Top 10 Mobilitätstrainer Beine – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wenoker

#ad

Mini Bike domácí trenažér s magnetickým brzdovým systémem, Wenoker Pedálový trenažér PRO Set, posilovač paží a nohou / mini jízdní kolo / pohybový trenažér pro seniory s LCD displejem

#ad
Wenoker #ad - Pohodlný trénink v sedě kompaktní fitness rotoped vám umožňuje trénink na pohovce nebo u kuchyňského stolu – ideální pro seniory nebo při omezení pohybu. Testovaná bezpečnost vyvinuto inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší.

8 stupňů rychlostiupravte si svůj trénink individuálně a pestře tím, že budete flexibilně měnit mezi 8 úrovněmi, které odpovídají tvaru dne. Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy během 24 hodin. Spolehlivý poprodejní servis: pokud si koupíte výrobky wenoker, užijete si 2 roky zákaznického servisu. Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby. Lcd displej na displeji se zobrazuje aktuální rychlost, uplynulý čas, ujetá vzdálenost, RPM nebo spálené kalorie.

Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní. Efektivní trénink paží a nohou mini kolo wenoker podporuje při hubnutí a prevenci bolesti kloubů. Použití mini domácího trenažéru je možné do 160 kg hmotnosti uživatele. Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška8.66
Délka20.08
Hmotnost19.84
Šířka12.2
ZárukaZáruka 12 měsíců

2. Sunny Health & Fitness

#ad

SF-B020026, Sunny Health & Fitness Untertisch Mini Heimtrainer, Pedaltrainer mit Doppelfunktion, Digitalem Monitor und Tragegriff

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Einstellbarer magnetischer widerstanddieser heimtrainer bietet 8 magnetische Widerstandsstufen, um Ihre Routine zu diversifizieren. Das digitale display zeigt Zeit, Geschwindigkeit, Kalorien und Entfernung an. Berwachen sie ihren fortschrittverfolgen Sie ganz einfach Ihre Ergebnisse.

Dieses mini-fahrrad ist für Büroangestellte, Sportler in der Erholungsphase und Therapiepatienten geeignet. Gelenkschonendes desk bikeentworfen, Senioren, um Kalorien zu verbrennen, muskeln zu straffen und die kardiovaskuläre Gesundheit zu fördern, ohne die Gelenke zu belasten. Unsere dual-purpose-pedale, die mit verstellbaren Riemen ausgestattet sind, dienen gleichzeitig als Lenker und sorgen für ein rutschfreies Cardio-Training.

Einfacher, reibungsloser Betrieb. Passen sie sich an und machen Sie Fortschritte mit Übungen, die zu Ihrer Fitnessreise passen. Duale funktionalitätpedalieren sie entweder mit ihren füßen oder Händen für ein vielseitiges Trainingserlebnis. Whisper- quite & seamlesserleben Sie ein leises Training mit unserem magnetischen riemengetriebenen Untertisch-Pedal-Trainer.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška14.4
Délka21.6
Hmotnost20.5
Šířka18.7
Číslo díluSF-B020026
ModelkaSF-B020026
Záruka2 year manufacturer

3. Ultrasport

#ad

Skládací fitness jízdní kolo, fitness kolo, domácí trenažér, trenažér jízdního kola, červená, Jednotná velikost, Ultrasport F-Bike

#ad
Ultrasport #ad - Efektivní trénink svalů a vytrvalosti jako s ergometrem. Cyklistika v interiéru s fitness a kardio přístrojem k posílení oběhového systému srdce. Fitness počítač s lcd displejem, funkce:Čas/scan/kalorie/rychlost/vzdálenost/tep. Skládací domácí trenažér, fitness kolo s ručními senzory na snímání tepu měření tepu, 8 dvoucestných kuličkových ložisek, lze rychle a snadno sestavit. Robustní trenažér na vytrvalost pro efektivní růst svalové hmoty, pomocí od 8 úrovní odporu.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška44.09
Délka31.69
Hmotnost39.68
Šířka17.13
Číslo dílu331400000232
Modelka331400000232

4. ANCHEER

#ad

LCD Monitor, Gummi-Matte, Quiet Magnetic Faltbarer Mini Heimtrainer mit Widerstand Band, ANCHEER Mini Bike Heimtrainer, 10-Level-Tension, Pedaltrainer für Senioren & Home Office Workout mit Anleitung

#ad
ANCHEER #ad - Außerdem haben wir die länge der Pedalriemen verdoppelt, um ein Ganzkörpertraining zu ermöglichen. Es ist auch nützlich in der Physiotherapie zur Stärkung der Muskeln und zur Verbesserung der Blutzirkulation. 2-in-1-versatilitÄt - dieses sitzende pedal-trainingsgerät wird mit 2 pedalsätzen geliefert, die speziell für Bein- und Armübungen entwickelt wurden: Fußpedale mit rutschfester Textur und Handpedale mit ergonomischen Griffen.

