Top 10 Zitronensäure Flüssig – Odstraňovače vodního kamene do kávovarů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. purux

#ad

Granulát, C6H8O7, odstraňovač vodního kamene, E330, Kyselina citronová 800 GR potravinová kvalita

#ad
purux #ad - De. Potravinářské kvality, E303. V luftdichtem hygienu-kbelík. Istě kyselina granulát, C6H8O7. Erstvě zabalená. Kvalita od purux.
Značkapurux #ad
Výrobcepurux #ad
Hmotnost5.62

2. Kilrock

#ad

Kilrock Mega pro K odstraňovač vodního kamene 1LTR

#ad
Kilrock #ad - Vyčistí silně Verkalkte rychlovarná konvice v minut. Kilrock mega k Entkalker, 1 litr. Fosfátů. Biologicky odbouratelné. Ideální pro kov a plast – rychlovarná konvice, parní žehličku a ložní pánve.
ZnačkaKilrock #ad
VýrobceKilrock #ad
Výška9.76
Délka3.27
Hmotnost2.43
Šířka3.27
Číslo dílu1739-1
ModelkaMEGAK

3. HEITMANN pure

#ad

HEITMANN pure Čistá kyselina citronová: ekologický bio odvápňovač – prášek, 1× 350 g

#ad
HEITMANN pure #ad - Přírodní: osvědčený domácí prostředek proti vodnímu kameni je založen na přírodní kyselině citronové v potravinářské kvalitě, která účinně působí proti vápenatým usazeninám v celé domácnosti.

JednoduchÉ: Čistič se dávkuje a používá různě podle účelu použití. Všestranný: ideálně se hodí k odvápnění hrnců, trouba, pánví, nádobí nebo elektrických spotřebičů jako kávovar, myčka, rychlovarná konvice, hrnků, lednice a pračka. Přesné informace se nacházejí na zadní straně balení. Udržitelný: chytře zabaleno v prostorově úsporném kartonu, který je z 95 % recyklovaného odpadního papíru, čistá kyselina citronová od HEITMANN pure navíc chrání životní prostředí.

Ekologický: odvápňovač se skládá výhradně z přírodní kyseliny citronové, je plně biologicky odbouratelný a lze jej zcela bez obav použít také v kuchyni.
ZnačkaHEITMANN pure #ad
VýrobceBrauns-Heitmann GmbH & Co. KG #ad
Výška7.09
Délka1.97
Hmotnost0.77
Šířka3.54
Číslo dílu1008223
Modelka1008223

4. purux

#ad

Purux Prášek kyseliny citronové 5 kg, potravinářská kvalita, bez genetického inžený

#ad
purux #ad - Prášek kyseliny citronové 5 kg v potravinářské kvalitě bez přísad, bio technicky vyrobený jako odvápňovací prášek. Istá citronová kyselina balená v sáčcích z udržitelné cukrové třtiny po 6 x 850 g.

O 87 % méně plastového obalu prášku kyseliny citronové ve srovnání s kbelíkem. Kyselina citronová namísto kyseliny askorbové / octové esence k výrobě čisticích prostředků, jako splachovací nádržka odvápňovač, odvápňovač pračky. Kyselina citronová koupit pro sirup, bomby do koupele a koupací kuličky pro vlastní výrobu, k zavařování, marmelády, prášek do myčky nádobí.
Značkapurux #ad
Výrobcepurux #ad
Výška9.45
Délka8.27
Hmotnost11.02
Šířka7.48

5. DIACLEANSHOP

#ad

Pečení a domácnost odvápňovač a čistič, Prášek kyseliny citronové 5 kg | potravinářská kvalita E330 | ideální do kuchyně vaření

#ad
DIACLEANSHOP #ad - Tak trvale zachováte vysokou kvalitu svého produktu a při dalším použití šetříte životní prostředí. Označení potravinářské přídatné látky kyseliny citronové E330 Pičková kvalita: obdržíte kyselinu citrónovou jako krystalický prášek v nejjemnější potravinářské kvalitě.

