Top 10 Nistkasten Bunt Wetterfest – Ptačí budky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Erdenfreund

#ad

Hnízdní budka pro ptáky červenohlavá šachta proti vniknutí do výklenku ochrana před datly hnízdní budka,, ERDENFREUND® Hnízdní budka s ochranou proti kunám/kočkám zabezpečená proti dravcům

#ad
Erdenfreund #ad - Všech 25 m² jsou ptáci ohroženi 1 kočkou! snadné čištění: jeskyni pro červenky lze pro obzvlášť snadné rychlé čištění pohodlně ručně otevřít na přední straně přes 180 stupňů a opět bezpečně uzavřít.

Ochrana koček/kun: naše ptačí budka je uvnitř extra vybavena ochranou koček a kun. 50 % výnosů používáme na vlastní ekologické akce měsíčně! Profesionálně ručně šroubované ve falci křížovými šrouby nerezové. Cca 16 milionů koček žije v Německu. Sociální & životní prostředí: tvoje ptačí budka erdenfreund se vyrábí ručně ve spolupráci s lidmi z oblasti Falcie.

Dlouhá životnost! vhodné pro druhy: náš inkubátník bezpečný proti dravcům s dvojitým výklenkem, 3 cm světelnou šachtou a ochranou proti hmyzu z nerezového kovu je oblíbený u červenohatců a červeninek. Masivní a dlouhá životnost: hnízdní budka s červenkami z domácího 2 cm masivního FSC od lesníka důvěry.
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu1126
ModelkaNistkasten Nischenbrüter räubersicher
Zárukane

2. Emsa

#ad

POETIC/EMSA – krmítko a ptačí koupel – venkovní krmítko pro ptáky – odolné proti povětrnostním vlivům – snadná údržba – z recyklovaného plastu – barva starobodrá modrá

#ad
Emsa #ad - Snadná obsluha: funkce 3 v 1 – pro sypané krmivo, celoroční použití díky uzavíratelnému odtoku vody – suché krmivo v zimě a možnost koupání v létě, sýčí knedlíky nebo jako ptačí koupel, možnosti přiblížení ze čtyř stran.

Z tohoto důvodu jsou ještě produkty s produktovou značkou EMSA na skladě. Výrobek je stejný, pouze balení a značka se liší. V závislosti na dostupnosti obdržíte výrobek s značkovačem EMSA nebo Poétic. Dekorace: tento krmítko a koupel pro ptáky je dekorativním předmětem pro vaši zahradu a bude oblíbeným místem pro krmení malých ptáků. Robustní: 100% odolný proti povětrnostním vlivům: robustní plast, odolný vůči uv záření a mrazu, obzvláště hygienický: Snadné a důkladné čištění díky vyjímatelné misce na krmení/vodu.

Děkujeme za pochopení. Vyrobeno ve francii: tento krmítko se vyrábí v naší továrně v burgundsku francie. Poétic převzala zahradní oblast značky emsa. Individuální možnosti upevnění: tuto krmítko lze zavěsit na větvi nebo díky své volitelné podpěře držák na zábradlí je nutné zakoupit samostatně na terénu.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška8.39
Délka6.02
Hmotnost0.66
Šířka5.75
Číslo dílu517474
Modelka517474

3. wildtier herz

#ad

Ptačí budka, odolná proti povětrnostním vlivům, wildtier herz I ptačí budka na hnízdo červenka, ocaska z masivního dřeva – šroubovaný, polodutina pro zahradní červenohák, hnízdní budky pro ptáky

#ad
wildtier herz #ad - Polodutinou. Udržitelné lesní hospodářství: hnízdní budky pro ptáky jsou vyrobeny ze 100% neošetřeného masivního dřeva FSC se šroubovanými dřevěnými prvky. Domácí červenohák, potok, čapík šedý, červenka a střízlík se těší z této pohodlné pomůcky pro hnízdění.

2 cm silné masivní dřevo, velká vnitřní plocha, zdrsněná vnitřní strana a větrací otvory! Odolný vůči povětrnostním vlivům a dlouhá životnost: hnízdní budka pro poloviční jeskynní líhně je kompletně přišroubována mosaznými šrouby a vyrobena z jednoho z nejodolnějších dřevin na světě – díky tomu absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost.

Výrobek na ochranu druhů: hnízdní budka je přizpůsobena specifickému druhu s částečně otevřeným vchodem, tzv. Rozměry: 16, 5 cm x 21, 5 cm x 24, 5 cm š x v x h. Vždy dodržujeme doporučení podle NABU – v přírodním stavu. Inný: bohužel mnoho hnízdních budek z nevhodných materiálů, způsobů konstrukce nepřináší žádoucí užitek. Výrobek vhodný pro ochranu přírody. Vyvinuto a doporučeno biology a ochránci druhů.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška9.84
Délka5.71
Šířka8.46
Číslo dílu19010070
Modelka19010070

4. Steady Nature

#ad

Ptačí budka, Steady Nature Nisní budka pro červenky – hnízdní budka pro červené ocasy, budka na hnízdní budku s červenkami – hnízdní budka pro ptáky venku odolná proti povětrnostním vlivům

#ad
Steady Nature #ad - Stoupačky na vnitřní straně umožňují bezpečné vystupování mladých ptáků. Odklápěcí – přední klapku lze otevřít. Poloviční jeskyně tak nabízí červenku, zahradnímu červenoocasu a domácímu rudníku domov odolný proti povětrnostním vlivům.