Sie können die trainingsdaten mit ihren smart-Geräten synchronisieren, die interessante Trainingsmodi wie Landschaften, Kurse, um ein angenehmeres Trainingserlebnis und eine einfachere Datenverfolgung zu ermöglichen. Mit diesem pedaltrainer und dem mitgelieferten Widerstandsband können Sie Arme und Beine gleichzeitig trainieren, während Sie noch sitzen. Wählen sie einfach die gewünschte Funktion mit einem Tastendruck aus. 3-min assembly & portable - dieser tragbare heimtrainer benötigt nur sehr wenig montage, die mit unserem montagevideo und Werkzeug schnell und einfach durchgeführt werden kann.

Bietet. Die pedalbewegung ist super glatt und bidirektional, was ihn perfekt für Indoor-Training während der Arbeit, so dass Sie vorwärts oder rückwärts treten können, wie Sie möchten. Smart app verbindung - das ancheer pe-bike pro modell verfügt über bluetooth-konnektivität. Radfahren während der arbeit hilft auch, während Sie sitzen, um aktiv zu bleiben, können Sie die bequemste Cardio-Übung erhalten, Stress abzubauen und die Stimmung zu verbessern. Wir bieten eine kostenlose App "FitShow", Ziele usw.
ZnačkaANCHEER #ad
VýrobceANCHEER #ad
Výška15.16
Délka24.41
Hmotnost22.05
Šířka8.86
Číslo díluAMA005564
ModelkaAMA005564

5. Fjoerdesports

#ad

šedý 41 x 40 x 30,6 cm, domácím tréninkem, s tréninkovým displejem, 2 v 1, trénink paží a nohou, Fjoerdesports Mini domácí trenažér, pohybový trenér, různé stupně odporu, vytrvalostní trénink

#ad
Fjoerdesports #ad - Kompaktní rozměry: fjoerdesports mini rotoped má rozměry: 41 x 40 x 30, 6 cm a je vybaven setrvačníkem o hmotnosti 2 kg. Díky řemenovému pohonu nedochází k nepříjemným vedlejším hlukům, které vás mohou rušit. Montáž je tak velmi snadná. Vysoká kvalita: tréninkový přístroj lze zatížit až 100 kg hmotnosti uživatele.

Trénink pro paže a nohy: domácí trenažér fjoerdesports je ideální pro posílení svalů paží a nohou ve vašem obývacím pokoji. Rozsah dodávky: dodává se vám jednorázový pedálový trenažér s potřebným nářadím a velmi snadným návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit. Díky protiskluzovým nohám na spodní straně chráníte podlahu před poškrábáním a klouzáním během tréninku. Kvalita, se kterou posílíte své svalstvo a zůstanete fit i ve stáří.

Povrch pedálu je potažen protiskluzovým a pohodlným materiálem. Uživatelsky přívětivé ovládání: poutka na pedály lze během několika sekund nastavit na požadovanou velikost rukou nebo nohou. Pedály jsou označeny L vlevo a R vpravo. Tak můžete přesně zdokumentovat svůj tréninkový pokrok. Skvělý lcd displej: přehledný displej vás informuje o všech důležitých informacích: skenování, otočení tréninku, čas, vzdálenost, celkové otočení a spotřeba kalorií.
ZnačkaFjoerdesports #ad
VýrobceFjoerdesports #ad
Výška12.05
Délka16.14
Hmotnost11.46
Šířka15.75
Číslo dílu101195045
ModelkaStockholm

6. Tunturi

#ad

Mini kolo, domácí trenažér 2 v 1, nastavitelný pohybový trenažér, současně pro paže a nohy, Tunturi Pedálový trenažér

#ad
Tunturi #ad - Jako u jízdního kola šlápněte do pedálů a současně k němu posuňte paže. Nastavitelný domácí trenažér: intenzitu pedálů lze nastavit otočným knoflíkem. Dual bike trainer: se současným tréninkem rukou a nohou se nejen zvyšuje fitness, ale také koordinace.

