Top 10 Nachttischlampe 2er Set Touch – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GPATIO

#ad

Sada 2 ks, dekorace do ložnice, LED lampa,, GPATIO Lampa na noční stolek, LED stolní lampa, 2 USB nabíjecí přípojky, potištěná stolní lampa, moderní lampa na noční stolek, dotyková stmívatelná

#ad
GPATIO #ad - Vysoce kvalitní materiál kovová základna dekorace lampy na noční stolek je pevná a má dlouhou životnost, nabízí dobrou stabilitu a zajišťuje, že se stolní lampa snadno nepřevrátí, kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a dlouhou životnost. Dekorativní lampa na noční stolek do ložnicetato dekorace stolní lampa se skládá z exkluzivní látky s růžovým vzorem a propůjčí vašemu pokoji přirozenou a teplou atmosféru.

Ešíte zcela jednoduše problémy s nabíjením a přineste do svého života více pohodlí. Dodejte svému domovu eleganci a teplo. Látkové stínidlo stolní lampy rovnoměrně rozděluje měkké světlo, který je měkký, zabraňuje oslnění a oslnění a chrání zdraví očí. Ať už ji umístíte na noční stolek, psací stůl nebo do rohu obývacího pokoje, může vašemu domovu propůjčit nádech módy a osobnosti prostoru. Lampa na noční stolek s dotykovým stmívání lehkým dotykem podstavce stolní lampy můžete jednoduše nastavit jas světla.

Se dvěma usb nabíjecími přípojkamitato dekorace na noční stolek je kromě toho vybavena dvěma praktickými usb nabíjecími přípojkami, takže můžete nabíjet svůj telefon, tablet a další elektronická zařízení současně, takže nemusíte najít zásuvku. Jedinečný design jedinečný design stolní lampy z ní dělá nejen praktickou, ale také krásnou dekoraci bytu. Ať už potřebujete jasné světlo pro práci nebo čtení nebo měkké světlo pro relaxaci a odpočinek, tato LED stolní lampa vyhoví vašim potřebám.
ZnačkaGPATIO #ad
VýrobceGPATIO #ad
Výška13.78
Délka5.51
Šířka5.51

2. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití, teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí tmavě šedá., dobíjecí

#ad
K-Bright #ad - Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Světelný tok 240 lumenů. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání.

Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru.

Váží pouze 800 gramů. 20 led at 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, přírodní a relaxační světlo, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluGT-001
ModelkaGT-001-3000K

3. SIGOR

#ad

IP54, ochrana proti stříkající vodě, sněhově, nabíjecí s easy-connect, doba svícení 12 h, SIGOR 2 kusy Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, výška 38 cm

#ad
SIGOR #ad - Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné i venkovní prostory vydrží díky stupni krytí IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště.

Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru.

Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickou přípojkou easy-connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka4.33
Šířka4.33

4. SIGOR

#ad

SIGOR 2 kusy Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, ochrana proti stříkající vodě, IP54, doba svícení 12 h, grafitově, výška 38 cm, nabíjecí s easy-connect

#ad
SIGOR #ad - Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickou přípojkou easy-connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.

Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií.

Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné i venkovní prostory vydrží díky stupni krytí IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSIGOR #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.2
Šířka4.33

5. Klighten

#ad

Rezavé barvy, 3000 K teplá bílá, hliník, Klighten 2 kusy stmívatelné LED stolní lampy na baterie, IP54, pro vnitřní i venkovní použití, nabíjecí designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí

#ad
Klighten #ad - Datový kabel usb-c je součástí balení. Balení neobsahuje nabíječku. Světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Dotyková stmívatelná stolní lampa stolní lampu použijte dotykový spínač.

S paměťovou funkcí lze zachovat poslední nastavení jasu. Dotkněte se symbolu zapnutí/vypnutí na horní straně stolní lampy pro zapnutí a vypnutí a dlouhého dotyku světla plynule ztlumíte 10 % – 100 % jas. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Dobíjecí lampa stolní lampa má zabudovanou 4 400 mah baterii, kterou lze po plném nabití používat nepřetržitě 8–24 hodin v závislosti na použitém jasu. Světelný tok 240 lumenů. Materiál stolní lampyhlavním materiálem bezdrátové stolní pletiva je kovový hliník, skládající se z 20 lED s barevnou teplotou 3000 K, přírodní a relaxační světlo, vysoká kvalita a nerezaví.

