Top 9 Razer Yellow Switches – Síťové přepínače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Razer

#ad

3pólová připojení, transparentní kryt spínače s LED čočkou, optimalizovaný pro hry, životnost 100 mil. stisky tlačítek, Razer Mechanical Switches Pack – Orange Tactile Switch 3. Gen

#ad
Razer #ad - Mechanické spínače od razer jsou kompletně vyvinuty a vyrobeny společností Razer tak, aby vydržely až 100 milionů úhozů tlačítek. Generace přesné spouštění, ale mají příjemně citelný spouštěcí bod, dotykové a tiché. Mechanické dotykové přepínače razer orange spouštějí ještě tišší, ideální pro všechny, kteří si přejí hmatový pocit při psaní bez kliknutí.

Zcela transparentní design doplňuje led čočka, která spojuje světlo na horní straně tlačítka a zajišťuje tak ještě rovnoměrnější osvětlení – aby vaše podsvícená klávesnice byla ještě lépe vystavena scéně. Průhledný kryt spínače s led čočkou pro ještě intenzivnější osvětlení. Ivotnost 100 milionů úhozů tlačítek pro maximální trvanlivost. Optimalizováno pro hraní pro špičkový výkon. Díky 3pólovému připojení jsou tyto spínače kompatibilní s většinou modulárních klávesnic a umožňují vám širokou škálu individuálních sestavení.

Mechanické taktile razer orange tactile switches 3. Přepínače jsou vybaveny křížovými stopkami, které jsou kompatibilní s většinou krytek tlačítek. Mají design s dvojitou stěnou, takže každé stisknutí tlačítka sedí ještě lépe a klávesnice je chráněna před prachem a tekutinami. Se spouštěcím bodem při 1, 9 mm se spouštěcí silou pouhých 50 g získáte perfektní kombinaci tlaku a reakční doby pro přesné stisknutí tlačítek s výraznou, hmatovou zpětnou vazbou.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška0.55
Délka0.63
Hmotnost0.42
Šířka0.71
Číslo díluRC21-02040100-R3M1
ModelkaRC21-02040100-R3M1
Záruka1 rok výrobce

2. Razer

#ad

6 vlastních makro tlačítek, Razer BlackWidow V4 Yellow Switch – mechanická herní klávesnice s Razer Chroma RGB mechanické žluté spínače, Doubleshot-ABS klávesové krytky rozložení qwertz DE | černá

#ad
Razer #ad - 6 vlastních makro tlačítek individuálně přizpůsobitelná kontrola, vytvořte si svůj arzenál příkazů pomocí snadno přístupných makro tlačítek, vždy vše pod kontrolou: Ať už chcete použít svůj Ults nebo optimalizovat rotaci dovedností, které můžete přizpůsobit svému hernímu stylu. Mechanické spínače razer yellow pro rychlé a tiché spuštění: protože je spouštěcí i zpětný bod 1, 2 mm a je zapotřebí pouze 45 g spouštěcí síly, můžete bleskově spamovat příkazy, prakticky neslyšně díky integrovaným tlumičům.

Multifunkční otočný regulátor a 4 multimediální tlačítka pro praktickou kontrolu: pozastavení, přehrávání a přeskakování hudby a vše individuálně upravte, od jasu až po hlasitost – tak jde perfektní zábava. Měkce polstrovaná magnetická opěrka dlaní z umělé kůže pro ještě větší herní komfort: díky měkce polstrované opěrce dlaní, která bezpečně zapadne na klávesnici, si užijete hodiny pohodlí i při těch nejintenzivnějších herních maratonech.

Krytky tlačítek doubleshot-abs pro ještě delší životnost: díky odlévání doubleshot se popis nemůže nikdy opotřebovat a klávesové krytky mají extra silné strany, díky čemuž jsou extrémně robustní a intenzivní hraní volně zastrčené. Podlahové osvětlení na 2 stranách a osvětlení jednotlivých kláves powered by razer chroma rgb: osvětlení jednotlivých tlačítek a fascinující osvětlení pod podlahou nechají klávesnici zářit z ještě více zorných úhlů, perfektně synchronizovaná s vaší Battle Station, abyste při stovkách podporovaných her mohli zažít ještě více ponoření.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost4.45
Šířka0
Číslo díluRZ03-04692100-R3G1
ModelkaRZ03-04692100-R3G1
Záruka2 roky výrobce

