Top 10 Seitenschläferkissen Orthopädisch – Polštáře na krční páteř

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hydomi

#ad

Polštář na spaní na spaní, ortopedický polštář na podporu šíje pro zmírnění, velikost King, CPAP nosní polštář pro všechny uživatele masky CPAP, Hydomi Polštář z paměťové pěny CPAP pro spaní na boku

#ad
Hydomi #ad - Tento polštář z paměťové pěny cpap vám může nabídnout optimální vyrovnání páteře. Naše ortopedické polštáře jsou ergonomicky navrženy tak, aby držely hlavu, krk a páteř vyrovnané a udržovaly správné držení těla během spánku. Speciální prodyšný povlak na polštář odvádí teplo, takže chladný čerstvý vzduch snadno propouští a udržuje ideální teplotu.

Vyspěte se na něm. Tento polštář na podporu šíje podpírá hlavu, šíji a páteř a ráno vám umožní být dobře odpočatý a bezbolestný. Kde si každou noc odpočíváte hlavu, abyste se do svého ortopedického polštáře zamilovali. Má vruby a výřezy na stranách polštáře, zatímco se snižuje frekvence úniku vzduchu, které pomáhají udržovat hadice CPAP organizované. Tento polštář cpap pro spaní na nose používá vysoce kvalitní paměťová pěna bez zápachu, aby si zachoval svůj tvar po dlouhou dobu a nabídla přesně tu správnou míru pevnosti.

Jsme také připraveni stát za bočním polštářem na spaní a poskytnout vám 36měsíční záruku, kterou jiné obchody nemají, je důležitá volba. Lze snadno sejmout pro praní v pračce. Jedinečný tvar tohoto polštáře na spaní je vhodný pro masky a hadičky cpap. Látková podšívka na horní straně je velmi příjemná na kůži, poskytne vám příjemný spánek, který jste si vždy přáli. Proto vám poskytneme 100 dní, pro větší bezpečnost.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška4.72
Délka25.5
Hmotnost1
Šířka14.93

2. Hydomi

#ad

Vhodný pro všechny uživatele masky CPAP, nabízí podporu šíje, Hydomi Polštář CPAP Memory Foam pro spaní na boku, polštář na spánkovou apnoe, zmírňuje bolesti šíje při spaní na boku

#ad
Hydomi #ad - Tento design také pomáhá zmírnit tlak masky na obličej a současně snížit četnost úniku vzduchu, že pojme masky a hadice CPAP. 25, 14" "/4, 96" x 4, 72" podobná velikost se standardní velikostí běžných polštářů, který je ideálním profilem pro spaní na zádech a na boku.

Jedinečný tvar tohoto polštáře na spaní je koncipován tak, které pomáhají udržovat hadici cpap organizovanou. Naše ortopedické polštáře jsou ergonomicky koncipovány tak, 2 "x14, že držíte hlavu, krk a páteř vyrovnané a při spaní si udržíte správné držení těla. Tento polštář na podporu krku zásobuje hlavu, krk a páteř oporou, takže budete ráno dobře odpočatí a bezbolestní. Proto vám poskytneme 100 dní na to, abyste se do svého ortopedického polštáře zamilovali.

Speciální prodyšný povlak na polštář uvolňuje teplo a umožňuje chladný, čerstvý vzduch s lehkostí udržet díky ideální teplotě. Pokračujte; vyspěte na něm. Kde každý večer odpočíváte hlavu, je důležitá volba. Má otvory a výřezy na stranách polštáře, což vám přináší lepší kvalitu spánku. Poskytuje vám pohodlný spánek, který jste si vždy přáli. Jsme také připraveni stát za polštářem na spaní a poskytnout vám 36měsíční záruční servis, který jiné obchody nemají pro větší bezpečnost.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška0.04
Délka0.39
Hmotnost2.82
Šířka0.39
Číslo dílu1
Modelka1

3. Shokunin.

#ad

Shokunin. Povlak na polštář pro ortopedický podhlavník tmavě šedý

#ad
Shokunin. #ad - Na míru pro váš polštář – povlak na polštář pro shokunin. Prémiový potah na polštář pod šíji hws od shokunin. K dostání ve 2 barvách – nabízíme vám bílý povlak na polštář a jeden tmavě šedý povlak.

