Top 10 Pflanzenlampe Energieklasse a – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BLOOM PLUS

#ad

BLOOM PLUS LED lampa pro pěstování rostlin XP1500, plnospektrální LED světlo pro pěstování pokojových rostlin, stádium zeleniny a kvetení rostlin, stmívatelná, výsev, lampa pro pěstování rostlin s 326

#ad
BLOOM PLUS #ad - Velký úhel rozptylu a vysoká propustnost světla přispívají k podpoře růstu rostlin. Zajištění kvality a zákaznická podpora: led světla na rostliny bloom plus jsou přísně qc a balení výrobku je pevné a bezpečné. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Planant light se snadno instaluje a rychle ovládá, které oproti chlazení ventilátoru má tu výhodu, že je tiché, zavěšení je dobře vyvážené a praktické.

Maximální výtěžnost činí 2, 7 μmol/J. Vysoce kvalitní zpracování z prvotřídních materiálů, UL, tak pro odborníky. Odvod tepla z hliníkové desky a snadná instalace: pěstující lampa používá tiché pasivní chlazení, plug and play. Stmívatelné tlačítko pomáhá pěstitelům přizpůsobit výstupní výkon potřebám rostlin. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, osvědčenou 3letou záruku a servisní střediska v Evropě a Severní Americe. Vynikající design a robustní struktura: povrch světelné desky světla rostlin je vodotěsný a má stupeň krytí ip65. Vysoká energetická účinnost a vysoký výkon: pěstitelská lampa bloom plus xp1500 používá 326 spolehlivých diod samsung lm301b s dlouhou životností a nabízí světelnou energetickou účinnost až 2, což může nahradit 300W HPS/CMH.

Napájení je absolutně spolehlivé a rostlinné svítidlo prošlo certifikacemi CE, rostlinné lampy jsou robustní a lehké, díky čemuž jsou vhodné jak pro začátečníky, surové a jiné bezpečnostní certifikace. Stmívatelné plné spektrum světlo pro růst: obsahuje 650 – 665 nm červené světlo, 4800–5000 k bílé světlo, světlo je blízké přirozenému slunečnímu záření, 730–740 nm infračervené světlo, 2800–3200 k teplé světlo, vhodné pro plný růst od semen až po kvetení a fázi plodu.
ZnačkaBLOOM PLUS #ad
VýrobceBLOOM PLUS #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluBLOOM PLUS
ModelkaBLOOM PLUS XP1500

2. VIPARSPECTRA

#ad

VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light s vylepšenými SMD LED, LED lampa pro pěstování rostlin podobné plnému spektru podobnému slunečnímu záření a stmívatelnou funkcí, lampa pro pěstování rostlin

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Silné zakrytí zad: plug and play. Vysoká účinnost a funkce stmívání: led světlo viparspectra p600 přijalo nejnovější technologii smd led pro dosažení vysokého výkonu par, vysoké energetické účinnosti a dlouhé životnosti při současném zlepšení propustnosti světla. Voskové světlo přátelské: tichý design bez ventilátoru.

Dné ventilátory bez šumu. Oblast pokrytí: srovnatelné s běžnými 200 w hps / mh při spotřebě pouze 90 wattů! perfektní pro vegetativní zakrytí 60 x 60 cm při 35 cm a zakrytí květů 45 x 45 cm při 22 cm. Zabudované velké plochy z masivních hliníkových chladičů, které jsou nezbytné pro odvod tepla a současně zaručují dlouhou životnost světla. Sluneční plné spektrum světla pro vnitřní rostliny: skládá se z 660 nm červeného světla, 3000 k a 5000 k a poskytuje rostlinám vše, IR, co potřebují v přirozeném slunečním světle.

