Top 10 Rutsche ab 1 Jahr – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha, červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití, pro děti od 3 let, použití pro domácí použití

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit. Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů.

Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití. To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku. Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. little tikes

#ad

Little tikes 656057M Indoor-Outdoor Rutsche Trockenspaß für Kleinkinder – Aktives Spielen – mit Wasserspritzdüsen, ab 3 Jahren, Nass oder trocken 2-in-1

#ad
little tikes #ad - Allwetter-aktion – bereit zum Gleiten drinnen oder draußen. Kinderrutsche – anfänger Rutsche, perfekt für Kleinkinder, um darauf zu lernen. Sprühen und spielen – schließen sie den schlauch an, um Wasser durch die Düsen über der Rutsche zu sprühen, wenn Kinder nach unten gehen.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceLittle Tikes #ad
Výška8.88
Délka46
Hmotnost12.1
Šířka20
Číslo dílu656057M
Modelka656057M

3. Smoby

#ad

Držadly, pro děti od 2 let, vzpěrami, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, s protiskluzovým výtokem, délka 1,5 metru

#ad
Smoby #ad - Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

4. Smoby

#ad

Große Rutsche mit Wasseranschluss, für Kinder ab 2 Jahren, Smoby, Funny II Wellenrutsche, mit Rutschauslauf, 2 Meter lang

#ad
Smoby #ad - Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß. Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen.

Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach. Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug. Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen.

Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden. Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

5. TP Toys

#ad

TP Toys TP900 Monate 4 in 1 Verstellbarer Quadpod Baby Schaukelsitz von 6 Motten bis Kinder 8 Jahre, Grün blau, Einheitsgröße

#ad
TP Toys #ad - Dabei stehen der sichere gurt und die robuste Konstruktion im Vordergrund, um sicherzustellen, dass Ihr Kind Spaß hat und gleichzeitig geschützt ist. Verstellbar und vielseitig: die schaukel ist verstellbar und ermöglicht Ihnen, die Höhe an das Alter und den Komfort Ihres Kindes anzupassen.

Sie können stundenlang schaukeln, ohne dass es dabei unbequem wird. Bequem und ergonomisch: das ergonomische design der Schaukel bietet optimalen Komfort für Ihr Kind, mit einer geschwungenen Form und einer glatten Ausführung. FÖrdert aktives spiel und bewegung: ermutigen sie ihr kind mit unserer Schaukel, aktiv zu bleiben und sich im Freien zu vergnügen. Kinderschaukel: egal, unsere schaukel ist für babys ab 6 monaten und Kindern bis 8 Jahren geeignet.

Sie eignet sich perfekt für heranwachsende Kinder und kann sowohl drinnen als auch draußen verwendet werden. Besonders vielseitig, ob sie ein Kleinkind oder ein etwas älteres Kind haben, da sie mit den Bedürfnissen Ihres Kindes wachsen kann. Spass & sicher: beim design unserer kinderschaukel stand die Sicherheit an erster Stelle. Das schaukeln hilft dabei, das Gleichgewicht, die Koordination und die allgemeine körperliche Fitness zu verbessern und bietet gleichzeitig endloses Vergnügen.
ZnačkaTP Toys #ad
VýrobceTP Toys #ad
Výška11
Délka14
Hmotnost5.56
Šířka9
Číslo díluTP900
ModelkaTP900
Záruka2 jahre.

6. Baby Vivo

#ad

Plastový slon, pro vnitřní a venkovní použití, v různých barvách, zaoblené rohy a hrany, zahradní skluzavka pro malé děti, Dětská skluzavka od Baby Vivo

#ad
Baby Vivo #ad - Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv. Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

7. Velinda

#ad

Fialová, šedá, 4 velké stavební kostky pěnové stavebnicové kostky hrací kostky sada skluzavek barva: bílá

#ad
Velinda #ad - Jádro stavebních bloků je vyrobeno ze stabilní a hygienické PUR pěny kvalita RG 21 s vysokou tvarovou stálostí. Sada stavebních kostek "skluzavka" se skládá ze čtyř barevných stavebních kamenů z pěnové hmoty. Velké stavební kameny se ideálně hodí pro jesličky, školky, integrační a terapeutická zařízení, jakož i pohybové a hrací prostory. Všechny prvky jsou měkké a bezpečné. Stavebnice oživují nejen pro pohyb a lezení nebo hraní, ale mohou sloužit také jako sedací koutek.
ZnačkaVelinda #ad
VýrobceVelinda #ad
Číslo díluVelinda-24226-1.9.14

8. Baby Vivo

#ad

Zahradní skluzavka pro malé děti, plast, v tyrkysové barvě, Baby Vivo Dětská skluzavka, delfín, zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití, dětská skluzavka

#ad
Baby Vivo #ad - Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Doporučený věk: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca: 175 x 40 x 80 cm DxŠxV. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Testováno a testováno podle EN 71-3.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Výška31.5
Délka68.9
Šířka15.75
Číslo dílu34534815

9. Baby Vivo

#ad

Baby Vivo Dětská skluzavka Zahradní skluzavka pro malé děti plast zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití ve fialové/růžové barvě

#ad
Baby Vivo #ad - Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca : 185 × 76, 5 × 98, 2 cm d × š × v. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Věkové doporučení: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Číslo dílu34534814
Modelka34534814

10. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.