Polštář pro spaní na boku je zhotoven na míru. Mají ložnou plochu z přírodní bavlny a jsou měkké a pohodlné. V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Spíte již hluboce a pevně s naším polštářem na podporu šíje z paměťové pěny? - Zde dostanete náhradní potahy pro Váš vysněný polštář. Vysoce kvalitní dvouvrstvá látka umožňuje vysokou přesnost lícování pro maximální komfort spaní. Povlak na polštář je vhodný pro ortopedický polštář pod šíji s číslem výrobku Amazon ASIN B096QZWL8S. Zesílený zip – zip a švy byly navíc zesíleny, aby byla zajištěna ještě delší životnost.
ZnačkaShokunin. #ad
VýrobceShokunin. #ad
Výška0.04
Délka23.62
Šířka15.75

4. Traumreiter

#ad

Těžký těhotenský polštář s paměťovou pěnou, gelový polštář XXL dlouhý polštář Body Pillow Komfortní polštář, Visco gel, Traumreiter Polštář pro spaní na boku, nastavitelná výška a pevnost

#ad
Traumreiter #ad - Omyvatelný potah s pravou stříbrnou přízí, samozřejmě antibakteriální. Stejně jako všichni jezdci snů je i tento polštář obzvlášť silně naplněný a výškově a měkkostí nastavitelný. Výplň paměťové pěny navždy podporuje a zůstává tam, kde má.

Skutečně každý jej může 100% optimálně nastavit podle svých potřeb. Chybný nákup vyloučen: vezměte tolik viskózové výplně, dokud nenajdete svůj zcela osobní ideál. Zlepšuje kvalitu spánku – protože v tomto polštáři pro spaní na boku je jen to nejlepší. Jsi designér svých snů! Bezbolestné: zákazník to přesně popisuje: "nohy na to, paže na ni a všechno bude v pořádku!" Polštář na spaní může přispět ke zmírnění bolesti.

Nava kosti a klouby se na opěrném a přesto na teple reagují s plynulým přizpůsobením se pohodlnému polštářku Visco Gel jako na oblacích. Délka v závislosti na individuální výplni 123 vypouklá – 140 cm měkká + včetně barevného bavlněného strečového potahu dle výběru.
ZnačkaTraumreiter #ad
VýrobceTraumreiter #ad
Výška7.87
Délka31.5
Šířka15.75
Číslo díluHU-XI-201
Modelkaseitenschläferkissen memory Foam 140x40

5. Theonoi

#ad

Theonoi Povlak na polštář Povlak na polštář pro polštář pod šíji polštář zdravotní polštář z bavlny pro velikosti od 35 x 60 do 45 x 75 cm červená 106

#ad
Theonoi #ad - Ať už polštář pod šíji, ergonomický polštář, ortopedický polštář, žilní polštář nebo tinitový polštář, elastická látka se přizpůsobí každému zdravotnímu polštáři. Díky dvojitě prošitému kulatému gumovému pásku na zadní straně má povlak na polštář pevně sedí, perfektní tvar a lze jej velmi snadno vyměnit.

Kompatibilní s nejběžnějšími zdravotními polštáři, polštáře na hlavu, polštáře, polštář pod šíji, jako jsou sendvičové polštáře, polštář z paměťové pěny nebo ortopedický polštář atd. Iroký výběr barev v neprůhledné kvalitě nabízí ideální možnosti kombinování. Vyberte si oblíbenou barvu svého povlaku na polštář odpovídající vašemu ložnímu prádlu.

Napínací potah v přiléhavé univerzální velikosti pro velikosti polštářů cca 35 × 60 cm až 47 × 75 cm a výška 10 – 13 cm. Dodává se 1 povlak na polštář z kvalitní bavlněné směsi: 96 % bavlna a 4 % elastan. Potah je příjemně měkký, příjemný na kůži a prodyšný, bez žmolkování, lze prát v pračce do 60 °C, testován na škodlivé látky podle normy Öko-Tex Standard 100, vhodný do sušičky a lze žehlit do 110 °C.
ZnačkaTheonoi #ad
VýrobceTheonoi #ad
Výška0.04
Délka23.62
Hmotnost0.33
Šířka13.78
Číslo díluHU-XI-201

6. Hydomi

#ad

Orthopädisches Nackenstützkissen, lindert Nackenschmerzen für Seitenschläfer, CPAP Memory Foam Kissen für Seitenschläfer, Schlafapnoe-Kissen zum Schlafen

#ad
Hydomi #ad - Gehen sie voran; schlafen Sie darauf! Tatsache: 58 x 38 x 10 cm/9, nacken und wirbelsäule ausgerichtet zu halten und die richtige haltung beim schlafen zu erhalten. Unsere orthopädischen kissen sind ergonomisch gestaltet, um Kopf, 5 cm ähnliche Größe mit Standardgröße traditioneller Kissen, sich so bequem wie möglich auszuruhen.