Horní část se může pohybovat, aby se ruční pedály dále vedly k tělu, aby bylo dosaženo příjemné polohy. Pro tohoto fitness trenéra je zapotřebí pouze jedna židle. Ebrovaný povrch pedálů zajišťuje dobré držení a rukojeti lze jednoduše a příjemně obepínat. Skvělý tréninkový přístroj pro domácnost: toto fitness kolo lze použít k tréninku na oblíbené seriály nebo při přepisování prostřednictvím televizního programu.

Toto speciální ruční kolo lze použít také pro různé online fitness kurzy. Trénink pro paže a nohy: s tímto speciálním tréninkovým trenažérem můžete trénovat svaly paží a nohou současně. Trénink prospívá také koncentraci, pokud se různá cvičení provádějí souběžně. Vysoce kvalitní materiál: dual bike je vyrobeno z oceli a má pedály z plastu.
ZnačkaTunturi #ad
VýrobceTunturi #ad
Výška39.37
Délka21.26
Hmotnost6.83
Šířka16.93
Číslo dílu14TUSFU264
Modelka14TUSFU264

7. SportPlus

#ad

SportPlus Stolní kolo na doma | rotoped kolo skládací pro výškově nastavitelné stoly | perfektní pro domácí kancelář

#ad
SportPlus #ad - Nosnost do 110 kg. Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost. Bezpečné a komfortní fitness přístroj má extra měkké sedadlo – optimální pro delší používání na psacím stole. Lze perfektně kombinovat např.

Bezdrátový displej náš model 2022 nabízí nový bezdrátový displej, který vám poskytne všechny relevantní tréninkové údaje a můžete individuálně umístit např. Pokud máte dotaz, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. S naším sp-at-100 Ani ve stísněném prostoru se nemusíte vzdát žádné tréninkové jednotky. Fitness na pracovišti náš stolní kolo v novém designu vám nabízí individuální možnosti použití, např.

Bezpečný trénink díky bočním rukojetím a protiskluzovým pedálům. To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Prostorově úsporný a mobilní domácí trenažér lze po vytrvalostním tréninku jednoduše složit a uložit. V domácí kanceláři u výškově nastavitelného psacího stolu. Tichý a efektivní 8 stupňů odporu a bezúdržbový magnetický brzdový systém vám poskytují ideální předpoklady pro efektivní silový trénink nohou a to mimochodem.
ZnačkaSportPlus #ad
Výrobcesportplus #ad
Hmotnost37.04

8. ANCHEER

#ad

ANCHEER Mini domácí trenažér, sportovní přístroje na doma, pedál pro seniory, trenér paží a nohou s odporovými pásy a gumovou podložkou, 49 × 35 × 35 × 35 cm

#ad
ANCHEER #ad - Fitness & rehabilitaces motivem spodního stolu ancheer můžete provádět nejpohodlnější kardio trénink v sedě, abyste zůstali aktivní, spalovali kalorie a zhubli. Pedály mají také nastavitelné popruhy pro bezpečný a pohodlný tréninkový zážitek. S tímto pedálem a dodaným odporovým pásem můžete trénovat paže a nohy současně v sezení.

Všestrannost 2 v 1 tento tréninkový přístroj na sezení se dodává se 2 sadami pedálů, které byly vyvinuty speciálně pro cvičení nohou a cvičení: nožní pedály s protiskluzovými texturami a ručními pedály s ergonomickými rukojeťmi. Je také užitečný při fyzioterapii pro posílení svalů a zlepšení prokrvení. Můžete začít s nižší úrovní odporu a rozšířit svůj limit o vyšší. Tichý a stejnýs vysoce kvalitním magnetickým setrvačníkem činí hluk tohoto domácího trenéra pod psacím stolem pouze 5 db, čtení, což je perfektní pro cvičení v interiéru při práci, sledování televize nebo telefonování.