Příčná lišta vzadu zabraňuje kývání. Ochrana před deštěm – střecha z ocelového plechu spolehlivě chrání před vlhkostí. Fsc 100% dřevo z udržitelného lesního hospodářství. Dva úzké, zesílené vstupy a světelná šachta poskytují vzdušné hnízdní místo při současně zvýšené bezpečnosti. Roubované bez koroze – tak budete moci svým novým hostům neustále nabízet stabilní hnízdní místo s dlouhou životností. Ochrana proti loupání – půl jeskynní líhně milují světlá hnízdiště. Máte rychlý přístup a snadné čištění.
ZnačkaSteady Nature #ad
VýrobceHarald Retter #ad
Hmotnost3.24
Číslo díluSN-002

5. Steady Nature

#ad

Na hnízdní budky pro sýkorky – hnízdní budky pro sýkorky – na hnízdní budky pro ptáky venku odolné proti povětrnostním vlivům, Steady Nature Sýkorka pro sýkorky a sýkorky, Sýkorka na sýkorky

#ad
Steady Nature #ad - Stabilní konstrukce – svým novým hostům budete moci nabídnout náročné hnízdní místo. S vnitřní plochou 13 x 13 cm se zde řídíme doporučením NABU.

A my posloucháme. Variabilní otvor – modřínka, sýkorka a mnoho dalších druhů ptáků zde naleznou robustní hnízdící skříňku. 28 mm a 32 mm kotouče umožňují přizpůsobení. Sýkorky mohou položit až 15 vajec, protože se mohou rychle zúžit. Fsc 100% dřevo z udržitelného lesního hospodářství. Ochrana před deštěm – střecha z pozinkovaného ocelového plechu spolehlivě chrání před vlhkostí. Díky osvědčené technice nabízí rodině ptáků bezpečný a bezpečný domov. Příčná lišta vzadu poskytuje stabilní oporu. Nabu mluví. 18 mm silné dřevo špíznice je nerezově šroubované.
ZnačkaSteady Nature #ad
VýrobceHarald Retter #ad
Číslo díluSN-001

6. zooprinz

#ad

Zooprinz Hnízdo pro divoké ptáky – masivní dřevo ptačí budka s bezpečnou ochranou proti lupičům hnízdí – odolné proti povětrnostním vlivům k zavěšení venku – 2 barvy na výběr box zelený

#ad
zooprinz #ad - Zesílený vstup nabízí zvýšenou bezpečnost před datlem. Tak nabízí polojeskyně červený ocas, zahradní ocas a kos domov odolný proti povětrnostním vlivům. Díky předvrtanému otvoru lze hnízdo snadno zavěsit na zahradu/balkon.

Ochrana před čistotou. Vyvinuto a doporučeno biology a chrániči druhů. Ideální pomůcka pro hnízdění – skvělý chovný box/sýpávač pro zpěvní ptáky zelí sýřivci k hnízdění. Odolný proti povětrnostním vlivům – lazurovaný ptačí budka ptačí budka/ptačí hnízdo spolehlivě chrání před vlhkostí. Kupte nyní – 2 dekorační barvy na výběr. Vlivový otvor pro ptáky je dostatečně velký, aby zajistil bezpečné místo pro pěstování sýrů, vrabců a jiných zahradních ptáků.

Snadné čištění – klapku ptačího hnízda lze jednoduše otevřít dopředu. Prémiové dřevo – hnízdní bedny/ptačí budky k zavěšení jsou vyrobeny ze silného masivního dřeva. Stoupací pomůcky na vnitřní straně vrabce umožňují bezpečný výstup pro zaunáše/andulky a co.
Značkazooprinz #ad
Výrobcezooprinz #ad
Výška10.63
Délka7.56
Šířka6.3
Číslo díluNistkasten

7. DARLUX

#ad

DARLUX Ručně vyrobené šestiúhelníkové ptačí budky ze dřeva odolné proti povětrnostním vlivům M, XL se stojanem nebo bez stojanu, krmítko, pestrá – hnědá, krmítko velikost XL se stojanem

#ad
DARLUX #ad - Praktischer futterdosierer im Inneren. Lieferung erfolgt fertig montiert. Der ständer muss lediglich aufgeklappt werden, so dass anschließend das Vogelhaus nur aufgesetzt und mit drei im Lieferumfang enthaltenen Schrauben befestigt werden kann.