Der spezielle atmungsaktive kissenbezug leitet wärme ab und lässt kühle, um die ideale Temperatur aufrechtzuerhalten. Das stofffutter auf der oberseite ist sehr angenehm auf der Haut, frische Luft mit Leichtigkeit durch, es wird Ihnen den angenehmen Schlaf geben, den Sie sich immer gewünscht haben. Deshalb geben wir ihnen 100 tage zeit, hinter dem seitlichen Schlafkissen zu stehen und Ihnen einen 36-monatigen Garantieservice zu bieten, den andere Geschäfte nicht für zusätzliche Sicherheit haben.

Leicht abnehmbar für Maschinenwäsche. Die einzigartige form dieses schlafapnoe-kissens ist für cpap-masken und schläuche konzipiert. Wir sind auch bereit, ist eine wichtige Wahl. Dieses cpap-nasen-seitenschläferkissen besteht aus hochwertigem, um seine form für einen langen Zeitraum beizubehalten und genau das richtige Maß an Festigkeit zu bieten. Wo sie ihren kopf jede nacht ausruhen, sich in ihr orthopädisches kissen zu verlieben. Dieses cpap bettkissen bietet Ihnen eine optimale Unterstützung der Wirbelsäulenausrichtung.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška0.01
Délka22.83
Hmotnost3.09
Šířka14.96

7. Teemour

#ad

Teemour Polštář pod šíji, polštář na podporu šíje pro boky, výškově nastavitelný polštář s paměťovou pěnou, ergonomický polštář, motýlí polštář, polštář pro spaní na boku, záda a, polštář pod hlavu

#ad
Teemour #ad - Chladicí povlak na polštář se skládá z chladivé 3d vzduchové vrstvy a měkké látky, dutý design uprostřed může zvýšit cirkulaci vzduchu a zabránit pocení. Prvotřídní polštář s pěnovým polštářem s prodlouženým vrácením: tento polštář pod šíji je vyroben z vysoce husté, tak i měkkost.

Jedinečný konturovaný design vám umožní uvolnit ruce pod polštářem pro spaní na boku a pohodlně spát celou noc. Naše podpůrné polštáře mají nejen z. Tento polštář pod šíji nabízí kompletní podporu pro váš krk a ramena, v poloze na zádech nebo na břiše, takže můžete pohodlně měnit polohu a dosáhnout zdravého spánku. Otočte svůj ergonomický polštář jednoduše o 180 stupňů, že nebudete dobře spát, pokud je pro vás příliš vysoká. Vhodné pro mnoho pozic na spaní: je jedno, zda raději spíte na boku, náš polštář z paměťové pěny se přizpůsobí vašemu šíji a splňuje vaše různé spací pozice.

Tipy: uvnitř polštáře se nachází cca 0, abyste vyřešili obavy, 9", kterou můžete odstranit, protože nenajdete tu správnou výšku.2 výšky a design bez rukávů: naše polstrování hlavy je k dispozici ve dvou různých výškách 5, 8" silná vložka, 3" a 5, abyste našli ideální výšku. Perfektní volba pro lidi: pokud hledáte kvalitní polštář, je to dobrá volba. Upozornění: uvnitř polštáře se nachází cca 0, pokud je vám příliš vysoká.
ZnačkaTeemour #ad
VýrobceTeemour #ad
Číslo díluKopfkissen
ModelkaNackenkissen

8. TMILIATRAY

#ad

Polštář na spaní s pratelným potahem a plnicím balíčkem 50 × 70 cm, TMILIATRAY Chladicí polštář s paměťovou pěnou, nastavitelný polštář pod šíji, ortopedický polštář pod šíji, Visco

#ad
TMILIATRAY #ad - Polštář je vyroben z kvalitních materiálů a má tedy velmi dlouhou životnost. Tím je chladicí obal ledově studený a je hedvábně měkký na dotek, čímž se během noci snižuje teplo vašeho těla. Perfektní pro spaní na boku, pro spaní na zádech a pro spaní na břiše. Tmiliatray nastavitelný polštář má vnitřní a vnější kryt se zipem, pěnovou výplň můžete přidat nebo odstranit podle své velikosti, aby bylo zajištěno pohodlné a zdravé spaní.

Rozsah dodávky polštáře obsahuje ortopedický polštář, měkký povlak na polštář a alternativní plnicí balíček. Ergonomický polštář je rovněž složen z udržitelných a ekologických materiálů. Už vás nebaví probouzet se zpocený? vnější potah chladicího polštáře tmiliatray je vyroben z chladivé, ledové látky pro chlazení a měkké na dotek. Náš polštář se dodává vakuově uzavřený.

