Top 8 PEARL Versandhaus Shop – Pevné nákupní tašky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PEARL

#ad

Skládací taška, černá, 17,5 litru taška, PEARL Nákupní sáček: 3dílná sada skládacích nákupních tašek s ochranným pouzdrem, piknik

#ad
PEARL #ad - Objem 17, 5 litru a 4 kg uzavíratelné ochranné pouzdro s knoflíkem Ideální pro spontánní nákupy Lze uložit do malého, obrovská velikost při nakupování.

Vejde se do každé kabelky: složená pouze 70 × 90 × 25 mm, rozložená 34 × 13 × 40 cm. Nákupní košík – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: Piknik, Nakupování, Nákup, Ženy.33 skládací kapsy včetně našitého pouzdra a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Obdélníkově šité dno pro lepší stohování nákupů. Skládací nákupní taška v sadě 3 ks s ochranným obalem s sebou Vysoká nosnost: 4 kg, velký objem 17, 5 litru.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePEARL #ad
Číslo díluNX1917-944

2. PEARL

#ad

Umělecká díla, FreeSculpt pero do 3D tiskárny: kompaktní 3D pero, tisk, 20 barevných vláken PLA 3D tužky obrázky, 3D tužky, napájení USB-C

#ad
PEARL #ad - Kompaktní, šikovný a lehký napájení usb-c volitelně přes síťový zdroj nebo powerbanku 20 pestrých vláken PLA o délce 5 m LED displej pro zobrazení funkce Nastavitelná teplota: pro 1, 75 mm vlákna PLA a ABS Se 2 rychlostními stupni.

3d tužky umělecká díla – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: tisk, pero. Vhodné pro pla a abs vlákna: tloušťka 1, 75 mm 2 nastavitelné rychlostní stupně Kontrolní LED pro provozní stav a teplotu 20 různě barevných vláken PLA: délka 5 m. Tisk v mnoha barvách: vlákno lze jednoduše vyměnit stisknutím tlačítka LED displej: ukazuje teplotu rychlost vpřed a vzad: Vsunout a vydat filament Napájení: přes USB síťový zdroj a/nebo powerbanku objednejte dodat.

Pero pro 3d tiskárnu včetně usb kabelu, 20 vláken pla, podkladu a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Pero pro 3d tiskárnu pro trojrozměrné výkresy plynule nastavitelná teplota: od 190 do 220 °C Výkonný motor s kovovou převodovkou Vysoce kvalitní keramická tryska Rozměry: 174 x 22 x 20 mm, hmotnost: 53 g.
ZnačkaPEARL #ad
Hmotnost0.12
Číslo díluZX7440-944

3. infactory

#ad

Hodiny s přísavkou, IP65 nástěnné hodiny, infactory Koupelnové hodiny: Digitální koupelnové a sprchové hodiny s teploměrem a vlhkoměrem, vodotěsné

#ad
infactory #ad - Digitální hodiny do koupelny včetně německého návodu. Zobrazuje čas, měsíc, den, vlhkost vzduchu a teplotu indikátor komfortní zóny s automatickým hodnocením vzduchu v místnosti Funkce časovače s alarmem, např. Dlaždice a sklo rozměry: 93 x 115 x 28 mm, hmotnost: 139 g.

Zobrazení času v hodinách a minutách rozsah měření relativní vlhkosti vzduchu: cca 20 až 95 % Vyklápěcí stojan pro postavení Napájení: 2 baterie typu AAA / Micro objednejte prosím zvlášť. Hodiny s přísavkou – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: vodotěsné, do sprchy Cena 29, 90 EUR odpovídá dříve. Velký lcd displej: zobrazuje čas, měsíc, den, teplotu a relativní vlhkost vzduchu s 9stupňovým komfortním zobrazením rozsah měření teploty: -10 až +50 °C Jednoduché nastavení pomocí 3 tlačítek na přední straně Kryt odolný proti povětrnostním vlivům: IP65.