Použitelná pro více scén tuto teplou bílou stolní lampu s rozlišením 3000 K lze umístit kdekoliv, obývací pokoj, restaurace, jako je ložnice, bar, kancelář, kavárna, pracovna, hotelový pokoj atd. Ip54 stolní lampa klighten je vodotěsná podle ip54 a hodí se jak pro kempování a piknik v přírodě, tak i pro noční práci a studium v interiéru.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška15.2
Délka3.98
Hmotnost4.63
Šířka3.98
Číslo díluGT-001
ModelkaGT-001

6. VONLUCE

#ad

VONLUCE Schreibtischlampe Nachttischlampe Modern Tischlampe Tischleuchte Nachtlicht Weißer Stoff-Schirm & Metallfuß E27-Fassung für Wohnzimmer SchlafsaalGolden

#ad
VONLUCE #ad - Die leuchte schafft eine angenehme Atmosphäre im Haus, Leselampe, deal als Nachttischlampe, Nachtlicht. Das netzkabel ist 120 cm lang, was die Reichweite der Leuchte erhöht. Stoff-lampenschirm -- der lampenschirm ist aus edlem Stoff und reflektiert weiches, blendfreies Licht.

Elegant und kompakt -- das lampenmaß beträgt 40, 6 cm x21, im Schlafzimmer, Schreibtisch, platzsparend und kompakt für jede Ecke von Nachttisch, 6 cm x 21, 6cm, Wohnzimmer bis Büro. Hochwertiger lampenfuß -- der sockel von schlafzimmerlampe ist aus hochwertigem Metall gefertigt für rostfrei. Spezifikationen -- eignet sich für e27-birnen glühlampen ≤ 60 W, LED, Glühlampen und Halogenlampen Leuchtmittel nicht im Lieferumfang enthalten.

Geometrische dreiecksform des Metallfußes ist stabil und wackelfrei und sorgt für eine schicke und elegante Ästhetik. Einfache montage -- entfernen sie den lampenschirm, die e27-glühbirnen in den Lampensockel zu schrauben und dann mit dem Schirm zu bedecken.
ZnačkaVONLUCE #ad
VýrobceVONLUCE #ad
Výška15.98
Délka8.5
Šířka8.5
Číslo díluPTL-1652-GD-HASFBABE
ModelkaPTL-1652-GD-HASFBABE

7. Kakanuo

#ad

Obývacího, stolní lampa s USB A + typ C přípojkami, lampy do ložnice, šedé stínidlo na lampu, Kakanuo Lampa na noční stolek s dotykovou stmívatelnou 2dílná sada, kovové nohy, 2 stmívatelné LED žárovky

#ad
Kakanuo #ad - Omezte používání síťových zástrček a udržujte svůj noční stolek a psací stůl pořádek. 3násobně stmívatelná lampa na noční stolek, vysoký. Dotyková funkce stolní lampy je velmi praktická a vhodná pro lidi každého věku. Pokud máte nějaké problémy, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Tyto vysoce kvalitní, energeticky úsporné led žárovky vydávají v kombinaci se šedým stínidlem jemné světlo, aby chránily vaše zrakové světlo. Asin náhradní led žárovky je: B0C5HZLN3F. 2 led žárovky jsou součástí dodávky – 2 led žárovky zdarma se dodávají s lampičkou na noční stolek 2dílná sada. Vylepšená nabíjecí přípojka usb a + typ c – základna našich stolních lamp je vybavena nabíjecími přípojkami usb a a typu c. Moderní a průmyslový design – každá dotyková lampa na noční stolek používá odolné šedé plátěné stínidlo a kovovou základnu v designu spirálové klece.

Stmívatelná 2dílná sada 2 ks žárovek na noční stolek pro rodinu a přátele. 2dílná sada lamp na noční stolek se velmi dobře hodí k osvětlení ložnice, kanceláře, dětského pokoje, obývacího pokoje, konferenčního stolku a pracovny. Dobrá volba jako dárek pro vaši rodinu, přátele a pro vás samotné na zvláštní oslavy. Je jedno, ipad, usb porty stolních lamp lze pohodlně nabíjet 2 elektronická zařízení současně, zda je světlo zapnuto nebo vypnuto, jako jsou telefon, čtečka Kindle a další elektronická zařízení v dosahu.
ZnačkaKakanuo #ad
VýrobceKakanuo #ad
Výška18.11
Délka9.45
Hmotnost4.23
Šířka9.45

8. EDISHINE

#ad

Vintage béžové stínidlo ze lnu, stativ stolní lampa E27 objímka, obývacího pokoje, dárek, pro dekoraci ložnice, EDISHINE Sada 2 ks lampiček na noční stolek ze dřeva

#ad
EDISHINE #ad - Snadná montáž a stabilita snadná montáž, trvá jen tři minuty; našroubujte lampu do podstavce lampy a zakryjte ji stínidlem. Nadčasový design stativ z masivního dřeva se dobře hodí k stínidlu ze lněné látky, jednoduchý styl a neutrální barva se dobře hodí k modernímu i tradičnímu nábytku, ideální pro vaši ložnici, obývací pokoj, kancelář atd.

