Top 10 Poldina Pro Mini – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zafferano

#ad

Amazon Exclusive Zafferano Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, písková, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US

#ad
Zafferano #ad - Poldina pro s univerzální cestovní nabíječkou poldina pro lampa s vícenásobnou usb nabíječkou eu-us-uk konektor: v této sadě je vedle poldina pro a kontaktní nabíjecí stanice obsažena další duální usb nabíječka, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dopřejte si večerní čtení na balkóně, je lehký a snadno se nosí, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, kde není žádná zásuvka. Podržte knoflík na stínidle a nastavte barvu světla vaší poldina: Vyberte si podle požadované atmosféry wŠrmeren nebo chladnější barevný odstín 2700 až 3000 Kelvinů.

Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, multi usb síťový zdroj pro nabíjení více zařízení. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: ruční ovládání led lampy zapíná a vypíná jednoduchým "dotykovým" gestem. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, i tam, kde je potřeba, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340S3
ModelkaLD0340S3x1

2. SIGOR

#ad

Ochrana proti stříkající vodě, IP54, šalvějová zelená, výška 38 cm, doba svícení 12 h, nabíjecí s Easy Connect, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití

#ad
SIGOR #ad - Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Tak svítí až 12 hodin, 4 400 mAh. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení.

Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, a to zcela bez kabelu baterie li-ion, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.25
Šířka3.94
Číslo dílupart_B08GM5KKGM
Modelka450860140

3. Zafferano

#ad

Höhe: 35,5cm Weiß, IP65-Schutz, dimmbar, Indoor/Outdoor Benutzung, Zafferano, Olivia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, EU-Stecker

#ad
Zafferano #ad - Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Das led-licht bietet eine klare Helligkeit für eine Vielzahl von Aktivitäten. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte Leuchtstärke erreicht ist; Rote LED: Aufladen, Grüne LED: Akku geladen.

Dieses produkt enthält eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Eingang ac 220-240v | 50/60hz; ausgang 5v - 1a, USB-Kabellänge 1, 5 m. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Olivia pro ermöglicht das einstellen der lichtintensität durch einen dimmer, wobei der speicher der einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem einschalten entspricht die intensität der voreingestellten.

Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Paket enthält ladestation mit usb-ladegerät. Lithium-akku mit einer garantierten akkulaufzeit von mehr als 9 stunden. Olivia pro ermöglicht das einstellen der Lichtintensität durch einen Dimmer, wobei der Speicher der Einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem Einschalten entspricht die Intensität der voreingestellten. Paket enthält Ladestation mit USB-Ladegerät.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška13.7
Délka4.3
Hmotnost2.05
Šířka4.3
Číslo dílu1
ModelkaZAFOLIVIAPRO-WH

4. SIGOR

#ad

Doba svícení 12 h, ochrana proti stříkající vodě, modrá delfínová, IP54, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, nabíjecí s Easy Connect, výška 38 cm

#ad
SIGOR #ad - Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat.

Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.

Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo dílu4508501
Modelka450850140

5. Zafferano

#ad

Dama Pro stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, výška 29 cm,, kontaktní nabíjecí stanice, stupeň krytí IP54 pro vnitřní / venkovní použití, USB strana pro nabíjení mobilních zařízení, Zafferano

#ad
Zafferano #ad - Dobíjecí a stmívatelná lampa z lakovaného hliníku, polykarbonátový difuzor a LED světelný zdroj; Dama má stupeň krytí IP54 a je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Je vybavena: kontaktním nabíjecím podstavcem, dotykovým stmívačem a funkcí volby teploty barvy světla mezi 2700 a 3000 ° Kelviny.

Dama pro je k dostání ve dvou verzích: s nebo bez usb postranního vstupu pro nabíjení mobilních zařízení; Pozor: při nabíjení lampy nepřipojujte mobilní zařízení. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Dama pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa na baterie. Technické údaje: doba nabíjení 5-7 h; napětí 220-240 v; frekvence 50-60 hz; výkon: 2, 5 x v 29 cm / 4, 9 x v 11, 7 v; průměr: 12, 2 W; světelný tok: 154 lm; IRC 80; napětí: DC 3, 4 in.

