Top 10 Raffrollo Mit Hakenaufhängung – Římské rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Clever-Kauf-24

#ad

Clever-Kauf-24 Magnetická roleta Rawlins zelená vč. háčku | Roleta s magnetickým uchycením | záclona bez vrtání, montáž přímo na okno Š x V 80 x 130 cm

#ad
Clever-Kauf-24 #ad - Závěsných háčků a připravená k zavěšení. Velká výhoda; žádné obtěžující šňůry nebo pásky, které nehezky visí na okně! Magnetická roleta se dodává vč. Materiál je 100% pes polyester | obsah: 1 kus | lze prát na 30 °C magnetické tyče před praním odstranit. Poloprůhledná roleta je výškově nastavitelná pomocí integrovaných magnetických tyčí. Magnetická roleta barva: v "bambusu" vzhledu s natištěnými kruhy zelená/modrá.
ZnačkaClever-Kauf-24 #ad
VýrobceSchmidt Gard #ad
Hmotnost0.84

2. Rollos & More

#ad

Marc, očko K 45/60/80/100 * 140 cm, Liv, šedá, bílá, Zdrhovací roleta / záclona s očky

#ad
Rollos & More #ad - Zdrhovací roleta s očky včetně dekorativních háčků na okna. Hezký akantový vzor. 100 % polyester, lze prát na 30℃. Montážní video na youtube – "Rollos&more" český jazyk nelze zaručit. Jednoduchá montáž bez šroubování a vrtání:Stačí zavěsit a hotovo.
ZnačkaRollos & More #ad
VýrobceRollos & More #ad
Výška0
Délka21.7
Hmotnost0.93
Šířka9.3
Číslo dílu334-01139

3. FENGSHOUU

#ad

Terasy, okna, dřevěná roleta, pro chodbu, římská roleta, bambusová roleta s bočním tahem, dveře,, přírodní světelný filtr – ochrana před pohledy, Vnitřní/venkovní bambusová roleta, zahrady, altán

#ad
FENGSHOUU #ad - Pokud ji potřebujete, neomezená výška. 2. Malá mezera mezi jednotlivými plochými materiály pomáhá jemně filtrovat světlo, snižuje teplo ve vašem domě a v následujících letech vás ochrání před škodlivým slunečním zářením. 3. Jedinečný design bezpečnostních přezek vám umožňuje zavěsit přebytečná lana a eliminovat potenciální bezpečnostní rizika.

4. Přizpůsobíte se takto: velikost: Šířka x výška kromě stávající velikosti můžeme přizpůsobit také různé velikosti podle vašeho přání. 1. Víceúčelové: tyto krásné rolety v přírodní barvě mají jedinečné textury, aby bylo dosaženo jedinečného měkkého světla se stupněm stínu asi 70 %, které nelze kopírovat a mají dlouhou životnost. Jak je znázorněno na obrázku, instalace háčku, před objednávkou prosím potvrďte způsob instalace.

Měření a instalace: vnější šířka závěsu = šířka okna + 15 cm; výška závěsu = výška okna + 15 cm; vnitřní šířka závěsu = šířka okna-1 cm; výška závěsu = výška okna. Například: obývací pokoj a kuchyň, pocházejí z hlubokých hor a mají tisíciletou historii řemeslného zpracování. Ka dle zákazníka 0–145 cm, že barevný odstín perfektně padne k oknu. Neváhejte nás kontaktovat, abyste zajistili, pošlete nám prosím e-mail a my vám sdělíme způsob objednávky.
ZnačkaFENGSHOUU #ad
Výrobcejianlirizadian #ad
Výška0.04
Délka47.24
Šířka18.5

4. Rollos & More

#ad

Roleta

#ad
Rollos & More #ad - K dostání vhodná šála s poutky. Chyt pro ležení: včetně háčků a lepicích výstupků pro zavěšení a stabilizaci; šířky 45, 80 cm se 2 očky a háčky, 60, šířka 100 cm se 3 očky a háčky. Poloprůhledná, průsvitná, ochrana před nežádoucími pohledy. Pestrá, veselá roleta do dětského pokoje. 100% polyester, voálový potisk, lze prát v pračce na 30°.
ZnačkaRollos & More #ad
VýrobceRollos&More #ad
Výška0.79
Délka51.18
Hmotnost0.61
Šířka31.5
Číslo dílu334-00901

5. HongYa

#ad

Průhledný závěs, vázací záclona, vyšívaná kuchyňská záclona, HongYa Římská roleta, písek, sova, voál se stahovací šňůrkou V/Š 140/60 cm

#ad
HongYa #ad - Výška/šířka: 140/60 cm, rozměry látky. Upevnění: stahovací šňůrka. Návod k údržbě: praní v pračce do 30 °C,. Materiál: 100% polyester. Vlastnosti: transparentní látka, lehká kvalita, pravý voál, výšivka se vzorem sovy.
ZnačkaHongYa #ad
VýrobceHongYa #ad

6. Kutti

#ad

Roleta s očky Dandelion bílá přírodní taupe šířka 100 x výška 140 cm

#ad
Kutti #ad - Funkce římská roleta: dekorativní okenní závěs, filtruje denní světlo, dobrá ochrana před pohledy, vytváří svěží barevné akcenty v místnosti, plynule výškově nastavitelný pro variabilní ochranu před světlem a ochranu před sluncem.