Jako časovač sprchy ochrana podle ip65 a tak ideální pro koupelny a jiné vlhké prostory K postavení a přísavce k upevnění na dlaždice. Doporučená VK dodavatele. Teploměr s ukazatelem teploty volitelně ve °c nebo °f odpočítávací časovač s tónem alarmu: nastavitelný od 1 do 99 minut závěsné oko a přísavka pro všechny hladké povrchy, jako např.
Značkainfactory #ad
Výrobceinfactory #ad
Výška4.53
Délka3.66
Hmotnost0.31
Šířka0.01
Číslo díluZX7412-944

4. PEARL

#ad

Kouzelná houba, houba, čisticí hadříky, 12,5 x 6,5 x 3 cm guma na nečistoty, PEARL Čisticí houba: 8dílná sada XXL prémiových mazaček na nečistoty, 2 hustoty

#ad
PEARL #ad - Ištění bez chemie pouze vodou pro všechny druhy nečistot ideální např. Doporučená VK dodavatele. Bez velkého úsilí: pro odstranění odolných skvrn bez námahy použijte ze sady jednoduše houbu s vysokou hustotou. Houbičky s nízkou hustotou se používají při lehkém znečištění. Zbytky tuku zbytky plísní atd. 4 houby s nízkou hustotou pro lehké skvrny připraveno k použití jednoduše s vodou Materiál: melaminová pěna šetrná k pokožce bílá.

Pevně usazené nečistoty na plastových a kovových površích zbytky lepidla delší trvanlivost: během čištění se houbička opotřebovává jako guma kousek po kusu. 4 houby s vysokou hustotou pro silné znečištění Šetrné k životnímu prostředí a efektivní: není nutný žádný čisticí prostředek Lze přistřihnout na libovolnou velikost. Díky velikosti xxl s cca o 50 % větší objem, použijte houbu déle než u standardní velikosti. Na stěny, boty a podlahy sada 8 gum: 4 s vysokou hustotou, 4 s nízkou hustotou, tapety, šetrné k pokožce a životnímu prostředí Univerzální použití.

Usazeniny vodního kamene stopy pestrobarevných, setřete znečištěné místo, špína už zmizí! to lze použít v kuchyni a koupelně, voskových a fixů tak jednoduché to jde: zázračnou houbu navlhčete, nehořlavý, na kobercích a čalouněném nábytku, na klávesnici počítače a dokonce i v autě. Xxl prémiová guma na nečistoty v 8dílné sadě cca 50 % větší objem oproti standardní velikosti 9 x 6 x 3 cm Nejedovatý, vhodný i pro alergiky. Rozměry každé houby: 12, toalety, auto, hrnce, wc místo ceny 19, hrnce, gumy, mikrovlákno, toalety, 5 x 3 cm, celková hmotnost: 20 g.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePearl #ad
Hmotnost0
Číslo díluZX6174-944

5. Esteopt

#ad

Náhradní díly motoru, mechanismus nástěnných hodin, výměna strojku quartz, Esteopt Sada hodinových strojků, dlouhá a krátká stopka, na baterie, díly pro opravy DIY černá

#ad
Esteopt #ad - 0, 31"palců; pohyb v sekundách, 35 - 0, délka závitu je 15 mm 0, vhodný pro 4 - 6 mm silnou destičku hodinek. Velikostcelková délka dříku je 20 mm 0, vhodný pro 9 - 13 mm 0, 59 palců; pohyb sekund, 62 palců, 8 palců, 51 palců silný panel hodin; celková délka dříku je 16 mm 0, délka závitu je 8 mm.

Mechanismus hodinového strojku ultra tichý skenovací design, dva různé vlnové délky quartzové hodiny na výběr. Hodí se také pro různé styly rámů hodinek. Nepoužívejte příliš velký tlak, aby se zabránilo ohýbání. Upozornění na teplo před nákupem zkontrolujte rozměry tohoto náhradního dílu hodinového strojku a při instalaci udržujte hodiny a minutové ručičky paralelně. Iroké použití náhradní díly pro domácí křemíkové nástěnné hodiny se hodí pro křížový steh, ruční hodiny, trojrozměrnou výšivku, bezrámové kreslicí hodiny a hodí se dobře k opravě, výměně nebo výrobě hodinek.