Jízda na kole během práce také pomáhá zmírnit stres a zlepšit náladu. Pohyb šlapání je super jemný a obousměrný, téměř tichý, takže můžete podle libosti vstoupit dopředu nebo dozadu. 10 stupňů náš tréninkový přístroj na pedály jízdního kola nabízí 10 nastavitelných nastavení odporu pro zcela individuální trénink. Můžete zcela jednoduše přepínat mezi 2 sadami pedálů za pouhou 1 minutu. Jednoduše otočte knoflíkem, abyste našli nejvhodnější napětí: stupně 1-5 pro zahřátí a rehabilitaci a stupně 6-10 pro kardio trénink a hubnutí.
ZnačkaANCHEER #ad
VýrobceANCHEER #ad
Výška15.16
Délka24.41
Šířka8.86
Záruka1 rok

9. PINNERS

#ad

Pedale für ältere Menschen, PINNERS Elektrische Pedale, Trainingsgerät zu Hause, Pedale für ältere Menschen, statisch, zusammenklappbar, Mini-Heimtrainer

#ad
PINNERS #ad - Sicher und stabil - die rutschfeste gummibasis sorgt für bodenhaftung und Stabilität auf jedem Boden/Tisch/Oberfläche. Der seniorentretter passt sich den Bedürfnissen des Trainings von Beinen und Armen an. Klappmechanismus und kompaktes design – die pedale lässt sich sofort zusammenklappen.

Hilft zu verhindern, dass das gerät während der Therapie rutscht, indem es am Stuhl befestigt oder über einem Teppich verwendet wird. Der elektrische Pedal ist kompakt, leicht, einfach zu verstauen und zu transportieren. Führen sie cardio-Training vom Stuhl oder vom Sofa aus. Durch die bewegung der Beine wird eine Verbesserung der Bein- und Armdurchblutung erreicht. Heimtrainer für arme und Beine, zur Verbesserung der Durchblutung und zum Straffen der Muskeln.

Multifunktionaler digitaler lcd-monitor: die pedaltrainer zeigt Trainingszeit, Umdrehungen, Umdrehungen pro Minute und verbrannte Kalorien. Training zu hause – bietet sanfte Übungen mit geringer belastung, ideal für ältere menschen und rehabilitation. Pedal ist keine Montage erforderlich. Ein perfektes Geschenk für ältere Menschen. Sehr gut für senioren und Personen mit eingeschränkter Mobilität.
ZnačkaPINNERS #ad
VýrobcePINNERS #ad
Výška9.45
Délka14.17
Hmotnost5.07
Šířka18.9
Číslo díluPIN-01

10. LAZY SPORTS

#ad

Arm- und Beintraining, LCD-Display und verstellbarer Widerstand Blanco, Beinmaschinen, Mini-Heimtrainer, LAZY SPORTS Heimtrainer

#ad
LAZY SPORTS #ad - Das lcd-display zeigt deutlich 4 werte an: trainingsdauer, verbrannte Kalorien, Zyklus und Umdrehungen pro Minute U/min und kann auch eine sequentielle Scanfunktion für alle Messwerte enthalten. Und es kann auch als Armtrainer auf dem Schreibtisch verwendet werden, Gelenkbeweglichkeit und Koordination verwendet werden.

Aufgrund des einflusses der reibung empfehlen wir Ihnen, dieses Produkt nicht auf einem glatten Boden zu verwenden, sondern auf rutschfesten Matten oder Teppichen zu verwenden. Darüber hinaus können Sie verschiedene Trainingsstufen für unterschiedliche Trainingszeiten einstellen. Dieser mini-heimtrainer kann für Übungen der oberen und unteren extremitäten, Muskelkraft, oder es kann auf den Boden gelegt werden, Büro oder sogar im Freien.

Kommt mit einer rutschfesten Matte. Hinweis: es wird empfohlen, dieses Produkt nicht auf glatten Böden zu verwenden. Sie können jederzeit und überall trainieren, wie im Schlafzimmer, um Ihre Beine zu trainieren. Es ist besser, im Abstellraum usw. Es auf rutschfesten Teppichen oder Teppichen zu verwenden. Unter dem tisch, unter dem bett, im schrank, sodass Sie sich leicht von Raum zu Raum oder nach draußen bewegen können. Der mini heimtrainer kann an vielen orten gelagert werden, z.
ZnačkaLAZY SPORTS #ad
VýrobceLAZY SPORTS #ad
Výška7.87
Délka16.54
Hmotnost8.82
Šířka12.99
Číslo dílu‎LAZY SPORTS
ModelkaZwart