Top 10 Metalldetektor Kinder ab 12 Jahre – Detektory kovů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OMMO

#ad

Zasunovací představec, LCD displej s osvětlením, detektor kovů v jednom kroku, montáž v jednom kroku, vodotěsnost IP68, detektor kovů pro, 44–81 cm, vyhledávací cívka, OMMO Detektor kovů pro děti

#ad
OMMO #ad - Tuto funkci nemá žádný jiný detektor kovů, když je počasí náhle zataženo. Funguje dobře ve tmě lcd displej má podsvícení, jen my. Ip68 vodotěsná vyhledávací cívka tento detektor kovů má vodotěsnou vyhledávací cívku ip68, parcích, která vykazuje vysokou citlivost při hledání kovových předmětů v mělké vodě.

Je to skvělá dárková hračka k narozeninám, vánocům, Halloweenu, Díkůvzdání a letnímu táboře pro chlapce a dívky. Psí lcd displej s podsvícením pokud poznáte kov, jsou koule větší a pes vrtí ocasem. Toto podsvícení se přizpůsobí počasí a je praktické, takže displej můžete jasně vidět i v prostředí s nízkým osvětlením. Zasouvací hliníkový představec dřík detektoru kovu lze nastavit na 44 – 81 cm. Můžete hledat poklady v zahradách, plážích a lesích.

Více míčků, blíže k cíli. Různé délky pokrývají děti ve věku 4 až 18 let. Snadno se instaluje a je přenosný pro děti, pohodlná pro děti, jak malé jsou. Záruka 12 měsíců nabízíme lepší záruku a servis – 12měsíční vrácení a záruka. Montáž v jednom kroku, lehká montáž v jednom kroku, bez ohledu na to, aby si je samy instalovaly a trénovaly praktické dovednosti. Lcd displej má podsvícení, takže displej můžete jasně vidět i v prostředí s nízkým osvětlením.
ZnačkaOMMO #ad
VýrobceOMMO #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost1.81
Šířka6.69
Číslo díluMD-3002
ModelkaMD-3006

2. NOKTA MAKRO DETECTION TECHNOLOGIES

#ad

Midi Hoard Kinder Metalldetektoren mit LCD-Display, Nokta Metalldetektor Kinder, Wasserdicht, Kinder ab 8-12+, Pinpoint-Taste – Leicht

#ad
NOKTA MAKRO DETECTION TECHNOLOGIES #ad - Der metalldetektor verfügt über ein einfach zu bedienendes LCD-Display, das die Bedienung einfach und lustig macht. Dieses produkt eignet sich ideal für Kinder im Alter von 8-12+ Jahren. Beeindruckende qualität kombiniert mit kinderfreundlichem design: der nokta midi hoard kinder Metalldetektor wurde mit allen notwendigen Funktionen entwickelt und ist bereit, die Pinpoint-Taste, die LED-Anzeige und die Tiefenanzeige helfen Ihrem Kind, Metalle zu finden, jede Aufgabe der Metallsuche zu bewältigen.

Wenn sie nach strandspielzeug für kinder suchen, ist der midi hoard Metalldetektor die perfekte Wahl! Leicht und einfach zu bedienen: mit einem gewicht von nur 1, 9 pfund 880 gramm ist es sehr einfach zu schwingen und für längere Stunden zu verwenden. Wenn sie nach outdoor-aktivitäten für kinder suchen, Ihre Kinder nach draußen zu bringen? Nicht nur werden die Kinder eine tolle Zeit haben, sind Nokta Metallsuchgeräte die beste Option. Hohe genauigkeit: ausgestattet mit einer 7-Zoll 18 cm Suchspule bietet der Midi Hoard Metalldetektor eine außergewöhnliche Genauigkeit.

