Top 9 raclette Schaber Wmf – Stěrky do kuchyně

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FACKELMANN

#ad

šedá, Fackelmann Statement špachtle pro raclette 4dílná sada – škrabka s ergonomickou rukojetí a prohlubní pro palec – raclette posuvné raclette v praktickém 4 ks Bundle – cca 15,5 x 4 x 1 cm

#ad
FACKELMANN #ad - Stav – s naší sérií statement nabízíme kvalitní kuchyňské pomůcky s částečně chytrými přídavnými funkcemi pro hobby kuchaře nebo profesionály.

Rozsah dodávky – 1 x stěrka na raclette ve 4dílné sadě: cca 15, 5 × 4 × 1 cm, žáruvzdorná do +270 °C, vhodná do myčky. Pro lahodnější raclety – raclette je raclette sada raclette ráda vyvedena ze sklepa, často však chybí praktické špachtle nebo prostě nestačí: U nás je doplňování. Ergonomická – rukojeť je ergonomicky tvarovaná, nabízí prohlubeň pro palec a neklouže při příjemném raclette večer s přáteli a rodinou. Praktická sada – raclette jezdce většinou nepotřebujete jednotlivě, proto vám nabízíme praktickou 4dílnou sadu.
ZnačkaFACKELMANN #ad
VýrobceFackelmann GmbH + Co. KG #ad
Výška0.01
Délka6.1
Hmotnost0.2
Šířka1.57
Číslo dílu25288
Modelka25288

2. Westmark

#ad

204522E3, Gourmetta, Westmark 8 raclette škrabky/mini obracečka, délka: 16,6 cm, plast, černá

#ad
Westmark #ad - Dobrá manipulace díky ergonomické rukojeti z tepelně odolného plastu, prostorově úsporné uložení díky závěsnému oku a malým, štíhlým rozměrům. Rozsah dodávky: 8x westmark raclette škrabka, 6 x 3, rozměry: 16, 9 x 1 cm, 5letá záruka, Gourmetta, materiál: Plast PA, barva: černá, 204522E3.

Vyrobeno v německu; dlouhá životnost, pečlivé solidní zpracování, snadné čištění, vhodné do myčky nádobí. Iroká škrabka pro bezproblémové škrábání pánviček, žáruvzdorná do 210 stupňů, žádné poškrábání díky vysoce kvalitnímu plastovému materiálu, odolná proti zbarvení.

Je to tak jednoduché: skenování QR kódu, stáhnout aplikaci, začít. Malá, lehká mini obracečka/škrabka speciálně pro použití v pánvičce na raclette a pro otáčení menších pokrmů v normální pánvi, ideální pro nepřilnavé nádobí. Westmark a thiru cooking – vychutnejte si roční exkluzivní prémiový přístup k aplikaci thiru a objevte více než 2500 receptů.
ZnačkaWestmark #ad
VýrobceWestmark #ad
Výška0.39
Délka6.54
Hmotnost0.2
Šířka1.54
Číslo dílu204522E3
Modelka204522E3

3. Viva-Haushaltswaren Gabriele Hesse e.K.

#ad

8 raclette škrabky/špejle z kvalitního plastu v černé barvě lze mýt v myčce!

#ad
Viva-Haushaltswaren Gabriele Hesse e.K. #ad - Odolné vůči vysokým teplotám do 200° / vhodné do myčky. Důležité a užitečné pro perfektní raclette jídlo! 8 špachtlí pro otáčení a vyjmutí pečeného materiálu z kvalitního plastu nylon. Rozměry cca : délka 13 cm, šířka nahoře na rukojeti 1, 8 cm / šířka dole na škrabce 4, 1 cm. Zabraňují poškrábání potažených pánviček.
ZnačkaViva-Haushaltswaren Gabriele Hesse e.K. #ad
Výrobcemikken #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu#22870#
Modelka#22870#

4. Hs24store

#ad

Hs24store 8 x raclette jezdec obracečka raclette stěrka škrabka z bukového dřeva

#ad
Hs24store #ad - Při objednávce do 14 hodin zasíláme ve stejný den. Neošetřeno chemikáliemi nebo oleji. Jako tvrdé dřevo má buk obzvlášť dlouhou životnost. Rozměry: d 130 x Š 40 x V 28 mm.
ZnačkaHs24store #ad
VýrobceHs #ad
Hmotnost0.15