Kyselina citronová má mnoho možností použití v domácnosti, v kuchyni a v koupelně & v oblasti krásy. Lohmann diacleanshop udržuje vlastní laboratoř a kromě soukromých zákazníků zásobuje také vědecká zařízení, laboratoře, univerzity a další velké zákazníky doma i v zahraničí kvalitními produkty, jako např. Všestranný: použijte přece jen kyselinu citrónovou jako čistič na vypálené hrnce a pánve, jako čistič na toaletu, k odvápnění koupelnových armatur, k výrobě domácích čističů, pro změkčení vody a mnoho dalších možností použití.

Praktické: dostanete 5 kg naší kvalitní kyseliny citronové v uzavřeném sáčku, který je vložen do uzavíratelného, vzduchotěsného a vodotěsného kbelíku. Dobré a výhodné: náš prášek s kyselinou citronovou má samozřejmě certifikát analýzy, který potvrzuje čistotu. Diy oblast: k výrobě koupelových kuliček v kombinaci se sodou, obličejových masek, sprchový prášek pro vlastní výrobu, čističe vodního kamene, jako aviváž, toaletní tablety a mnoho dalších. Naší kyselinou citrónovou. Dr.
ZnačkaDIACLEANSHOP #ad
VýrobceDr. Lohmann DIACLEAN GmbH #ad
Hmotnost11.02
Číslo díluLRE-S-CH-1006-3

6. GOLDEN PEANUT

#ad

Odvápnění, GOLDEN PEANUT Kyselina citronová 5 kg, přírodní čištění, potravinářská kvalita, bez genetického inženýrství, E-330 čistá kyselina citronová

#ad
GOLDEN PEANUT #ad - Kyselina citronová je jednou z nejčastějších kyselin v rostlinném království a vyskytuje se jako metabolický produkt ve všech organismech. Schválené plnění podle nejpřísnějších požadavků na kvalitu u Golden Peanut podléhá neustálé kontrole prostřednictvím kontroly potravin.

Citronová šťáva obsahuje například 5–7 % kyseliny. Průmyslově se vyrábí fermentací sladkých surovin, bobulích, jako je melasa a kukuřice. Udržitelnost: naše výrobky jsou pečlivě plněny v německém obalu bezpečném pro potraviny bezpečném pro aroma. Kyselina citrusová se však vyskytuje také v ovoci, ve víně a dokonce i v mléce. Je nejen díky svému kyselému účinku odvápňující, okyselující prostředek a regulátor hodnoty pH v kuchyni, ale používá se také jako přírodní konzervační prostředek, při výrobě potravin a přírodní kosmetice.

Dává domácím limonádám určitou "kyselinu", výborně se hodí pro konzervování vlastnoručně vyrobených želé a marmelád a je ideální pro čištění, odvápnění a k výrobě udržitelných čisticích prostředků pro domácnost. Citronová kyselina je mnohostranně použitelná.
ZnačkaGOLDEN PEANUT #ad
VýrobceGolden Peanut #ad
Hmotnost11.46
Číslo dílu11118-01

7. Buxtrade

#ad

Odvápňovač citronová kyselina, 1 kg kyseliny citrónové potravinářské kvality E330

#ad
Buxtrade #ad - Slouží jako odvápňovač, čistič. Dodává se v uzavíratelném hliníkovém sáčku, který je při prvním otevření svařený. Zaslání prostřednictvím dhL GoGreen – doprava šetrná ke klimatu. 1 kg čisté kyseliny citronové E330 Potravinářská kvalita / přísada do.
ZnačkaBuxtrade #ad
VýrobceBuxtrade #ad
Hmotnost2.2

8. SUPER CLEAN

#ad

SUPER CLEAN 1000 ml univerzální odvápňovač plně automatický kávovar – tekutý – pro všechny stroje a značky – 10 × odvápnění – účinný odvápňovač od kávovarů, rychlovarných konvic a sprch

#ad
SUPER CLEAN #ad - Pro všechny stroje a značky: vhodné pro všechny plně automatické kávovary, žehličky a další – kompatibilní s Delonghi, padací stroje, Philips, filtrační stroje, rychlovarné konvice, siemens, Senseo a mnoha dalšími značkami.