Zafferano dama pro obsahuje kromě nabíjecí stanice stmívatelnou 2, 2w led žárovku; LED světlo zajišťuje jasný jas při různých aktivitách; barevná teplota 2700 K, CRI index reprodukce barev 80 Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.92
Šířka4.92
Číslo díluZAFDAMAPROUSB-BK
ModelkaZAFDAMAPROUSB-BK

6. Zafferano

#ad

Zafferano Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, EU zástrčka Coren, stupeň krytí IP54, H38 cm, kontaktní nabíjecí stanice, použití v interiéru/exteriéru

#ad
Zafferano #ad - Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, i tam, je lehký a snadno se nosí, kde je potřeba, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Mohlo by to být ještě jednodušší? podržte tlačítko na stínidle a nastavte barvu světla vaší Poldiny: Vyberte si podle požadované atmosféry teplejší nebo chladnější odstín 2700 až 3000 kelvinů.

Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, kde není žádná zásuvka. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem. Kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, dobíjecí stolní lampa na baterie. Dotknutím tlačítka na stínítku lampy můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Vyberte si, na terase, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dopřejte si radost z večerního čtení na balkóně, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, která Poldině propůjčuje lithiové baterii Poldina velkou autonomii. Balení obsahuje: poldina pro, 100-240 v 50-60 hz 5 vdc max 1 a, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-CO

7. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED akumulátorem | Dobíjecí do interiéru i exteriéru | teplá barva světla | vodotěsnost IP54 | 240 lm | stolní lampa s USB nabíjecí stanicí černá.

#ad
K-Bright #ad - 20 led at 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, přírodní a relaxační světlo, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení.

Váží pouhých 800 gramů a je vhodný jak pro domácí použití, tak i do restaurací a ubytovacích zařízení. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Světelný tok 240 lumenů. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku.

Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Perfektní pro kempování piknik v létě a party u moře s přáteli.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška16.54
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-nero
ModelkaGT-001-3000K

8. K-Bright

#ad

Teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, dobíjecí, K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití, designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí tmavě šedá.

#ad
K-Bright #ad - Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Váží pouze 800 gramů. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku.

Světelný tok 240 lumenů. Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem.

Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání. 20 led at 3000 k, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, přírodní a relaxační světlo, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluGT-001
ModelkaGT-001-3000K

9. Zafferano

#ad

Pina Pro Lampe, Wiederaufladbare und Kabellose Tischlampe mit Touch Control, 2700 K, Geeignet für den Innen- und Außenbereich, Dimmer, Höhe 29 cm, Zafferano, Farbe Corten

#ad
Zafferano #ad - Touch control: dank der touch control am Sockel können Sie die Lampe ganz einfach ein- und ausschalten und die Lichtintensität anpassen. Die lebensdauer der batterie beträgt 12 Stunden, die Ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden.

Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird. Wiederaufladbar: die pina pro lampe kann aufgeladen werden, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen. Modernes und elegantes design: mit der struktur aus cortenfarbenem Aluminium, einem Diffusor aus Polykarbonat und einer LED-Lichtquelle passt die Pina Pro zu allen Einrichtungsstilen.

Auch fÜr den außenbereich: dank der hohen schutzart iP54 kann die kabellose Pina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceAi Lati Lights #ad
Výška11.42
Délka4.13
Hmotnost0.68
Šířka4.13
Číslo dílu1
ModelkaLD0650R3

10. Zafferano

#ad

Dimmbare LED-Tischlampe aus Aluminium, H38cm, Kontaktladestation, Schutzart IP65, Verwendung im Innen-/Außenbereich, EU-Stecker Dunkelgrau, Zafferano Poldina Pro

#ad
Zafferano #ad - Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird. Die lebensdauer der Batterie beträgt min.

Modern und minimalistisch: mit ihrem dunkelgrauen Aluminiumgehäuse, dem Polykarbonatdiffusor und der LED-Lichtquelle passt sie zu jedem Einrichtungsstil und ist zudem individuell gestaltbar. Touch control: dank der steuerung an der oberseite des kopfes können Sie die Lampe ein- und ausschalten, die Intensität anpassen und die Lichtfarbtemperatur zwischen 2200 K, 2700 K und 3000 K wählen.

Auch fÜr den außenbereich: dank ihres hohen schutzindexes die kabellose Poldina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse. 12 stunden, die ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden. Wiederaufladbar: laden sie die poldina pro lampe auf, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška17.52
Délka6.1
Hmotnost2.43
Šířka5.12
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-GY