Top 10 Weltkarte Mit Pins – Nástěnky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tepcor

#ad

Tepelně, Tepcor® XXL korková deska nástěnka 915 x 610 x 3-25 mm silná 10 mm | vysoce kvalitní korková deska | vhodná jako nástěnka, modelářství nebo jako podložka pro kutily, kročejová izolace

#ad
Tepcor #ad - Korková deska na nástěnku: lze obzvlášť dobře použít jako kvalitní nástěnku na poznámky a fotografie | korkovou tabuli lze opatřit běžnými připínáčky.

Ideální izolační podložka: tepelná izolace pod parketovými podlahami a laminátovými podlahami – zabraňuje zbytečným ztrátám tepla a díky kročejové izolaci zlepšuje akustiku místnosti. Formát xxl: délka 91 cm | Šířka = 61 cm | Tloušťka: 10 mm. Kreativní použití: Útulné obložení stěn, korková stěna | podložka pro modelářské krajiny | materiál pro kutilské práce | podklad pro zavěšení map světa. Zvláštní vlastnosti: vysoce elastický | bez škodlivých látek | antistatický | snadno přistřihnout | odolný – lze sotva přitlačit | pomocí korkového lepidla se snadno připevňuje na stěny.
ZnačkaTepcor #ad
VýrobceBodentrend Online GmbH #ad
Výška0.01
Délka36.02
Šířka24.02
Číslo díluBOT5000

2. EKB-Kork

#ad

Pro terária a jako izolace, Korková deska 100 x 50 cm 4 mm korek pro modelářství, ruční práce a jako nástěnka

#ad
EKB-Kork #ad - Mnohostranné možnosti použití: ať už jako podklad při stavbě modelů nebo jako dekorativní nástěnka – tato korková deska je mimořádně mnohostranně použitelná a přizpůsobí se všem požadavkům.

Individuálně přizpůsobitelná: díky namalování korkové desky ji lze upravit zcela podle osobního vkusu. K získání korkové kůry nemusí být dub srážen ani poškozen. Udržitelnost: korková deska ekb-kork je z obnovitelného materiálu korku a CO2 pozitivní. Přírodní materiál: korkový dub lze loupat každých devět let.

Korkový dub je starý asi 250 let. Velké rozměry: s velikostí 100 x 50 cm nabízí tato korková deska dostatek místa pro velké projekty a lze ji jednoduše ustřihnout, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám. Zatímco korek roste, váže více oxidu uhličitého, než se spotřebuje při zpracování a přepravě.
ZnačkaEKB-Kork #ad
VýrobceEKB #ad
Výška0.2
Délka39.37
Šířka19.69

3. VersaCork

#ad

Tepelná izolace, Zeď obložení, 7 mm korková deska 50 x 50 cm nástěnka deska Daemmun malování elastický bez škodlivých látek antistatický kreativní podložka pro stavbu modelů & mapa světa kročejového hluku izolace

#ad
VersaCork #ad - Povrchy surová, přírodní lze dodatečně barvená. Tepelná vodivost: k 0, 041 kcal/H stupňů. Stavební materiál třída B2 podle DIN 4108. Objemová hmotnost: cca 220 kg/m3.
ZnačkaVersaCork #ad
VýrobceSedacor #ad
Výška0.28
Délka19.69
Hmotnost0.84
Šířka19.69
Číslo díluVC-KP-50x50-7

4. Generic

#ad

Canvas mapa světa s korkovou nástěnkou pro připnutí destinací – nástěnná dekorace pro každý prostor – vysoce kvalitní obrazy na plátně s mapou světa v různých velikostech 90 × 60 cm, návrh 4

#ad
Generic #ad - Naplánujte si dovolenou – a vyberte si svůj další cíl s naší mapou světa s korkovou nástěnkou; s přiloženými špendlíky si můžete naplánovat trasu a cestovat po světě, jak se ti líbí. Pro účely výuky – ideální pro dítě, které se chce naučit něco o světě; dekorační pokoj je opatřen jmény nejdůležitějších kontinentů, zemí a měst, aby se vaše dítě mohlo naučit geografii již od raného věku.

Kvalita – naši mapu světa vyrábíme z nejlepších surovin; to vše se děje proto, abychom nezklamali vaši důvěru a nabídli vám obrazy nejvyšší kvality. Ozdobte svůj byt – a proměňte jej k nepoznání nástěnnou dekorací v podobě nádherného obrazu na plátně, který představuje mapu světa; mapa světa se velmi dobře hodí do každé místnosti, ve které bude pověšena.