Béžové stínidlo lampy dobře vyrobené lněné stínidlo lampy připomíná nejen útulný, jednoduchý a přirozený venkovský styl, ale vytváří příjemnější, neoslňující světlo, které je příjemné pro oči. Transparentní kabel a spínač vám místo změti kabelů nabízí stůl s řádně vypadajícím vzhledem. Díky čisté struktuře a struktuře je plátěný slunečník odolný i vysokým teplotám a disponuje rychlým odvodem tepla a nízkou absorpcí prachu.

Robustní stativ nabízí stabilní základnu a lze jej bezpečně ovládat. Specifikace lampa na stativ se hodí pro žárovky e27 led ≤ 12 w; žárovky ≤ 60 W; LED, žárovky a halogenové žárovky žárovky nejsou součástí dodávky. Kompaktní a použitelná díky výšce 36 cm je stolní lampa prostorově úsporná a kompaktní pro každý roh od nočního stolku, psacího stolu, ložnice, obývacího pokoje až po kancelář.
ZnačkaEDISHINE #ad
VýrobceEDISHINE #ad
Výška7.09
Délka15.75
Hmotnost3.17
Šířka8.27

9. AVANLO

#ad

AVANLO 2dílná sada LED lampiček na noční stolek, dotyková lampa do ložnice, noční světlo, dotyková stmívatelná, stolní lampa, stmívatelná, 10 W, RGB a teplá bílá LED stolní lampa, obývacího pokoje,

#ad
AVANLO #ad - Dotyková lampa na noční stolek: po lampě na noční stolek zapněte síťový zdroj, zapněte a zapněte jas, barvu a režim pro 3 sekundy, aby se světlo zavřelo žádné dálkové ovládání. Použití: tato stolní lampa s teplým bílým světlem různého jasu lze použít jako lampu na noční stolek, jako je ložnice, obývací pokoj, takže je vhodná pro mnoho příležitostí a míst, režim RGB a barevný přechod v různých barvách lze použít jako atmosférickou lampu, party, dovolená a fotografie atd.

Protiskluzová nálepka: na spodní straně je protiskluzová tyč, pokud ji umístíte na nějakém místě, lze ji v této poloze zafixovat a zabránit pádu lampy.

Díky těmto lampám na noční stolek bude vaše vnitřní dekorace modernější a modernější. Světelný tok této lampy činí 46 lumenů, nižší než 60 lumenů. Spirálová lampa na noční stolek: vezměte si spirálový designový styl a vytvořte světlo pro luxusní texturu. Lampa na noční stolek stmívatelná: tato rgb stolní lampa má tři teplé bílé světelné režimy s různým jasem, 6 RGB barev a světelný režim gradient.
ZnačkaAVANLO #ad
VýrobceAVANLO #ad
Výška11.61
Délka5.91
Hmotnost1.2
Šířka5.9

10. LIANTRAL

#ad

Ideální dárky, obývacího pokoje, lampa s mramorovým podstavcem a plátěným stínidlem, LIANTRAL 2dílná sada lamp na noční stolek v barvě růžového zlata – moderní stolní lampa do ložnice

#ad
LIANTRAL #ad - Odpovíme vám do 24 hodin. Je to skvělý stylový dárek pro kolaudační party, které nerezaví a nevyblednou, výročí, narozeniny, který nikdy nezastarává. Tyto stolní lampy jsou kompaktní a prostorově úsporné a perfektně se hodí do obývacího pokoje, baru, studentské koleje, ložnice, dívčího pokoje, pracovny, hotelu atd.

Lampa z mramorového soklu z růžového zlata – rozměry lampy 41 cm x 24 cm x 14 cm. 60 w, 220 v až 240 V. Liantral se vždy snaží nabízet prvotřídní kvalitu a nejlepší servis. S mramorovým podstavcem a lněnou látkou se barevný odstín postará o krásný a minimalistický kontrast. Je to perfektní dekorace v krásném moderním domě. Je kompatibilní s řadou žárovek, halogenových, LED nebo CFL žárovek.

Dobrý materiál, hezký vzhled, se hodí ke lnu a propůjčují nádech stylu, Vánoce pro vaši rodinu a přátele. Spokojivý servis – výměna a vrácení do 30 dnů. Ideální kultura bydlení & dárek – stolní lampy z kvalitního kovu a mramoru, poměr cena-výkon. Malá těžká mramorová soklová lampa umožňuje stabilní stabilitu na každé velikosti stolu. V případě problémů se na nás můžete obrátit přímo. Rovka není součástí dodávky.
ZnačkaLIANTRAL #ad
VýrobceLIANTRAL #ad
Výška16.14
Délka6.1
Hmotnost7.54
Šířka5.51