Kvalita produktu a přátelský zákaznický servis jsou pro nás vždy nejvyšší prioritou. Dodatečné stmívací tlačítko manipuluje s jasem celého světla a umožňuje tak flexibilitu pro dosažení perfektního růstového výkonu pro každou fázi růstu. Není nutná žádná instalace. Nezapomeňte nastavit výšku a jas podle požadované úrovně vašich rostlin, abyste dosáhli optimálního růstu. Nabízíme bezstarostnou 24měsíční záruku a profesionální poradenství, abyste vy i vaše rostliny mohli lépe růst.
ZnačkaVIPARSPECTRA #ad
VýrobceVIPARSPECTRA #ad
Výška2.05
Délka11.81
Hmotnost6.11
Šířka11.02
ModelkaP600
Záruka2 roky záruka.

3. Meine Orangerie

#ad

LED lampa pro rostliny pro přezimování středomořských rostlin – vyvinuto s profesionály z citrusových rostlin, plné spektrum rostlinného světla 20, Meine Orangerie

#ad
Meine Orangerie #ad - Rostlinné lampy s nejnovější led technologií pro perfektní přezimování středomořských rostlin a citrusových rostlin. Jiné lampy sotva splňují požadavky těchto náročných rostlin.

Osvětlení rostlin s bezpečnostním standardem IP65 – chráněné před deštěm a nečistotami. Ať už v bytě, ve sklepě, v garáži nebo na schodišti. Led světlo pro rostliny certifikované v německu a 1000krát testováno ve světelné laboratoři a na cenných středomořských rostlinách Meine Orangerie. Díky tomu jsou grow Lights bezpečné a trvanlivé.

Pomoc proti ztrátě listů a žlutým listům pro citrónovník, limetku, oleandr, bonsaje, palmy, kvetoucí rostliny a hydroponické pěstování hydroponické. Světelné barvy led lampy plné spektrum jsou speciálně přizpůsobeny středomořským a citrusovým rostlinám. Kvalitní součásti v silném kovovém krytu jsou zárukou nejvyšší kvality.
ZnačkaMeine Orangerie #ad
VýrobceDavid Communication e.K. #ad
Výška5.91
Délka1.46
Hmotnost0.84
Šířka4.33
Číslo díluLP1001431
ModelkaMeine Orangerie 20W

4. FECiDA

#ad

FECiDA LED lampa pro pěstování rostlin, světlo pro pokojové rostliny, plné spektrum 600 W s UV IR, klíčení zeleniny, LED lampa pro pěstování rostlin s funkcí stmívání, kvetení, rostliny s funkcí

#ad
FECiDA #ad - 600w lampa pro růst rostlin je mnohem výkonnější než jiné malé rostlinné lampy a spotřebuje pouze 65 W proudu v domácnosti při 100% jasu. Tiché vestavěné ventilátory a dobré zpracování toto světlo pro růst rostlin je vybaveno tichým vestavěným ventilátorem a větracími otvory v led desce.

Silný chladicí systém znamená delší životnost LED a lepší cyklus vzduchu. 3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000k diody pro více modravých barev. Ervené a infračervené světlo 660 nm je obzvláště užitečné během květu, 660 nm, 5000 k, ideální plné spektrum Toto LED světlo s plným spektrem zahrnuje bílé, infračervené a UV LED 3000 K, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. Můžeme vám dát to, co potřebujete – skutečně profesionální LED lampa pro růst s dostupnou cenou a skvělými zkušenostmi. Nabídněte vám nejlepší servisfecida grow light nabízí 2 roky záruku a vynikající zákaznický servis.

Přinášíme vám kvalitní zážitek z nakupování a používání. Kromě toho můžete pomocí dodaného síťového kabelu propojit maximálně 4 multi-Lights, potřebujete však pouze jednu zásuvku a každé světlo můžete nezávisle stmívat. Výkonné a nižší provozní náklady toto plné spektrum růstového světla pro vnitřní použití používá 588 vysoce kvalitních led, které jsou velmi podobné diodám Samsung LM301B, vysoká energetická účinnost s 2, 2 μmol/J. Díky uv světlu 395 nm budou vaše rostliny zdravé.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.8
Délka8.4
Hmotnost2.98
Šířka12.4
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaGL-CR600
Záruka2 roky záruka.