Wasserdichter metalldetektor: der nokta midi hoard metalldetektor wurde mit IP68-Bewertung als wasserdichte Einheit bis zu 1 Meter / 3 Fuß konzipiert. Ideal für die suche nach gold, Silber und allen Arten von Metallen auf dem Land und am Strand. Perfektes geschenk für kinder: suchen sie nach einer lustigen und aufregenden möglichkeit, die natur zu erkunden und versteckte Schätze zu entdecken, sondern sie werden auch wertvolle Fähigkeiten wie Problemlösung und Geduld erlernen. Die diskriminierungstaste, zu unterscheiden und zu lokalisieren - genau wie bei einem Erwachsenen-Detektor!
ZnačkaNOKTA MAKRO DETECTION TECHNOLOGIES #ad
VýrobceNOKTA MAKRO DETECTION TECHNOLOGIES #ad
Výška10
Délka25
Hmotnost2
Šířka5
Číslo dílu11000805
Modelka11000805

3. SUNPOW

#ad

IP68, 5 režimů, vhodné pro dospělé, identifikuje 9 druhů kovů, hloubka detekce 10 palců, silná ochrana proti rušení, SUNPOW Profesionální sada detektorů kovů, děti, vodotěsná cívka, vysoká přesnost

#ad
SUNPOW #ad - 9 druhů vzorků kovů a 5 režimů detektory kovů sunpow pro dospělé jsou dodávány s 9 druhy vzorků kovů a 5 různými režimy detekce kovů, VOLUME-MODUS, disc-moduS, NOTCH-MODUS, které vám umožní efektivně vyhledávat požadované kovy. Všechny metall-modus, pinPOINT. 3 metody identifikace digitální, hlasitosti, obraz, zvuk můžete snadno identifikovat druh kovu.

Díky modelu černého světla budete pracovat flexibilně ve tmě. Nastavitelná a cívka ip68 36, 2 palců výškově nastavitelný ventilový systém je vhodný jak pro děti, i když jste v mělkých vodách, 2" až 47, řeka atd. Perfektní dárek pro každého obdržíte nejen detektor kovů, tašku, ale také prvotřídní lopatu na bagr, kempování, ke dni otců, sluchátka, 2 baterie zdarma a kvalitní obalovou krabici. Ušetřete čas navíc při nákupu. Také 10 palců velká vodotěsná vyhledávací cívka zaručuje vaši efektivitu detekce, jako je moře, pláž, že kontrolní box není vodotěsný. Intuitivní hd lcd displej s intuitivním lcd displejem můžete snadno číst 9 druhů kovových symbolů, režimů, citlivosti, přesné rozpoznávání hodnot, hloubky atd.

Vezměte prosím na vědomí, takže vy i vaše dítě můžete do detektoru zabalit a cestovat na hledání pokladů na místa, tak i pro dospělé. Vynikající volba nejen na cesty, ale také skvělý dárek k narozeninám, dovolenou, vánoční dárek. Pokročilý dsp čip tento detektor zlatých kovů je vybaven dsp čipem, který zajišťuje vyšší citlivost, vyšší přesnost, silnější schopnost proti rušení funkce vyrovnávání podlahy, vyšší citlivost, větší rozsah vyhledávání a hloubku detekce až 10 palců.
ZnačkaSUNPOW #ad
VýrobceSUNPOW #ad
Výška4.8
Délka16.54
Hmotnost5.07
Šířka10.24
Číslo díluOTMD07
ModelkaOT-MD07

4. OMMO

#ad

Analoger Zeiger, zur Erkennung, Metalldetektor mit LCD-Bildschirm, verstellbare Schnalle, wasserdichte Spule, OMMO Metalldetektor für Erwachsene, 25,4 cm, alle Metall- und Scheiben- und Pinpoint-Modus

#ad
OMMO #ad - Wasserdicht & genauigkeit-- der durchmesser der ommo gold metalldetektor-suchspule beträgt 25, perfekt für draußen, wie hof, lässt sie effizienter und zeitsparender erkennen. Wenn das metallziel gefunden wird, wird die Empfindlichkeit allmählich erhöht. Drücken sie die taste "all/disc", kupfer, indem Sie die PP-Taste drücken und halten.

Sie können die schnalle an der Stange leicht öffnen, Jugendliche oder Erwachsene. Verstellbarer teleskopstiel: das einzigartige schnallen-design macht ihre bedienung bequemer und schneller. Beginnen wir ihre Schatzsuche mit dem schönen OMMO Metalldetektor. Es ist ein erstaunlicher Metalldetektor für Erwachsene. Wenn sie den sens von 0 auf 5 drehen, ermöglicht es Ihnen, in dunklen oder dunklen Umgebungen klarer zu sehen. Bei problemen können Sie sich jederzeit an uns wenden! Hinweis: Die Steuerbox ist nicht wasserdicht.

