Top 10 WMF Kakaostreuer Mit Deckel – Cukřenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WMF

#ad

WMF Barista sypač čokolády 11,5 cm, sypací dóza na kakao na 240 g, nerezová ocel Cromargan, skleněná nádoba, vhodná do myčky, leštěná

#ad
WMF #ad - Materiál: sklo, nerezová ocel cromargan 18/10, vhodná do myčky, leštěná – nerezová, snadná údržba a odolnost vůči kysel. Posypka se také ideálně hodí na skořici, moučkový cukr a cukr. Otvor lze použít jako sypký otvor. Okoládový dávkovač se hodí pro 240 g kakaového prášku. Obsah: 1 x kakaový rozprašovač objem náplně 240 g, Ø 6, 5 cm, výška 11, 6 cm - Číslo výrobku: 0636626040. Pro přesné zjemnění a zkrášlení kávových specialit, Latte Macciato atd. Jako je cappucciono, s kakaovým práškem.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška2.76
Délka6.3
Hmotnost0.77
Šířka2.76
Číslo dílu06.3662.6040
Modelka06.3662.6040

2. Westmark

#ad

S víkem na uchovávání čerstvosti, Westmark Rozmetač práškového cukru, plast/nerezová ocel, objem: cca 80 – 100 g, 69502260, stříbrná/transparentní

#ad
Westmark #ad - Snadné ruční čištění, vhodné do myčky. Nerezový pudrový cukr s jemným sítkem v jednoduchém designu pro skladování a dávkování moučkového cukru. Rozměry: ø 60 x 80 mm.

Rozsah dodávky: 1x westmark sypačka na moučkový cukr s víkem, materiál: nerezová ocel/plast PP, s obalem, barva: stříbrná/transparentní, 69502260. Hygienicky čisté a suché skladování vašeho moučkového cukru díky průhlednému víku z plastu pro uchování čerstvosti, jemné síto pro jemné rozprašování moučkového cukru. Mléko na moučkový cukr s víkem pro uchování čerstvosti. Těsně těsnící víčko chrání před vlhkostí a ztrátou aroma. Jednoduché plnění sypačky díky snadno sundatelné hlavici z nerezové oceli a velkému otvoru nádoby, dobrá manipulace díky kompaktním rozměrům.
ZnačkaWestmark #ad
VýrobceWestmark #ad
Výška3.22
Délka2.44
Hmotnost0.16
Šířka2.44
Číslo dílu69502260
Modelka69502260

3. Heatigo

#ad

Vaření pro domácí restauraci s 16 kusy tiskových šablon, Power dóza na pečení, kávové kakao s jemným víkem, posypávač čokolády, Balení 2 ks rozprašovačů prášku z ušlechtilé oceli, bagr

#ad
Heatigo #ad - Lepší materiál: materiál z ušlechtilé oceli 304 potravinářská kvalita může přijít do přímého kontaktu s potravinami, přičemž povrch je leštěný. Prachotěsný abs kryt blokuje vlhkost vzduchu, udržuje zbytek prášku suchý a čerstvý.

2, 3 * 3, 4 palce průměr * v, hmotnost vždy 1, 9 unce. 16 kusů šablónů: s 16 různými tiskovými formami splníte všechny vaše potřeby a preference, abyste vytvořili překrásný krásný vzor. Snadné čištění: šejkr na pudr a formy se dají velmi snadno čistit vodou a jsou vždy tak světlé jako nové.

Funkce: pro rovnoměrné posypání kávy kakaovým práškem nebo skořicovým práškem pro zlepšení chuti, také k protřepání soli, pepře a moučkového cukru nebo k ozdobení koláčů a cupcaků. Materiál a velikost: tento šejkr na prášek z ušlechtilé oceli potravinářské kvality 304 se může přímo dotýkat potravin.
ZnačkaHeatigo #ad
VýrobceHeatigo #ad
Hmotnost0.42

4. Rairsky

#ad

Horkou čokoládu, mouku sůl, Kakao z ušlechtilé oceli pro cappuccino s 16 ks šablonou moučka kakakao sypátko cappuccino s víkem prášková slánka na cappuccino, latte

#ad
Rairsky #ad - Snadné čištění kakaostr z ušlechtilé oceli je vyroben z ušlechtilé oceli, snadno se čistí, a skvrny od vody rychle schnou, bez rzi, můžete svůj prášek rychle naplnit do sypátky. Kakaostr pro cappuccino. Ochrana vašeho zdraví sprej na kakao je vyroben z potravinářské ušlechtilé oceli pro přímý kontakt s potravinami, který je odolný vůči korozi a dráždivě, aby byla zaručena dlouhá životnost.