5. Kisag

#ad

Kisag, 6dílná, Otočná pánev Raclette, 0189KI, polyamid

#ad
Kisag #ad - Snadné použití a čištění, lze mýt v myčce. Z polyamidu a žáruvzdorného materiálu. Vyrobeno ve Švýcarsku. Sada obsahuje 6 kusů raclette špachtle. Perfektní dárek pro rodinu a přátele.
ZnačkaKisag #ad
VýrobceKisag Ltd. #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu0189KI
ModelkaKisag_0189KI

6. kela

#ad

13 x 5 x 2 cm, kela Sada raclettespateln Pillon 8dílná jako nylon v černé barvě, 8 kusů

#ad
kela #ad - Vyrobeno z nylonu. Obsah: 8 kusů. Sortiment kela nabízí více než 1500 výrobků do kuchyně a koupelny a je přizpůsoben potřebám zákazníka.
Značkakela #ad
VýrobceKela #ad
Výška0.79
Délka5.12
Šířka1.97
Číslo dílu66667
Modelka66667

7. TIMELEOS

#ad

Lopatky na raclette žáruvzdorné a hygienické, už žádné škrábance raclette posuvník buk, TIMELEOS Dřevěná škrabka raclette z bukového dřeva

#ad
TIMELEOS #ad - S touto optimálně dimenzovanou sadou 8dílná dřevěná špachtle ochráníte před poškrábáním, popáleninami své pánvičky i ruce. Timeleos je synonymem pro kvalitní výrobky s velmi dobrou kvalitou za atraktivní cenu.

Posuvné jezdce na rakety jsou cca délka 13 cm a šířka cca 4 cm. Sada 8 kusů raclette škrabky v optimálních rozměrech. Tato sada kuchyňských pomůcek ze dřeva vykazuje kvalitu potravin a je velmi bezpečná pro každý druh potravin. Jako německá firma nabízíme našim zákazníkům pouze kvalitně zpracované produkty a vysoce kvalitní, přátelský zákaznický servis ve vašem rodném jazyce.

Timeleos je německá společnost se sídlem ve Stemwede. Získáte kvalitně zpracované raclette a prkénka z tuzemského a nechemicky ošetřeného bukového dřeva, takže je ideální jako kuchyňské náčiní. Nereaguje s jídlem nebo pitím nebo vytváří nebezpečné výpary. Přírodní produkt je netoxický, bez zápachu chemikálie, nežíravý a odolný. Prémiová sada odolává velmi vysokým teplotám.
ZnačkaTIMELEOS #ad
VýrobceTIMELEOS #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka1.97
Modelkaraclette_spatula_beech_parent

8. Kosmosta

#ad

Kosmosta Raclette-Spatel für antihaftbeschichtete Pfannen | Küchenwerkzeuge & Gadgets – tolles Backgeschirr zum Kochen und Dekorieren 8 Stück

#ad
Kosmosta #ad - Leicht zu reinigen, mit leichter Seife waschen, trocknen lassen und wiederverwenden. Antihaftsicher: kratzen sie die käseige güte heraus und schöpfen sie schokolade mit beeindruckender Leichtigkeit. Hergestellt aus nylon, 5 cm groß, und sind durchdacht mit 13, kratzen diese Pfannenwender nie Antihaftbeschichtungen wie andere es tun, 5 x 3, um fast jede Raclette-Pfanne zu ergänzen. Umweltfreundlich und leicht zu reinigen: umweltfreundlich und leicht zu reinigen, einfach in warmem Wasser einweichen, ist nicht lackiert und enthält keine Chemikalien oder Öle.
ZnačkaKosmosta #ad
VýrobceKosmosta #ad
Výška0.01
Délka5
Hmotnost0.37
Šířka1.89
Číslo dílusp8n
Modelkasp8n

9. Gravidus

#ad

Gravidus 6dílná sada posuvných racletů raclette špachtle raclette jezdec špachtle

#ad
Gravidus #ad - Materiál: Nylon polyamid. Zploštělé hrany pro snadné použití. Ruvzdorné do max. Rozměry lopatky na raclette: cca 13 × 3, 7 cm d × š. 220 °c. S praktickým závěsným očkem.
ZnačkaGravidus #ad
VýrobceGravidus #ad
Výška0.04
Délka5.12
Šířka1.46