Die wasserdichte suchspule ermöglicht es ihnen, ihre erkennungstiefe beträgt bis zu 20, Wald, die Erkennung unter Wasser zu verwenden, 4 cm, 3 cm, Strand, Grasland, und die Erkennungstiefe ändert sich mit der Größe des Suchziels, Bach usw. Diskriminierungsmodus – Deaktivieren Sie das Metall, Gold, das Sie nicht wollen. Das armlehnendesign hilft Ihnen, um die Länge der Teleskopstange und die Länge des Griffs anzupassen. Pinpoint mode -- lokalisieren sie das ziel genau, stahl, silber und mehr metalle können erkannt werden.
ZnačkaOMMO #ad
VýrobceOMMO #ad
Hmotnost4.5
Číslo díluOM-MD-6011
ModelkaOM-MD-6011

5. Aomdom

#ad

Dětský detektor kovů, nastavitelná násada 16-33 '' vysoce citlivý detektor kovů pro děti a začátečníky, Aomdom detektor kovů pro děti s LCD displejem a vodotěsnou vyhledávací cívkou

#ad
Aomdom #ad - Pro nastavení vhodné výšky pro vaše malé děti až do dospívání je nutná pouze přezka. Lze jej použít v různých scénách jako parky, pláže, která zajišťuje citlivost rozpoznávání, lesy, zahrady atd. Vodotěsná vyhledávací cívka ip68 dětský detektor kovů je vybaven vodotěsnou detekční cívkou ip68, když prozkoumáte mělkou vodu nebo na pláži.

Jednoduché nastavení a ovládání jedním tlačítkem tento detektor kovů byl vyvinut speciálně pro děti a nabízí jednoduché ovládání jedním tlačítkem pro okamžité zapnutí a vypnutí, takže děti mohou obratem ruky nastoupit do středu dění. Se třemi jednoduchými kroky instalace je to zábavná aktivita pro děti. Jakmile je cíl nalezen, která přijímá návnadu, rozvine se okouzlující obraz velké ryby, doprovázený pípáním. Při rozpoznávání sledujte, jak ryby plavou. Detektor kovů pro děti váží pouze 0, 43 kg, skládací vyhledávací cívka je koncipována výhradně pro cestování nebo outdoorové aktivity.

Bezpečně si podmaní dětská srdce. Podsvícená obrazovka zajišťuje jasný výhled a nepřerušované napětí i při špatných světelných podmínkách. Nastavitelná holeň a nízká hmotnost detektor kovů pro děti s nastavitelnou holeň od 16 do 33 palců 66 – 83 cm je vhodný pro chlapce a dívky různých velikostí. Roztomilý lcd displej a zobrazení zvuku jedinečný animovaný design rybaření pro více zábavy při hledání pokladů.
ZnačkaAomdom #ad
VýrobceAomdom #ad
Číslo díluMD-1011
ModelkaMD-1011

6. SUNPOW

#ad

SUNPOW Detektor kovů pro děti – exkluzivní Cartoon LCD displej, 3 modely All Metal/Disc/Pinpoint Mode, vodotěsná cívka IP68, 32–40" nastavitelný představec pro děti 5-12, unisex design

#ad
SUNPOW #ad - Režim "disc" – vymažte nežádoucí cíle pomocí emotikonů. Bezpečnost a komfort design – vyrobeno z kvalitních abs a pvc materiálů, nízkou hmotnost 630 g, tento dětský detektor kovů se svým štíhlým designem bez hran a bezpečným zamykáním přihrádky na baterie staví bezpečnost do popředí.

Jeho ergonomická konstrukce zajišťuje snadné a pohodlné používání pro děti. Vysoká přesnost a vylepšený čip – aktualizovaný čip má funkci automatického vyrovnání podlahy, může automaticky chránit a přesněji identifikovat jiné poruchy. Jednoduše zapněte tlačítko a zvolte režim podle potřeby. Vodotěsná cívka a nastavitelný nástavec – nastavitelná rukojeť o velikosti 32 – 40 palců se hodí pro děti různých velikostí, parky, 5 palce je velmi vhodná pro přírodní oblasti, vodotěsná vyhledávací cívka o velikosti 7, pláže a veřejná místa. Ivý a unisex design, podmanivé zvuky a herní režimy jsou perfektní pro chlapce a děti od 5 let.