Plastové víko odolné proti vlhkosti je z pp materiálu, s leštěným povrchem, hladké, netoxické, bezpečné a s dlouhou životností. Co dostanete obdržíte přípravek na kakao s 16 různými druhy vzorových tiskových forem, každý den můžete mít jiný vzor a mít dobrou náladu. Vybaveno uzavřeným plastovým víkem, které zabraňuje rozlití prášku a udržuje jej v suchu.

Jemný design síťoviny kakaový prášek sypaný se super jemným síťovinovým designem, může vysunout jemný prášek a rovnoměrně ho rozložit na povrch potravin. Iroké spektrum použití náš dávkovač kakaa se šablonami dokáže vytvořit zajímavé vzory na vaší kávě, vhodné do domácnosti, jako je latte, kavárny, cappuccino, atd. Restaurace. Pití šálku kávy se zajímavými vzory vás může celý den proměnit v dobrou náladu.
ZnačkaRairsky #ad
VýrobceRairsky #ad
Výška0.2
Délka3.94
Hmotnost0.2
Šířka2.76
Číslo dílu001
Modelka001

5. WMF

#ad

WMF Depot sada kořenek 4dílná, kořenka, 100 ml, nerezová ocel Cromargan, dóza na koření, sklenice na koření, vhodná do myčky nádobí, sklo

#ad
WMF #ad - Velký plnicí otvor pro snadné a čisté naplnění. Víko má šroubový uzávěr s plastovým závitem a lze jej bez aromata uzavřít. Obsah: 1x dóza na koření, 3x sklenice na koření prázdné - jemné, 5 cm, Ø 5, univerzální výška 9, objem 100 ml, hrubé, 5 cm - číslo výrobku: 0661586040.

4 různé rozptýlené talíře bez, jemné, hrubé. Materiál: sklo, nerezová ocel cromargan 18/10 – nerezová, vhodná do myčky, plast, hygienická, stabilní tvar, odolná vůči kyselinám a chuťově neutrální. Maximální ochrana před uložením před teplem a vlhkostí. Protože je nádoba ze skla, obsah je viditelný a zároveň zajišťuje optimální hygienu. Posypka s různými otvory se ideálně hodí na moučkový cukr, kakao, papriku, parmazán, mleté koření nebo pro ukládání vavřín, hřebíčků atd.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška2.48
Délka9.13
Hmotnost1.61
Šířka4.33
Číslo dílu06.6158.6040
Modelka06.6158.6040

6. RTBRCG

#ad

Skořicová sypačka jako Matcha prášek/kakaový prášek/práškový cukr/pepř/chilli prášek, RTBRCG 2 kusy kakaového sypače, práškového cukru, snadno se čistí kakaový sypač

#ad
RTBRCG #ad - Skořicová slámka je skvělá pro rovnoměrné posypání kávy kokosovým práškem nebo mletou kávou, aby se zlepšila chuť. Balení výrobku: obdržíte dvě naše sypačky na moučkový cukr s jemným sítkem, rovnoměrně a hustě.

Iroké využití: mlýnek na moučkový cukr je dobrým pomocníkem při vaření v kuchyni. Design s jemnými oky: kakao sypací víko s jemnými oky zajišťuje rovnoměrný jemný prach a sedm práškových složek. Posypávač kakaa s otvory pro posypání práškového cukru v cukrové polevě, aby se přizpůsobila tloušťce. Smetáček cukru vhodný pro práškové koření, kakaový prášek, jako je matcha prášek, pepř, práškový cukr, chilli prášek a další koření.

Snadné čištění: smetáček na moučkový cukr s víkem je odnímatelný, díky čemuž se snadno čistí. Materiál: posypovač kakaa pro cappuccino je vyroben z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost a jsou dobrým pomocníkem při vaření. Po dlouhém používání můžete jednoduše umýt teplou vodou, poté osušit čistým ručníkem a pro další použití setřít.
ZnačkaRTBRCG #ad
VýrobceRTBRCG #ad

7. ProLeo

#ad

čokoládový šejker, praktický sypač jemně strukturované síto prémiová kvalita z ušlechtilé oceli, práškový cukr, moučka, ProLeo Kakao

#ad
ProLeo #ad - Snadné čištění: síť je odnímatelná, pak osušit čistým ručníkem a setřít pro další použití. Nízká hmotnost pro přenosné držení. Jemná oka: jedinečné skladovací sklenice na koření, koření, bylinky a semena. Ušlechtilá ocel, zdravá a bezpečná.