Die lieferung vogelhaus mit Ständer erfolgt in 2 Paketen. Futterspender Schornstein. Sechseckiges handgefertigtes und wetterfestes Vogelhaus aus Holz. Mit gauben und Bitumschindeldach, Inkl. Kein handwerkliches Geschick erforderlich. Durchmesser dach: 60 x 60 cm, produkt-höhe: 40 cm, Ständer Höhe: 115 cm. Futterdosierung erfolgt durch den zentral liegenden Schornstein von oben.
ZnačkaDARLUX #ad
VýrobceDARLUX #ad
Výška15.75
Délka23.62
Šířka23.62

8. wildtier herz

#ad

Odolné proti, hnízdní budky pro ptáky, hnízdní budky pro ptáky, 14,5 x 21,5 x 25 cm – šroubovaný, hnízdní budky pro ptáky, wildtier herz I ptačí budka na hnízdo červenka z masivního dřeva

#ad
wildtier herz #ad - VhodnÉ podle nabu: bohužel mnoho hnízdních boxů nepřináší na základě nevhodných materiálů a způsobů konstrukce žádoucí užitek. Rozměry: 14, 5 cm x 25 cm x 21, 5 cm š x v x h. Vyvinuto a doporučeno biology a ochránci druhů. Ponecháno přírodní: poloviční dutina je speciálně upravena pro výklenky s polootevřeným oválným vchodem – ideální hnízdo s červeninkou nebo inkubátorem pro jiné poloviční dutiny.

2 cm silné masivní dřevo, velká vnitřní plocha, zdrsněná vnitřní strana a větrací otvory! udržitelné lesní hospodářství: hnízdní budky pro ptáky jsou vyrobeny ze 100% neošetřeného masivního dřeva FSC se šroubovanými dřevěnými prvky. Naše 30denní vrácení peněz slibujeme, že se vám nelíbí – náhrada kupní ceny bez, kdyby a ale.

Včetně poradce a kalendáře pro líhňata: ke každému hnízdění je přiložen návod s cennými tipy a informacemi o našich milovaných ptácích na zahradě. Odolný vůči povětrnostním vlivům a kvalita: skříň pro červenky je kompletně přišroubovaná mosaznými šrouby a vyrobena z jednoho z nejodolnějších dřev na světě – díky tomu absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Výrobek vhodný pro ochranu přírody. Vždy dodržujeme doporučení podle NABU – v přírodním stavu.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost2.01
Šířka8.27
Číslo dílu19010060

9. WILDLIFE FRIEND

#ad

WILDLIFE FRIEND I Hnízdní budka s kovovou stříškou podle NABU z masivního dřeva pro modravé železo – odolná proti povětrnostním vlivům, bedna pro sýkorky, ptačí budka pro sýkorky – pomůcka, neošetřená

#ad
WILDLIFE FRIEND #ad - Upoutá pozornost pro každou zahradu nebo balkon! Masivní dřevo: borové dřevo má vysokou přírodní odolnost vůči povětrnostním vlivům. Neošetřeno: skříň pro modravé železo s 28mm otvorem je vyrobena z přírodního borovicového dřeva.

Chrání divoké ptáky před deštěm a vlhkostí. Celoroční: krmítko pro ptáky k zavěšení nabízí chráněné místo s modrými, jedlovci, kukly a bažinatými sýkorky – celoročně. Odolný proti povětrnostním vlivům: střecha ptačích hnízdících boxů je obalena pozinkovaným ocelovým plechem. Průměrná životnost hnízdiště činí 10 let. Specifické pro druhy: pomůcka na hnízdění nabízí s vnitřním rozměrem 120 x 185 x 270 mm a otvorem o průměru 28 mm dostatek místa pro malé sýrky.
ZnačkaWILDLIFE FRIEND #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška4.7
Délka7.2
Hmotnost1.7
Šířka11
Číslo dílu19100421
ModelkaGOER-000290

10. Relaxdays

#ad

Vícebarevná, k zavěšení, Relaxdays Ptačí budka, v × š × h 25,5 × 18,5 × 18,5 cm, ptačí vila ze dřeva, budka pro divoké ptáky

#ad
Relaxdays #ad - Praktické: zavěste ptačí budku v bezpečné výšce – se skládací střechou pro snadné čištění. Design: hnízdník ve vzhledu venkovského domu – kosový dům s roztomilými detaily působí lákavě. Základy: ptačí vila ze dřeva v x Š x h: cca 25, 5 cm – průměr letového otvoru: cca 2, 5 x 18, 5 x 18, 5 cm. Peřiní hosté: s ptačím domkem nabízejí malým volně žijícím ptáčkům bezpečné místo pro hnízdění. Dárek: hnízdní místo v atraktivním elegantním vzhledu jako dárek k narozeninám, pro milovníky ptáků atd.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška10.04
Délka7.28
Hmotnost1.76
Šířka7.28
Číslo dílu10037456
Modelka10037456