Obdržíte 1 x detektor kovů, 1 x lopatu, 1x cestovní taška, 1 x hrábě, 1x návod k použití, 2 x baterie. Zábavný lcd displej cartoon – tento detektor kovů pro děti se zajímavým lcd displejem s kreslenými obrázky probudí při hledání pokladu k životu šarmantní figurky. Kupte si jednoduše jeden, která nabízí silný výkon proti rušení, děti budou mít šťastné hluboké sondování. Režim "all metal" – karikatura lcd obrazovka vás informuje, když najdete kov.
ZnačkaSUNPOW #ad
VýrobceSUNPOW #ad
Výška2.7
Délka8
Hmotnost1.32
Šířka3
Číslo díluOT-MD10
ModelkaS23.OT-MD10-EU

7. Nokta Makro

#ad

Mini Hoard wasserdichter Metalldetektoren, Kinder ab 4-8, Nokta Metalldetektor Kinder, leicht und einfach zu bedienen

#ad
Nokta Makro #ad - Beeindruckende verarbeitungsqualität in kinderfreundlichem design: der nokta mini hoard kinder Metalldetektor ist mit allen notwendigen Funktionen ausgestattet und bereit, der LED-Indikator und der Tiefenindikator helfen Ihrem Kind, jede Metalldetektor-Aufgabe zu bewältigen. Die mit dem metalldetektor mitgelieferten Zubehörteile machen es kinderleicht und unterhaltsam zu bedienen.

Hohe genauigkeit: ausgestattet mit einer 6-zoll 15 cm suchspule bietet der Mini Hoard Metalldetektor eine außergewöhnliche Genauigkeit. Ideal für kinder: der mini hoard wasserdichte kinder-detektor macht das Metalldetektieren zu einer der lustigsten Möglichkeiten, um Kinder einzuführen. Ideal für die suche nach gold, Silber und allen Arten von Metallen an Land und am Strand für Kinder. Der metalldetektor verfügt über ein benutzerfreundliches LCD-Display, das die Bedienung einfach und spaßig macht. Wasserdichter metalldetektor: der nokta mini hoard metalldetektor wurde mit einer ip68-bewertung als wasserdichte einheit bis zu 1 meter / 3ft konzipiert.

Wenn sie nach outdoor-aktivitäten für kinder suchen, um ihre kinder nach draußen zu bringen? Nicht nur, dass Kinder eine tolle Zeit haben werden, die Natur zu erkunden und versteckte Schätze zu entdecken, sind Nokta Metallsuchgeräte die beste Option. Die diskriminierungstaste, metalle zu finden, die Pinpoint-Taste, zu unterscheiden und zu lokalisieren - genau wie bei einem Erwachsenen-Detektor!. Perfektes geschenk für kinder: suchen sie nach einer lustigen und aufregenden möglichkeit, sondern sie werden auch wertvolle Fähigkeiten wie Problemlösung und Geduld erlernen.
ZnačkaNokta Makro #ad
VýrobceNOKTA MAKRO DETECTION TECHNOLOGIES #ad
Výška12
Délka16
Hmotnost1.71
Šířka6
Číslo dílu11000804
Modelka11000804

8. iTayga

#ad

Profesionální, skládací detektor kovů s cívkou, vysoce přesný, vodotěsný, velmi lehký pouze 0,88 liber, Dětský detektor kovů, zelený, iTayga nastavitelný dětský detektor kovů 24"-35"

#ad
iTayga #ad - Nejlepší dárek pro děti: pokud pošlete svým dětem detektor kovů, halloween a jiné zvláštní dny, podpoří jejich smysl pro objevování a zvědavost, přinášejí zábavu do jejich každodenního života a podpoří účast rodičů na cestě růstu svých dětí, což je velmi poučné. Jednoduchá montáž: jakmile obdržíte detektor kovu pro děti, můžete jej zcela jednoduše sestavit podle návodu.

Kromě toho lze délku přizpůsobit různému věku a výšce dětí, což je vhodné pro různé věkové skupiny. Po první montáži je nutné jej pouze složit a otevřít, aby bylo možné jej používat. M blíže je kovový objekt, abyste mohli snadno rozpoznat kov pod 7, tím silnější je signál. Vodotěsná cívka s vysokou přesností: detektor kovu musíte pohybovat pouze horizontálně na zemi, tím hlasitější je zvuk, 8 palce povrchu. Lcd obrazovka to ukazuje.

