Top 10 Roller Ständer 50ccm – Motocyklové stojánky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STIX Automotive Equipment

#ad

Montážní stojan, STIX Automotive Equipment Motocyklový zvedák 500 kg, montážní držák, zvedací plošina pro motocykl, 90 mm – 500 mm

#ad
STIX Automotive Equipment #ad - Bude užitečný i v každém motocyklovém servisu. Zvedák sm-03 je nenahraditelné zařízení pro každého majitele dvoukol. V důsledku toho činí maximální výška zvedáku s nástavci 50 cm.

Ke zvedání se používá odnímatelná klika, která umožňuje přesné nastavení výšky zvedáku. Nastavení podpěr na zvedací plošině je nastavitelné – mohou se pohybovat podél jeviště a po zjištění polohy je lze uzamknout utažením. V případě potřeby lze podpěry rychle odstranit. Maximální výška zvedací plošiny činí 42 cm, po použití podpěr s nástavci ji však lze zvýšit o 5 až 8 cm. Základna zvedáku je oboustranně vybavena podpěrami, kterými lze upevnit na zem. Minimální výška spodní části je 9 cm bez podpěr s nástavci.
ZnačkaSTIX Automotive Equipment #ad
VýrobceStix #ad
Hmotnost30.86
Číslo dílu54067-uniw

2. ACEBIKES

#ad

Stojan na motocykl STEADYSTAND Scooter

#ad
ACEBIKES #ad - 1993. Adly her chee TB 50 Thunderbike. Adly her chee Silver Fox 50 Aprilia amico 50 GL. Aprilia amico 50 od r. V. Aprilia amico 50 rok výr. 1991 – 1992.
ZnačkaACEBIKES #ad
VýrobceACEBIKES #ad
Číslo dílu397-307

3. Wiltec

#ad

450 kg, Stojan na motocykl pro přední kolo, přední, přední zvedák

#ad
Wiltec #ad - Nosnost 450 kg. Max. Vhodné pro přední kolo. Pogumované záběry. Se 4 kolečky. Hmotnost 4 kg.
ZnačkaWiltec #ad
VýrobceWilTec #ad
Výška3.15
Délka19.69
Hmotnost10.58
Šířka16.54
Číslo dílu30288
Modelka30288

4. Rothewald

#ad

Univerzální pinový adaptér, lehké zvedání, Rothewald Přední motocyklový zvedák z oceli, s dvojitými kolečky, do 300 kg, montážní stojan, vysoká stabilita a stabilita

#ad
Rothewald #ad - Používání zvedáku na zadní kolo motocyklu: aby se zabránilo převrácení, musí se zadní část vozidla nejprve bezpečně zvednout na druhý, vhodný zvedák zadního kola např. Nosnost montážního stojanu: max. 300 kg – ideální pro výměnu pneumatik, čištění a přezimování a další údržbu, mazání řetězu, montážní a servisní práce.

Snadná manipulace: díky dvěma kolečkům, dlouhému rameni páky a designu 4, 2 kg vlastní hmotnost a průměr trubky 38 mm umožňuje zvedák motocyklu vpředu jednoduše zvednout a odbočit – bez kývání nebo kývání. Univerzální montážní stojan: součástí dodávky montážního stojanu na přední kolo je univerzální pinový adaptér, takže lze kolo bez námahy zvednout – přitom lze nastavit vnitřní vzdálenost snímků mezi cca 20 a 27 cm vzdálenost od země: cca 35 cm.

Jednoduchá montáž: přední část lze namontovat v několika krocích, a proto krátkou dobu, ale také znovu demontovat – tak najde místo i v malých dílnách a lze jej vzít s sebou na cesty, výlety nebo podobně jako příslušenství v zavazadle.150 kg celková hmotnost vozidla max. Slo výrobku b09rq1wjnt – tím se zabrání převržení motocyklu a následným škodám.
ZnačkaRothewald #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Číslo dílu10031475
Modelka10031475

5. ConStands

#ad

ConStands Easy Transport Fix, motocykl kolébka matná kompatibilní s přívěsem přední kolo přepravní stojan motokros skútr červený

#ad
ConStands #ad - Přepravní stojan na motocykl má předvrtané šroubové otvory. Současně se s ním díky integrovanému kolébkovému mechanismu snadno manipuluje. S nimi lze kolébku motocyklu constands pevně upevnit na podklad transportér nebo přívěsek, aby byla zajištěna bezpečná a stabilní přeprava motocyklu.

Kolébka pro přívěs je nastavitelná pro velikosti kol od 15 do 21 palců a šířku 90 až 180 mm. Tím je umožněno prostorově úsporné odstavení a bezpečnou přepravu motocyklu. Kolébka na motocykl constands je ideální pro bezpečnou přepravu motocyklů v dodávkách a přívěsech nebo jako parkovací stojan do sklepa, garáže a dílny.

