Top 7 Joking Hazard Deutsch – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lucky Duck Games

#ad

Lucky Duck Games | Trial by Trolley | základní hra | Party hra | Karetní hra | 3–13 hráčů | od 16+ let | 15+ minut | německy

#ad
Lucky Duck Games #ad - Trial by trolley je hra, ve které známý myšlenkový experiment na hracím stole způsobí mnoho smíchů: Kterou kolej s jakými lidmi by na ní přejel, kdybyste museli.

Zatímco se rozhodnete, ostatní spoluhráči kladou na koleje další nevinné oběti nebo zlé postavy. Ale pozor: na kolejích jsou osoby, věci nebo zvířata. V této party hře jste dirigentem nezastavitelného vlaku a vyrazíte na výhybku. Ukažte svou pravou tvář a dozvíte se hodně o morálce svých spoluhráčů. 3 – 13 hráčů | od 16 let | až 15 minut hraní na jednu hru | hra v němčině. Trial by trolley je morální rozhodovací hra ve stylu kyanidu a štěstí s velkou dávkou šibeničního humoru.
ZnačkaLucky Duck Games #ad
VýrobceLucky Duck Games #ad
Výška8.11
Délka3.94
Hmotnost2.19
Šířka3.03
Číslo díluLDGD0003
ModelkaLDGD0003
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Cards Against Humanity

#ad

Cards Against Humanity MG-INTL International Edition

#ad
Cards Against Humanity #ad - Cards against Humanity je party hra pro kruté lidi. Obsahuje celkem 600 karet 510 bílých a 90 černých. Materiál: Papír. Počet hráčů: 4+.
ZnačkaCards Against Humanity #ad
VýrobceCards Against Humanity, LLC #ad
Výška2.76
Délka8
Hmotnost2.15
Šířka4
Číslo díluMG-INTL
Modelka:
ZárukaŽádná záruka

3. WHAT DO YOU MEME?

#ad

Who Dis?, Párty hra pro dospělé, New Phone

#ad
WHAT DO YOU MEME? #ad - Způsob hraní: hráči střídavě vytáhnou zaslanou nebo "doručenou poštu" kartu, zatímco zbytek skupiny soupeří o hraní nejzábavnější karty s odpovědí. Neříkej, že jsme tě nevarovali. Party hra: toto je 100% offline party hra pro textové zprávy, při které hráči soutěží proti sobě, aby vytvořili nejzábavnější pramen textových zpráv.

Tato osoba dostane jeden bod. Na konci hry vyhrává hráč s největším počtem bodů! Navrženo pro 3 až 20 hráčů. Jakmile každý ve skupině odehraje svou zvolenou odpověďovou kartu, rozhodčí rozhodčí, které kombo je nejzábavnější. Pouze pro dospělé: tato hra byla vyvinuta pro osoby od 17 let. Ještě více zábavy: věděli jste, že vyvíjíme i jiné skvělé hry? podívejte se na náš og bestseller what do you meme plus spoustu veselých rozšiřujících balíčků a několik nových společenských her pro dospělé od 17 let, kromě toho naši nabídku rozšiřujeme o hry vhodné pro rodiny! Nevhodné pro děti.

To je uvnitř: 240 map do schránky a 300 karet s odpovědí, vytištěných na kvalitních hracích kartách silné s lesklým povrchem; zavařené v krabici na míru.
ZnačkaWHAT DO YOU MEME? #ad
VýrobceWHAT DO YOU MEME? #ad
Výška2.91
Délka8.95
Hmotnost0.47
Šířka5.02
Číslo díluNPWD411
ModelkaNPWD411

4. Joking Hazard

#ad

Joking Hazard Deck Enhancement #3

#ad
Joking Hazard #ad - It would sure be great if this expansion pack were real, but it's not. Neslyšíte to? joking hazard's been dead for a hund red years! You're imagining things, jděte zpět do spánku. There is no Deck Enhancement #3. Definitely not 100 brandd new cards to add to your deck. It's just the wind.
ZnačkaJoking Hazard #ad
VýrobceAd Magic #ad
Výška3.6
Délka2.5
Hmotnost0.4
Šířka1.5
Číslo dílu859364006100
Modelka859364006100

5. KAMPFHUMMEL

#ad

Ošklivá německá karetní hra pro lidi s černým humorem, KAMPFHUMMEL Boj proti Spiessertum

#ad
KAMPFHUMMEL #ad - Německá party hra pro osoby s černým humorem. Perfektní nápad na dárek k narozeninám, na rozlučku se svobodou, Vánoce a na Silvestra. Jednoduchý herní princip: Naučte se za pouhé 1-2 minuty. 600 vysoce kvalitních & laminovaných hracích karet pro téměř nekonečnou zábavu ze hry.
ZnačkaKAMPFHUMMEL #ad
VýrobceKampfhummel Spiele GmbH #ad
Výška2.6
Délka7.68
Hmotnost3.31
Šířka7.28

6. What Do You Meme

#ad

What Do You Meme Párty karetní hra

#ad
What Do You Meme #ad - Soutěžte s přáteli a rodinou, abyste vytvořili ty nejzábavnější memy. Anglický jazyk; pozor NENÍ určen pro děti. Nová party hra pro dospělé Everybody Speaks, představená týmem FuckJerry. Stojan a bonusový materiál, vytahovací v personalizované krabičce. Vytištěno na kvalitních hracích kartách tlusté s lesklým povrchem; obsahuje pravidla.
ZnačkaWhat Do You Meme #ad
VýrobceWhat Do You Meme? #ad
Výška4.3
Délka4.5
Hmotnost1.85
Šířka6.5
Číslo díluWSX-MeMe05
ModelkaWSX-MeMe05
Zárukazákonem

7. KAMPFHUMMEL

#ad

KAMPFHUMMEL Arschlochkind I Kdo nejvíc pokazí své dítě? I vtipná karetní hra pro 3-6 osob s černým humorem I společenská hra pro malé skupiny I dárek

#ad
KAMPFHUMMEL #ad - Vysoce kvalitní materiály: hra se skládá z 10 ilustrovaných startovacích karet, 210 transparentních hracích karet pro tři věkové fáze a jednoho bloku. Vše na první pohled: ve hře jde o zkažení vlastního dítěte.

Pro všechny příležitosti: ať už při příjemném večeru s přáteli nebo rodinou, se spolubydlícími nebo kolegy – s naší karetní hrou slibujeme absolutní univerzál, na party, který vždy přináší napětí a zábavu. Rozmanité a veselé: tato ošklivá karetní hra od 16 let přesvědčí svým černým humorem. Prostřednictvím hezkých gest lze pomoci ostatním dětem. Za 60–90 minut zábavy musí hráči nejhorší vychovávat své dítě. Kdo nejhorší vychovává své dítě? Ideální dárek: společenská hra je perfektním dárkem pro mládež, učitele, rodiče, dospělé, pedagogy a všechny osoby s trochou humoru.
ZnačkaKAMPFHUMMEL #ad
VýrobceKampfhummel Spiele GmbH #ad
Výška7.83
Délka4.09
Hmotnost1.15
Šířka1.26
Číslo díluAK01
ModelkaAK01