3. Razer

#ad

Razer BlackWidow V3 Yellow Switch – herní klávesnice s mechanickými spínači dotyková a klikající, RGB podsvícení Chroma qwerty | rozložení US, multimediální klávesy, ABS klávesové krytky, černá

#ad
Razer #ad - Mechanické přepínače razer green: s každým stiskem kláves je slyšet a cítit bohatou zpětnou vazbu a klasický design hýčká optimalizovaným spuštěním a zpětnými spínacími body, které umožňují ještě lepší výkon při hraní. Doubleshot-abs klávesové krytky: díky procesu odlévání doubleshot se popis nikdy neopotřebuje a klávesové krytky mají extra silné strany, díky čemuž jsou extrémně robustní a mohou se snadno odstrčit i neustálé spamování.

Transparentní kryt spínače: zcela průhledný design ukazuje skutečnou svítivost razer chroma RGB – od detailních nastavení osvětlení až po ještě větší ponoření, protože klávesnice dynamicky reaguje na více než 150 kompatibilních her.

Kompaktní formát: díky designu bez numerické klávesnice najde klávesnice téměř všude místo a lze ji pohodlně vzít s sebou, ideální pro hráče, kteří upřednostňují minimalistický psací stůl. Powered by razer chroma rgb: s 16, 8 miliony barev a velkým počtem efektů lze klávesnici individuálně přizpůsobit a vychutnat si ještě větší ponoření díky dynamickým světelným efektům, které jsou spuštěny při hrách s podporou Razer Chroma.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška1.61
Délka6.06
Hmotnost1.1
Šířka14.25
Číslo díluRZ03-03491800-R3M1
ModelkaRZ03-03491800-R3M1
ZárukaX

4. Razer

#ad

3pólová připojení, transparentní kryt spínače s LED čočkou, životnost 100 mil. stisky tlačítek, Razer Mechanical Switches Pack – Green Clicky Switch 3. Gen, optimalizovaný pro hry

#ad
Razer #ad - Zcela transparentní design doplňuje led čočka, která spojuje světlo na horní straně tlačítka a zajišťuje tak ještě rovnoměrnější osvětlení – aby vaše podsvícená klávesnice byla ještě lépe vystavena scéně. Optimalizováno pro hraní pro špičkový výkon. Mají design s dvojitou stěnou, takže každé stisknutí tlačítka sedí ještě lépe a klávesnice je chráněna před prachem a tekutinami.

Průhledný kryt spínače s led čočkou pro ještě intenzivnější osvětlení. Ivotnost 100 milionů úhozů tlačítek pro maximální trvanlivost. Mechanické spínače od razer jsou kompletně vyvinuty a vyrobeny společností Razer tak, aby vydržely až 100 milionů úhozů tlačítek. Mechanické klikající razer green spínače mají klasický design, díky němuž při každém stisknutí kláves pocítíte a uslyšíte plnou zpětnou vazbu. Díky 3pólovému připojení jsou tyto spínače kompatibilní s většinou modulárních klávesnic a umožňují vám širokou škálu individuálních sestavení.

Univerzální 3pólové přípojky pro bezkonkurenční kompatibilitu. Přepínače jsou vybaveny křížovými stopkami, které jsou kompatibilní s většinou krytek tlačítek. Mechanické klikací spínače razer green 3. Se spouštěcím bodem při 1, 9 mm se spouštěcí silou pouhých 50 g získáte perfektní kombinaci tlaku a reakční doby pro přesné stisknutí tlačítek s výraznou, hmatovou zpětnou vazbou.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška0.55
Délka0.62
Hmotnost0.29
Šířka0.73
Číslo díluRC21-02040200-R3M1
ModelkaRC21-02040200-R3M1
Záruka1 rok výrobce

5. Razer

#ad

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed spínač Yellow – 65% kompaktní herní klávesnice s mechanickými spínači lineární a klikající, RGB podsvícení rozložení qwertz DE | černá

#ad
Razer #ad - Výdrž baterie až 200 hodin: průběžné používání přes razer hyperspeed Wireless nebo v režimu Bluetooth, a za méně než 5 hodin je klávesnice opět plně nabitá. Včetně odnímatelného usB kabelu pro nabíjení během hraní.

