Top 8 Werder Bremen Fanartikel – Lampy pro sportovní fanoušky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Werder Bremen

#ad

22-80058, SV Werder Bremen LED lampa ** kosočtverec **

#ad
Werder Bremen #ad - Dotykové tlačítko pro zapnutí/vypnutí. Led světlo ve tvaru Werderova kosočtverce. Rozsah dodávky: světelná základna, akryl světelný kotouč, micro USB kabel. Nastavitelná barva: zelená. Napájení přes micro usb kabel nebo 3 baterie typu AA nejsou součástí dodávky.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceTrade Con GmbH #ad
Výška7.87
Délka3.94
Hmotnost0.51
Šířka5.91
Číslo dílu22-80058
Modelka22-80058

2. Werder Bremen

#ad

Werder Bremen SV Dart Flights with Case Diamond Set of 3

#ad
Werder Bremen #ad - Materiál: plast, kov, PU. Vybavte své šipky správnou barvou a logem. Plná do černé. Sada se skládá z: 3 šipky včetně letáků na šipky a pouzdra. Sada se skládá ze 6 letáků ve vzhledu Werder. Werder emblém je zobrazen na každém z letek.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad
Číslo dílu22-22070
Modelka22-22070

3. Werder Bremen

#ad

Pohárek Weser-Stadion kovový, SV Werder Bremen šálek

#ad
Werder Bremen #ad - Doporučujeme ruční praní – nevhodné do myčky. Sada obsahuje dvě skleničky. Objem: cca 475 ml. Materiál: keramika.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu20-30049_SML
Modelka20-30049_SML

4. Bremen

#ad

Bremen SV Werder Sound otvírák lahví

#ad
Bremen #ad - Pro akustický efekt je nutné otvírák lahví nasadit pouze na zátku a pak se automaticky přehraje Werderova hymna. Werder-raute auf dem Griff. S otvírákem lahví nejen stylově otevřete svůj nápoj, ale podpoříte své spojení klubu díky werderově hymně.

Ta se totiž přehrává při uvolnění korunkového uzávěru. Otvírák lahví werder bremen sound zaručuje při každém otevření láhve pocit Werderu. Na rukojeti se kromě toho nachází natištěný Werderův kosočtverec, který zajišťuje dodatečné akcenty spojené s klubem. Otvírák lahví od svw je samozřejmě zcela v klubové barvě zelené. Pocit stadionu u vás doma. Akustický efekt werderova hymna při uvolnění korunkového uzávěru. U tohoto otvíráku na láhve bude každému přímo jasné, pro který klub bije tvé srdce: SVW.
ZnačkaBremen #ad
VýrobceBremen #ad
Hmotnost0.15

5. Werder Bremen

#ad

SV Werder Bremen Dart Flights 6dílná sada

#ad
Werder Bremen #ad - Werder emblém je zobrazen na každém z letek. Plná do černé. Sada se skládá ze 6 letek. Materiál: umělá hmota. Sada se skládá ze 6 letáků ve vzhledu Werder. Vybavte své šipky správnou barvou a logem.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad
Číslo dílu22-22069

6. Werder Bremen

#ad

Werder Bremen SVW zubní kartáčky sada 2 ks

#ad
Werder Bremen #ad - Dodávka jako 2dílná sada. Držadlo ve tvaru proudové linie s podílem měkké pryže pro lepší přilnavost pogumované, protiskluzové zastavení palce. Oficiální produkt SV Werder Bremen. Stupeň tvrdosti: střední. Ergonomická hlava kartáče s vysokými a hlubokými zakulacenými štětinami.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad
Číslo dílu13-80024

7. Werder Bremen

#ad

Werder Bremen SV GOTS osuška kosočtverec

#ad
Werder Bremen #ad - Rozměry: cca 70 x 140 cm. Werder kosočtverec s vysokou hlubokou strukturou. Upozornění k udržitelnosti tento výrobek je oceněn značkou goTS Global Organic Textile Standard, který podléhá požadavkům na ekologickou a sociálně přijatelnou výrobu textilních surovin. Měkké a zároveň robustní froté. Materiál: 100% bavlna z biologického zemědělství.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad

8. Werder Bremen

#ad

Zelená, Werder Bremen SVW pouzdro na brýle Skyline

#ad
Werder Bremen #ad - Werder bremen sVW pouzdro na brýle Skyline. Druh produktu: sporTING_GOODS. Barva: zelená. Značka: Werder Bremen.
ZnačkaWerder Bremen #ad
VýrobceWerder Bremen #ad
Číslo dílu21-29106