Materiál – na který jsme vsadili naše mistrovská díla ve tvaru stěny světa je bavlněná látka; tento materiál vás nadchne bezvadným proti různým mechanickým poškozením.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceCanvascale #ad
Výška0.2
Délka35.43
Šířka23.62

5. LANA KK

#ad

Umělecký tisk, nástěnka globus v černé barvě, 120 x 80 cm, LANA KK, německy, mapa světa Obraz na plátně s korkovou zadní stěnou k připnutí destinací – "mapa světa Granit Gipfel"

#ad
LANA KK #ad - Stanovte si nové cíle a ukažte všechny své úspěchy. Kvalita a servis: stylový design – vyrobeno v německu – ručně vyrobeno z udržitelných materiálů; bezpečné zaslání díky balení na míru; vč. Výjimečný a osobní dárek s německým popisem.

Unikátní design od lana kk, se zaměřením na vysoký stupeň detailů bez šumu a perfektní čitelnost. Postaveno pro věčnost, zachování hodnoty a nadčasově krásné. Perfektní jako dárek: ideální dárek pro cestovatele, jako svatební dárek a také pro každého podnikatele. Namontovaného háčkového závěsu pro snadné upevnění na stěnu. Perfektní pro vaši kancelář, obývací pokoj a domácí kancelář! Exkluzivní umělecký tisk: opravdové umělecké dílo.

S tímto plátnem uděláš radost každému světlíkovi a úspěšnému člověku. Zářivé barvy: ušlechtilý umělecký tisk s ekologickými barvami pravými uv barvami vytištěnými na ušlechtilém a přírodním 320g bavlněném plátně » napnutý na 2 cm silném klínovém rámu z pravého dřeva, z trvale udržitelného lesního hospodářství. Tak individuální jako vy: označte své cesty a zdokumentujte své nejkrásnější zážitky.
ZnačkaLANA KK #ad
VýrobceLANA KK #ad
Výška0.2
Délka47.24
Šířka31.5
Číslo díluwk-granitgipfel-de-kork-l_120x80-1-S

6. B&D XXL

#ad

Nástěnná mapa světa od B&D XXL, k-A-0094-b-e

#ad
B&D XXL #ad - Tradičně ručně napnuto na rám z pravého dřeva a natažené. Sada: včetně 50 značkovacích vlajek murando v 5 různých barvách mix: bílá, červená, modrá, zelená, žlutá. Každý obraz je zhotoven jednotlivě. Samoléčivá korková vložka. Prémiový dárek pro sebe a přátele. Přírodní dřevěný rám je frézován tak, že korková stěna je ideálně vložena mezi dřevěný rám a povrch plátna, aniž by vyčnívala.

Top mapa světa – v exkluzivním designu: podle výběru designu najdete obrázky od moderního abstraktního designu až po detailní topografické mapy se všemi hranicemi zemí, ostrovy, měst nejen hlavních měst, řeky, jezera, názvy zemí, moře. Vlastnosti: není nutná montáž! stabilní & klasický ručně napnutý na 15 mm silném dřevěném rámu a připravený k zavěšení. Celkový formát: cca 120 × 80 cm Š × v – 1dílný prémiový vliesový obraz na plátně s korkovou zadní stěnou. Exkluzivní & premium: 100% korková vložka! nástěnka a vliesový obraz na plátně! využijte svou mapu světa a naplánujte si své příští cesty a označte své dosavadní průzkumy.

Xxl korkové obrázky: prvotřídní design nástěnky obrázky skutečné ruční práce v galérii kvalitě: těžké a neprůhledné plátno, pravý dřevěný rám a unikátní se 100% korkovou vložkou z Portugalska. Budete nadšeni! tyto nástěnné obrazy najdete exkluzivně pouze u nás. Dlouhá životnost a výrazná barevná síla pro vaše bytové dekorace. Nejvyšší kvalita tisku: zaručená kvalita po mnoho let, masivní smrkové dřevo, kvalitní korek – extra jemný.
ZnačkaB&D XXL #ad
Výrobcemurando #ad
Výška0.2
Délka47.24
Šířka31.5
Číslo díluk-A-0151-p-a-xl

7. School-MaxX

#ad

Mapa světa s hliníkovým rámem německá nástěnka z korku, cca 59 cm výška x 89 cm délka mapa světa

