschenke, Weihnachten und besondere Anlässe. 2 stiften und 30 transparenten karten geben sie ihren nachrichten eine besondere und persönliche note, indem Sie auf transparente Karten mit den mitgelieferten roten und blauen Stiften schreiben. Zweifellos ein lustiges und originelles Geschenk zur Förderung der Kreativität, ideal als Geschenk zum Geburtstag und zu Weihnachten.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška0.04
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluGE0002
ModelkaGE0002

3. EASYmaxx

#ad

číslicemi a symboly | s funkcí časovače A5, EASYmaxx LED světelný box Light Box – pro individuální textové zprávy | mega sada se 150 barevnými emodži a 173 vyměnitelnými písmeny

#ad
EASYmaxx #ad - Navíc můžete nastavit režim změny barvy, časovač se aktivuje a zapíná a vypíná. Díky tomu se hodí jako ideální dekorace do každého pokoje a lze ji umístit na stěnu i na police. Přitom lze jako podsvícení zvolit režim změny barvy nebo určitou barvu.

Mega sada – se 150 pestrými emodži a celkem 173 vyměnitelnými písmeny, číslicemi a symboly se tento světelný box perfektně hodí jako nápad na dárek pro osobní textové zprávy ke svatbě, narozeninám nebo pro zcela zvláštní okamžiky. Bezkabelový – tabulku s písmeny lze provozovat jak bezdrátově s baterií, tak i přes USB kabel.

Dálkové ovládání – dodávané dálkové ovládání ovládá světelný box pohodlně z dálky. Led změna barvy – u světelného boxu lze nastavit různé barvy. Na přání se zářivě krásná zobrazovací tabulka automaticky vypne po 4 nebo 8 hodinách pomocí funkce časovače. S funkcí časovače – světelná tabule má integrované spínací hodiny. Je možné také náladové blikání.
ZnačkaEASYmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška0.04
Délka8.27
Šířka5.91
Číslo díluEASYmaxx
ModelkaEASYmaxx

4. EASYmaxx

#ad

Speciálními znaky a symboly, EASYmaxx 03505 barevná LED obrazozovka s písmeny

#ad
EASYmaxx #ad - Ideální nápad na dárek pro svatby, narozeniny, Vánoce atd. Stylový pokoj nebo party dekorace. Bezkabelové – provoz na baterie nebo přes USB kabel; s vypínání. Barevné podsvícení s 10 světlých led ́ s, včetně Dálkové ovládání | automatická změna barvy nastavitelná. Sada s 173 vyměnitelnými písmena, čísla a symboly pro individuální text poselství | A4 – formát.
ZnačkaEASYmaxx #ad
VýrobceTV Das Original #ad
Výška13.19
Délka9.25
Hmotnost1.43
Šířka2.36
Číslo dílu03505
Modelka03505

5. tricase

#ad

černá a barevná písmena a emoji a 2 zvýrazňovače, Light Box pro děti se změnou barvy – světelný box s písmeny, světelná krabička, dívky, svítící box s písmeny, teenageři, pokoj,, dekorace, sada 386

#ad
tricase #ad - Dálkové ovládání můžete zcela jednoduše nastavit tak, jak používáte dálkové ovládání, a nezmeškáte žádnou z vašich variant. Flexibilní: variabilní provoz proudem přes dodávaný síťový zdroj nebo 6 AA baterií, dekorace do pokoje nebo ToGo. Pohodlné ovládání: střídání 16 barev a 9 režimů světelného boxu s praktickým dálkovým ovládáním nebo červeným tlačítkem na světelném boxu, pokud dálkové ovládání není v blízkosti rukojeti.