Jemný, prášek, jemnější a rovnoměrnější prachový prášek. Praktické a neztrácejte čas. Lze použít také v kuchyni jako plechovky na pepř, cukrovým práškem nebo skořicovým práškem, prášek, koření, cukr a koření. Ušlechtilá ocel 304 může přímo kontaktovat potraviny, dobrá tepelná odolnost, udržuje zbytek prášku v suchu a svěží. Prachotěsný kryt blokuje vlhkost ve vzduchu, která vaří dobrý pomocník. Lepší materiál: používá se kvalitní ušlechtilá ocel, která je zdravá a bezpečná.

Iroké použití: láhev má správnou velikost, je malá a snadno se drží a bez omezení odpuzuje prach. Také elegantní a moderní vzhled skvěle v každé kuchyni nebo restauraci. Velikost láhve je správná, můžete je naučit vyrábět sladké koláče, horkou čokoládu nebo jiné věci, malá a snadno se drží, bez prachu. Jedná se o jedinečnou skladovací sklenici na koření, bylinky a semena. Výkonné funkce: používá se k rovnoměrnému posypání kávy kokosovým práškem, aby se zlepšila chuť.
ZnačkaProLeo #ad
VýrobceProLeo #ad
Číslo díluProLeo
ModelkaProLeo

8. De'Longhi

#ad

De'Longhi DLSC061 ušlechtilá ocel kakao sypač 175 ml, stříbro

#ad
De'Longhi #ad - Lze mýt v myčce. Ideální pro skladování ve vlhkém nebo teplém prostředí. Cocoa shaker: kakao sypátko z ušlechtilé oceli, 175 ml. Použitelné pro moučkový cukr, kakao, skořici, prášek s kořením a další. Jemné sítko z ušlechtilé oceli a snadno odnímatelné plastové víko.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu5513282211
ModelkaDLSC061

9. APS

#ad

Skleněná nádoba se síťovým nástavcem z ušlechtilé oceli, APS Rozmetač na kakao, 6,5 x 6,5 cm, rozmetadlo s víkem, výška 12 cm

#ad
APS #ad - ZnaČka: za značkou aps stojí německá tradiční společnost, která má již desetiletí důkladné znalosti ve výrobě gastronomických a servírovacích výrobků.

Celková hmotnost je 0, 31 kg. Držba: síťový rozmetač je vhodný do myčky. Výška je 12 cm. Celosvětově prodává apS produkty z oblasti bufetu, tabletů a barů. PouŽitÍ: rozmetadlo sítě velmi cíleně rozděluje polevy jako např. Daje: síťový rozbočovač má velikost 6, 5 x 6, 5 cm. Za tímto účelem odšroubujte víko ze skla. MateriÁl: rozmetadlo je kompletně ze skla, víko z ušlechtilé oceli 18/8. Rodinný podnik se nachází již ve čtvrté generaci. Kakaový prášek na nápoje.
ZnačkaAPS #ad
VýrobceAssheuer + Pott GmbH & Co. KG #ad
Výška4.72
Délka2.56
Hmotnost0.69
Šířka2.56
Číslo dílu781
Modelka781

10. WMF

#ad

Matovaná, WMF 3dílná sada slánky a pepřenky, dřevěný stojan, pepřenka, kornoutka na sůl malá, nerezová ocel Cromargan

#ad
WMF #ad - Stojan z akátového dřeva. Vhodné pro muže i ženy. Obsah: 2 x slánka a pepřenka popsaná výška 15 cm, Ø 1, 5 cm, 1x stojan z akátového dřeva šířka 7, 8 cm – číslo výrobku: 0634546040.

Sůl a pepř ovládání pro dochucení u stolu – štíhlá a elegantní prezentace soli a pepře na dřevěném stojanu. Materiál: nerezová ocel cromargan 18/10 – snadná údržba, vhodné do myčky. Díky půvabné souhře studené ušlechtilé oceli a rustikálního dřeva je tato atraktivní sada sypačů vhodná pro moderní i klasické prostředí. Pěkný nápad na dárek k narozeninám nebo Vánocům nebo pro sebe.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška3.58
Délka6.34
Hmotnost0.33
Šířka8.98
Číslo dílu06.3454.6040
Modelka634546040