Hodinový strojek sweep běží bez hluku a zajišťuje klidné prostředí při spánku. Balení obsahuje: 2 kusy vysoce točivých hodinových strojků s dlouhými hřídeli a 5 různými páry ručiček. Tyto náhradní díly se dobře hodí pro různé styly rámů hodinek a jsou ideální pro opravy, výměnu nebo výrobu hodinek sami.
ZnačkaEsteopt #ad
VýrobceEsteopt #ad
Výška1.18
Délka3.15
Šířka1.5
Číslo díluCMK-2.17
ModelkaCMK-2.17

6. PEARL

#ad

Mobilní nářadí, PEARL Mini šicí stroj: Mini ruční šicí stroj malý šicí stroj, cestovní šicí stroj

#ad
PEARL #ad - Cestovní šicí stroj – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: mobilní nástroj, kempování, přenosný, mobilní, steh, šicí nitě, člun, šicí stroj, německý, elektrický, jak, steh, elektrické, nešije, sewing, oblečení, steh, nejmenší, silné látky, nitě, nitě, malý, džíny, šít.

Vřetena, náhradní jehly, navlékače jehly, tří cívek příze a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Perfektní pro rovné švy i na cestách pohodlné šití jednou rukou Záclonový lem přišijte přímo na tyč. Napájení: 4 aa baterie objednejte prosím zvlášť Barva: bílá. Hmotnost: 230 g lehká. Rozměry: 210 x 73 x 50 mm ruční šicí stroj vč.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePEARL #ad
Výška2.87
Délka1.97
Hmotnost0.51
Šířka8.27
Číslo díluNC5793
ModelkaNC5793

7. PEARL

#ad

PEARL PH-neutrální mýdlo: Mýdlo HP20 Sanolin Neutrální pro PEARL dávkovač mýdla, ruční mýdla, 500 ml, automatické, sada 2 ks doplňovací lahvičky na mýdlo

#ad
PEARL #ad - Hydratační receptura pro příjemný pocit pokožky Bez barviv, bez parfemace. Krémová náplň sanolin neutrální v sadě 2 ks na bázi rostlinných surovin doplňovací balení: pro váš dávkovač mýdla PEARL český jazyk nelze zaručit, objem: 500 ml.

Doplňovací balení pro váš dávkovač mýdla pearl na bázi rostlinných surovin Jemné a šetrné k pokožce: pH neutrální Bez barviv a bez parfemace. Ideální pro domácnost, kanceláře, školy atd. Ideální na doma, dusičnan hořečnatý, chlorid sodný, methylchloroisothiazolinone, škol atd.

Rozměry: 19 x 7 x 8 cm. Jemné a šetrné k pokožce: ph neutrální obsažené látky: aqua, laureth-4, glyol distearate, do kanceláří, 3-Diol, Cocamidopropyl Betaine, 2-Bromo-2-Nitro-Propane-1, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, chlorid hořečnatý. Ruční mýdla – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: automatický, kanystr.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePEARL #ad
Číslo díluPV9120-944

8. Wenburg

#ad

Wenburg Sada zdobítek s květinami s 29 nástavci | sada ruských zdobicích špiček | zdobicí formičky na zdobení dortů | sada zdobících sáčků a tipů

#ad
Wenburg #ad - Perfektní nápad na dárek: pro milovníky pečení. Pro dechberoucí koláče, koláče, volánky, muffiny. Perfektní vstřikovací formičky: pečlivě vybrané zdobicí sáčky, orchideje, pro každý druh dekorace na dorty – tulipány, růže, nápisy, hvězdy, listy.

Obsah: 67dílná sada zdobicích sáčků se skládá z 12 velkých ruských zdobicích nástavců, plnicí hubice, 1 silikonového zdobicího sáčku, gumového sáčku, 30 jednorázových stříkacích sáčků, čisticího kartáčku, 4 korálků na míče, 3 adaptérů, dárkové krabičky, 12 menších hubiček včetně volánků a špiček listů, návodu český jazyk nelze zaručit.

Profesionální sada zdobítek se dodává v krásném balení, perfektní k Vánocům, Velikonocům, dni matek nebo k narozeninám. Top kvalita: trysky z nerezové oceli, vhodné do myčky, snadné čištění a robustní. Velké příslušenství k pečení: sada hubiček obsahuje mnoho příslušenství, pro dokonalý úspěch chutného a magicky vypadajícího dortu, koláče nebo košíčku.
ZnačkaWenburg #ad
VýrobceWenburg #ad