5. Garpsen

#ad

40 LED světel pro rostliny s časovačem automatické zapnutí a vypnutí 6/12/16H, Garpsen LED lampa pro rostliny s plným spektrem pro pokojové rostliny, 5 stupňů jasu 460 nm/660 nm/3000 K

#ad
Garpsen #ad - Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat prostřednictvím e-mailu Amazon, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin. Bezpečnost a profesionální servis --garpsen světla na pěstování rostlin, slibuje 12měsíční záruku a 30denní záruku vrácení peněz. Podpopodpopodpopodpopodpopodpopodpofáze výsevu rostlin. Vylepšený časovač 6/12/16 h většina světel na rostlinách se zabudovanými regulátory nepřekračuje časově řízené 12 hodin, což je přátelštější k rostlinám milujícím světlo, naše byla aktualizována tak, aby rostliny lépe rostly.

Iroké pole osvětlení a snadná obsluharostlinné světlo pro pokojové rostliny má 360° flexibilní husí krk z ušlechtilé oceli, může rozšířit oblast osvětlení a snadno přizpůsobit úhlovou vzdálenost mezi světlem a rostlinami. Provoz přes usb nebo ac power plug usb síťový zdroj součástí dodávky, je přenosný a pohodlný pro použití doma nebo v kanceláři. Nastavte čas časování 6h/12h/16h, aby překročila 12 h, nemusíte ručně zapínat a vypínat světlo.

Světlo pro pěstování rostlin se pohodlně postará o vaše rostliny, když jdete do práce nebo na dovolené. 3 režimy osvětlení a 5 stupňů stmívatelné 16hodinová led světla pro růst obsahují červené/modré/teplé bílé led diody, můžete si vybrat 3 barevné režimy červené + modré světlo, teplé bílé světlo a smíšené světlo a 5 nastavení jasu od 20 % do 100 %, které efektivně doplňují nedostatek přirozeného slunečního světla a růst rostlin ve všech fázích. Ps ps nanahranahranahranahrapoužití, spektrum je bohatší, je ideální pro všechny druhy pokojových rostlin ve všech fázích růstu, ideální pro malé rostliny.
ZnačkaGarpsen #ad
Výška1.42
Délka13.46
Hmotnost1.01
Šířka5.12
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

6. Niello

#ad

Pflanzenlicht mit dimmbarer, Daisy Chain Funktion für VEG, Blumen., Niello 1200W LED Grow Lampe, UV & IR für Zimmerpflanzen, Pflanzenlampe Vollspektrum

#ad
Niello #ad - Pflanzenlampe led die das pflanzenwachstum von blättern fördern, blüte fördern und wachstumsgeschwindigkeit effektiv erhöhen, und der ppfd-Wert für die Lichtleistung beträgt 274, 7 umol / Joule 2, 85 umol / J bei 110 V Wechselstrom liefern, und heller machen und mehr Blätter und Pflanzen produzieren.

Pflanzenlicht. Das rote und ir-licht bei 660 nm ist während der blüte besonders nützlich, IR und UV 3000K, 660nm, weiß, rot, blau, wo es die Blütezeit beschleunigt und den Ertrag erhöht. Höherer ppfd wert: eine 1200w wachstumsphotodiode kann eine höhere nennleistung von ppf / s. Einfach zu verwenden. 1200w led-pflanzenbeleuchtung verbraucht nur 130 watt Leistung und verbraucht 50% weniger Energie als andere SMD-, Blurple- oder HPS-LED-Lampen. Das led grow light ist mit 584LEDs, um die maximale Lichtleistung zu gewährleisten. Diese led grow lampe erhöht die Ausbeute und senkt gleichzeitig die Kosten.