V dárkovém balení. Pohodlné, motivační, romantické nebo stroboskopické osvětlení pro nejlepší osvětlení na domácí party. Cool světelný box, štítek nebo dekorace. Nálada a osobní světlo: pomocí funkce stmívání nastavte požadovaný jas v kino boxu v 5 stupních. Kompletní sada: vícebarevný a4 led box s 9 režimy změny světla + písmena/symboly, barevná, speciální znaky 151 destiček, 2 popisovače + 1, číslice, německá abeceda + 85 emodži + 8 XXL emodži + 10 prázdných karet, 5 m napájecí kabel + síťový zdroj + dálkové ovládání se stmívačem.

Tento filmový světelný box je napájen 6 bateriemi AA nejsou součástí dodávky nebo USB kabelem. Kino box jako domácí dekorace nebo jako nástěnné svítidlo. 10 kartiček v každé řadě sedí perfektně a nesklouzávají. Vynikající kvalita: celých 14 výkonných rgb led diod poskytuje větší svítivost i za světlého; max.
Značkatricase #ad
VýrobceM. ROSENFELD Germany tricase #ad
Výška2.36
Délka12.6
Hmotnost1.76
Šířka9.45
Číslo díluLEDBOX
Modelka.

6. SHYOSUCCE

#ad

Narozeninové oslavy, A4 světelná schránka na svatby, party KTV bar, symboly atd. , 85 emodži, 262 písmen, 4 režimy blesku, SHYOSUCCE LED světelný box s 16 změnami barev, baterie a USB provoz

#ad
SHYOSUCCE #ad - Kompletní sada: led světelný box s 262 písmeny a symboly à Ö a, 85 emodži, 1 dálkovým ovládáním a 1 USB kabelem. Diy dekorace: led světelný box je perfektní dekorací pro bar, výstavní halu, Vánoce, domov nebo narozeniny, hotelovou halu, výročí, svatbu, den svatého Valentýna, kavárnu, LED světelný box je perfektní dekorací.

Montáž na stěnu: led světelný box má 2 upevňovací otvory na zadní straně. Různé světelné efekty : lightbox s 16 změnami barev, 4 režimy blikání a 6 jasy. Baterie a usb napájení: potřebuje 6 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Funguje také na proud s 1, včetně stroboskopu, 5m USB kabelem.

Můžete je postavit na stůl nebo připevnit na stěnu. S dálkovým ovládáním můžete podle příležitosti vytvořit vhodnou atmosféru. Můžete nastavit různé světelné efekty, blesku a stmívání. Perfektní pro zobrazení slev a reklamy v kavárnách, restauracích a obchodech. Do každého řádku můžete vložit až 8 písmen.
ZnačkaSHYOSUCCE #ad
VýrobceSHY #ad
Výška0.01
Délka11.8
Šířka8.7
Číslo díluBT-B

7. Relaxdays

#ad

Bílý světelný box se střídáním barev, Relaxdays, světelný box na baterie, 85 písmen a symbolů, 3 řádky, Světelný box

#ad
Relaxdays #ad - Pestrý vzhled: pomocí dálkového ovládání světelného boxu si vyberte mezi jednobarevným nebo měnícím se barvami. Svítí: světelná tabule může svítit ve 13 různých barvách a rychle nebo pomalu blikat. Individuální: vytvořte si vlastní poselství s 85 písmeny a symboly Light Box. Jednoduché použití: jednotlivé destičky zasunete a vysuňte ze strany – k narozeninám atd. Detaily: led světelný box – v × š × h: cca 22 × 30 × 4, 5 cm – provoz na baterie nebo USB kabel.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška8.66
Délka1.77
Hmotnost0.77
Šířka11.81
Číslo dílu10025068
Modelka10025068

8. Projects

#ad

PROJECTS Světelný box s písmeny a číslicemi černý 'Panorama' vč. baterie | skvělé věci pro dospívající dívky pokoj moderní | LED světelný box pro vlastní tvorbu neonový reklama retro svítící cedule

#ad
Projects #ad - Nástěnný držák – díky závěsům na zadní straně lze tento dekorační doplněk zavěsit na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Retro styl – naše světelná skříňka je známá z reklamních tabulí v kině 50 Bezpečnost – box je zdravým zdrojem led světla, bez blikání a bez záření.