Počkejte prosím 24 – 48 hodin, aby polštáře vydržely při každodenním používání. Vyrobeny z inovativní směsi z vysoce kvalitní drcené paměťové pěny a mikrovlákna, jemně vedou vaši páteř do přímky a udržují váš krk a záda správně vyrovnané. Ať už dáváte přednost měkkým nebo pevným polštářům, tvaru nebo polohy pro spaní, chladicí polštář je přesně to pravé pro vás. Navíc existuje alternativní plnicí balíček. Povlak na polštář odpuzuje nečistoty a je prodyšný a chrání polštář, aby byla zaručena dlouhá životnost.
ZnačkaTMILIATRAY #ad
VýrobceTMILIATRAY #ad
Výška0.04
Délka27.56
Hmotnost4.14
Šířka19.69
Číslo díluTMILIATRAY Kissen
ModelkaTMILIATRAY Kissen

9. Hydomi

#ad

Ortopedický polštář na podporu šíje s povlakem na polštář na boky, Podpůrný polštář na šíji z paměťové pěny pro zmírnění bolesti šíje, ergonomický konturovací polštář na spaní, spaní na zádech a břiše

#ad
Hydomi #ad - Doživotní záruka – náš vynikající polštář pod šíji zlepšuje kvalitu spánku a je ideální pro starší lidi, že paměťová pěna vykazuje mírný zápach, IT pracovníky a osoby s poruchami spánku. Tento ortopedický polštář je vhodný pro všechny spací polohy, zádech nebo na boku.

Náš krční polštář nabízí dvě možnosti výšky, ať už spíte na břiše, ze kterých si můžete vybrat vhodnou výšku pro vaši preferovanou polohu při spaní. Inovativní design se perfektně přizpůsobí vaší páteři a umožňuje pohodlnou změnu polohy. Stojíme za svým výrobkem a nabízíme doživotní záruku. Vychutnejte si uvolněný a bezbolestný spánek, abyste se probudili v klidu. Naše ergonomické polštáře z paměťové pěny nabízejí optimální oporu hlavy, krku, ramen a zad. 2 nastavení výšky a opěrky rukou – už žádné potíže při hledání správné výšky polštáře.

Tento hypoalergenní a netoxický pěnový design nabízí pevnou, šíje, přesto pohodlnou oporu a umožňuje vynikající uvolnění hlavy, ramen a zádových svalů během spánku na zádech nebo na boku. Je odnímatelný a lze jej prát v pračce a je vyroben z hypoalergenní bavlny a polyesteru. Prodyšný a odnímatelný povlak na polštář – boční polštář má dvouvrstvý potah vysoké kvality, který je měkký a elastický. Dné bolesti šíje při spaní – bezesné noci jsou minulostí.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška1.2
Délka17
Šířka10
Číslo dílu001
Modelka001

10. UTTU

#ad

UTTU Ortopedický polštář na spaní, ergonomický polštář proti chrápání s bambusovým potahem, polštář pro spaní na boku, výškově nastavitelný polštář s paměťovou pěnou

#ad
UTTU #ad - Kompletně snímatelný a lze prát v pračce pro snadné čištění. Perfektní pro všechny druhy pražců boční / záda/břicho. Spánek v pohodlí, když se probudíte. Ideální polštář pro krásné bydlení a pohodlný spánek. Na rozdíl od většiny paměťových pěn na trhu zůstává po celý rok konzistentní pevnost a příjemný pocit.

Vysoce prodyšná pro cirkulaci vzduchu zajišťuje chladný spánek. BambusovÝ potah povlak na polštář je z 60 % polyesteru a 40 % bambusové viskózodolný proti roztočům, hypoalergenní. Pokud odstraníte střední vrstvu pěny, dostanete výšku 9 cm a 7 cm. Upozornění při vybalení se může objevit přírodní, netoxický zápach pěny. Certifikovaná kvalitanáš polštář pod šíji je certifikován ispa international sleep Products Association a CertiPUR-EU pro trvanlivost, výkon a obsah.

Stabilní a měkká použili jsme uttu dynamic foam při polštáři proti chrápání, pak se budete cítit svěží a nabití, který při chladném počasí nikdy neztvrdne. Nechte polštář před prvním použitím 24 hodin odpočívat v dobře větraném prostoru, dokud nedosáhne své původní velikosti a tvaru. Nastavitelné vrstvyrozměry jednotlivého dílu: 60 × 36 × 12/10 cm. Ortopedický polštář je původně 12 cm a 10 cm vysoký.
ZnačkaUTTU #ad
VýrobceUTTU #ad
Výška4.72
Délka23.62
Hmotnost3.31
Šířka14.17
Číslo díluTilde
Modelkasa