#ad
School-MaxX #ad - S hliníkovým rámem. Korková nástěnka cca 59 cm x 89 cm s mapou světa. Vč. 4 označovací vlajky a upevňovací materiál hmoždinky a šrouby. Karta s německým popisem! Made in Germany.
ZnačkaSchool-MaxX #ad
VýrobceSchool-MaxX #ad
Číslo dílupw60wmar

8. decomonkey

#ad

Plátno | obrazy na plátně Hotově napnuté na tloušťce 10 mm, XXL formát PWC0033b1XL, závěs připravený k zavěšení také jako korková tabule, decomonkey | Nástěnná mapa světa, 120 × 80 cm

#ad
decomonkey #ad - Výhoda ceny: protože snižujeme velké množství, předáme vám naši výhodu ceny a kvality přímo k vám! Získáte tak u nás ten nejlepší poměr ceny a výkonu! Celková velikost: cca 120 x 80 cm na 10 mm silné dřevěné desce. Nástěnná tabule: ozdobte svůj obrázek jednoduše dále – díky jehlám a připínáčkům. Vlastnosti: přírodní dřevovláknitá deska tlumí zvuk a tepelně izoluje.
Značkadecomonkey #ad
Výrobcedecomonkey #ad
Výška0.39
Délka47.24
Šířka31.5
Číslo díluPWC0033b1XL

9. BELLE VOUS

#ad

Nástěnné dekorace, kutilské projekty a kuchyňské podklady, BELLE VOUS Korkové desky sada 12 ks – 27,8 x 21,4 cm velké s korkem šířka 2 mm – korkové desky A4 pro nástěnku

#ad
BELLE VOUS #ad - Můžete je také použít k oživení poškozených korkových prken. Nebo položte korek na sebe pro ruční práce a vytvořte si vlastní fotoboard, pinboard nebo nástěnku. Perfektně se hodí k lepení, což se perfektně hodí pro kutilské projekty nebo opravy. Vysoce kvalitní materiál: každá korková deska 2 mm je vyrobena z kvalitního korku s vysokou hustotou.

Můžete jej také použít k výrobě miniaturních nástěnných dlaždic, rohoží, štítků na dveře, mini nástěnných korků, zvukové izolace a vědeckých modelů. Pro nalepení tenké korkové desky použijte oboustrannou lepicí pásku, malování a lze jej dokonce použít s většinou vysekávacích strojů. Mnohostranně použitelné: korkovou desku lze použít jako polstrování, aby vaše podlahy a stěny byly chráněny před poškozením nábytku a poškrábáním. Materiál lze rozřezat na jakýkoliv tvar nebo velikost, 8 x Š 21, aniž by byla ohrožena kvalita nebo prasknutí.

Přírodní korek je odolný vůči teplu, šití, řezání, absorbuje vlhkost a nabízí protiskluzový povrch. Kreativní možnosti použití těchto mnohostranných korkových desek jsou téměř nekonečné. Jsou robustní a s dlouhou životností, lepidlo nebo lepicí podložku. Záruka vrácení peněz: všechny naše prodávané sady pro kutily s korkem dodáváme se 100% zárukou vrácení peněz, pokud nebudete se svým nákupem spokojeni. Umístěte je jednoduše pod nohy židle a stolu nebo za kliku dveří.
ZnačkaBELLE VOUS #ad
VýrobceBELLE VOUS #ad
Výška0.2
Délka8.27
Šířka3.15
Číslo díluBVOUS-MCSS
ModelkaBVOUS-MCSS

10. Idena

#ad

Velikost cca 60 x 40 cm, dekorace a na pracoviště, Idena 10415 – nástěnka "mapa světa" z korku, ideální jako nástěnný obraz, se 6 nástěnnými jehlami, s černou mapou světa

#ad
Idena #ad - Velikost cca 60 × 40 cm, 6 černých nástěnných jehel je součástí dodávky. Pinnboard lze vždy znovu upravit a hodí se tak jako zcela individuální dekorační prvek.

Nástěnka ze světle hnědého korku na napínacím rámu, potištěná černou mapou světa, jsou zobrazeny hranice zemí. Ideální jako dárek pro světoběžníky – již navštívené země nebo prázdninové destinace, které mají být ještě navštíveny, mohou být označeny a opatřeny fotografiemi a suvenýry. Pro připnutí důležitých poznámek, rozvrhů hodin, nápadů, lístků, telefonních čísel, vizitek, úkolů a vzpomínek doma nebo na pracovišti.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIdena #ad
Výška0.01
Délka23.62
Šířka15.75
Číslo dílu10415
Modelka10415
ZárukaZákonná záruka