Holen sie sich eine bessere leistung und sparen sie gleichzeitig energiekosten - das growlight verwendet 584 hochwertige LEDs. 3000k-dioden liefern rotes licht und 5000k für blaues licht. Und das licht sieht ganz natürlich aus Pflanzen-LED. Es wird jedoch nur eine Steckdose benötigt und Sie können jede Leuchte unabhängig voneinander einstellen. Dimmbares design und girlandenfunktion: die upgrade growlights verfügen nur über einen dimmknopf, der nicht nur als Dimmfunktion, sondern auch als Lichtschalter dient.
ZnačkaNiello #ad
VýrobceNiello #ad
Výška2.56
Délka15.75
Hmotnost3.7
Šířka11.81
Číslo díluLZB600

7. FRGROW

#ad

10 stupňů, LED světlo pro rostliny, FRGROW LED lampa na rostliny, plnospektrální světlo pro pokojové rostliny, lampa pro růst rostlin, 3000 k/5000 k/660 nm plnospektrální lampa pro rostliny

#ad
FRGROW #ad - Ideální plné spektrum slunečního světla toto světlo pro růst obsahuje teplé světlo 3000 k, bílé světlo 5000 k a 660 nm červené led perly. Pokud máte nějaké problémy, můžete se na nás obrátit. Napájení přes usb nebo síťový konektor. Světla pro rostliny nedráždí oči, tato lampa pro růst klipů je vybavena 60 LED diodami.

10 stupňů stmívání, nastavte jas v rozmezí 10 % – 100 % a přizpůsobte jej flexibilně různým požadavkům rostlin na intenzitu světla. Zákaznický servis a záruka nabízíme 12měsíční záruku a 30denní záruku na vrácení peněz. Celé spektrum je blízké přirozenému slunečnímu světlu a je vhodné pro pokojové rostliny ve všech fázích růstu. Náš zákaznický servis Vám odpoví co nejrychleji do 24 hodin. 3 režimy osvětlení a 10 stupňů stmívání světlo pro růst rostlin má 3 režimy osvětlení bílé světlo, teplé světlo + červené světlo a plný jas, které jsou nekonečně blízké přirozenému světlu a splňují rostoucí potřeby rostlin od výsevu až po zralost.

Snadná instalace, 5 metru, celková délka kabelu činí 1, adaptér je součástí dodávky tato rostlinná lampa se dodává s flexibilním a robustním husím krkem a stabilním klipem, čímž se LED zahradní světla mohou objevit na správných místech. Světlo pro růst rostlin je vybaveno protiskluzovou podložkou. Automatické zapnutí a vypnutí, funkce časovače toto světlo pro růst rostlin má funkci časování cyklu, můžete nastavit časovač na 3/9/12 hodin, za podmínky nepřetržitého napájení se světlo pro růst rostlin automaticky zapne a vypne každý den ve stejnou dobu na 3/9/12 hodin bez vašeho manuálního zásahu.
ZnačkaFRGROW #ad
VýrobceFRGROW #ad
Výška1.77
Délka13.39
Šířka5.31
Číslo díluLED élèvent la lumière
ModelkaJZ03

8. wolezek

#ad

Světlo pro rostliny v pokojových rostlinách, wolezek LED lampa na rostliny, světlo pro růst rostlin s 5 stupni stmívání,, osvětlení pro růst rostlin, 6000 K, plnospektrální lampa pro růst rostlin

#ad
wolezek #ad - Je to skvělý dárek, i když ji necháte 16 hodin denně zapnutá, pokud pěstujete malé pokojové rostliny. 16hodinové nastavení časovače nabízí vašim rostlinám dostatek světla během kvetení a tvorby plodů. Bezstarostná záruka – záruka 12 měsíců plus 30denní záruka spokojenosti nebo vrácení peněz, 100% záruka vrácení peněz.

Funkce časovače cyklu – tato růstová lampa nabízí funkci kruhového časovače se 3 možnostmi – 6h/12h/16 h, automatické zapnutí/vypnutí a žádný každodenní manuální provoz. Nabízíme zákaznický servis 24/7. Plnospektrální bílé světlo – vybavené 2 červenými 660 nm led + 2 bílými 3000k led + 16 bílými 6000k led v každém pruhu připomíná plné spektrum slunečního světla v poledne a podporuje fotosyntézu, klíčení, růst, kvetení a plodnost rostlin.