Opakovaně použitelné – zkontrolujte odvápňovací sílu pomocí indikačního efektu. Přispívá k prodloužení životnosti vašeho stroje a zachovává plnou chuť kávy. Pokud je odvápňovač po čištění ještě červený, můžete jej použít pro další použití a přístroje. Vyrobeno v německu: biologicky odbouratelný 1l tekutý odvápňovač se vyrábí v nejvyšší kvalitě v Německu a vystačí až pro 10 použití. Vysoce účinný: náš silný čistič vápence intenzivně a šetrně čistí vápenec a kotelní kámen.

Chuť: náš odvápňovač kávovarů bez zápachu na bázi kyseliny amidosulfonové pečuje o váš přístroj, aniž by zanechal zbytky chuti, na rozdíl od kyseliny citronové nebo kyseliny mléčné. Koncentrický návod k ředění: smíchejte 100 ml odvápňovače s minimálně 500 ml vody a odvápňovač je připraven k použití. Snadné použití a bezpečné používání. 1 litr odvápňovacího koncentrátu suPER CLEAN má 6 litrů odvápňovače.
ZnačkaSUPER CLEAN #ad
VýrobceInnochem Produktions- und Vertriebs GmbH #ad
Číslo dílu2587

9. HEITMANN pure

#ad

1 x 500 ml, HEITMANN pure Čistá kyselina citronová: Ekologický bio odvápňovač, tekutý, čištění do kuchyně a koupelny

#ad
HEITMANN pure #ad - JednoduchÉ: Čistič se podle účelu použití ředí nebo používá neředěný. Přesné informace se nacházejí na zadní straně balení. Udržitelný: chytře zabaleno v praktické láhvi, která je z 92 % recyklovaného materiálu, chrání čistá kyselina citronová od HEITMANN pure navíc životní prostředí.

Všestranný: ideálně se hodí k odvápnění hrnců, trouba, nádobí nebo elektrických spotřebičů jako kávovar, hrnků, pánví, rychlovarná konvice, myčka, lednice a pračka. Ekologický: odvápňovač se skládá výhradně z přírodní kyseliny citronové, je plně biologicky odbouratelný a lze jej zcela bez obav použít také v kuchyni.

Přírodní: osvědčený domácí prostředek proti vodnímu kameni je založen na přírodní kyselině citronové v potravinářské kvalitě, která účinně působí proti vápenatým usazeninám v celé domácnosti.
ZnačkaHEITMANN pure #ad
VýrobceBrauns-Heitmann GmbH & Co. KG #ad
Výška2.6
Délka2.6
Hmotnost1.26
Šířka8.39
Číslo dílu1008288
Modelka1008288

10. Melitta

#ad

250 ml, Melitta Tekutý odvápňovač pro plně automatické kávovary a espresovače Anti Calc

#ad
Melitta #ad - Hotovo. Použití: naplňte 125 ml poloviční náplň melitta anti calc tekutý odvápňovač do nádržky na vodu. Odstraňovač vodního kamene obsahuje přírodní suroviny, kyselina mléčná, je 100% ekologický a biologicky odbouratelný.

Podle typu stroje zřeďte podle návodu k použití 375 ml vody z vodovodu. Melitta tekutý odvápňovač anti calc espresso machines, je vhodný pro všechny plně automatické kávovary a kávovary na espresso. Pravidelné používání tekutého vodního kamene Melitta Anti Calc zaručuje delší životnost a lepší energetickou účinnost. Další oblasti použití: kávové stroje, kapslové stroje, pákové stroje. Rozsah dodávky: 1 láhev anti calc espresso machines tekutý odvápňovací prostředek, obsah 250 ml a vystačí na 2 odvápňovací procesy.

Tekutý odvápňovač je optimálně přizpůsoben vašemu přístroji melitta a bezpečně a snadno se používá a důkladně a silně odvápňuje systém vašeho přístroje. Obsažené látky: kyselina citronová, inhibitory koroze. Spusťte program odvápnění. Obzvlášť jednoduše a důkladně – pro perfektní péči o váš přístroj.
ZnačkaMelitta #ad
VýrobceMelitta #ad
Výška11.42
Délka5.91
Hmotnost0.65
Šířka4.72
Číslo díluB005LNSMSS
Modelka974719
ZárukaHerstellergarantie