Klávesové krytky abs doubleshot: díky postupu odlévání doubleshot, se popisek nikdy neopotřebovává a klávesové krytky mají extra silné strany, díky čemu jsou extrémně robustní a snadno snášejí i nepřetržitý provoz. Mechanické spínače razer yellow: tlumiče hluku snižují již tak nepatrný hluk. 65% tvarový faktor: ideální pro minimalistická nebo kompaktnější nastavení, u nichž se počítá každý čtvereční centimetr, a díky tlačítkům se šipkami neexistují žádné kompromisy ve funkčnosti.

Tyto spínače zajišťují extrémně jemné dorazy tlačítek a v kombinaci s tlačítky v plné konstrukční výšce zajišťují, že při hraní nejsou nutné žádné kompromisy. 3 režimy připojení: bez přechodů mezi bezdrátovou hrou s nízkými latencemi a Bluetooth pro až 3 zařízení.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška1.59
Délka12.52
Hmotnost1.58
Šířka5.12
Číslo díluRZ03-03890400-R3G1
ModelkaRZ03-03890400-R3G1
Záruka24 Monate

6. Razer

#ad

Razer BlackWidow V3 Yellow Switch – mechanická herní klávesnice tiché mechanické spínače, dvojité ABS klávesové krytky, opěrka dlaní rozložení QWERTY US | černá, multimediální klávesy

#ad
Razer #ad - Rozměry balení d × Š × v : 1, 0 palce 1, 0 palce 1, 0 palce. Hmotnost balení: 1, 0 libry. Země původu:- Čína. Počet balení: 1.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška1.65
Délka9.65
Hmotnost1.1
Šířka17.72
Číslo díluRZ03-03541900-R3M1
ModelkaRZ03-03541900-R3M1
ZárukaX

7. Razer

#ad

USB-C rozložení qwerty US | černá, Bluetooth, opěrka dlaní, RGB Chroma, Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch – bezdrátová mechanická herní klávesnice tiché mechanické spínače

#ad
Razer #ad - Měkce polstrovaná opěrka dlaní odlehčuje zápěstí, aby ani při delších herních sezeních nevznikaly žádné známky únavy. Krytky tlačítek doubleshot-abs díky procesu odlévání doubleshot se popis nikdy neopotřebuje a klávesové krytky mají extra silné strany, díky čemuž jsou extrémně robustní a lze je také volně odstrčit bez spamování.

Také lze nastavit hlasitost nebo jas – tak jde perfektní zábava. Pro ještě delší herní komfort. Digitální multifunkční regulátor a tlačítko médií tato tlačítka lze nakonfigurovat tak, aby se s nimi dalo pozastavit, přehrávat a přeskakovat hudební skladby. Měkce polstrovaná opěrka dlaní z umělé kůže. Transparentní kryt spínače zcela průhledný design ukazuje skutečnou svítivost razer chroma RGB – od podrobných nastavení osvětlení až po ještě větší ponoření, protože klávesnice dynamicky reaguje na více než 150 kompatibilních her.

Mechanické spínače razer green s každým stiskem kláves je slyšet a cítit bohatou zpětnou vazbu a klasický design hýčká optimalizovaným spuštěním a zpětnými spínacími body, které umožňují ještě lepší výkon při hraní. Bezdrátová technologie razer hyperspeed, zažijte bezlatentní bezdrátové hraní díky razer hyperspeed nebo propojení až 3 zařízení přes Bluetooth – plynulé přepínání mezi nimi pouze jedním spínačem, včetně odnímatelného USB-C kabelu pro nabíjení během hraní.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.84
Šířka0
Číslo díluRZ03-03531700-R3M1
ModelkaRZ03-03531700-R3M1
ZárukaPrvní a nejvýznamnější mechanická klávesnice světa vytváří další vývoj herních změn. Enter a new wireless meta with the Razer BlackWidow V3 Pro – se 3 režimy připojení pro nerevalled versatility, a zážitek ze satisfying typingu comprised of best in class switches and full height keys.

8. Razer

#ad

6 eigene Makro-Tasten, Razer BlackWidow V4 Yellow Switch, Mechanische Gaming-Tastatur mit Razer Chroma RGB Mechanische Yellow Switches, Doubleshot-ABS-Tastenkappen QWERTY US-Layout | Schwarz

#ad
Razer #ad - Multifunktionaler drehregler und 4 medientasten für praktische Kontrolle: Musikstücke pausieren, wiedergeben und überspringen und alles individuell anpassen, von der Helligkeit bis zur Lautstärke — so geht perfektes Entertainment. Weich gepolsterte magnetische handballenauflage aus Kunstleder Für noch mehr Gaming-Komfort: Dank einer weich gepolsterten Handballenauflage, die sicher an der Tastatur einrastet, genießt du selbst bei den intensivsten Gaming-Marathons stundenlangen Komfort.