Pokud máte dotazy, můžete se jich zeptat. Vysoce účinná led - pro příkon led spotřebuje tato sazenice pouze asi 10 wattů a odpovídá 50w růstové žárovce, nemusíte si dělat starosti s vysokou spotřebou energie. Snadná instalace – s protiskluzovou svorkou a husím krkem nastavitelným o 360 stupňů můžete světlo pro růst připnout na každý povrch a nastavit nejlepší úhel osvětlení pro vaše rostliny.
Značkawolezek #ad
Výrobcewolezek #ad
Výška13.27
Délka5.31
Hmotnost1
Šířka3.35
Číslo díluBL-J20A
ModelkaBL-J20A

9. Paulmann

#ad

Paulmann 28734 LED lampa světlo pro rostliny 4 W světelný zdroj světlo pro růst osvětlení osvětlení 1300 K E14

#ad
Paulmann #ad - Růst – díky svému speciálnímu barevnému spektru zvýhodňuje růst rostlin v interiéru. Sporná – led technologie šetří až 80 % energie oproti běžným žárovkám. Rostlinné světlo – lampa pro rostliny k inscenaci a osvětlení malých pokojových rostlin. Patice e14 – lampa se hodí do všech běžných patic E14. Značkový výrobce – paulmann dělá světlo z vášně, a to již 40 let.
ZnačkaPaulmann #ad
VýrobcePaulmann #ad
Výška3.35
Délka1.97
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu28734
Modelka28734
ZárukaŽádné údaje.

10. MILYN

#ad

Growbox, vnitřní zahrady, MILYN 150 LED pro skleník, LED lampa pro pěstování rostlin, 100 W, LED lampa na rostliny, bílé denní světlo, plné spektrum, pokojové rostliny,, světlo pro rostliny E27

#ad
MILYN #ad - Oblast pokrytí až 0, 5 m nad rostlinami, 3 – 0, 5 ㎡ ve výšce 0, 20 – 30 palců nad rostlinou pro růst rostlin, 12–20 palců nad rostlinami pro rostliny v zelenině a květu. Cri 90 + přírodní bílé světlo, poskytuje podobné slunečnímu světlu více vysoce uniformního světla pro všechny rostliny ve sklenících, ne zranění rostlin a očí milyn 100w bílá led lampa pro růst s plným cyklem, nikdy neublíží oči ani rostlinám.

Neoslňuje, což šetří náklady na energii. Kvalita a dobrá ErErErnte. Milyn 100w rostlinné světlo led žárovky připomínající slunci, neváhejte nás kontaktovat na Amazonu nebo nám pošlete e-mail, pokud máte dotazy, přineste si domů sluneční svit pro vaše krásné rostliny! Dejte svým milým přátelům šanci. Snadná instalace světlo roste se standardní paticí e27 bez speciální patice lampy. Vysoká účinnost odvádění tepla a delší životnost led žárovka s lepšími materiálovými produkty, s žebrovaným designem chladiče může lépe odvádět teplo, chladič je vyroben z kovového hliníku, díky této fantastické cibuli udržuje vaše rostliny naživu a je mimořádně zdravé.

Doba osvětlení je 10 – 12 hodin a závisí na různých rostlinách. Energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí, hydroponické rostliny. Světelný výkon lampy pro pěstování rostlin činí 100 w, vnitřní zahradě a rostlinách v květináčích, pěstitelském boxu, pouze cca Příkon 20 W. Plnospektrální led žárovky podobné slunečnímu záření vybaveno super světlými 150 led žárovkami podobnými slunci, dobrá kvalita, podobné dennímu světlu, všechny LED diody mají spektrum 380 nm – 1000 nm, pro efektivní zlepšení fotosyntézy, poskytuje vysoce rovnoměrné světlo pro provoz ve vnitřních podnicích, plný cyklus, což zlepšuje zdravý růst rostlin.
ZnačkaMILYN #ad
VýrobceMILYN #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.77
Šířka4.72
Číslo díluMILYN-GROW-2018013-CN
ModelkaMILYN-GROW-2018013-CN