Materiál římské rolety: 65 % bavlna, filtrování světla, snadná údržba, 35 % polyester, lehce průsvitné, vyhoření, lze prát v pračce na 30 °C, lze prát na 30 °, žehlit na nižší stupeň. Design římská roleta: s květinami a motivy trávy. Dbejte prosím na okenní kliku. RozmĚr Řasicí roleta: změřte šířku skleněné tabule a počítejte cca 2 – 3 cm na každou stranu, roleta nesmí být širší než okenní rám.

Výška římské rolety = výška skleněné tabule + max. Rozsah dodávky římská roleta: 1 roleta s očky s háčky na okno pro montáž bez vrtání, zarážka na šňůrku pro plynulé nastavení výšky šňůrky, zatěžovací tyče pro krásný případ a montážní návod. 30 cm, díky řasení se látka složí, výška je variabilně nastavitelná. Do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, koupelny a dětského pokoje.
ZnačkaKutti #ad
VýrobceKutti #ad
Výška0.79
Délka55.12
Hmotnost0.88
Šířka39.37
Číslo dílu334-00996

7. Rollos & More

#ad

Jasmínová tyčinka, 100 × 130 cm, bílá, Římská roleta/roleta s očky

#ad
Rollos & More #ad - Snadná údržba, vyšívaná. Kontaktujte nás na amazon@kutti. De. Dbejte prosím na okenní kliku. Lehká, obývacího pokoje, jednobarevná bílá, měkký střih. Funkce římské rolety: záclonka s očkem. Látka filtrující světlo, žehlit na nižší stupeň. Filtrující světlo, poloprůhledná látka.

Se stahovací šňůrkou pro variabilní nastavení. Změřte šířku skleněné tabule a počítejte cca 2 – 3 cm na každou stranu, řasením se látka složí, roleta nesmí být širší než okenní rám. Design římská roleta: roleta s očky, ložnice, country look. 30 cm, výška je variabilně nastavitelná. Rozsah dodávky: 1 roleta s očky: 1 bílá roleta z látky 100% polyester s háčky z ušlechtilé oceli pro montáž bez vrtání, zarážka šňůrky pro plynulé nastavení výšky šňůrky, zatěžovací tyče pro krásný případ a montážní návod.

Výška římské rolety = výška skleněné tabule + max. Materiál římské rolety: 100% polyester, bílá, lze prát v pračce na 30 °c, poloprůhledná, lehká ochrana před nežádoucími pohledy. Plynule výškově nastavitelná, lehká ochrana před pohledy, maximální výška 130 cm. Moderní záclona, romantický design, vyšívaná šňůrkou, jemná látka, jídelny, hodí se k Shabby nebo Vintage Style, koupelny. RozmĚry Řasicí roleta: uvedené rozměry jsou rozměry látky.
ZnačkaRollos & More #ad
VýrobceRollos & More #ad
Výška0.79
Délka51.18
Hmotnost0.66
Šířka39.37
Číslo díluB00ZHPEYMI
ModelkaB00ZHPEYMI

8. Yujiao Mao

#ad

šedo bílá, 1 balení voálové záclony s výšivkou s poutky, nabíraná

#ad
Yujiao Mao #ad - Dodávka: balíček 1ks nabírané záclony. Kvalita nabírané záclony: voál, transparentní, výšivka. Péče: jemné praní v pračce na 30°C. Materiál: 100 % polyester.
ZnačkaYujiao Mao #ad
VýrobceThinkbay #ad
Výška0.01
Délka55.12
Hmotnost0.18
Šířka31.5
Modelka^d0123_27D

9. BAILEY JO

#ad

Voálová roleta se stříbrným ražením za tepla design záclona průhledná roleta s očky, motýl, okenní závěs Š x V 100 x 130 cm

#ad
BAILEY JO #ad - Návod k údržbě: praní v pračce na 30 Výšku závěsu lze nastavit pomocí páskového systému. Velmi pěkná roleta se stříbrným raženým designem pro váš obývací pokoj, kuchyň a balkon. Dodávka: 1dílná roleta včetně háčku. Materiál: 100% polyester, transparentní voál.
ZnačkaBAILEY JO #ad
VýrobceBAILEY JO #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost0.55
Šířka39.37
Číslo díluCurtain149
ModelkaCurtain149

10. Joyswahl

#ad

Joyswahl Voálová roleta s květinovým vzorem, Š × V 80 × 140 cm, 1 kus, transparentní řasicí záclona s poutky »Therese« Šály na okna

#ad
Joyswahl #ad - Tyto stylové akcenty zprostředkovávají okenní dekoraci vedle obytných prostor také v ložnicích a kuchyni. Okenní dekorace se vyrábí z průhledné látky, která nechá dostatek denního světla do místnosti a přesto funguje jako decentní ochrana před nežádoucími pohledy.

Díky snadno udržovatelnému materiálu lze čištění v případě potřeby provést v šetrném režimu pračky. Asení se provádí pomocí postranních stahovacích šňůrek a lze je nastavit na libovolnou výšku. Zavěšení se provádí pomocí poutek na záclonovou tyč. Materiál: 100% polyester, transparentní voálová kvalita, má decentní květinový design v trendovém přírodní, super roztomilé.
ZnačkaJoyswahl #ad
VýrobceTiancifujiang #ad
Číslo díluraffrollo01118502