Díky tomu je univerzálně vhodná pro všechna běžná přední kola a mnoho zadních kol. Vysoká funkčnost, sklep, bezpečnost a snadná manipulace dělají z kolébky motocyklu ideální nástroj pro garáž, dílnu a závodní dráhu. Díky svému masivnímu provedení nabízí kolébka pro motocykly pevné stání stroje a stabilitu.
ZnačkaConStands #ad
VýrobceConStands #ad
Výška9.96
Délka27.28
Hmotnost14.24
Šířka7.95
Číslo dílucs-ep-transp-rotmat

6. tectake

#ad

Vhodné pro průměr kola: 17"-21", tectake® Stojan na motocykl Stojan pro přední kolo Držák kol Montážní stojan

#ad
tectake #ad - Protiskluzové nohy. Robustní a odolná kovová konstrukce. Vhodné pro průměr kola: 17"-21". 5 poloh nastavitelný. Vhodné pro šířku kola: 90-130mm.
Značkatectake #ad
VýrobceTecTake #ad
Hmotnost17.64
Číslo dílu401156

7. Craft Meyer

#ad

Protiskluzové gumové nohy, kolébka pro motocykl, svorka na kolo pro, pro přední pneumatiky 17-18", možnost montáže na podlahu, přepravní stojan, vyšší boční držení, Craft Meyer Stojan na přední kolo

#ad
Craft Meyer #ad - Vybaveno pro různé velikosti pneumatik: stojan na motocykl rothewald pojme přední pneumatiky o velikosti 17–18 palců – tak lze pomocí svorky na přední kolo zvednout nejrůznější dvoukolky. Při zimování. Přívěsu – tak lze motocykl bezpečně přepravovat a přepravovat.

Vhodné pro všechny oblasti s motocykly: díky svému kvalitnímu designu z oceli lze stojan na motocykl pro přední kolo použít všude tam, kde je nutné odstavit motocykly – ať už v dílně, garáži, přístřešku, kůlně nebo podobně. Rychlé a pohodlné odstavení: stroj lze jednoduše zatáhnout, což umožňuje bezpečné stání ve stojanu na předním kole – rozměry š × h × v: cca 51 x 66 x 36 cm, takže kolébka se lehce nakloní a kolo se zafixuje ve stojanu, vlastní hmotnost: cca 9 kg.

Ideální na cesty: kolébka motocyklu je optimální pro použití na zvedací plošině, během přepravy dvoukolového kola na ložné ploše transportéru resp. Stabilní díky montáži na zem. Díky předvrtaným šroubovacím otvorům lze stojan na motocykl s kolébkovým mechanismem pevně namontovat na podklad a díky svorce kola je kolo pevně přidrženo – umožňuje bezpečné a prostorově úsporné odstavení, např.
ZnačkaCraft Meyer #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Číslo dílu10055545

8. AufuN

#ad

Stojan na motocykl, Aufun Motocyklová svorka na přední kolo, přední kolo, svorka na motocykl, pro přívěs, kolébka, držák na kolo, přepravní stojan 1

#ad
AufuN #ad - Přepravní stojan na motocykl má předvrtané otvory pro šrouby. Díky tomu je univerzálně vhodná pro všechna běžná přední kola a mnoho zadních kol.

S nimi lze kolébku motocyklu pevně připevnit k podkladu transportér nebo přívěsek, aby byla zajištěna bezpečná a stabilní přeprava motocyklu. Ideální pro dílny, kutily, obchodníky, závodní stáje a samozřejmě pro řidiče motocyklů. Kolébka pro přívěs je nastavitelná pro velikost kol od 8 do 24 palců a do šířky 145 mm. Držák kol pro motocykly s robustní konstrukcí je určen pro zajištění motocyklů během přepravy, údržby a skladování. Výška: 40 cm, délka: 59 cm, šířka: 17 cm, hmotnost: cca 8, 0 kg. Tím je umožněno prostorově úsporné odkládání a bezpečná přeprava motocyklu.
ZnačkaAufuN #ad
VýrobceAufun #ad
Číslo díluHAG7473

9. Buzzetti

#ad

Boční stojan BUZZETTI pro Vespa Primavera, Sprint 50-150

#ad
Buzzetti #ad - Boční stojan propůjčuje skútru sportovní vzhled i ve stoje. Součástí dodávky jsou všechny potřebné montážní díly. Vhodné pro skútry vespa primavera a Sprint s zdvihovým objemem 50 ccm, 125 ccm nebo 150 ccm. Erný boční stojan od italského výrobce BUZZETTI. Jednoduchá montáž přímo na rám.
ZnačkaBuzzetti #ad
VýrobceBUZZETTI #ad
Číslo dílu4019358

10. 2EXTREME

#ad

Gilera Runner SP, DT, C45, 2EXTREME Boční stojan černý kompatibilní s Piaggio NRG Power DD, Purejet C46

#ad
2EXTREME #ad - Délka stojanu: 18, 5 cm. Barva: černá. Materiál: Ocel. Rozsah dodávky: stojan vč. Délka včetně držáku: 21, 5 cm. Upevňovacího materiálu.
Značka2EXTREME #ad
Výrobce2EXTREME #ad
Číslo dílu2953868