Použití: výloha, oslava, svatba, Velikonoce, party, veletrh, X-mas. Tyři aa alkalické baterie jsou součástí dodávky a mají vysokou kvalitu s dlouhou životností. Let. 85 číslic, písmen a symbolů je přiloženo. Mnohostranně použitelný – světelný box je malý a díky jasnému led světlu může individuálně upravit vaše reklamní sdělení.

Nápad na dárek – svítící cedule v praktickém formátu se dodává v krásném dárkovém balení a hodí se tak perfektně jako svatební dárek, k narozeninám nebo k Vánocům. Nyní zažívá vintage trend světelného boxu oživení, které by nikdo neměl propásnout.
ZnačkaProjects #ad
VýrobceInterPro Brands GmbH & Co.KG #ad
Výška4.09
Délka5.91
Hmotnost0.29
Šířka1.57
Číslo dílu64980.11
Modelka64980.11

9. Cosi Home

#ad

120 písmen a symbolů – vč. USB kabelu a baterie – LED světlo se perfektně hodí jako party dekorace nebo dárek, Cosi Home A3 LED světelný box s písmeny – světelný box s emodži

#ad
Cosi Home #ad - Energeticky úsporná led světla: světlá, bílá led světla jsou osvětlena písmeny mimořádně optimálně a rovnoměrně a zajišťují tak příjemné světlo. Perfektní pro zobrazení nabídek a reklamy v kavárnách, restauracích a obchodech.

Cinema lightbox velký: světelný box a3 se 100 písmeny, znaky / zvláštními znaky a čísly se perfektně hodí jako LED dekorace na narozeniny, party nebo vánoční dekorace na doma. Personlizované zprávy: přenášejte s kinem box osobní zprávy svým nejmilejším – ať už k narozeninám, svatbě, výročí, večírkům a jako dárek k Vánocům. Montáž na stěnu: písmena lightbox obsahuje montážní otvory a lze jej tak upevnit na stěnu. Usb přípojka + baterie: světelný box cinema lze zcela jednoduše napájet šesti AA bateriemi nebo 1, 5m dlouhým USB síťovým kabelem, který je součástí dodávky.
ZnačkaCosi Home #ad
VýrobceOne Retail Group Limited #ad
Číslo díluLB-03

10. EASYmaxx

#ad

EASYmaxx LED světelný box Light Box – pro individuální textové zprávy | mega sada se 150 barevnými emodži a 173 vyměnitelnými písmeny, číslicemi a symboly | s funkcí časovače A4

#ad
EASYmaxx #ad - Navíc můžete nastavit režim změny barvy, časovač se aktivuje a zapíná a vypíná. Přitom lze jako podsvícení zvolit režim změny barvy nebo určitou barvu. Na přání se zářivě krásná zobrazovací tabulka automaticky vypne po 4 nebo 8 hodinách pomocí funkce časovače.

Led změna barvy – u světelného boxu lze nastavit různé barvy. Je možné také náladové blikání. S funkcí časovače – světelná tabule má integrované spínací hodiny. Mega sada – se 150 pestrými emodži a celkem 173 vyměnitelnými písmeny, číslicemi a symboly se tento světelný box perfektně hodí jako nápad na dárek pro osobní textové zprávy ke svatbě, narozeninám nebo pro zcela zvláštní okamžiky.

Bezkabelový – tabulku s písmeny lze provozovat jak bezdrátově s baterií, tak i přes USB kabel. Dálkové ovládání – dodávané dálkové ovládání ovládá světelný box pohodlně z dálky. Díky tomu se hodí jako ideální dekorace do každého pokoje a lze ji umístit na stěnu i na police.
ZnačkaEASYmaxx #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška2.17
Délka13.19
Šířka9.13
Číslo dílu00955
Modelka00955