Doubleshot-abs-tastenkappen für noch mehr langlebigkeit: Dank eines Doubleshot-Gussverfahrens kann sich die Beschriftung niemals abnutzen und die Tastenkappen haben extra dicke Seiten, wodurch sie extrem robust sind und intensivstes Gaming locker wegstecken. 6 eigene makro-tasten individuell anpassbare kontrolle, immer alles im Griff: Ob du nun deine Ults einsetzen oder deine Skill-Rotation optimieren willst, bau dein Arsenal an Befehlen mit leicht zugänglichen Makro-Tasten aus, die du passend zu deinem Spielstil programmieren kannst.

Unterbodenbeleuchtung an 2 seiten und einzeltastenbeleuchtung powered by Razer Chroma RGB: Die Einzeltastenbeleuchtung und die faszinierende Unterbodenbeleuchtung lassen die Tastatur aus noch mehr Blickwinkeln erstrahlen, perfekt synchronisiert mit deiner Battle Station, damit du bei Hunderten unterstützten Spielen noch mehr Immersion erleben kannst. Mechanische razer yellow switches für schnelles und lautloses auslösen: da sowohl der Auslöse- als auch der Rückschaltepunkt bei 1, kannst du blitzschnell Befehle spammen, 2 mm liegt und nur 45 g Auslösekraft nötig sind, praktisch lautlos dank der integrierten Schalldämpfer.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška1.46
Délka11.54
Hmotnost1.87
Šířka4.06
Číslo díluRZ03-04691800-R3M1
ModelkaRZ03-04691800-R3M1

9. Razer

#ad

Mechanische Gaming-Tastatur mit Razer Chroma RGB Mechanische Yellow Switches, 6 eigene Makro-Tasten, Doubleshot-ABS-Tastenkappen QWERTY US-Layout | Schwarz, Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch

#ad
Razer #ad - 6 eigene makro-tasten individuell anpassbare kontrolle, bau dein Arsenal an Befehlen mit leicht zugänglichen Makro-Tasten aus, immer alles im Griff: Ob du nun deine Ults einsetzen oder deine Skill-Rotation optimieren willst, die du passend zu deinem Spielstil programmieren kannst. Powered by razer chroma rgb für vollständig anpassbare einzeltasten-beleuchtung: dank switches, gleichmäßige Beleuchtung ermöglichen, deren Aufbau eine noch hellere, kannst du für jede einzelne Taste unter 16, 8 Millionen Farben sowie zahlreichen Effekten wählen — inklusive dynamischer Beleuchtung bei Hunderten von Spielen mit Razer Chroma-Unterstützung.

Mechanische razer yellow switches für schnelles und lautloses auslösen: da sowohl der Auslöse- als auch der Rückschaltepunkt bei 1, kannst du blitzschnell Befehle spammen, 2 mm liegt und nur 45 g Auslösekraft nötig sind, praktisch lautlos dank der integrierten Schalldämpfer. Doubleshot-abs-tastenkappen für noch mehr langlebigkeit: Dank eines Doubleshot-Gussverfahrens kann sich die Beschriftung niemals abnutzen und die Tastenkappen haben extra dicke Seiten, wodurch sie extrem robust sind und intensivstes Gaming locker wegstecken.

Schalldämmender schaumstoff und eingefettete stabilisatoren für einen noch besseren Sound beim Tippen: Dank einer Schicht Spezialschaum unter der Platine und eingefetteten Stabilisatoren ist die Razer BlackWidow V4 X leise und sorgt für ein Tippgefühl, das sich genau so gut anhört wie es sich anfühlt. Multifunktionaler drehregler und 4 medientasten für praktische Kontrolle: Musikstücke pausieren, wiedergeben und überspringen und alles individuell anpassen, von der Helligkeit bis zur Lautstärke — so geht perfektes Entertainment.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška1.57
Délka6.5
Hmotnost1.87
Šířka17.72
Číslo díluRZ03-04701800-R3M1
ModelkaRZ03-04701800-R3M1