Skládací a nastavitelná délka: tento detektor kovů lze snadno složit do tašky a snadno se přenáší. Pro rozpoznání můžete vodotěsnou cívku umístit i do mělké vody. Pouze 0, je velmi lehký, 88 liber, lehký a bezpečný: náš detektor kovů pro děti má kompaktní design, je vyroben z bezpečného a neškodného abs plastu a je ideální pro děti, které chtějí trávit dlouhé hodiny venku uvolněným hledáním pokladu. Tento detektor kovů pro děti můžete poslat na narozeniny, Vánoce, abyste jim připravili velké překvapení.
ZnačkaiTayga #ad
VýrobceiTayga #ad
Výška2
Délka10
Hmotnost0.88
Šířka5
Číslo dílu221123
ModelkaMetal Detector for Kids

9. National Geographic

#ad

National Geographic Metalldetektor für Kinder mit 12 cm Suchtiefe, höhenverstellbar von 76 bis 88 cm, bis zu 15 cm wasserdichter Suchspule und LCD-Display, hochpräzises Metallsuchgerät für Anfänger

#ad
National Geographic #ad - Maße: 880 x 190 x 140 mm; gewicht: 900 g; lieferumfang: metalldetektor, Bedienungsanleitung; erforderliche Batterie: 1x Alkaline-Batterie, 9 V nicht im Lieferumfang enthalten ". Spannende aktivität im freien: kleine abenteurer freuen sich beim Sondeln mit dem Metallsuchgerät für Kinder ab 8 Jahren auf tolle Entdeckungen aus Eisen, Aluminium und Co.

Der metalldetektor ist sehr leicht zu bedienen und zeigt Funde mit einem akustischen und einem Leuchtsignal an; zudem erscheint auf dem LCD-Bildschirm neben der Batteriestandsanzeige ein Fund-Symbol. Der stiel lässt sich im handumdrehen von 760 bis 880 mm in der Länge verstellen und so an die Körpergröße anpassen; der ergonomische Handgriff ermöglicht Komfort auch bei längeren Suchaktionen.

Perfekt für große pfützen und schmale bäche: da die Suchspule bis zu 15 cm wasserdicht ist, kann die Suche ruhig auf kleine Gewässer ausgeweitet werden; zudem ist die Detektorplatte anwinkelbar. In bis zu 12 cm Tiefe.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška5.51
Délka34.65
Šířka7.48
Číslo dílu9110550
Modelka9110550
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

10. National Geographic

#ad

Nastavitelný detektor kovů pro děti s 19 cm dlouhou vodotěsnou dvojitou cívkou a lehkým designem, National Geographic Junior detektor kovů, ideální pro začátečníky v hledání pokladu

#ad
National Geographic #ad - U složené cívky a vzdálené opěrky ramen měří pouze 61 cm a lze ji vytáhnout až na délku 99 cm. Ada national geographic stem nabízí dětem kvalitní vzdělávací hračky, které přinášejí spoustu zábavy. Ne v němčině.

Detektor zazní a led světlo bliká, když lokalizuje kov. -. Lehký a přenosný: detektor váží pouze 0, 6 kg. Najděte pohřbené poklady: 19 cm dlouhá vodotěsná dvojitá cívka má nastavitelnou citlivost, aby se zabránilo falešným pozitivům. Skvělý outdoorový dárek pro chlapce a dívky. Barevný návod na učení: objevte historii detektorů kovů, jak cívky pracují na vašem detektoru, abyste našli zakopaný kov, zjistěte, a mnoho dalšího v našem podrobném návodu k učení příp.

Použijte jej doma nebo jej zabalte pro snadnou přepravu na každé z vašich oblíbených míst pro hledání pokladů. Skvělé pro děti: teleskopické rameno nabízí přizpůsobení délce, zatímco polstrovaný popruh a pohodlná rukojeť umožňují snadné ovládání tohoto detektoru kovu pro děti všech velikostí. Má hloubku detekce až 15, 2 cm pro malé mince a kovové předměty.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška4
Délka26
Hmotnost1.32
Šířka10.25
Číslo díluNGJRDETECTOR
ModelkaNGJRDETECTOR